Møldrup 15m Stævne 2019 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 197.0 197.0 Hovedskydning
12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening ST3 186.0 186.0 Hovedskydning
135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
139811 Mette Kristensen Møldrup Skytteforening Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
139811 Mette Kristensen Møldrup Skytteforening Å3 184.0 184.0 Mesterskab
139812 Torben Lerche Møldrup Skytteforening Å3 177.0 177.0 Hovedskydning
139812 Torben Lerche Møldrup Skytteforening Å3 183.0 183.0 Mesterskab
139814 Malou Lerche Møldrup Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
139814 Malou Lerche Møldrup Skytteforening BK4 174.0 174.0 Mesterskab
90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening ST3 181.0 181.0 Hovedskydning
90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening ST3 184.0 184.0 Mesterskab
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 193.0 193.0 Mesterskab
139813 Malthe Lerche Møldrup Skytteforening BK4 168.0 168.0 Hovedskydning
139813 Malthe Lerche Møldrup Skytteforening BK4 155.0 155.0 Mesterskab
137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening Å3 183.0 183.0 Hovedskydning
137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening Å3 186.0 186.0 Mesterskab
19465 Finn Berg Møldrup Skytteforening FRI 197.0 197.0 Hovedskydning
19465 Finn Berg Møldrup Skytteforening FRI 191.0 191.0 Mesterskab
125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening FRI 192.0 192.0 Mesterskab
12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening BK3 191.0 191.0 Mesterskab
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
126948 Karl O. H. Christensen Møldrup Skytteforening FRI 188.0 188.0 Hovedskydning
126950 Emil K. Christensen Møldrup Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening ST1 188.0 188.0 Hovedskydning
22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening ST1 190.0 190.0 Mesterskab
112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening Å3 187.0 187.0 Hovedskydning
112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening Å3 181.0 181.0 Mesterskab
126141 Laura Petersen Skive skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
126141 Laura Petersen Skive skytteforening Å1 199.0 199.0 Mesterskab
135694 Sebastian K. Thomsen Møldrup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
135694 Sebastian K. Thomsen Møldrup Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
124713 Luna Petersen Skive skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
124713 Luna Petersen Skive skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening SE3 189.0 189.0 Hovedskydning
120087 Brian B. Andersen Møldrup Skytteforening Å3 189.0 189.0 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening ST3 173.0 173.0 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening ST3 176.0 176.0 Mesterskab
140008 Lucas k. Thomsen Møldrup Skytteforening BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
140008 Lucas k. Thomsen Møldrup Skytteforening BK4 177.0 177.0 Mesterskab
12301 Hans Haubro Ulbjerg Skytteforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
130631 Alexander B. E. J. Andersen Kjellerup Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening BK3 195.0 195.0 Mesterskab
28096 Benny Pedersen Holstebro Skytteforening Å3 191.0 191.0 Hovedskydning
28096 Benny Pedersen Holstebro Skytteforening Å3 179.0 179.0 Mesterskab
12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 187.0 187.0 Hovedskydning
12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 188.0 188.0 Mesterskab
122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening BK1 190.0 190.0 Hovedskydning
122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening Å2 199.0 199.0 Mesterskab
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 198.0 198.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 198.0 198.0 Mesterskab
Å1 195.0 195.0 Hovedskydning
Å1 198.0 198.0 Mesterskab
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 192.0 192.0 Mesterskab
128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å3 197.0 197.0 Hovedskydning
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å3 188.0 188.0 Mesterskab
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 172.0 172.0 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 173.0 173.0 Mesterskab
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
139815 Mikkel Skov Lundquist Møldrup Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 189.0 189.0 Hovedskydning
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 176.0 176.0 Hovedskydning
137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 186.0 186.0 Mesterskab
136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 198.0 198.0 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 195.0 195.0 Hovedskydning
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 199.0 199.0 Mesterskab
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 188.0 188.0 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 192.0 192.0 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 186.0 186.0 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 176.0 176.0 Mesterskab
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 191.0 191.0 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 184.0 184.0 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 187.0 187.0 Mesterskab
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK2 198.0 198.0 Mesterskab
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab

Til toppen