Fjends stævne 2020 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 188.000 188.000 Mesterskab
129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
129389 Nicklas Drejer Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 191.000 191.000 Mesterskab
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
139827 Julie Virenfeldt Fjends Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
139827 Julie Virenfeldt Fjends Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
139826 Bettina Virenfeldt Fjends Skytteforening Å3 174.000 174.000 Hovedskydning
139826 Bettina Virenfeldt Fjends Skytteforening Å3 177.000 177.000 Mesterskab
138936 Bastian Esbersen Fonvig Fjends Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
133744 Lasse Guldager Dahl Fjends Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
141896 Magne Søgaard Poulsen Fjends Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
141896 Magne Søgaard Poulsen Fjends Skytteforening BK4 177.000 177.000 Mesterskab
139252 Lærke Bech Olesen Fjends Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
139252 Lærke Bech Olesen Fjends Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
139454 Robert Bech Olesen Fjends Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
139253 William Bech Olesen Fjends Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
139253 William Bech Olesen Fjends Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
140799 Morgan Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
133795 Laura Holm Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
133750 Mian Guldager Olesen Fjends Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
133750 Mian Guldager Olesen Fjends Skytteforening Å3 185.000 185.000 Mesterskab
10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 198.000 198.000 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening ST3 172.000 172.000 Hovedskydning
27408 Villy Pedersen Fjends Skytteforening SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 194.000 194.000 Mesterskab
139395 Karoline Handskemager Fjends Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
139395 Karoline Handskemager Fjends Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 184.000 184.000 Mesterskab
28096 Benny Pedersen Holstebro Skytteforening Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
28096 Benny Pedersen Holstebro Skytteforening Å3 185.000 185.000 Mesterskab
19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
19543 Raúl Ricardo Christiansen Fjends Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
137853 Sander Rosenberg Pedersen Skals Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
137853 Sander Rosenberg Pedersen Skals Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
135108 Nora Rottwitt Skals Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
134828 Sara Manly Rottwitt Skals Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening BK1 192.000 192.000 Mesterskab
140190 Patrick Peder Axelsen Ulbjerg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
140190 Patrick Peder Axelsen Ulbjerg Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF Å2 192.000 192.000 Mesterskab
141189 Emilie Vibeke Axelsen Ulbjerg Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
141189 Emilie Vibeke Axelsen Ulbjerg Skytteforening J2 183.000 183.000 Mesterskab
135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
126141 Laura Petersen Skive skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
126141 Laura Petersen Skive skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
19466 Finn Karlsson Skals Skytteforening SE1 193.000 193.000 Mesterskab
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
19287 Anna Marie Jensen Ulbjerg Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening ST3 178.000 178.000 Mesterskab
100721 Brian Danielsen Fjends Skytteforening Å3 175.000 175.000 Hovedskydning
133851 Carsten V. Christensen Fjends Skytteforening Å3 182.000 182.000 Hovedskydning
128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
128677 Anna Barslund Rasmussen Møldrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab

Til toppen