Pistolterræn Hanebjerg (TerrænPistol) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V3 32.0 33.0 Hovedskydning
93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening V3 39.0 41.0 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening V2 34.0 35.0 Hovedskydning
126474 Heinrich Flyvholm Okkerstrøm Skytteforeningen Af 1949 V3 32.0 33.0 Hovedskydning
125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949 SE 19.0 20.0 Hovedskydning
101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening V2 25.0 26.0 Hovedskydning
136391 Hasse Olsen Karlslunde Skytteforening SE 34.0 35.0 Hovedskydning
101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening V2 26.0 27.0 Hovedskydning
138182 Liva Heideby Karlslunde Skytteforening JUN 14.0 15.0 Hovedskydning
116159 Suh Jacobsen Karlslunde Skytteforening V3 23.0 24.0 Hovedskydning
126429 Jesper Jensen Karlslunde Skytteforening V3 10.0 10.0 Hovedskydning
101305 Peter K. Hansen Karlslunde Skytteforening V3 29.0 30.0 Hovedskydning
68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening SE 21.0 22.0 Hovedskydning
129419 Tobias R. Tofte Karlslunde Skytteforening V3 15.0 16.0 Hovedskydning
129418 Lars Ralph Nielsen Karlslunde Skytteforening V3 25.0 26.0 Hovedskydning
138282 Allan Røske-Nielsen Karlslunde Skytteforening V3 24.0 25.0 Hovedskydning
138382 Mikkel Koldtoft Immergut Karlslunde Skytteforening V3 17.0 18.0 Hovedskydning
111452 Henrik Carlsen Karlslunde Skytteforening V3 31.0 32.0 Hovedskydning
69088 Niels Asp Nielsen Hvidovre Skyttekreds SE 7.0 7.0 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening V2 29.0 30.0 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening V3 41.0 43.0 Hovedskydning
137206 Thommas Knudsen Fuglebjerg Skytteforening V3 40.0 42.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening V2 33.0 34.0 Hovedskydning
137119 Michael Wulff Larsen Fuglebjerg Skytteforening V3 4.0 4.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening V1 48.0 50.0 Hovedskydning
70304 Thomas Kofoed-Andersen Skytteforeningen Af 1949 V1 44.0 46.0 Hovedskydning
77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949 V2 38.0 40.0 Hovedskydning
68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949 SE 21.0 22.0 Hovedskydning
60595 Per Viuff Skytteforeningen Af 1949 SE 24.0 25.0 Hovedskydning
69877 Lars Pedersen Skytteforeningen Af 1949 V2 42.0 44.0 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 V2 31.0 32.0 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening V2 44.0 46.0 Hovedskydning
62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening V3 43.0 45.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening SE 29.0 30.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening SE 40.0 42.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening V2 40.0 42.0 Hovedskydning
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening SE 43.0 45.0 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening V1 50.0 52.0 Hovedskydning
94995 Rahlf Nielsen Fuglebjerg Skytteforening V2 40.0 42.0 Hovedskydning
136794 Carsten Cat Fuglebjerg Skytteforening V3 24.0 25.0 Hovedskydning
130597 Jan Ballegaard Fuglebjerg Skytteforening V3 29.0 30.0 Hovedskydning
58455 Dan Back Jensen Fuglebjerg Skytteforening SE 36.0 38.0 Hovedskydning
117100 Lars Bugge Blistrup S&I - Skytteafd. V3 40.0 42.0 Hovedskydning
125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening SE 48.0 50.0 Hovedskydning
134284 David Pommer Ballerup Skytteforening V3 39.0 41.0 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V3 47.0 49.0 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening V1 38.0 40.0 Hovedskydning
68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening V1 40.0 42.0 Hovedskydning
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening V3 39.0 41.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening V3 34.0 35.0 Hovedskydning
87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening V2 43.0 45.0 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V3 24.0 25.0 Hovedskydning
129828 Henrik Herse Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V3 35.0 36.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V3 39.0 41.0 Hovedskydning
116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927 V3 36.0 38.0 Hovedskydning
95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V3 20.0 21.0 Hovedskydning
86749 Jesper Bech Løkza Skytteforeningen Pilen af 1927 V1 45.0 47.0 Hovedskydning
134218 Karina Petersen Hillerød Skytteforening V3 40.0 42.0 Hovedskydning
122823 Signe Glejborg Nielsen Hillerød Skytteforening V3 36.0 38.0 Hovedskydning
127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening V1 47.0 49.0 Hovedskydning
124054 Michael Larsen Hillerød Skytteforening V3 37.0 39.0 Hovedskydning
129925 Christina Lund Hillerød Skytteforening V1 32.0 33.0 Hovedskydning
137416 René Erdmann Hillerød Skytteforening V3 21.0 22.0 Hovedskydning
129926 Maiken Heje Nielsen Hillerød Skytteforening V3 17.0 18.0 Hovedskydning
137421 Brian Erdmann Hillerød Skytteforening V3 23.0 24.0 Hovedskydning
55952 Karina Molich Korsør Skytteforening V3 39.0 41.0 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening SE 37.0 39.0 Hovedskydning
60863 Frank Andersen Roskilde Skytteforening V3 49.0 51.0 Hovedskydning
60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening V3 32.0 33.0 Hovedskydning
71565 Jan Jørgensen Bellahøj Skytteforening SE 24.0 25.0 Hovedskydning
70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening V1 45.0 47.0 Hovedskydning
70447 Tom Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening V3 25.0 26.0 Hovedskydning
66445 Nicolai Kragsholm Skovshoved Idrætsforening V3 33.0 34.0 Hovedskydning
138298 Hakon Kragsholm Skovshoved Idrætsforening V3 25.0 26.0 Hovedskydning
138060 Felix Dyrhauge Buch Skovshoved Idrætsforening V3 8.0 8.0 Hovedskydning
138205 Nicolai Hansen Bellahøj Skytteforening V3 37.0 39.0 Hovedskydning
138150 Lennart Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening V3 33.0 34.0 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening V3 47.0 49.0 Hovedskydning
137691 Steen Fürstnow Skovshoved Idrætsforening V3 24.0 25.0 Hovedskydning
62788 Frank Hansen Herlev Pistolskytte Klub SE 19.0 20.0 Hovedskydning
121879 Michael Østerberg Bellahøj Skytteforening V2 41.0 43.0 Hovedskydning
138288 Stefan Andersen Herlev Pistolskytte Klub V3 28.0 29.0 Hovedskydning
118018 Christian Richter-Pedersen Rødovre Skytteforening V3 40.0 42.0 Hovedskydning
92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug V1 47.0 49.0 Hovedskydning
93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug V1 42.0 44.0 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby V3 40.0 42.0 Hovedskydning
129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby V2 29.0 30.0 Hovedskydning
128962 David Skrostrup Nielsen Ølsted Skytteforening V3 47.0 49.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening V1 52.0 54.0 Hovedskydning
134781 Michael Kramer Ølsted Skytteforening V3 33.0 34.0 Hovedskydning
138371 Emil Mariegaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds V3 36.0 38.0 Hovedskydning
59745 Helle Korngaard Strøby Skytteforening V3 29.0 30.0 Hovedskydning
59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening V3 29.0 30.0 Hovedskydning
100961 Anders Bo Jensen Strøby Skytteforening V3 42.0 44.0 Hovedskydning
116871 Torben Lilholm Madsen Strøby Skytteforening V3 30.0 31.0 Hovedskydning
90306 Annette Winther RI 98 Skytteforening V2 45.0 47.0 Hovedskydning
67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening V2 40.0 42.0 Hovedskydning
54957 Carsten F. Petersen Holmegaard Skytteforening SE 29.0 30.0 Hovedskydning
122716 Dorte Nielsen Holmegaard Skytteforening SE 22.0 23.0 Hovedskydning
68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf V1 40.0 42.0 Hovedskydning
100825 Christian Rosenmeyer Hjortespring Skytte- & Idrætsf V3 27.0 28.0 Hovedskydning
68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf V2 36.0 38.0 Hovedskydning
126685 Rasmus Andrew Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf V3 24.0 25.0 Hovedskydning
121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening V1 49.0 51.0 Hovedskydning
121654 Klaus Jensen Sorø Skytteforening V3 31.0 32.0 Hovedskydning
129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter V1 50.0 52.0 Hovedskydning
130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter V3 17.0 18.0 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening V1 48.0 50.0 Hovedskydning
130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening V3 31.0 32.0 Hovedskydning
126414 Casper Idrizovic RI 98 Skytteforening V3 26.0 27.0 Hovedskydning
91677 Jimmy Ibsen Hørsholm Pistolforening SE 22.0 23.0 Hovedskydning
119663 Mona Jensen Lyngby-Taarbæk Skytterne V3 43.0 45.0 Hovedskydning
87732 Thomas Dyregaard Ravnen V2 39.0 41.0 Hovedskydning
135598 Flemming Seger Store Heddinge Skytteforening SE 24.0 25.0 Hovedskydning
134766 Gunnar Vestergaard Jensen Store Heddinge Skytteforening SE 6.0 6.0 Hovedskydning
111450 Steffen Bechmann Olesen Store Heddinge Skytteforening V3 32.0 33.0 Hovedskydning
58177 Ole Hansen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V3 37.0 39.0 Hovedskydning
73607 Ole Laursen Frederiksværk Skytteforening SE 37.0 39.0 Hovedskydning
99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening V2 34.0 35.0 Hovedskydning
135322 Per Spiegal Johansen Ballerup Skytteforening V3 37.0 39.0 Hovedskydning
87101 Erik Møller Brøndby Skytte Forening V3 20.0 21.0 Hovedskydning
114010 Torben Espø IF Skjold Skævinge V3 30.0 31.0 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening V3 36.0 38.0 Hovedskydning
129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening V3 31.0 32.0 Hovedskydning
134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening V3 27.0 28.0 Hovedskydning
134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening V3 28.0 29.0 Hovedskydning
106368 Kim Klarskov Jeppesen Farum Skytteforening V3 30.0 31.0 Hovedskydning
135595 Per Kristensen IF Skjold Skævinge SE 34.0 35.0 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby V3 23.0 24.0 Hovedskydning
67586 Kenneth Lagoni Olsen Farum Skytteforening V3 47.0 49.0 Hovedskydning
62729 Peter Holde Hansen Farum Skytteforening V3 20.0 21.0 Hovedskydning
130995 Mia Falck Blom Farum Skytteforening V3 37.0 39.0 Hovedskydning
121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949 V2 41.0 43.0 Hovedskydning
106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening V2 23.0 24.0 Hovedskydning
62731 Peter Larsen Værløse Skytteforening SE 15.0 16.0 Hovedskydning
58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V2 45.0 47.0 Hovedskydning
133919 Henrik Jensen Store Heddinge Skytteforening V3 32.0 33.0 Hovedskydning
115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. JUN 40.0 42.0 Hovedskydning
100895 Michael C. Vestergaard Ravnen V3 28.0 29.0 Hovedskydning
126447 Thomas Karl Salaba Ravnen V3 22.0 23.0 Hovedskydning
87164 Lars Kryger RI 98 Skytteforening V3 37.0 39.0 Hovedskydning
117054 Michael Holm Meyling Markussen Ravnen V3 37.0 39.0 Hovedskydning
62091 Dorthe Overgaard Hillerød Skytteforening V3 25.0 26.0 Hovedskydning
60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. SE 37.0 39.0 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V3 35.0 36.0 Hovedskydning
121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter V3 36.0 38.0 Hovedskydning

Til toppen