HB Indoor Cup 2020

Stævne

Stævne: HB Indoor Cup 2020
Stævneansvarlige
Søren Buhl Tlf:
Dokumenter
Stævneinformation

Række / Puljeoversigt

U6/7 Mix
Pulje 1 Lemvig GF - Skive IK Egeris 1 - Ringkøbing IF - Mejdal Halgård 2
Pulje 2 Rindum SU - Ramsing Cup Spjald 1 - Skive IK Egeris 2 - Mejdal Halgård 3
Pulje 3 Fc Fri - Mejdal Halgård 1 - Ramsing Cup Spjald 2 - Skive IK Egeris 3
Pulje 4 KLG - Ulfborg 1 - Skive IK Egeris 4 - Holstebro Boldklub 1
Pulje 5 Vinderup IK - Mejrup 1 - Ulfborg 2 - Holstebro Boldklub 2
Pulje 6 Hodsager IUF - Mejrup 2 - Mejdal-Halgård Pigerne - Borbjerg
A Mellemrunde 1 KLG - Ringkøbing IF
A Mellemrunde 2 Vinderup IK - Ramsing Cup Spjald 1
A Mellemrunde 3 Mejdal Halgård 1 - Mejrup 2
B Mellemrunde 1 Skive IK Egeris 4 - Mejdal Halgård 2
B Mellemrunde 2 Mejrup 1 - Mejdal Halgård 3
B Mellemrunde 3 Hodsager IUF - Fc Fri
C Mellemrunde 1 Ulfborg 1 - Lemvig GF
C Mellemrunde 2 Ulfborg 2 - Skive IK Egeris 2
C Mellemrunde 3 Skive IK Egeris 3 - Mejdal-Halgård Pigerne
D Mellemrunde 1 Skive IK Egeris 1 - Holstebro Boldklub 1
D Mellemrunde 2 Rindum SU - Holstebro Boldklub 2
D Mellemrunde 3 Ramsing Cup Spjald 2 - Borbjerg
A Finalerunde Vinderup IK - Ringkøbing IF - Mejdal Halgård 1
B Finalerunde Hodsager IUF - Mejdal Halgård 2 - Mejdal Halgård 3
C Finalerunde Lemvig GF - Ulfborg 2 - Skive IK Egeris 3
D Finalerunde Rindum SU - Ramsing Cup Spjald 2 - Holstebro Boldklub 1
U8 Drenge C
Pulje 1 Herning KFUM 3 - Holstebro Boldklub C1 - Holstebro Boldklub C3 - Struer Boldklub 1 - Skive IK 3 - Kibæk IF 2
Pulje 2 Holstebro Boldklub C2 - Lemvig GF 2 - Kibæk IF 1 - Ulfborg 2 - Herning KFUM 4 - Herning KFUM 2
C Slutspil Herning KFUM 3 - Holstebro Boldklub C2 - Lemvig GF 2 - Struer Boldklub 1 - Skive IK 3 - Kibæk IF 1 - Kibæk IF 2 - Ulfborg 2
U8 Drenge A
Pulje 1 Rindum SU - Skive IK 1 - Holstebro Boldklub 1A - Mejrup 1 - Ulfborg 1 - Holstebro Frugtlager
A Slutspil Rindum SU - Skive IK 1 - Holstebro Boldklub 1A - Holstebro Frugtlager
U8 Drenge B
Pulje 1 Herning KFUM 1 - Mejrup 2 - Mejrup 3 - Team Jensen Solfilm U7 - LGF 1 - Skive IK 2
B Slutspil Herning KFUM 1 - Team Jensen Solfilm U7 - LGF 1 - Skive IK 2
U9 Drenge C
Pulje 1 Team Ulfborg - Tvis - Holstebro Boldklub 3 - Skjern 2
Pulje 2 Måbjerg Drengene - RLK - Mejdal-Halgård 3 - Mejrup 2
C Slutspil Team Ulfborg - Måbjerg Drengene - Tvis - RLK - Holstebro Boldklub 3 - Mejdal-Halgård 3 - Skjern 2 - Mejrup 2
U9 Drenge A
Pulje 1 Ringkøbing IF - FK Auto, Skanderborg - Mejdal-Halgård 1 - Holstebro Boldklub 1
A Slutspil Ringkøbing IF - FK Auto, Skanderborg - Mejdal-Halgård 1 - Holstebro Boldklub 1
U9 Drenge B
Pulje 1 Rindum SU - Skjern 1 - Ellebæks Kæmper 1 - Mejdal-Halgård 2
Pulje 2 Ellebæks Kæmper 2 - Mejrup 1 - Holstebro Boldklub 2 - U8 United
B Slutspil Rindum SU - Skjern 1 - Ellebæks Kæmper 1 - Ellebæks Kæmper 2 - Mejrup 1 - Mejdal-Halgård 2 - Holstebro Boldklub 2 - U8 United
U10 Drenge C
Pulje 1 Holstebro Boldklub - Fursund if - SHN/Ulfborg 2 - Mejrup 3 - Mejdal Halgård 1 - FC Fri
Pulje 2 Måbjerg - Skjern - Tvis - Skive 1 - HBV 2 - Mejdal Halgård 2
C Slutspil Skjern - Holstebro Boldklub - Tvis - Fursund if - SHN/Ulfborg 2 - FC Fri - HBV 2 - Mejdal Halgård 2
U10 Drenge A
Pulje 1 SHN/Ulfborg 1 - Real Boys - Thy-Mors United - Dreamteam
A Slutspil SHN/Ulfborg 1 - Real Boys - Thy-Mors United - Dreamteam
U10 Drenge B
Pulje 1 Mejrup GU 1 - Rindum SU 3 - RLK - Rindum SU 2 - Skive 2
Pulje 2 Mejrup GU 2 - Rindum SU 1 - HBV 1 - Skive United - HB U9
B Slutspil Mejrup GU 1 - Mejrup GU 2 - Rindum SU 3 - RLK - Rindum SU 1 - Rindum SU 2 - HBV 1 - Skive United
U11 Drenge C
Pulje 1 Skive IK 5 - Holstebro Boldklub 4 - Tvis - Skjern 2
Pulje 2 Holstebro Boldklub 5 - Mejdal-halgård - Herning Fremad 2 - Kolind/Perstrup
Pulje 3 SSIF 2 - Skive IK 4 - Holstebro Boldklub 6 - Ulfborg If 2
Pulje 4 Linde-Hjerm - RLK - Brande IF 2 - Ikast FC 3
C Slutspil SSIF 2 - Linde-Hjerm - Skive IK 4 - Skive IK 5 - Holstebro Boldklub 4 - Holstebro Boldklub 5 - Holstebro Boldklub 6 - Ulfborg If 2 - Mejdal-halgård - Tvis - RLK - Brande IF 2 - Skjern 2 - Ikast FC 3 - Herning Fremad 2 - Kolind/Perstrup
U11 Drenge A
Pulje 1 Brande IF 1 - Ikast FC 1 - Vildbjerg - Skive IK 1 - FC Powerhosting - Holstebro Boldklub 1
A Slutspil Brande IF 1 - Vildbjerg - FC Powerhosting - Holstebro Boldklub 1
U11 Drenge B
Pulje 1 Ikast FC 2 - Skjern 1 - Skive IK 3 - De Ukendte
Pulje 2 Ulfborg IF 3 - Ringkøbing IF 1 - Holstebro Boldklub 2 - Vildbjerg 2
Pulje 3 Ulfborg If 1 - Skive IK 2 - Holstebro Boldklub 3 - Ringkøbing IF 2
Pulje 4 SSIF 1 - Ramsing Cup Spjald - Tjørring IF - Herning Fremad 1
B Slutspil SSIF 1 - Ikast FC 2 - Ulfborg If 1 - Ulfborg IF 3 - Ringkøbing IF 1 - Ramsing Cup Spjald - Skjern 1 - Skive IK 2 - Skive IK 3 - De Ukendte - Holstebro Boldklub 2 - Holstebro Boldklub 3 - Tjørring IF - Herning Fremad 1 - Ringkøbing IF 2 - Vildbjerg 2
U12 Drenge B
Pulje 1 Team SydVest - Mejdal 1 - Gullestrup 2 - Team X Pro - Holstebro Frugtlager 1
Pulje 2 Gullestrup 1 - Linde-Hjerm - Måbjerg If 2 - Team X Go - Mejdal 2
Slutspil Gullestrup 1 - Team SydVest - Mejdal 1 - Måbjerg If 2 - Team X Pro - Team X Go - Holstebro Frugtlager 1 - Mejdal 2
U12 Drenge C
Pulje 1 RLK - Team Ulfborg - Holstebro Boldklub U11 2 - Holstebro Boldklub U11 4
Pulje 2 Holstebro Frugtlager 2 - SLGU - FC Måbjerg - Holstebro Boldklub U11 3
Slutspil Holstebro Frugtlager 2 - RLK - Team Ulfborg - SLGU - FC Måbjerg - Holstebro Boldklub U11 2 - Holstebro Boldklub U11 3 - Holstebro Boldklub U11 4
U12 Drenge A
Pulje 1 Team Nyrup - Team X - Byggemand Ras - Holstebro Boldklub U11 1 - Scanstore
Slutspil Team Nyrup - Team X - Byggemand Ras - Scanstore
U13 Drenge B
Pulje 1 Bonderøvene - Skive IK 5 - Skive IK 3 - Team X
Pulje 2 Skive IK 4 - Hvidbjerg bank - Team X Pro - Mejdal-Halgård Drengene
B Slutspil Bonderøvene - Skive IK 4 - Skive IK 5 - Skive IK 3 - Team X - Hvidbjerg bank - Team X Pro - Mejdal-Halgård Drengene
U13 Drenge A
Pulje 1 Dansten - Skive IK 1 - Byggemand Ras - FS Holstebro 2
Pulje 2 Lemvig GF 1 - Skive IK 2 - Team Øko - FS Holstebro 1
A Slutspil Dansten - Lemvig GF 1 - Skive IK 1 - Skive IK 2 - Team Øko - Byggemand Ras - FS Holstebro 2 - FS Holstebro 1
U13 Drenge C
Pulje 1 Lemvig GF 2 - Skive IK 6 - Skive IK 7 - Team X Pro 2
C Slutspil Lemvig GF 2 - Skive IK 6 - Skive IK 7 - Team X Pro 2
U14 Drenge B/C
Pulje 1 FC Fiskesø - Måbjerg drengene - Ringkøbing IF 2 - Lemvig GF
Pulje 2 Måbjerg 1 - Mejrup - Anja'S Drenge - Borbjerg
B Slutspil Måbjerg 1 - FC Fiskesø - Ringkøbing IF 2 - Borbjerg
C Slutspil Måbjerg drengene - Mejrup - Lemvig GF - Anja'S Drenge
U14 Drenge A
Pulje 1 Spar's drenge - Team LA Travel 1 - Team Sydthy Autoværksted - Randers Freja FC 1 - Randers Freja FC 3
Pulje 2 Ringkøbing IF 1 - Team Forza - Fremad Drengene - Team LA Travel 2 - Randers Freja FC 2
Slutspil Spar's drenge - Ringkøbing IF 1 - Team LA Travel 1 - Team Sydthy Autoværksted - Team Forza - Team LA Travel 2 - Randers Freja FC 1 - Randers Freja FC 2
U15 Drenge
Pulje 1 Spar Nord Drengene - Ringkøning IF 1 - Thisted FC - globetrotters - FC St. Pauli
Pulje 2 Ringkøbing IF 2 - Thisted FC - vagabonds - Kradsbørstige jyde drenge - Kloster United
Slutspil Spar Nord Drengene - Ringkøbing IF 2 - Ringkøning IF 1 - Thisted FC - globetrotters - Thisted FC - vagabonds - FC St. Pauli - Kradsbørstige jyde drenge - Kloster United
U17 Drenge B
Pulje 1 Kloster United - RSE 1 - Mejrup U16 - Holstebro Boldklub U16
Pulje 2 Lemvig - Boldmongolerne - Mejrup U17 - RSE 2
Slutspil Lemvig - Boldmongolerne - Mejrup U17 - Kloster United - RSE 1 - Mejrup U16 - RSE 2 - Holstebro Boldklub U16
U17 Drenge A
Pulje 1 HM Service Thyborøn - Performsport.dk - Fusion Fysioterapi - Spar Købmand Hansen - Henne Strand - Lyngs Idrætsefterskole - Hald Ege Efterskole
Slutspil HM Service Thyborøn - Performsport.dk - Fusion Fysioterapi - Spar Købmand Hansen - Henne Strand

Til toppen