Nordsjællandsmesterskab Pistol 2020 (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
132746 Søren Elver Hansen Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H 2 241.0 241.0 Hovedskydning
66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 1 265.0 265.0 Hovedskydning
67586 Kenneth Lagoni Olsen Farum Skytteforening 2H 1 284.0 284.0 Hovedskydning
129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 1 256.0 256.0 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H 2 240.0 240.0 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening 2H 1 239.0 239.0 Hovedskydning
139378 Thomas S. Knudsen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 187.0 187.0 Hovedskydning
127338 Anja Høll Greisen Farum Skytteforening 2H 1 281.0 281.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening 2H 1 263.0 263.0 Hovedskydning
65847 Jakob Keis Hansen Hørsholm Pistolforening 1H 1 279.0 279.0 Hovedskydning
63419 Steen Pico Nielsen Hillerød Skytteforening 2H 1 268.0 268.0 Hovedskydning
130179 Waldemar v. Bülow Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 224.0 224.0 Hovedskydning
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening 1H 1 268.0 268.0 Hovedskydning
134537 Peter Anderskov Jensen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 217.0 217.0 Hovedskydning
90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 2 243.0 243.0 Hovedskydning
91950 Mogens Bering Larsen Ramløse I.f. 2H 1 262.0 262.0 Hovedskydning
111024 Søren Christiansen Hørsholm Pistolforening 2H 2 254.0 254.0 Hovedskydning
64496 Hans-Henrik Ellekær Søborg SG&I 1H 2 258.0 258.0 Hovedskydning
140616 Joel Nørgaard Søborg SG&I 1H 3 237.0 237.0 Hovedskydning
135214 Rasmus Dybbro Engelsholm Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 2 247.0 247.0 Hovedskydning
110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening 2H 1 273.0 273.0 Hovedskydning
97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening 2H 1 282.0 282.0 Hovedskydning
134228 Kim Flindt-Madsen Hillerød Skytteforening 2H 2 253.0 253.0 Hovedskydning
63546 Kaare O. Nielsen Hillerød Skytteforening 2H 1 259.0 259.0 Hovedskydning
64322 Dennis Sten Bagge Hillerød Skytteforening 2H 1 271.0 271.0 Hovedskydning
127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening 2H 1 261.0 261.0 Hovedskydning
63427 Shila Pico Petersen Hillerød Skytteforening 2H 1 257.0 257.0 Hovedskydning
129559 Thomas Bro Falkenberg Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H 2 270.0 270.0 Hovedskydning
141669 Lars Bytoft Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 228.0 228.0 Hovedskydning
121421 Carl Nielsen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 2 261.0 261.0 Hovedskydning
63094 Ethan A. N. Ingholt Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 2 240.0 240.0 Hovedskydning
61720 Jens Hartwig Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H 1 284.0 284.0 Hovedskydning
142099 Kim Christiansen Søborg SG&I 1H 3 254.0 254.0 Hovedskydning
135297 Michael Vedel Thomsen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 220.0 220.0 Hovedskydning
139381 Brian Bjørnstad Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 241.0 241.0 Hovedskydning
140939 Anders Beck Thomsen Hørsholm Pistolforening 1H 3 268.0 268.0 Hovedskydning
140209 Dannie Høg Blovstrød Pistolskytteforening 2H 3 247.0 247.0 Hovedskydning
62739 Michael Mosbæk Witte Farum Skytteforening 2H 2 244.0 244.0 Hovedskydning
61851 Lars Grønlund Ottesen Farum Skytteforening 1H 3 256.0 256.0 Hovedskydning
73607 Ole Laursen Frederiksværk Skytteforening 2H 1 256.0 256.0 Hovedskydning
122823 Signe Glejborg Nielsen Hillerød Skytteforening 2H 1 271.0 271.0 Hovedskydning
81420 Michael Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby 1H 2 263.0 263.0 Hovedskydning
129369 Michael D. Jensen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 241.0 241.0 Hovedskydning
122177 Thomas Bo Johansson Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 238.0 238.0 Hovedskydning
141673 Carl Emil Andersen Lehm Skyttelauget Kgs. Lyngby JUN 209.0 209.0 Hovedskydning
64232 Thomas Trap Frederiksværk Skytteforening 1H 3 274.0 274.0 Hovedskydning
123588 Simao Pedro Reposo Frederiksværk Skytteforening JUN 200.0 200.0 Hovedskydning
123576 Julius Trap Frederiksværk Skytteforening BK 280.0 280.0 Hovedskydning
119993 Birgitte Kjems Ramløse I.f. 2H 2 273.0 273.0 Hovedskydning
62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse I.f. 1H 1 269.0 269.0 Hovedskydning
113028 Folmer S. Gørtz Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 228.0 228.0 Hovedskydning
130021 Anders Peter Egeskov Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 1H 2 285.0 285.0 Hovedskydning
123555 Jesper Munch Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 2H 1 260.0 260.0 Hovedskydning
129646 Peter Skov Petersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 2H 3 163.0 163.0 Hovedskydning
129781 Anders Dalsgaard Andersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd. 2H 1 267.0 267.0 Hovedskydning
121994 Claus Hagen Nielsen Værløse Skytteforening 1H 2 256.0 256.0 Hovedskydning
128011 Chris Jørgensen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 1 257.0 257.0 Hovedskydning
139382 Søren Simonsen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 242.0 242.0 Hovedskydning
84732 Carsten Heegaard Petersen Ganløse Skytteforening 2H 3 257.0 257.0 Hovedskydning
109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening 2H 3 262.0 262.0 Hovedskydning
139423 Corneliah Agnes Rosamynthe Skovlund Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 2 252.0 252.0 Hovedskydning
125489 Stine Jespersen Ganløse Skytteforening 2H 3 260.0 260.0 Hovedskydning
65060 Per C. Madsen Ramløse I.f. 1H 2 245.0 245.0 Hovedskydning
71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 1 269.0 269.0 Hovedskydning
127339 Philip Greisen Skyttelauget Kgs. Lyngby 2H 3 277.0 277.0 Hovedskydning

Til toppen