U11 drenge B/C (Spilletid: 9 min.) Finalestævne d. 7. februar 2021 | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: Indendørsturnering børn og unge 2020/21 - runde 3
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=109721

Komplet kampprogram

U11 drenge B/C (Spilletid: 9 min.) Finalestævne d. 7. februar 2021

Kampnr. Dag Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
Søndag 17-01-21 10:00 Pulje 3 Stillinge Idrætsforening 1 - Ledig plads - Dalmosehallen
Søndag 17-01-21 10:10 Pulje 3 Sørby Fodbold 1 - Sørby Fodbold 2 - Dalmosehallen
Søndag 17-01-21 10:20 Pulje 3 Skælskør B&I - Stillinge Idrætsforening 1 - Dalmosehallen
Søndag 17-01-21 10:30 Pulje 3 Ledig plads - Sørby Fodbold 1 - Dalmosehallen
Søndag 17-01-21 10:40 Pulje 3 Sørby Fodbold 2 - Skælskør B&I - Dalmosehallen
Søndag 17-01-21 10:50 Pulje 3 Sørby Fodbold 1 - Stillinge Idrætsforening 1 - Dalmosehallen
Søndag 17-01-21 11:00 Pulje 3 Sørby Fodbold 2 - Ledig plads - Dalmosehallen
Søndag 17-01-21 11:10 Pulje 3 Skælskør B&I - Sørby Fodbold 1 - Dalmosehallen
Søndag 17-01-21 11:15 Pulje 2 Dianalund If - Hg Fodbold B - Frederiksberg Hallen, Sorø
Søndag 17-01-21 11:15 Pulje 1 Gislinge Boldklub - U11 1 - Gislinge Boldklub - U11 2 - Fårevejle Hallen
Søndag 17-01-21 11:20 Pulje 3 Stillinge Idrætsforening 1 - Sørby Fodbold 2 - Dalmosehallen
Søndag 17-01-21 11:25 Pulje 2 Lynge-Broby If 1 - Hg Fodbold C - Frederiksberg Hallen, Sorø
Søndag 17-01-21 11:25 Pulje 1 Vipperød Boldklub - Mørkøv IF - Fårevejle Hallen
Søndag 17-01-21 11:30 Pulje 3 Ledig plads - Skælskør B&I - Dalmosehallen
Søndag 17-01-21 11:35 Pulje 2 Lynge-Broby If 2 - Dianalund If - Frederiksberg Hallen, Sorø
Søndag 17-01-21 11:35 Pulje 1 Fårevejle - Hørve IF 1 - Fårevejle Hallen
Søndag 17-01-21 11:45 Pulje 1 Gislinge Boldklub - U11 2 - Vipperød Boldklub - Fårevejle Hallen
Søndag 17-01-21 11:45 Pulje 2 Hg Fodbold B - Lynge-Broby If 1 - Frederiksberg Hallen, Sorø
Søndag 17-01-21 11:55 Pulje 2 Hg Fodbold C - Lynge-Broby If 2 - Frederiksberg Hallen, Sorø
Søndag 17-01-21 11:55 Pulje 1 Hørve IF 1 - Gislinge Boldklub - U11 1 - Fårevejle Hallen
Søndag 17-01-21 12:05 Pulje 1 Mørkøv IF - Fårevejle - Fårevejle Hallen
Søndag 17-01-21 12:05 Pulje 2 Lynge-Broby If 1 - Dianalund If - Frederiksberg Hallen, Sorø
Søndag 17-01-21 12:15 Pulje 2 Hg Fodbold C - Hg Fodbold B - Frederiksberg Hallen, Sorø
Søndag 17-01-21 12:15 Pulje 1 Gislinge Boldklub - U11 2 - Hørve IF 1 - Fårevejle Hallen
Søndag 17-01-21 12:25 Pulje 1 Vipperød Boldklub - Fårevejle - Fårevejle Hallen
Søndag 17-01-21 12:25 Pulje 2 Lynge-Broby If 2 - Lynge-Broby If 1 - Frederiksberg Hallen, Sorø
Søndag 17-01-21 12:35 Pulje 2 Dianalund If - Hg Fodbold C - Frederiksberg Hallen, Sorø
Søndag 17-01-21 12:35 Pulje 1 Mørkøv IF - Gislinge Boldklub - U11 1 - Fårevejle Hallen
Søndag 17-01-21 12:45 Pulje 1 Fårevejle - Gislinge Boldklub - U11 2 - Fårevejle Hallen
Søndag 17-01-21 12:45 Pulje 2 Hg Fodbold B - Lynge-Broby If 2 - Frederiksberg Hallen, Sorø
Søndag 17-01-21 12:55 Pulje 1 Gislinge Boldklub - U11 1 - Vipperød Boldklub - Fårevejle Hallen
Søndag 17-01-21 13:05 Pulje 1 Hørve IF 1 - Mørkøv IF - Fårevejle Hallen
Søndag 17-01-21 13:15 Pulje 1 Gislinge Boldklub - U11 1 - Fårevejle - Fårevejle Hallen
Søndag 17-01-21 13:25 Pulje 1 Gislinge Boldklub - U11 2 - Mørkøv IF - Fårevejle Hallen
Søndag 17-01-21 13:35 Pulje 1 Vipperød Boldklub - Hørve IF 1 - Fårevejle Hallen

Til toppen