Indendørsturnering for børn og unge 2019/2020

Turneringsinfo

Turnering: Indendørsturnering for børn og unge 2019/2020
Turneringsansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Christian Sloth Tlf: 61707917
Dokumenter
Invitation Reglement Turneringsinformation

Række / Puljeoversigt

U8 drenge B - 1. kl. (Finalestævne 7./8. marts-2020)
Pulje 1 Lynge-Broby If 3 - Svogerslev Boldklub - Slagelse B&i - B 73, Slagelse 1 - Ledig plads
U8 drenge C - 1. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020)
Pulje 1 Fodboldklubben Sorø Freja - Benløse Idrætsforening - Vemmelev Sg&i - Dianalund IF 1 - Slagelse B&i - B 73, Slagelse 2
Pulje 2 Tuse IF 2 - Tuse IF 1 - Svinninge Idrætsforening - Mørkøv IF - Hørve IF U8 - Asnæs boldklub
U8 drenge D - 1. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020)
Pulje 1 Boeslunde Boldklub - Skælskør B&I - Hashøj If - FC Storebælt - Fuglebjerg If - B 73, Slagelse 3
U9 drenge B - 2. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020)
Pulje 1 B 73, Slagelse - Sorø Freja - Vemmelev - Gevninge IF 1 - Fårevejle - Holmegaard - St. Merløse
U9 drenge C - 2. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020)
Ledig plads
Pulje 1 Fk Odsherred 1 - Gevninge IF 2 - Tuse IF 2 - Dianalund If - FC Storebælt
Pulje 2 Lynge-Broby Idrætsforening - Fk Odsherred 2 - Tuse IF 1 - FC Storebælt - Vipperød
U9 drenge D - 2. kl. (Finalestævne 7./8. marts 2020)
Pulje 1 B 73, Slagelse 2 - Sorø Freja - Stillinge Idrætsforening - Stenlille If - Skælskør B&I - Gislinge Boldklub
U10 drenge A - 3. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1 Vemmelev U10 - Fårevejle - Tuse IF 1 - Lynge Broby Idrætsforening - Ledig plads
U10 drenge B - 3. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1 Skælskør B&i 1 - Hg Fodbold - Gevninge IF 1 - Tuse IF 2 - Mørkøv IF U-10 1
U10 drenge C - 3. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1 Gevninge IF 2 - Hørve IF U10 - Dianalund If 2 1 - Dianalund If 2 2 - VestermoseIF U10
Pulje 2 Lynge-Broby IF - Skælskør B&I - Sørbymagle If - Vipperød Boldklu 1 - Vipperød Boldklu 2
U10 piger C - 3. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1 FC Storebælt - Tuse IF - Vipperød - Raklev GI 1 - Raklev GI 2 - Kirke Helsinge IF - Dianalund If
U10 drenge D - 3. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1 Stillinge If - Boeslunde Boldklub - Gislinge 1 - Gislinge 2 - Tuse IF 3 - Asnæs boldklub - Lynge-Broby If
U11 drenge C - 4. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1 Sorø Freja - Sorø Freja 1 - Gislinge Boldklub - U11 - Fk Odsherred - Svinninge IF
Pulje 2 FC Storebælt 2 2 - Lynge-Broby If - Lynge-Broby Idrætsforening - Hashøj If - Ledig plads
U11 piger C - 4. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1 Stenlille If 1 - Stenlille If 2 - Svinninge IF - Skælskør B&I - Mørkøv IF
U12 drenge B - 5. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1 Tuse IF 1 - Gevninge - Mørkøv If 1 - Hg Fodbold - Mørkøv 2
U12 drenge C - 5. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1 Tuse IF 2 - Gevninge - Gislinge - Vestermose If - Asnæs
U12 piger C - 5. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Mørkøv IF
Pulje 1 Gevninge - Tuse IF 1 - Tuse IF 2 - Mørkøv - Ledig plads
Pulje 2 FC Storebælt 1 - Sørby Fodbold - Høng/Løve - Dianalund If 1 - Ledig plads
U12 drenge D - 5. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1 Tuse IF 3 - Fk Odsherred 1 - Gislinge U12 - Fårevejle - Svogerslev BK
U13 drenge C - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1 Ørslev Bjerge If - B 73, Slagelse - FC Storebælt 3 - Skælskør B&I - Dianalund If
Pulje 2 Tuse IF - Svinninge IF - Jernløse/Undløse 1(U14) - Jernløse/Undløse(U14) - Hørve IF 1 - Hørve IF 2
U13 piger B - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1 Boeslunde - Tuse IF 1 - Vipperød - Kirke Helsinge IF 1 - Kirke Helsinge IF 2 - Skælskør B&I
U13 piger C - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1 FC Storebælt 1 - Tuse IF 2 - Skælskør B&i - Kirke Helsinge IF - Ledig plads
U13 drenge D - 6. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1 Stenlille If - Tuse IF - B 73, Slagelse - Kirke Helsinge IF - Jernløse/Undløse - St. Merløse Fodbold - St. Merløse
U14-U15 piger B (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1 Svinninge Idrætsforening - Kirke Helsinge I - Tuse IF 1 - B 93 - Raklev G&I
U15 Drenge B - 8. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1 Jernløse/Undløse - Gislinge - Fårevejle 1 1 - Fårevejle 1 2 - Tuse IF - Tuse IF U14 - rød - Tuse IF U14 - sort
U15-U16 piger (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1 Høng/Løve IF - Tuse IF 2 - Tuse IF - Boeslunde - Kværkeby
U16 drenge B - 9. kl. (Finalestævne 2/2-2020)
Pulje 1 Lynge-Broby If - Lynge-Broby If 2 - FC Kalundborg - Kværkeby 1 - Kværkeby 2 - Tuse IF - Rødvig G. & I.

Til toppen