Corona Stævne November (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
142972 Magnus Jeppesen Karup Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
135059 Oskar Kiilerich Karup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
143311 Ronja Birklund Madsen Karup Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
143311 Ronja Birklund Madsen Karup Skytteforening BK4 193.000 193.000 Mesterskab
143677 Sofie Madsen Karup Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
143677 Sofie Madsen Karup Skytteforening BK4 177.000 177.000 Mesterskab
21329 Benjamin Brown Karup Skytteforening ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
116303 Jakob Falk Pedersen Karup Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 178.000 178.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
143680 Cecilie Fanefjord Karup Skytteforening Å3 183.000 183.000 Hovedskydning
143680 Cecilie Fanefjord Karup Skytteforening Å3 185.000 185.000 Mesterskab
129387 Christoph Viller Karup Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
143821 Lærke Therkildsen Karup Skytteforening Å3 168.000 168.000 Hovedskydning
143821 Lærke Therkildsen Karup Skytteforening Å3 175.000 175.000 Mesterskab
143683 Evy Dorterea Stenberg Karup Skytteforening Å3 179.000 179.000 Hovedskydning
143683 Evy Dorterea Stenberg Karup Skytteforening Å3 185.000 185.000 Mesterskab
125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening BK2 188.000 188.000 Mesterskab
142845 Torben Fomsgaard Møldrup Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
142845 Torben Fomsgaard Møldrup Skytteforening Å3 195.000 195.000 Mesterskab
12277 Bent Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Mesterskab
135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening Å3 190.000 190.000 Mesterskab
90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening ST2 181.000 181.000 Mesterskab
125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 197.000 197.000 Mesterskab
128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening Å3 192.000 192.000 Mesterskab
140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
142844 Lasse Fomsgaard Møldrup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening ST2 183.000 183.000 Mesterskab
125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Mesterskab
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Mesterskab
12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
142972 Magnus Jeppesen Karup Skytteforening BK4 177.000 177.000 Mesterskab
31082 Lise-Lotte Mortensen Karup Skytteforening SE3 170.000 170.000 Hovedskydning
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 189.000 189.000 Mesterskab
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
31089 Leif Laursen Karup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
135064 Leah Marie Stordal Kiilerich Karup Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
135064 Leah Marie Stordal Kiilerich Karup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
137969 Kurt F. Jørgensen Karup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Mesterskab
137969 Kurt F. Jørgensen Karup Skytteforening FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
134726 Jens-Anker Rasch Karup Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
23128 Harry Egon Jensen Karup Skytteforening SE2 185.000 185.000 Mesterskab
23128 Harry Egon Jensen Karup Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
142844 Lasse Fomsgaard Møldrup Skytteforening BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
105430 Sebastian Nyhus Jensen Gjern Skyttekreds Å3 185.000 185.000 Mesterskab
18564 Aage Thomsen Gjern Skyttekreds FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds ST3 168.000 168.000 Hovedskydning
127773 Marcus Antonsen Gjern Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
127773 Marcus Antonsen Gjern Skyttekreds J2 193.000 193.000 Mesterskab
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
138872 Clara Godsk Damgaard Skive skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
138872 Clara Godsk Damgaard Skive skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
137895 Magnus Libach Sørensen Skive skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening BK4 198.000 198.000 Mesterskab
131282 Tobias Iversen Skive skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
135995 Lærke Søndergaard Skive skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
124713 Luna Petersen Skive skytteforening J1 195.000 195.000 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds ST3 174.000 174.000 Mesterskab
126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
126232 Daniel Klærke Silkeborg Skyttekreds J1 195.000 195.000 Mesterskab
124713 Luna Petersen Skive skytteforening J1 192.000 192.000 Mesterskab
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds ST3 178.000 178.000 Hovedskydning
134752 Frederik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds J2 187.000 187.000 Mesterskab
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Mesterskab
135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Mesterskab
140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Mesterskab
139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Mesterskab
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE2 197.000 197.000 Mesterskab
126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds J2 185.000 185.000 Hovedskydning
126233 Rasmus Klærke Silkeborg Skyttekreds J2 184.000 184.000 Mesterskab
142869 Kim Madsen Silkeborg Skyttekreds Å3 178.000 178.000 Hovedskydning
142869 Kim Madsen Silkeborg Skyttekreds Å3 176.000 176.000 Mesterskab
138347 Niclas Persson Silkeborg Skyttekreds FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
138347 Niclas Persson Silkeborg Skyttekreds FRI 183.000 183.000 Mesterskab
142868 Peter Kvist Madsen Silkeborg Skyttekreds J2 186.000 186.000 Hovedskydning
136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
142868 Peter Kvist Madsen Silkeborg Skyttekreds J2 182.000 182.000 Mesterskab
138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds Å3 182.000 182.000 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 173.000 173.000 Mesterskab
138346 Per Friis Persson Silkeborg Skyttekreds Å3 179.000 179.000 Mesterskab
139709 Nicolij Søe Nielsen Silkeborg Skyttekreds BK4 165.000 165.000 Hovedskydning
139709 Nicolij Søe Nielsen Silkeborg Skyttekreds BK4 161.000 161.000 Mesterskab
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
140390 Nicolaj Vinkler Andersen Silkeborg Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
140390 Nicolaj Vinkler Andersen Silkeborg Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Mesterskab
134752 Frederik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds J2 185.000 185.000 Hovedskydning
143925 Oliver Laustrup Nielsen Hem Skytteforening BK4 172.000 172.000 Mesterskab
139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds BK2 184.000 184.000 Mesterskab
130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
144160 Filippa Back Hansen Silkeborg Skyttekreds BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
144160 Filippa Back Hansen Silkeborg Skyttekreds BK4 192.000 192.000 Mesterskab
29898 Helle Birkjær Haderup Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
29898 Helle Birkjær Haderup Skytteforening Å3 197.000 197.000 Mesterskab
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
138619 Marius Dahl Laugesen Hem Skytteforening BK4 166.000 166.000 Hovedskydning
138619 Marius Dahl Laugesen Hem Skytteforening BK4 193.000 193.000 Mesterskab
144145 August Bjørn Bak Hem Skytteforening BK4 162.000 162.000 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
142369 Benedikte Glud Jensen Hem Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
143275 Mads Andersen Haderup Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
143334 Oliver Emil Meedom Villadsen Haderup Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening SE3 193.000 193.000 Hovedskydning
143275 Mads Andersen Haderup Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening ST1 187.000 187.000 Hovedskydning
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening ST1 192.000 192.000 Mesterskab
142867 Anton Jakobsen Silkeborg Skyttekreds BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
142867 Anton Jakobsen Silkeborg Skyttekreds BK4 182.000 182.000 Mesterskab
142300 Viggo Lauritsen Silkeborg Skyttekreds BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
142300 Viggo Lauritsen Silkeborg Skyttekreds BK4 196.000 196.000 Mesterskab
144119 Mikkel Holgaaard Silkeborg Skyttekreds BK4 147.000 147.000 Hovedskydning
144119 Mikkel Holgaaard Silkeborg Skyttekreds BK4 161.000 161.000 Mesterskab
135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Hovedskydning
135085 Max Nøkleby Rønde Silkeborg Skyttekreds J2 196.000 196.000 Mesterskab
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
137600 Hans Christian Larsen Kjellerup Skytteforening Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
137600 Hans Christian Larsen Kjellerup Skytteforening Å3 187.000 187.000 Mesterskab
113355 Tina Nielsen Kjellerup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
143916 Kamilla Frank Løvendal Kjellerup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
143916 Kamilla Frank Løvendal Kjellerup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Mesterskab
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE2 191.000 191.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening ST2 183.000 183.000 Hovedskydning
134898 Peter John Warholm Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
134898 Peter John Warholm Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 184.000 184.000 Mesterskab
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening ST3 170.000 170.000 Hovedskydning
29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening Å3 196.000 196.000 Hovedskydning
22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening SE3 188.000 188.000 Hovedskydning
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening ST3 171.000 171.000 Hovedskydning
143831 Bertil Fogh Gam Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
143830 Mathilde Hjorth Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
143830 Mathilde Hjorth Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 177.000 177.000 Mesterskab
131835 Ole Tofteby Knudsen Gjern Skyttekreds Å3 177.000 177.000 Hovedskydning
127770 Asbjørn Hasager Gjern Skyttekreds J2 177.000 177.000 Hovedskydning
118450 Victoria Haurum Gjern Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
136098 Anne Ørbæk Christensen Gjern Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
136098 Anne Ørbæk Christensen Gjern Skyttekreds J2 193.000 193.000 Mesterskab
143300 Frida Grund Vangsø Gjern Skyttekreds BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
135334 Simon Christensen Gjern Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening Å3 198.000 198.000 Mesterskab
18963 André Madsen Haderup Skytteforening Å3 198.000 198.000 Hovedskydning
18963 André Madsen Haderup Skytteforening Å3 193.000 193.000 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
139698 Alberte Birkkjær Madsen Haderup Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 172.000 172.000 Hovedskydning
29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening ST2 183.000 183.000 Hovedskydning
29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening ST2 181.000 181.000 Mesterskab
94293 Kaj Sørensen Hem Skytteforening SE3 185.000 185.000 Hovedskydning
107530 Flemming G Nielsen Hem Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
144145 August Bjørn Bak Hem Skytteforening BK4 163.000 163.000 Mesterskab
142369 Benedikte Glud Jensen Hem Skytteforening BK4 167.000 167.000 Mesterskab
29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening SE3 194.000 194.000 Mesterskab
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening ST3 175.000 175.000 Mesterskab
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
140377 Mikkel Harry Høj Hem Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening FRI 189.000 189.000 Mesterskab
131062 Brian Villum Rasmussen Kjellerup Skytteforening Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
144139 Mathias Frank Andersen Kjellerup Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
144139 Mathias Frank Andersen Kjellerup Skytteforening BK4 163.000 163.000 Mesterskab
144170 Martin Topholm Tjørnild Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 176.000 176.000 Hovedskydning
141441 Oskar Frederiksen Haderup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
141441 Oskar Frederiksen Haderup Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
142825 Daniel Wullum Haderup Skytteforening Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening ST1 192.000 192.000 Hovedskydning
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening ST1 189.000 189.000 Mesterskab
139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
134542 Helene Grubbe Andersen Skals Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
134542 Helene Grubbe Andersen Skals Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
130222 Mads Munder Bach Skals Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
130222 Mads Munder Bach Skals Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
140377 Mikkel Harry Høj Hem Skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
143925 Oliver Laustrup Nielsen Hem Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
130754 Jeppe Thor Laursen Hem Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening J2 189.000 189.000 Hovedskydning
134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
137788 Anne Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
143747 Nickolas Pickenäcker Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
143747 Nickolas Pickenäcker Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 177.000 177.000 Mesterskab
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 180.000 180.000 Mesterskab
89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro ST3 181.000 181.000 Mesterskab
86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro Å2 195.000 195.000 Mesterskab
10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 198.000 198.000 Mesterskab
125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening FRI 198.000 198.000 Mesterskab
FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
FRI 197.000 197.000 Mesterskab
143299 Gustav Grund Vangsø Gjern Skyttekreds BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Mesterskab
130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Mesterskab
140189 Niels Madsen Kjellerup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
140189 Niels Madsen Kjellerup Skytteforening FRI 192.000 192.000 Mesterskab
137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening FRI 186.000 186.000 Mesterskab
122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 192.000 192.000 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 194.000 194.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 183.000 183.000 Mesterskab
142596 Christian Storm Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
142596 Christian Storm Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 184.000 184.000 Mesterskab
108031 Anette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro FRI 194.000 194.000 Mesterskab
108033 Aage Vincent Møller Skyttekreds Bjerringbro FRI 184.000 184.000 Hovedskydning
108033 Aage Vincent Møller Skyttekreds Bjerringbro FRI 183.000 183.000 Mesterskab
143866 Thomas Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
143866 Thomas Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro FRI 192.000 192.000 Mesterskab
144059 Christian Andersen Skyttekreds Bjerringbro BK4 149.000 149.000 Hovedskydning
144059 Christian Andersen Skyttekreds Bjerringbro BK4 164.000 164.000 Mesterskab
143096 Oliver Lucas Tholund Skyttekreds Bjerringbro BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
143096 Oliver Lucas Tholund Skyttekreds Bjerringbro BK4 174.000 174.000 Mesterskab
139662 Jonathan Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
139662 Jonathan Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK3 187.000 187.000 Mesterskab
139571 Magnus Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
139571 Magnus Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro BK4 176.000 176.000 Mesterskab
143296 Maja Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro BK4 162.000 162.000 Hovedskydning
143296 Maja Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro BK4 160.000 160.000 Mesterskab
143416 Casper Bach Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
143416 Casper Bach Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK4 182.000 182.000 Mesterskab
143606 Hjalte Dam Skyttekreds Bjerringbro BK4 160.000 160.000 Hovedskydning
143606 Hjalte Dam Skyttekreds Bjerringbro BK4 164.000 164.000 Mesterskab
136238 Johanne Damgaard Skyttekreds Bjerringbro BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
136238 Johanne Damgaard Skyttekreds Bjerringbro BK4 189.000 189.000 Mesterskab
143418 Mads Kristiansen Skyttekreds Bjerringbro BK4 163.000 163.000 Hovedskydning
143418 Mads Kristiansen Skyttekreds Bjerringbro BK4 165.000 165.000 Mesterskab
143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK4 183.000 183.000 Mesterskab
142801 Emil Adelsten Skandshus Skyttekreds Bjerringbro BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
142801 Emil Adelsten Skandshus Skyttekreds Bjerringbro BK4 189.000 189.000 Mesterskab
18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro SE1 199.000 199.000 Mesterskab
89858 Ivan Hougaard Skyttekreds Bjerringbro FRI 175.000 175.000 Hovedskydning
89858 Ivan Hougaard Skyttekreds Bjerringbro FRI 172.000 172.000 Mesterskab
93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro SE2 194.000 194.000 Mesterskab
132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro SE3 186.000 186.000 Hovedskydning
132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro SE3 188.000 188.000 Mesterskab
82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro Å3 180.000 180.000 Mesterskab
135601 Kurt Jensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
135601 Kurt Jensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 189.000 189.000 Mesterskab
118491 Ole Fisker Andersen Skyttekreds Bjerringbro FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
118491 Ole Fisker Andersen Skyttekreds Bjerringbro FRI 191.000 191.000 Mesterskab
18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro ST3 182.000 182.000 Mesterskab
132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 178.000 178.000 Hovedskydning
132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 181.000 181.000 Mesterskab
108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro SE3 190.000 190.000 Mesterskab
143417 Thomas Kristiansen Skyttekreds Bjerringbro FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
123737 Vagn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
123737 Vagn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 174.000 174.000 Mesterskab
108031 Anette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
143095 Jeppe Thomsen Skyttekreds Bjerringbro BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro J2 188.000 188.000 Mesterskab
108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 196.000 196.000 Mesterskab
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening ST2 196.000 196.000 Hovedskydning
143095 Jeppe Thomsen Skyttekreds Bjerringbro BK4 180.000 180.000 Mesterskab
140107 Valdemar Birk Hansen Aulum Skytteforening BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
142130 Liv Frederiksen Aulum Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro BK3 192.000 192.000 Mesterskab
141257 Olivia Venø Nielsen Aulum Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
127054 Frederik Bjerregaard Aulum Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
134644 Rasmus Fihl Aulum Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
143678 Louis Andersen Aulum Skytteforening BK4 119.000 119.000 Hovedskydning
143678 Louis Andersen Aulum Skytteforening BK4 152.000 152.000 Mesterskab
139992 Matti Brønnerup Nielsen Aulum Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
139987 Frederikke Andersen Aulum Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
139987 Frederikke Andersen Aulum Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
139798 Camillie Andersen Aulum Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
139798 Camillie Andersen Aulum Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
139988 Sander Andersen Aulum Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
139988 Sander Andersen Aulum Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
142131 Sarah Kongsgaard Jakobsen Aulum Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
142131 Sarah Kongsgaard Jakobsen Aulum Skytteforening BK4 189.000 189.000 Mesterskab
140109 Felix Jakobsen Aulum Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
140109 Felix Jakobsen Aulum Skytteforening BK4 180.000 180.000 Mesterskab
143676 Simon Zacho Martinsen Aulum Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
143676 Simon Zacho Martinsen Aulum Skytteforening BK4 185.000 185.000 Mesterskab
131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
131777 Anders Steffensen Aulum Skytteforening BK3 180.000 180.000 Mesterskab
122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening ST3 156.000 156.000 Hovedskydning
143675 Emil Sønderskov Madsen Aulum Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
143675 Emil Sønderskov Madsen Aulum Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
129954 Magnus Sundstrup Aulum Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
135942 Mads Steffensen Aulum Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
140707 Line Jørgensen Silkeborg Skyttekreds Å3 177.000 177.000 Hovedskydning
140707 Line Jørgensen Silkeborg Skyttekreds Å3 177.000 177.000 Mesterskab
135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro BK1 194.000 194.000 Mesterskab
143297 Mille Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro BK4 184.000 184.000 Hovedskydning
143297 Mille Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro BK4 182.000 182.000 Mesterskab
135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro BK3 187.000 187.000 Mesterskab
136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro BK3 190.000 190.000 Mesterskab
135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro BK2 197.000 197.000 Mesterskab
139668 Oscar Porsgard Larsen Skyttekreds Bjerringbro BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
139668 Oscar Porsgard Larsen Skyttekreds Bjerringbro BK3 187.000 187.000 Mesterskab
143094 Sakarias Skamris Jeppesen Skyttekreds Bjerringbro BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
143094 Sakarias Skamris Jeppesen Skyttekreds Bjerringbro BK4 186.000 186.000 Mesterskab
139671 Silas Møller Larsen Skyttekreds Bjerringbro BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
139671 Silas Møller Larsen Skyttekreds Bjerringbro BK3 194.000 194.000 Mesterskab
132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro J2 184.000 184.000 Hovedskydning
132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro J2 183.000 183.000 Mesterskab
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro J1 198.000 198.000 Hovedskydning
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro J1 197.000 197.000 Mesterskab
118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro J2 188.000 188.000 Hovedskydning
97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening ST2 193.000 193.000 Mesterskab
140107 Valdemar Birk Hansen Aulum Skytteforening BK4 189.000 189.000 Mesterskab
142130 Liv Frederiksen Aulum Skytteforening BK4 196.000 196.000 Mesterskab
91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
144217 Astrid Kloster Jensen Aulum Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
144217 Astrid Kloster Jensen Aulum Skytteforening BK4 196.000 196.000 Mesterskab
137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
137043 Martin Strib Rahbek Aulum Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab

Til toppen