Møldrup 15m Stævne 2019 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
139811 Mette Kristensen Møldrup Skytteforening Å3 183.000 183.000 Hovedskydning
139811 Mette Kristensen Møldrup Skytteforening Å3 184.000 184.000 Mesterskab
139812 Torben Lerche Møldrup Skytteforening Å3 177.000 177.000 Hovedskydning
139812 Torben Lerche Møldrup Skytteforening Å3 183.000 183.000 Mesterskab
139814 Malou Lerche Møldrup Skytteforening BK4 177.000 177.000 Hovedskydning
139814 Malou Lerche Møldrup Skytteforening BK4 174.000 174.000 Mesterskab
90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening ST3 184.000 184.000 Mesterskab
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Mesterskab
139813 Malthe Lerche Møldrup Skytteforening BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
139813 Malthe Lerche Møldrup Skytteforening BK4 155.000 155.000 Mesterskab
137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening Å3 183.000 183.000 Hovedskydning
137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening Å3 186.000 186.000 Mesterskab
19465 Finn Berg Møldrup Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
19465 Finn Berg Møldrup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Mesterskab
125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening FRI 192.000 192.000 Mesterskab
12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
126948 Karl O. H. Christensen Møldrup Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
126950 Emil K. Christensen Møldrup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening ST1 188.000 188.000 Hovedskydning
22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening ST1 190.000 190.000 Mesterskab
112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening Å3 181.000 181.000 Mesterskab
126141 Laura Petersen Skive skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
126141 Laura Petersen Skive skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
135694 Sebastian K. Thomsen Møldrup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
135694 Sebastian K. Thomsen Møldrup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
124713 Luna Petersen Skive skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
124713 Luna Petersen Skive skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
120087 Brian B. Andersen Møldrup Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening ST3 173.000 173.000 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening ST3 176.000 176.000 Mesterskab
140008 Lucas k. Thomsen Møldrup Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
140008 Lucas k. Thomsen Møldrup Skytteforening BK4 177.000 177.000 Mesterskab
12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
28096 Benny Pedersen Holstebro Skytteforening Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
28096 Benny Pedersen Holstebro Skytteforening Å3 179.000 179.000 Mesterskab
12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 188.000 188.000 Mesterskab
122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening BK1 190.000 190.000 Hovedskydning
122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 198.000 198.000 Mesterskab
122605 Torben Bech Jensen Ulbjerg Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
122605 Torben Bech Jensen Ulbjerg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å3 197.000 197.000 Hovedskydning
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å3 188.000 188.000 Mesterskab
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 172.000 172.000 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 173.000 173.000 Mesterskab
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
139815 Mikkel Skov Lundquist Møldrup Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 198.000 198.000 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 197.000 197.000 Mesterskab
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 176.000 176.000 Mesterskab
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 191.000 191.000 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab

Til toppen