U11 drenge B/C (Spilletid: 9 min.) | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: Indendørsturnering børn og unge 2020/21 - runde 1
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=109651

Komplet kampprogram

U11 drenge B/C (Spilletid: 9 min.)

Kampnr. Dag Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
Søndag 08-11-20 15:00 Pulje 2 Gislinge Boldklub - U11 1 - Gislinge Boldklub - U11 2 - Gislinge Hallen 5 - 1
Søndag 08-11-20 15:10 Pulje 2 Vipperød Boldklub - Hørve IF 1 - Gislinge Hallen 2 - 1
Søndag 08-11-20 15:20 Pulje 2 Mørkøv IF - Gislinge Boldklub - U11 1 - Gislinge Hallen 1 - 3
Søndag 08-11-20 15:30 Pulje 2 Gislinge Boldklub - U11 2 - Vipperød Boldklub - Gislinge Hallen 1 - 4
Søndag 08-11-20 15:40 Pulje 2 Hørve IF 1 - Mørkøv IF - Gislinge Hallen 0 - 2
Søndag 08-11-20 15:50 Pulje 2 Vipperød Boldklub - Gislinge Boldklub - U11 1 - Gislinge Hallen 0 - 5
Søndag 08-11-20 16:00 Pulje 2 Hørve IF 1 - Gislinge Boldklub - U11 2 - Gislinge Hallen 2 - 1
Søndag 08-11-20 16:10 Pulje 2 Mørkøv IF - Vipperød Boldklub - Gislinge Hallen 0 - 3
Søndag 08-11-20 16:20 Pulje 2 Gislinge Boldklub - U11 1 - Hørve IF 1 - Gislinge Hallen 3 - 0
Søndag 08-11-20 16:30 Pulje 2 Gislinge Boldklub - U11 2 - Mørkøv IF - Gislinge Hallen 1 - 2
Søndag 15-11-20 09:00 Pulje 3 Sørby Fodbold 1 - Sørby Fodbold 2 - Sørby hallen 1 - 4
Søndag 15-11-20 09:10 Pulje 3 Stillinge Idrætsforening 1 - Stillinge Idrætsforening 2 - Sørby hallen 4 - 1
Søndag 15-11-20 09:20 Pulje 3 Skælskør B&I - Sørby Fodbold 1 - Sørby hallen 4 - 1
Søndag 15-11-20 09:30 Pulje 3 Sørby Fodbold 2 - Stillinge Idrætsforening 1 - Sørby hallen 2 - 0
Søndag 15-11-20 09:40 Pulje 3 Stillinge Idrætsforening 2 - Skælskør B&I - Sørby hallen 0 - 7
Søndag 15-11-20 09:50 Pulje 3 Stillinge Idrætsforening 1 - Sørby Fodbold 1 - Sørby hallen 0 - 6
Søndag 15-11-20 10:00 Pulje 3 Stillinge Idrætsforening 2 - Sørby Fodbold 2 - Sørby hallen 2 - 3
Søndag 15-11-20 10:10 Pulje 3 Skælskør B&I - Stillinge Idrætsforening 1 - Sørby hallen 7 - 0
Søndag 15-11-20 10:20 Pulje 3 Sørby Fodbold 1 - Stillinge Idrætsforening 2 - Sørby hallen 5 - 1
Søndag 15-11-20 10:30 Pulje 3 Sørby Fodbold 2 - Skælskør B&I - Sørby hallen 1 - 4
Søndag 15-11-20 14:15 Pulje 1 Lynge-Broby If - Dianalund If - Gørlev-Hallen 1 - 1
Søndag 15-11-20 14:25 Pulje 1 Fårevejle - Hg Fodbold B - Gørlev-Hallen 0 - 4
Søndag 15-11-20 14:35 Pulje 1 Hg Fodbold C - Lynge-Broby If - Gørlev-Hallen 4 - 6
Søndag 15-11-20 14:45 Pulje 1 Dianalund If - Fårevejle - Gørlev-Hallen 5 - 2
Søndag 15-11-20 14:55 Pulje 1 Hg Fodbold B - Hg Fodbold C - Gørlev-Hallen 5 - 0
Søndag 15-11-20 15:05 Pulje 1 Fårevejle - Lynge-Broby If - Gørlev-Hallen 0 - 5
Søndag 15-11-20 15:15 Pulje 1 Hg Fodbold B - Dianalund If - Gørlev-Hallen 2 - 1
Søndag 15-11-20 15:25 Pulje 1 Hg Fodbold C - Fårevejle - Gørlev-Hallen 1 - 6
Søndag 15-11-20 15:35 Pulje 1 Lynge-Broby If - Hg Fodbold B - Gørlev-Hallen 2 - 2
Søndag 15-11-20 15:45 Pulje 1 Dianalund If - Hg Fodbold C - Gørlev-Hallen 9 - 3

Til toppen