DGI Midt 15 m luft omgang 2 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135695 Andre Brinkmann Møldrup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
120087 Brian B. Andersen Møldrup Skytteforening Å2 191.0 191.0 Hovedskydning
109408 Emil Vorre Møldrup Skytteforening Å2 184.0 184.0 Hovedskydning
139811 Mette Kristensen Møldrup Skytteforening Å2 190.0 190.0 Hovedskydning
139812 Torben Lerche Møldrup Skytteforening Å2 177.0 177.0 Hovedskydning
12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
19465 Finn Berg Møldrup Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening ST3 185.0 185.0 Hovedskydning
90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening ST3 184.0 184.0 Hovedskydning
140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening Å2 183.0 183.0 Hovedskydning
137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening Å2 181.0 181.0 Hovedskydning
139814 Malou Lerche Møldrup Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
122845 Kern Christensen Møldrup Skytteforening FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 193.0 193.0 Hovedskydning
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
97318 Niels Olsen Kjellerup Skytteforening SE2 199.0 199.0 Hovedskydning
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
118006 Bjarne Poulsen Kjellerup Skytteforening FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
138171 Maria holm Jensen Kjellerup Skytteforening FRI 200.0 200.0 Hovedskydning
10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 197.0 197.0 Hovedskydning
123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening FRI 192.0 192.0 Hovedskydning
138108 Steen Bisgaard Kjellerup Skytteforening FRI 199.0 199.0 Hovedskydning
122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening FRI 178.0 178.0 Hovedskydning
22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening Å2 199.0 199.0 Hovedskydning
127015 Toke Juhlert Uhrskov Kjellerup Skytteforening BK3 199.0 199.0 Hovedskydning
130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening Å2 181.0 181.0 Hovedskydning
86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening ST3 173.0 173.0 Hovedskydning
94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 189.0 189.0 Hovedskydning
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 187.0 187.0 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 196.0 196.0 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
19368 Carl Chr. Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 188.0 188.0 Hovedskydning
122355 Aage Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 194.0 194.0 Hovedskydning
122360 Gunnar Moustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 190.0 190.0 Hovedskydning
122383 Niels Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 187.0 187.0 Hovedskydning
19727 Hans Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 188.0 188.0 Hovedskydning
122359 Ejsing Laursen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 190.0 190.0 Hovedskydning
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 183.0 183.0 Hovedskydning
122547 Erling Mortensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 189.0 189.0 Hovedskydning
122361 Henning Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 176.0 176.0 Hovedskydning
126966 Peter Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 177.0 177.0 Hovedskydning
140804 Ernst Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 177.0 177.0 Hovedskydning
140805 Per Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 184.0 184.0 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 181.0 181.0 Hovedskydning
116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 186.0 186.0 Hovedskydning
119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 189.0 189.0 Hovedskydning
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
132409 Maksim Bech Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 177.0 177.0 Hovedskydning
136380 Sine Kongsgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 177.0 177.0 Hovedskydning
137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
140093 Alexander Ib Kyed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
31129 Jørn J. Termansen Karup Skytteforening SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
31089 Leif Laursen Karup Skytteforening Å2 196.0 196.0 Hovedskydning
104893 Mads Glud Bruun-Kristensen Karup Skytteforening J2 196.0 196.0 Hovedskydning
116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening Å2 189.0 189.0 Hovedskydning
134871 Benjamin Kronborg Karup Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
129387 Christoph Viller Karup Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening Å2 193.0 193.0 Hovedskydning
135064 Leah Marie Stordal Kiilerich Karup Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
135059 Oskar Kiilerich Karup Skytteforening BK3 160.0 160.0 Hovedskydning
122764 Rasmus Glud Karup Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
126904 Steven V. Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I Å2 199.0 199.0 Hovedskydning
102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I Å2 195.0 195.0 Hovedskydning
126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 184.0 184.0 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening J2 198.0 198.0 Hovedskydning
129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening ST1 197.0 197.0 Hovedskydning
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 197.0 197.0 Hovedskydning
113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening ST1 192.0 192.0 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 199.0 199.0 Hovedskydning
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening ST3 193.0 193.0 Hovedskydning
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening ST1 196.0 196.0 Hovedskydning
19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening ST2 185.0 185.0 Hovedskydning
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening ST3 189.0 189.0 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening Å1 198.0 198.0 Hovedskydning
19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
96491 Mathias Søndergaard Viborg Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening Å1 200.0 200.0 Hovedskydning
115323 Niels Kvorning Viborg Skytteforening Å2 194.0 194.0 Hovedskydning
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
101432 Allan Hjerresen Viborg Skytteforening Å1 199.0 199.0 Hovedskydning
129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening Å1 197.0 197.0 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening ST3 189.0 189.0 Hovedskydning
19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening ST2 189.0 189.0 Hovedskydning
99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
119364 Morten Kristiansen Viborg Skytteforening FRI 196.0 196.0 Hovedskydning
136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
140050 Theodor Ho Viborg Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
139667 Anne Brødsgaard Skyttekreds Bjerringbro BK3 176.0 176.0 Hovedskydning
139662 Jonathan Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK3 174.0 174.0 Hovedskydning
138361 Christoffer Berg Vels Skyttekreds Bjerringbro BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
139571 Magnus Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
139570 Nojus Bonevicius Skyttekreds Bjerringbro BK3 172.0 172.0 Hovedskydning
136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
139666 Maja Brødsgaard Skyttekreds Bjerringbro BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
139668 Oscar Porsgard Larsen Skyttekreds Bjerringbro BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
139671 Silas Møller Larsen Skyttekreds Bjerringbro BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro J1 200.0 200.0 Hovedskydning
127046 Mark Lund Stromark Skyttekreds Bjerringbro J2 172.0 172.0 Hovedskydning
118498 Kristian Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro J2 173.0 173.0 Hovedskydning
118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro J2 189.0 189.0 Hovedskydning
86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
139665 Viktor Luxhøj Baumann Kallehauge Skyttekreds Bjerringbro BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro ST3 172.0 172.0 Hovedskydning
18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro ST3 185.0 185.0 Hovedskydning
139669 Noah Andersen Weaver Skyttekreds Bjerringbro BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening Å2 197.0 197.0 Hovedskydning
136269 Asker Hjorth Nørgaard Viborg Skytteforening BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
138575 Lærke Pluszek Viborg Skytteforening BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening BK2 183.0 183.0 Hovedskydning
135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
135834 Josefine Søby Johnsen Viborg Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
136268 Rasmus Egede Viborg Skytteforening BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
140981 Mathias Odgaard Kristensen Viborg Skytteforening BK3 174.0 174.0 Hovedskydning
139082 Kathrine Kristiansen Viborg Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
140048 Jakob Hornbjerg Svensson Viborg Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
136694 Annabelle Borved Viborg Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
117830 Casper Johansen Skive skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
131282 Tobias Iversen Skive skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning

Til toppen