Old Boys +32 - 7 mands | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Midtjylland - Senior, Old, Vet - Efterår 2019
Turneringsansvarlige
Klaus Pedersen Tlf: 22675391 / 22675391
André Velling Tlf: 79404346 / 21562181
Dokumenter
Reglement Dommere Turneringsinformation

Bemærkninger

Komplet kampprogram


Old Boys +32 - 7 mands

Kampnr. Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
17-06-19 19:00 Virklund B - Gjessø UF, disp 2 - 2
17-06-19 19:00 Silkeborg KS - GFG Voel, disp 9 - 4
17-06-19 19:00 Lemming IF - Them GF 2 2 - 3
17-06-19 19:00 Bording IF - Gjern IF 5 - 1
17-06-19 19:00 FC International - B74 Silkeborg 0 - 1
24-06-19 19:00 Gjern IF - Kjellerup IF 2 3 - 4
24-06-19 19:00 B74 Silkeborg - Bording IF 1 - 0
24-06-19 19:00 GFG Voel, disp - Lemming IF 0 - 3
24-06-19 19:00 Vium-Hvam IF, disp - Silkeborg KS 8 - 2
24-06-19 19:00 Gjessø UF, disp - Them GF 1, disp 9 - 1
25-06-19 19:00 Dover GF, disp. - Kjellerup IF 1 3 - 1
25-06-19 19:00 Silkeborg IF OB - Virklund B 2 - 7
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
27-06-19 19:00 Them GF 2 - Silkeborg B 3 - 0
05-08-19 19:00 Silkeborg B - Vium-Hvam IF, disp - Silkeborg BK Klubhuset 7 - 7
05-08-19 19:30 Them GF 1, disp - Dover GF, disp. 3 - 4
12-08-19 19:00 Kjellerup IF 1 - Them GF 1, disp 3 - 4
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
12-08-19 19:00 Gjessø UF, disp - Silkeborg IF OB 3 - 0
12-08-19 19:00 Virklund B - Dover GF, disp. 5 - 1
12-08-19 19:00 Silkeborg B - Lemming IF - Silkeborg BK Klubhuset 3 - 1
12-08-19 19:00 GFG Voel, disp - Vium-Hvam IF, disp 0 - 2
12-08-19 19:00 Silkeborg KS - Them GF 2 7 - 3
12-08-19 19:00 FC International - Kjellerup IF 2 3 - 6
12-08-19 19:00 Gjern IF - B74 Silkeborg 3 - 3
15-08-19 19:00 Kjellerup IF 1 - Silkeborg IF OB 6 - 2
19-08-19 19:00 Virklund B - Kjellerup IF 1 3 - 4
19-08-19 19:00 Bording IF - FC International 1 - 5
19-08-19 19:00 Lemming IF - Vium-Hvam IF, disp 5 - 5
19-08-19 19:00 Silkeborg KS - Silkeborg B 10 - 3
19-08-19 19:30 Them GF 1, disp - Silkeborg IF OB 4 - 4
20-08-19 19:00 Dover GF, disp. - Gjessø UF, disp 4 - 3
22-08-19 19:00 Them GF 2 - GFG Voel, disp 6 - 2
22-08-19 19:00 Kjellerup IF 2 - B74 Silkeborg 5 - 5
26-08-19 19:00 FC International - Gjern IF 5 - 5
26-08-19 19:00 Vium-Hvam IF, disp - Them GF 2 2 - 2
26-08-19 19:00 Lemming IF - Silkeborg KS 5 - 2
26-08-19 19:00 Silkeborg B - GFG Voel, disp - Silkeborg BK Klubhuset 5 - 5
26-08-19 19:30 Them GF 1, disp - Virklund B 3 - 8
27-08-19 19:00 Silkeborg IF OB - Dover GF, disp. 5 - 2
29-08-19 19:00 Kjellerup IF 2 - Bording IF 3 - 0
02-09-19 18:45 B74 Silkeborg - FC International 5 - 4
NB!
Udehold taberdømt
02-09-19 18:45 Gjern IF - Bording IF 3 - 0
02-09-19 18:45 Vium-Hvam IF, disp - Silkeborg B 8 - 4
02-09-19 18:45 Gjessø UF, disp - Virklund B 4 - 7
02-09-19 19:00 GFG Voel, disp - Silkeborg KS 5 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
03-09-19 18:45 Dover GF, disp. - Them GF 1, disp 3 - 0
NB!
Hjemmehold taberdømt
03-09-19 18:45 Silkeborg IF OB - Kjellerup IF 1 0 - 3
05-09-19 18:45 Them GF 2 - Lemming IF 4 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
09-09-19 18:30 Lemming IF - GFG Voel, disp 3 - 0
09-09-19 18:30 Silkeborg KS - Vium-Hvam IF, disp 4 - 1
NB!
Udehold taberdømt
09-09-19 18:30 Kjellerup IF 1 - Dover GF, disp. 3 - 0
09-09-19 18:30 Them GF 1, disp - Gjessø UF, disp 8 - 1
09-09-19 18:30 Virklund B - Silkeborg IF OB 4 - 2
09-09-19 19:00 Bording IF - B74 Silkeborg 4 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
12-09-19 18:30 Kjellerup IF 2 - Gjern IF 3 - 0
12-09-19 18:30 Silkeborg B - Them GF 2 - Silkeborg BK Klubhuset 6 - 2
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
16-09-19 18:15 Vium-Hvam IF, disp - GFG Voel, disp 3 - 0
16-09-19 18:15 Them GF 1, disp - Kjellerup IF 1 5 - 6
16-09-19 19:00 B74 Silkeborg - Gjern IF 5 - 5
17-09-19 18:15 Dover GF, disp. - Virklund B 4 - 6
17-09-19 18:15 Silkeborg IF OB - Gjessø UF, disp 6 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
19-09-19 18:15 Them GF 2 - Silkeborg KS 3 - 0
19-09-19 20:00 Kjellerup IF 2 - FC International 3 - 2
23-09-19 18:00 Vium-Hvam IF, disp - Lemming IF 3 - 1
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet med afbud
23-09-19 18:00 Silkeborg B - Silkeborg KS - Silkeborg BK Klubhuset 3 - 0
NB!
Udehold taberdømt
23-09-19 18:00 Gjessø UF, disp - Dover GF, disp. 3 - 0
23-09-19 18:00 FC International - Bording IF 4 - 7
23-09-19 19:00 B74 Silkeborg - Kjellerup IF 2 3 - 0
23-09-19 19:00 GFG Voel, disp - Them GF 2 3 - 4
23-09-19 20:00 Kjellerup IF 1 - Virklund B 5 - 1
24-09-19 18:00 Silkeborg IF OB - Them GF 1, disp 6 - 0
25-09-19 20:00 Kjellerup IF 1 - Gjessø UF, disp 4 - 3
30-09-19 17:45 Gjessø UF, disp - Kjellerup IF 1 4 - 0
30-09-19 17:45 Virklund B - Them GF 1, disp 3 - 4
30-09-19 17:45 Silkeborg KS - Lemming IF 0 - 4
30-09-19 17:45 Gjern IF - FC International 3 - 3
NB!
Udehold taberdømt
Manglende spillere
30-09-19 19:00 Bording IF - Kjellerup IF 2 3 - 0
30-09-19 19:00 GFG Voel, disp - Silkeborg B
01-10-19 17:45 Dover GF, disp. - Silkeborg IF OB
03-10-19 17:45 Them GF 2 - Vium-Hvam IF, disp 3 - 0
07-10-19 19:00 Lemming IF - Silkeborg B 8 - 5

Til toppen