| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 200/16 200/18 400/34
2 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/18 200/13 400/31
3 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 200/14 200/10 400/24
4 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 200/09 200/14 400/23
5 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening 200/09 200/13 400/22
6 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 200/11 200/10 400/21
7 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 199/08 200/10 399/18
8 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 199/09 200/08 399/17
9 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 200/13 199/10 399/23
10 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 199/09 197/07 396/16

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/06 199/09 397/15
2 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening 197/14 199/09 396/23
3 133061 Bertram Abild Laursen Espergærde Skytteforening 198/08 197/13 395/21
4 140608 Mikkel Kettrup Sjøgaard Melby Skytteforening 197/05 197/06 394/11
5 137341 Jonas Kelding Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/07 196/08 394/15
6 140396 Izabella Carstensen Helsingør Salonskytte Forening 198/08 196/06 394/14
7 139490 Alexander Kristiansen Helsingør Salonskytte Forening 194/06 199/10 393/16
8 137080 Birk Fischer Søborg SG&I 196/05 197/09 393/14
9 141123 Nicolaj S. Larsen Helsinge S&i - Skytteafd. 194/07 198/07 392/14
10 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 195/06 197/10 392/16
11 137074 Philip Husby Helsingør Salonskytte Forening 195/09 196/03 391/12
12 137078 Jonas Bruun Søborg SG&I 194/02 196/06 390/08
13 138685 Gaspard Marquard Skyttelauget Kgs. Lyngby 191/03 194/03 385/06
14 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I 185/05 195/09 380/14
15 124262 Micky Melgård Helsingør Salonskytte Forening 195/03 185/01 380/04
16 130338 Thor Walther Gerlykke-Dohn Ramløse I.f. 186/04 186/02 372/06

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/01 190/05 381/06
2 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 189/04 191/03 380/07
3 124007 Jakob Jensen Tikøb Skytteforening 186/01 193/02 379/03
4 140800 Mikkel feldskov Ibsen Tikøb Skytteforening 191/02 188/02 379/04
5 139979 Martin Andersen Tikøb Skytteforening 185/01 185/01 370/02

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 140495 Laura Sommer Tikøb Skytteforening 195/05 198/07 393/12
2 138497 Isabella Ferslev Ramløse I.f. 194/05 190/00 384/05
3 141614 Jonas Monrad Qvist Kreds 57, Ferslev, Skibby 189/04 192/04 381/08
4 141447 Theo Sass Kreds 57, Ferslev, Skibby 189/00 190/01 379/01
5 140650 Jonas svarer Jensen Tikøb Skytteforening 191/01 186/02 377/03
6 141521 Ida-Marie Svarer Jensen Tikøb Skytteforening 165/01 170/01 335/02

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 200/11 199/08 399/19
2 106658 Emil Larsen Ramløse I.f. 200/08 196/05 396/13
3 110415 Lærke Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/03 196/08 393/11
4 118798 Maria Larsen Ramløse I.f. 194/02 196/07 390/09

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 99449 Puk Schnor Søborg SG&I 198/04 193/06 391/10
2 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening 194/04 195/06 389/10
3 114761 Ida Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening 194/02 195/04 389/06
4 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 193/04 193/05 386/09
5 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/04 192/07 386/11
6 137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/03 190/02 386/05
7 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse I.f. 190/03 195/00 385/03
8 130794 Tobias Løve Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby 195/04 189/02 384/06
9 132445 Thore Frank Søborg SG&I 190/03 189/03 379/06

Riffel, 15m - Mesterskab ST1

1 62982 Thomas Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 194/02 192/04 386/06

Riffel, 15m - Mesterskab ST2

1 65841 Jan Holm-Larsen Helsingør Salonskytte Forening 186/02 184/00 370/02

Riffel, 15m - Mesterskab ST3

1 138499 Mette Ferslev Ramløse I.f. 185/03 185/02 370/05
2 65840 Jan Holmen Andersen Helsingør Salonskytte Forening 179/01 179/03 358/04
3 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 180/02 178/02 358/04
4 120947 Rune Dahlstrøm Tikøb Skytteforening 172/00 181/01 353/01
5 124010 Tina Rasmussen Tikøb Skytteforening 169/00 160/00 329/00
6 64893 Marinus Larsen Ramløse I.f. 164/00 164/00 328/00

Riffel, 15m - Mesterskab Å1

1 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 198/09 200/07 398/16
2 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 196/08 200/13 396/21
3 120429 Sandra Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 196/03 200/11 396/14
4 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 193/07 192/01 385/08

Riffel, 15m - Mesterskab Å2

1 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 197/07 197/07 394/14
2 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 197/04 196/06 393/10
3 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 196/04 196/09 392/13
4 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 196/04 193/03 389/07
5 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd. 195/04 192/02 387/06

Riffel, 15m - Mesterskab Å3

1 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/05 191/04 382/09
2 60518 Jesper Poulø Kreds 57, Ferslev, Skibby 187/02 191/02 378/04
3 126470 Allan K. Eriksen Melby Skytteforening 191/04 184/00 375/04
4 115464 Anni Bergmann Kreds 57, Ferslev, Skibby 185/01 184/00 369/01

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/08 199/09 396/17
2 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 197/06 198/06 395/12
3 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/07 195/09 392/16
4 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 194/06 194/03 388/09

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. 195/06 195/09 390/15
2 64228 Tommy Benn Melby Skytteforening 192/02 194/03 386/05
3 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 195/07 190/05 385/12
4 140214 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 187/02 186/01 373/03
5 130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 187/02 183/02 370/04

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 184/01 188/01 372/02
2 101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 184/02 185/03 369/05
3 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/01 181/01 368/02
4 61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening 184/02 181/03 365/05

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 130945 Nicklas Binder Ganløse Skytteforening 200/18
2 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening 200/16
3 138606 Ditte-Marie Dahlgren Ganløse Skytteforening 200/14
4 135719 Frederik Otte Ganløse Skytteforening 200/13
5 130503 Pauline Alling Andreassen Dauglykke Skytteforening 200/11
6 131975 Oliver Schalburg Helsingør Salonskytte Forening 200/09
6 132923 Anna Brøndmark Ganløse Skytteforening 200/09
8 128343 Noah Thomsen Helsingør Salonskytte Forening 199/09
8 128745 Mikkel Thomsen Ganløse Skytteforening 199/09
10 130942 Gry Von Benzon Ganløse Skytteforening 199/08

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 140396 Izabella Carstensen Helsingør Salonskytte Forening 198/08
1 133061 Bertram Abild Laursen Espergærde Skytteforening 198/08
3 137341 Jonas Kelding Kreds 57, Ferslev, Skibby 198/07
4 135026 Jakob Iwanouw Simonsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 198/06
5 139443 Alexander Lucas Van Hoften Harders Ganløse Skytteforening 197/14
6 140608 Mikkel Kettrup Sjøgaard Melby Skytteforening 197/05
7 137080 Birk Fischer Søborg SG&I 196/05
8 137074 Philip Husby Helsingør Salonskytte Forening 195/09
9 136990 Tobias Felix Andersen Ølstykke Skytteforening 195/06
10 124262 Micky Melgård Helsingør Salonskytte Forening 195/03
11 141123 Nicolaj S. Larsen Helsinge S&i - Skytteafd. 194/07
12 139490 Alexander Kristiansen Helsingør Salonskytte Forening 194/06
13 137078 Jonas Bruun Søborg SG&I 194/02
14 138685 Gaspard Marquard Skyttelauget Kgs. Lyngby 191/03
15 130338 Thor Walther Gerlykke-Dohn Ramløse I.f. 186/04
16 137082 Anders Bjerrehus Søborg SG&I 185/05

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 140800 Mikkel feldskov Ibsen Tikøb Skytteforening 191/02
2 137337 Signe Fritzen Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/01
3 139442 Noah Misfeldt Kvist-Andersen Ganløse Skytteforening 189/04
4 124007 Jakob Jensen Tikøb Skytteforening 186/01
5 139979 Martin Andersen Tikøb Skytteforening 185/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 140495 Laura Sommer Tikøb Skytteforening 195/05
2 138497 Isabella Ferslev Ramløse I.f. 194/05
3 140650 Jonas svarer Jensen Tikøb Skytteforening 191/01
4 141614 Jonas Monrad Qvist Kreds 57, Ferslev, Skibby 189/04
5 141447 Theo Sass Kreds 57, Ferslev, Skibby 189/00
6 141521 Ida-Marie Svarer Jensen Tikøb Skytteforening 165/01

Riffel, 15m - Klasse J1

1 126856 Andreas Zeeberg Helsinge S&i - Skytteafd. 200/11
2 106658 Emil Larsen Ramløse I.f. 200/08
3 110415 Lærke Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 197/03
4 118798 Maria Larsen Ramløse I.f. 194/02

Riffel, 15m - Klasse J2

1 99449 Puk Schnor Søborg SG&I 198/04
2 137565 Cecilie Christiansen Frederikssund Skytteforening, IF1864 196/03
3 130794 Tobias Løve Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby 195/04
4 128341 Caroline Strunge toft Helsingør Salonskytte Forening 194/04
4 126455 Andreas Skeldal Winther Frederikssund Skytteforening, IF1864 194/04
6 114761 Ida Rasmussen Helsingør Salonskytte Forening 194/02
7 126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening 193/04
8 106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse I.f. 190/03
8 132445 Thore Frank Søborg SG&I 190/03
10 132446 August Gotfredsen Brekling Søborg SG&I 187/02

Riffel, 15m - Klasse ST1

1 62982 Thomas Kacirek Helsingør Salonskytte Forening 194/02

Riffel, 15m - Klasse ST2

1 65841 Jan Holm-Larsen Helsingør Salonskytte Forening 186/02

Riffel, 15m - Klasse ST3

1 138499 Mette Ferslev Ramløse I.f. 185/03
2 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 180/02
3 65840 Jan Holmen Andersen Helsingør Salonskytte Forening 179/01
4 120947 Rune Dahlstrøm Tikøb Skytteforening 172/00
5 124010 Tina Rasmussen Tikøb Skytteforening 169/00
6 64893 Marinus Larsen Ramløse I.f. 164/00

Riffel, 15m - Klasse Å1

1 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 198/09
2 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 196/08
3 120429 Sandra Youden Kreds 57, Ferslev, Skibby 196/03
4 120024 Henrik Knudsen Helsinge S&i - Skytteafd. 193/07

Riffel, 15m - Klasse Å2

1 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening 197/07
2 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 197/04
3 138509 Julie Binder Ganløse Skytteforening 196/04
3 105028 Anton Ellegaard Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 196/04
5 137302 Bethina Terne Sørensen Helsinge S&i - Skytteafd. 195/04
6 91811 Jørgen Eskildsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 194/02

Riffel, 15m - Klasse Å3

1 105043 Flemming Sørensen Kreds 57, Ferslev, Skibby 191/05
2 126470 Allan K. Eriksen Melby Skytteforening 191/04
3 60518 Jesper Poulø Kreds 57, Ferslev, Skibby 187/02
4 115464 Anni Bergmann Kreds 57, Ferslev, Skibby 185/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 71763 Viggo Jørgensen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/08
2 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 197/07
3 64302 Jens Bengtson Melby Skytteforening 197/06
4 63972 Finn Jensen Melby Skytteforening 194/06

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 63950 Jørgen Simonsen Melby Skytteforening 195/07
2 66329 Lars Krogstrup Helsinge S&i - Skytteafd. 195/06
3 64228 Tommy Benn Melby Skytteforening 192/02
4 140214 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 187/02
4 130182 Ole Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 187/02

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 118242 Anne-Lise Qvist Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864 187/01
2 61756 Bent von Benzon Ganløse Skytteforening 184/02
2 101754 Svend Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 184/02
4 81975 Børge Verner Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 184/01

Til toppen