Landbobank Cup i Spjald 2019

Stævne

Stævne: Landbobank Cup i Spjald 2019
Stævneansvarlige
Ingrid Andersen Tlf: 29442860
Dokumenter
Stævneinformation

Række / Puljeoversigt

U8 Drenge
Pulje 1 Skjern GF 1 - Ramsing Cup Spjald - Rindum SU - Ringkøbing IF - HB Mix 1 - HB Mix 2
A Finalerunde Skjern GF 1 - Rindum SU - HB Mix 2
B Finalerunde Ramsing Cup Spjald - Ringkøbing IF - HB Mix 1
U9 Drenge
Pulje 1 FC FRI - FC Ryde/Skave - Skjern 1 - Ramsing Cup Spjald
Slutspil FC FRI - FC Ryde/Skave - Skjern 1 - Ramsing Cup Spjald
U10 Drenge
Pulje 1 SHN/Ulfborg - Real Boys - Skjern GF - D.Team - Rindum SU - Ramsing Cup Spjald
A Finalerunde SHN/Ulfborg - Real Boys - Rindum SU
B Finalerunde Skjern GF - D.Team - Ramsing Cup Spjald
U11 Drenge A
Pulje 1 Holstebro Boldklub - FC Powerhosting - Ramsing Cup Spjald 1 - fysherning.dk - Vildbjerg 1
Slutspil Holstebro Boldklub - FC Powerhosting - fysherning.dk - Vildbjerg 1
U11 Drenge B/C
Pulje 1 Holstebro Boldklub 2 - Skjern 1 - Hjerm/Linde - Vildbjerg 2
Pulje 2 Holstebro Boldklub 3 - Ramsing Cup Spjald 2 - Holstebro Boldklub 4 - Ulfborg IF
B Slutspil Holstebro Boldklub 2 - Holstebro Boldklub 3 - Ulfborg IF - Vildbjerg 2
C Slutspil Skjern 1 - Ramsing Cup Spjald 2 - Hjerm/Linde - Holstebro Boldklub 4
U12 Drenge B/C
Pulje 1 Blue Wikings - FC Fri 1 - Team SydVest - Team X Pro
Pulje 2 FC Fri 2 - Hjerm/Linde - SLGU - Gullestrup 2
B Slutspil Blue Wikings - SLGU - Team X Pro - Gullestrup 2
C Slutspil FC Fri 1 - FC Fri 2 - Hjerm/Linde - Team SydVest
U12 Drenge A
Pulje 1 Gullestrup 1 - Ramsing Cup Spjald - Team X Pro a - Team X
Slutspil Gullestrup 1 - Ramsing Cup Spjald - Team X Pro a - Team X
U13 Drenge
Pulje 1 Holmsland GU - Ramsing Cup Spjald - Team X - Bonderøvene
Pulje 2 Lemvig GF - Kappel & KO - Team X Pro - Blåbjerg Fodbold
A Slutspil Lemvig GF - Kappel & KO - Ramsing Cup Spjald - Team X
B Slutspil Holmsland GU - Bonderøvene - Team X Pro - Blåbjerg Fodbold
U14 Drenge
Pulje 1 Måbjerg 1 - Tim - Bygma - Blåbjerg fodbold 1
Pulje 2 Borbjerg - FC Fiskesø - Blåbjerg fodbold 2 - Skjern GF
B Slutspil Måbjerg 1 - FC Fiskesø - Bygma - Skjern GF
C Slutspil Tim - Borbjerg - Blåbjerg fodbold 1 - Blåbjerg fodbold 2
U15 Drenge
Pulje 1 Måbjerg IF - Lemvig GF - Ringkøbing IF
Finalekamp Lemvig GF - Ringkøbing IF
U17 Drenge
Pulje 1 Gurlis grise - 10'eren Skjern - Skinnerupgaard - HM Service Thyborøn - Købmand Hansen Henne Strand
Slutspil Gurlis grise - Skinnerupgaard - HM Service Thyborøn - Købmand Hansen Henne Strand

Til toppen