TKL Jubilæums Stævne (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 175.0 175.0 Mesterskab
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 177.0 177.0 Hovedskydning
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 188.0 188.0 Mesterskab
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
140093 Alexander Ib Kyed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
140093 Alexander Ib Kyed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 176.0 176.0 Mesterskab
119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 189.0 189.0 Hovedskydning
119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 188.0 188.0 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 197.0 197.0 Hovedskydning
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 199.0 199.0 Mesterskab
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Mesterskab
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 181.0 181.0 Mesterskab
116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 186.0 186.0 Hovedskydning
116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 191.0 191.0 Mesterskab
22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
22032 Preben Jensen Knudstrup Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Mesterskab
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro J1 198.0 198.0 Hovedskydning
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro J1 199.0 199.0 Mesterskab
130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 194.0 194.0 Mesterskab
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening Å1 193.0 193.0 Hovedskydning
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening Å1 197.0 197.0 Mesterskab
119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening Å2 189.0 189.0 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
141021 Mikael Ebdrup Krogh Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 168.0 168.0 Hovedskydning
141021 Mikael Ebdrup Krogh Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 184.0 184.0 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening BK2 200.0 200.0 Mesterskab
132693 Jens Graversen Midtdjurs skytteforening FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
132693 Jens Graversen Midtdjurs skytteforening FRI 198.0 198.0 Mesterskab
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening Å2 198.0 198.0 Mesterskab
127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening ST3 186.0 186.0 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening ST3 184.0 184.0 Mesterskab
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 198.0 198.0 Mesterskab
136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening Å1 196.0 196.0 Mesterskab
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 191.0 191.0 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 187.0 187.0 Hovedskydning
129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 197.0 197.0 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 198.0 198.0 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
119492 Keld Østerlund Schultz Aulum Skytteforening Å2 186.0 186.0 Mesterskab
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 181.0 181.0 Hovedskydning
116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening ST1 197.0 197.0 Mesterskab
19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening ST1 197.0 197.0 Hovedskydning
129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 190.0 190.0 Mesterskab

Til toppen