Skoleliga 2 Drenge | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Skoleligaen Håndbold 2020-21
Turneringsansvarlige
Christian Pedersen Tlf: 20603057

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=109540

Komplet kampprogram


Skoleliga 2 Drenge

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Tirsdag 27-10-20 10:00 Rydhave Slots Efterskole - UCS10 Skanderborg 0 - 10
NB!
Kamp udsat
Tirsdag 27-10-20 11:00 Gylling Efterskole - UCS10 Skanderborg
Tirsdag 27-10-20 12:00 Gylling Efterskole - Rydhave Slots Efterskole 10 - 0
Tirsdag 27-10-20 16:00 Hjemly Idrætsefterskole - Haarby Efterskole 23 - 9
Tirsdag 17-11-20 10:00 Nøvlingskov Efterskole - Rydhave Slots Efterskole 10 - 0
Tirsdag 17-11-20 11:00 Rydhave Slots Efterskole - Haarby Efterskole 0 - 10
Tirsdag 17-11-20 12:00 Haarby Efterskole - Nøvlingskov Efterskole 20 - 30
NB!
Kamp udsat
Mandag 30-11-20 11:00 Gylling Efterskole - Frøstruphave Efterskole
Fredag 04-12-20 10:15 UCS10 Skanderborg - Hellebjerg IES
Tirsdag 08-12-20 13:00 Haarby Efterskole - UCS10 Skanderborg
Tirsdag 08-12-20 16:00 Hjemly Idrætsefterskole - Frøstruphave Efterskole
Torsdag 10-12-20 10:00 Frøstruphave Efterskole - Nøvlingskov Efterskole
Torsdag 10-12-20 11:00 Nøvlingskov Efterskole - Hellebjerg IES
Torsdag 10-12-20 12:00 Hellebjerg IES - Frøstruphave Efterskole
Mandag 11-01-21 12:00 Hellebjerg IES - Gylling Efterskole
Tirsdag 09-02-21 10:00 Gylling Efterskole - Nøvlingskov Efterskole
Tirsdag 09-02-21 11:00 Nøvlingskov Efterskole - Hjemly Idrætsefterskole
Tirsdag 09-02-21 11:00 Frøstruphave Efterskole - UCS10 Skanderborg
Tirsdag 09-02-21 12:00 Hellebjerg IES - Haarby Efterskole
Tirsdag 09-02-21 12:00 Hjemly Idrætsefterskole - Gylling Efterskole
Tirsdag 23-02-21 10:00 UCS10 Skanderborg - Nøvlingskov Efterskole
Tirsdag 23-02-21 12:00 Haarby Efterskole - Frøstruphave Efterskole
Tirsdag 23-02-21 12:00 Hjemly Idrætsefterskole - Rydhave Slots Efterskole 10 - 0
Tirsdag 23-02-21 13:00 Rydhave Slots Efterskole - Hellebjerg IES 0 - 10
Mandag 01-03-21 11:30 Hellebjerg IES - Hjemly Idrætsefterskole - Hal N
Tirsdag 09-03-21 10:00 Frøstruphave Efterskole - Rydhave Slots Efterskole 10 - 0
Tirsdag 09-03-21 11:00 UCS10 Skanderborg - Hjemly Idrætsefterskole
Tirsdag 09-03-21 12:00 Haarby Efterskole - Gylling Efterskole

Til toppen