| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 300m - Klasse BK

1 115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening 236/48
2 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 236/45
3 131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening 235/48
4 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 234/47
5 117026 Emil Nielsen Horne Skytteforening 232/46
6 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 231/47
7 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 231/42
8 127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening 230/44
9 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 230/44
10 118523 Lotte Herløv Nielsen Kongsted Skytteforening 229/46
11 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 225/47
12 128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening 224/46
13 127852 Maria Dahl Fløng-Hedehusene Skytteforening 218/43
14 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 218/40
15 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 217/38
16 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening 216/45
17 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening 215/44
18 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 214/44
19 108110 Tobias Bøgh jensen Vodskov Skytteforening 212/43
20 128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening 197/35

Riffel, 300m - Klasse JUN

1 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening 236/45
2 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 233/48
3 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 232/45
4 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 231/46
5 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 229/43
6 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 228/44
7 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 227/45
8 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 226/47
9 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 226/44
10 103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening 224/42
11 108971 Jannik Grouleff Colding Kongsted Skytteforening 223/45
12 118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 223/44
13 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 222/46
14 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 222/45
15 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 218/42
16 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 218/41
17 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening 211/38
18 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 209/42
19 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 202/41
20 134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds 182/36
21 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 0/00

Til toppen