Fjends 15 m. skydestævne (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS2 188.000 188.000 Hovedskydning
119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS2 186.000 186.000 Mesterskab
82711 Louise K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS3 191.000 191.000 Hovedskydning
82711 Louise K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS3 186.000 186.000 Mesterskab
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
127135 Ina Cecilie Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
137937 Lucas Castor Grove Schmidt Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Mesterskab
79881 Jesper K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS3 175.000 175.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS2 187.000 187.000 Hovedskydning
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
110948 Klaus Reflund Fjends Skytteforening SE3 194.000 194.000 Hovedskydning
107868 Niels Odgaard Fjends Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Mesterskab
19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 173.000 173.000 Mesterskab
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
133744 Lasse Guldager Dahl Fjends Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
125842 Nikolaj Skriver Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
125842 Nikolaj Skriver Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 182.000 182.000 Mesterskab
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
137937 Lucas Castor Grove Schmidt Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 195.000 195.000 Mesterskab
125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
79881 Jesper K. R. Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS3 175.000 175.000 Mesterskab
130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VS2 182.000 182.000 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening VS2 183.000 183.000 Hovedskydning
130416 Mie Møller Skals Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening VS2 187.000 187.000 Mesterskab
134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
133750 Mian Guldager Olesen Fjends Skytteforening VÅ3 187.000 187.000 Hovedskydning
97660 Mathias L. Grove Skals Skytteforening VÅ3 190.000 190.000 Mesterskab
133750 Mian Guldager Olesen Fjends Skytteforening VÅ3 182.000 182.000 Mesterskab
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
131282 Tobias Iversen Skive skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
28096 Benny Pedersen Holstebro Skytteforening VÅ3 188.000 188.000 Hovedskydning
131603 Theis Possekel Karup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
28096 Benny Pedersen Holstebro Skytteforening VÅ3 183.000 183.000 Mesterskab
135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening VÅ3 189.000 189.000 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening VÅ3 194.000 194.000 Mesterskab
135033 Jon S. H, Mikkelsen Fjends Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
122492 Børge E. I. Sand Karup Skytteforening VÅ3 186.000 186.000 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening SE1 191.000 191.000 Mesterskab
124713 Luna Petersen Skive skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
43374 Allan Clausen Skive skytteforening VS2 193.000 193.000 Hovedskydning
43374 Allan Clausen Skive skytteforening VS2 188.000 188.000 Mesterskab
129271 Mikkel Toft Christensen Fjends Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
129271 Mikkel Toft Christensen Fjends Skytteforening BK2 188.000 188.000 Mesterskab
133851 Carsten V. Christensen Fjends Skytteforening VÅ3 160.000 160.000 Hovedskydning
124713 Luna Petersen Skive skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening VS3 178.000 178.000 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening VS3 180.000 180.000 Mesterskab
133744 Lasse Guldager Dahl Fjends Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
27437 Leif Jakobsen Fjends Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
27437 Leif Jakobsen Fjends Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening FRI 192.000 192.000 Mesterskab
130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
130416 Mie Møller Skals Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
97660 Mathias L. Grove Skals Skytteforening VÅ3 186.000 186.000 Hovedskydning
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
131282 Tobias Iversen Skive skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
131603 Theis Possekel Karup Skytteforening BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
135033 Jon S. H, Mikkelsen Fjends Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
122492 Børge E. I. Sand Karup Skytteforening VÅ3 188.000 188.000 Mesterskab
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening SE1 191.000 191.000 Hovedskydning
128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning

Til toppen