Kvartet Serie B Roskilde | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Petanqueturnering i Roskilde Kvartetten 2019
Turneringsansvarlige
Gitte Hjorth Tlf: 23672477
Birthe Pedersen Tlf: 23716677
Berit Vintersfjord Tlf: 79404806 /
Dokumenter
Invitation Reglement Holdkort

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=99324

Komplet kampprogram


Kvartet Serie B Roskilde

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Mandag 29-04-19 Vallensbæk 3 - Roskilde Sport 2 4 - 5
(79 - 80)
Mandag 29-04-19 Tune 2 - Boule Hedebo 4 5 - 4
(72 - 79)
Mandag 29-04-19 Køge 1 - Osted IF 1 - Petanque bane 1 4 - 5
(79 - 80)
Mandag 29-04-19 Havdrup 2 - Vallensbæk 2 4 - 5
(85 - 85)
Tirsdag 30-04-19 14:00 Havdrup 1 - Boule Hedebo 5 3 - 6
(76 - 93)
Tirsdag 30-04-19 14:00 Torslunde-Ishøj 2 - Vor Frue 8 - 1
(100 - 45)
Mandag 13-05-19 Vallensbæk 2 - Torslunde-Ishøj 2 8 - 1
(103 - 44)
Mandag 13-05-19 Roskilde Sport 2 - Tune 2 6 - 3
(82 - 52)
Mandag 13-05-19 Boule Hedebo 4 - Vallensbæk 3 3 - 6
(51 - 69)
Mandag 13-05-19 Boule Hedebo 5 - Køge 1 5 - 4
(90 - 64)
Mandag 13-05-19 14:00 Osted IF 1 - Havdrup 1 - Petanque bane 1 3 - 6
(69 - 77)
Mandag 27-05-19 14:00 Køge 1 - Havdrup 1 - Petanque bane 1 6 - 3
(95 - 79)
Tirsdag 28-05-19 14:00 Vor Frue - Havdrup 2 3 - 6
(72 - 89)
Mandag 03-06-19 Torslunde-Ishøj 2 - Havdrup 2 0 - 9
(57 - 104)
Mandag 03-06-19 Osted IF 1 - Boule Hedebo 5 - Petanque bane 1 2 - 7
(64 - 96)
Mandag 03-06-19 Vallensbæk 3 - Tune 2 8 - 1
(101 - 72)
Mandag 03-06-19 Roskilde Sport 2 - Boule Hedebo 4 4 - 5
(82 - 87)
Tirsdag 04-06-19 18:30 Vor Frue - Vallensbæk 2 1 - 8
(50 - 95)
Mandag 17-06-19 Torslunde-Ishøj 2 - Vallensbæk 2 4 - 5
(84 - 84)
Mandag 17-06-19 Køge 1 - Boule Hedebo 5 - Petanque bane 1 6 - 3
(83 - 77)
Mandag 17-06-19 Tune 2 - Roskilde Sport 2 3 - 6
(77 - 90)
Mandag 17-06-19 Vallensbæk 3 - Boule Hedebo 4 7 - 2
(102 - 59)
Mandag 17-06-19 10:00 Havdrup 2 - Vor Frue 6 - 3
(97 - 65)
Tirsdag 18-06-19 14:00 Havdrup 1 - Osted IF 1 6 - 3
(83 - 63)
Mandag 15-07-19 18:30 Vallensbæk 2 - Vor Frue 4 - 5
(84 - 79)
Mandag 22-07-19 Boule Hedebo 5 - Osted IF 1 8 - 1
(102 - 61)
Mandag 22-07-19 Havdrup 2 - Torslunde-Ishøj 2 4 - 5
(86 - 92)
Mandag 22-07-19 Tune 2 - Vallensbæk 3 3 - 6
(76 - 89)
Mandag 22-07-19 Boule Hedebo 4 - Roskilde Sport 2 6 - 3
(91 - 60)
Tirsdag 23-07-19 14:00 Havdrup 1 - Køge 1 5 - 4
(84 - 91)
Mandag 05-08-19 Vallensbæk 2 - Havdrup 2 6 - 3
(89 - 70)
Mandag 05-08-19 Osted IF 1 - Køge 1 - Petanque bane 1 7 - 2
(87 - 73)
Mandag 05-08-19 Roskilde Sport 2 - Vallensbæk 3 6 - 3
(82 - 65)
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
Mandag 05-08-19 Boule Hedebo 4 - Tune 2 6 - 0
Tirsdag 06-08-19 14:00 Boule Hedebo 5 - Havdrup 1 8 - 1
(103 - 48)
Tirsdag 06-08-19 14:00 Vor Frue - Torslunde-Ishøj 2 4 - 5
(79 - 79)

Til toppen