| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/15 200/13 400/28
2 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 199/12 199/14 398/26
3 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 196/08 197/09 393/17
4 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 194/08 197/07 391/15
5 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/07 192/06 384/13

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 132445 Thore Frank Søborg SG&I 199/12 197/09 396/21
2 136189 Julius Krumhardt Christensen Melby Skytteforening 198/05 194/06 392/11
3 137081 Vitus Narp Søborg SG&I 195/08 192/03 387/11
4 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I 190/03 196/06 386/09
5 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 190/02 196/05 386/07
6 137078 Jonas Bruun Søborg SG&I 194/03 192/06 386/09
7 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/05 193/05 385/10
8 137080 Birk Fischer Søborg SG&I 192/02 189/03 381/05

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 197/12 197/11 394/23
2 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 195/08 197/10 392/18
3 138497 Isabella Ferslev Ramløse I.f. 196/08 185/04 381/12
4 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/06 190/05 379/11
5 138530 Morgan Jakobsen Søborg SG&I 190/07 188/04 378/11
6 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/04 183/00 373/04
7 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 181/02 189/04 370/06
8 138016 Frederik West Colsted Ølstykke Skytteforening 178/02 182/04 360/06
9 138015 Per Bernhard Bruhn Ølstykke Skytteforening 158/00 157/02 315/02

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 196/10 199/08 395/18
2 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 199/07 195/11 394/18

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 106658 Emil Larsen Ramløse I.f. 196/07 197/07 393/14
2 118798 Maria Larsen Ramløse I.f. 198/08 189/01 387/09
3 99449 Puk Schnor Søborg SG&I 192/09 192/04 384/13
4 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 192/06 190/06 382/12
5 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse I.f. 191/03 189/05 380/08
6 108766 Mikkel Bisgaard Søborg SG&I 185/02 192/01 377/03
7 132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I 185/01 176/03 361/04

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 62091 Dorthe Overgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/11 194/08 388/19
2 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/05 196/06 387/11
3 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/09 193/08 386/17
4 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 191/07 189/07 380/14

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening 189/03 186/03 375/06
2 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 183/03 187/05 370/08
3 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 183/06 185/04 368/10
4 132341 Johanna Marchen Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 186/05 182/01 368/06
5 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I 185/04 182/04 367/08

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 200/11 200/15 400/26
2 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/12 197/06 395/18
3 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 194/05 197/11 391/16
4 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 192/05 194/07 386/12

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 194/07 198/12 392/19
2 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 195/08 196/09 391/17
3 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening 189/02 195/08 384/10
4 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 184/02 185/02 369/04

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/15 200/12 399/27
2 112325 Dorthe Vanggaard Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/11 200/11 399/22
3 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 200/09 197/06 397/15
4 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/10 192/08 389/18
5 103961 Victor Nielsen Ølstykke Skytteforening 189/06 196/05 385/11

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 120138 Claus Toxværd Melby Skytteforening 196/02 198/07 394/09
2 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 200/12 194/07 394/19
3 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 192/08 199/06 391/14
4 116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening 195/08 195/08 390/16
5 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/11 194/11 390/22
6 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I 195/08 194/05 389/13
7 118192 Lars Lihme Ramløse I.f. 189/07 191/03 380/10

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 138499 Mette Ferslev Ramløse I.f. 188/03 180/04 368/07

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 130503 Pauline Andreassen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 200/15
2 126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening 199/12
3 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 196/08
4 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 194/08
5 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 194/05
6 114370 Carl-Emil Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/07

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 132445 Thore Frank Søborg SG&I 199/12
2 136189 Julius Krumhardt Christensen Melby Skytteforening 198/05
3 137081 Vitus Narp Søborg SG&I 195/08
4 137078 Jonas Bruun Søborg SG&I 194/03
5 134836 Otto Lykkeberg Kiil Frederikssund Skytteforening, IF1864 192/05
6 137080 Birk Fischer Søborg SG&I 192/02
7 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I 190/03
8 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 190/02

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 197/12
2 138497 Isabella Ferslev Ramløse I.f. 196/08
3 137818 Emil Lund-Vogensen Ganløse Skytteforening 195/08
4 138530 Morgan Jakobsen Søborg SG&I 190/07
5 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 190/04
6 135025 Karen Jensen Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 189/06
7 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 181/02
8 138016 Frederik West Colsted Ølstykke Skytteforening 178/02
9 138015 Per Bernhard Bruhn Ølstykke Skytteforening 158/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 123264 Christian Sørensen Jørlunde Skytteforening 199/07
2 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening 196/10

Riffel, 50m - Klasse J2

1 118798 Maria Larsen Ramløse I.f. 198/08
2 106658 Emil Larsen Ramløse I.f. 196/07
3 99449 Puk Schnor Søborg SG&I 192/09
4 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 192/06
5 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse I.f. 191/03
6 108766 Mikkel Bisgaard Søborg SG&I 185/02
7 132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I 185/01

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 62091 Dorthe Overgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/11
2 62534 Lennart Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 193/09
3 62466 Thomas Pedersen Jørlunde Skytteforening 191/07
4 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864 191/05

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening 189/03
2 132341 Johanna Marchen Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 186/05
3 117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I 185/04
4 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd. 183/06
5 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd. 183/03

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 200/11
2 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 198/12
3 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 194/05
4 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 192/05

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 195/08
2 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 194/07
3 64295 Jørgen Nielsen Melby Skytteforening 189/02
4 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 184/02

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 200/09
2 111899 Thomas Høvelskov Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/15
3 112325 Dorthe Vanggaard Blovstrød SG&I - Skytteafd. 199/11
4 81648 Anders Langhorn Frederikssund Skytteforening, IF1864 197/10
5 103961 Victor Nielsen Ølstykke Skytteforening 189/06

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 200/12
2 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 196/11
3 120138 Claus Toxværd Melby Skytteforening 196/02
4 85137 Louise Skøtt Søborg SG&I 195/08
4 116613 Oliver Dall Hansen Ølstykke Skytteforening 195/08
6 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 192/08
7 118192 Lars Lihme Ramløse I.f. 189/07

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 138499 Mette Ferslev Ramløse I.f. 188/03

Til toppen