Hem 150 års Jubilæumsstævne (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
134392 Nicolai Vang Høgh Olesen Hem Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening BK3 193.0 193.0 Mesterskab
138572 Signe Helene Lofstad Hem Skytteforening BK3 168.0 168.0 Hovedskydning
138572 Signe Helene Lofstad Hem Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening VS3 180.0 180.0 Hovedskydning
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening VS3 175.0 175.0 Mesterskab
81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening VS3 182.0 182.0 Hovedskydning
81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening VS3 188.0 188.0 Mesterskab
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening VS3 188.0 188.0 Hovedskydning
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening VS3 184.0 184.0 Mesterskab
126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
126886 Laurits Pinnerup Hem Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
131228 Viggo Anton Laursen Hem Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
131228 Viggo Anton Laursen Hem Skytteforening BK3 181.0 181.0 Mesterskab
138618 August Tanderup Hem Skytteforening BK3 166.0 166.0 Hovedskydning
138618 August Tanderup Hem Skytteforening BK3 164.0 164.0 Mesterskab
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 191.0 191.0 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 190.0 190.0 Mesterskab
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening VS3 184.0 184.0 Hovedskydning
27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening VS3 193.0 193.0 Mesterskab
27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening VS3 179.0 179.0 Hovedskydning
27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening VS3 172.0 172.0 Mesterskab
27509 Niels Hansen Hem Skytteforening SE1 183.0 183.0 Hovedskydning
94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening SE2 181.0 181.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening VÅ1 193.0 193.0 Hovedskydning
37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening VÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening VS3 189.0 189.0 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening VS3 193.0 193.0 Mesterskab
27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening VS2 192.0 192.0 Mesterskab
91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
92377 Pernille Noppenau Hem Skytteforening VS3 186.0 186.0 Hovedskydning
92377 Pernille Noppenau Hem Skytteforening VS3 183.0 183.0 Mesterskab
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ2 183.0 183.0 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening VS3 181.0 181.0 Hovedskydning
92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening VS3 186.0 186.0 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 192.0 192.0 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab

Til toppen