Corona Stævne December (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
112641 Keld Axelsen Møldrup Skytteforening Å3 187.000 187.000 Mesterskab
12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Mesterskab
122844 Bjarne Møldrup Møldrup Skytteforening FRI 184.000 184.000 Hovedskydning
122844 Bjarne Møldrup Møldrup Skytteforening FRI 181.000 181.000 Mesterskab
12277 Bent Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening Å3 192.000 192.000 Mesterskab
135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
135935 Freja Lundal Nielsen Møldrup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
19465 Finn Berg Møldrup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
127948 Henning Bech Møldrup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening FRI 192.000 192.000 Mesterskab
125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
122845 Kern Christensen Møldrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
122845 Kern Christensen Møldrup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Mesterskab
122843 Leo Møldrup Møldrup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
122843 Leo Møldrup Møldrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Mesterskab
12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Mesterskab
142844 Lasse Fomsgaard Møldrup Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
142844 Lasse Fomsgaard Møldrup Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
122852 Niels H. Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 182.000 182.000 Hovedskydning
122852 Niels H. Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 180.000 180.000 Mesterskab
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Mesterskab
137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening Å3 194.000 194.000 Hovedskydning
137454 Rikke Nielsen Møldrup Skytteforening Å3 191.000 191.000 Mesterskab
130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
130711 Sara Elisabeth Axelsen Møldrup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
142845 Torben Fomsgaard Møldrup Skytteforening Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
142845 Torben Fomsgaard Møldrup Skytteforening Å3 194.000 194.000 Mesterskab
136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
136201 Tobias Fyllgraf Christensen Møldrup Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
128678 Victoria Bisgaard Jørgensen Møldrup Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 197.000 197.000 Mesterskab
111827 Reidar Hansen Sejs-Svejbæk Skytteforening SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
136559 Esper Buhl Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 177.000 177.000 Hovedskydning
122355 Aage Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
122355 Aage Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Mesterskab
122361 Henning Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 183.000 183.000 Hovedskydning
122361 Henning Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 186.000 186.000 Mesterskab
125312 Jens Egon Munk Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
125312 Jens Egon Munk Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 187.000 187.000 Mesterskab
129312 Per Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
129312 Per Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 187.000 187.000 Mesterskab
122547 Erling Mortensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
122547 Erling Mortensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 197.000 197.000 Mesterskab
19727 Hans Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
108556 lars krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 190.000 190.000 Hovedskydning
108556 lars krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 192.000 192.000 Mesterskab
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 194.000 194.000 Mesterskab
140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
143831 Bertil Fogh Gam Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 179.000 179.000 Hovedskydning
22446 Kristian Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening SE3 187.000 187.000 Hovedskydning
22493 Karin Stenger Sejs-Svejbæk Skytteforening SE3 194.000 194.000 Hovedskydning
121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening ST3 170.000 170.000 Hovedskydning
121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening ST3 171.000 171.000 Mesterskab
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 189.000 189.000 Mesterskab
138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening ST3 173.000 173.000 Hovedskydning
140390 Nicolaj Vinkler Andersen Silkeborg Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Mesterskab
140390 Nicolaj Vinkler Andersen Silkeborg Skyttekreds BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
144160 Filippa Back Hansen Silkeborg Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Mesterskab
144160 Filippa Back Hansen Silkeborg Skyttekreds BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Mesterskab
139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds BK2 188.000 188.000 Mesterskab
135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
142300 Viggo Lauritsen Silkeborg Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Mesterskab
142300 Viggo Lauritsen Silkeborg Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Mesterskab
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds J2 193.000 193.000 Hovedskydning
139709 Nicolij Søe Nielsen Silkeborg Skyttekreds BK4 192.000 192.000 Mesterskab
139709 Nicolij Søe Nielsen Silkeborg Skyttekreds BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening ST3 167.000 167.000 Mesterskab
140377 Mikkel Harry Høj Hem Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
140377 Mikkel Harry Høj Hem Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
143925 Oliver Laustrup Nielsen Hem Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
143925 Oliver Laustrup Nielsen Hem Skytteforening BK4 172.000 172.000 Mesterskab
138619 Marius Dahl Laugesen Hem Skytteforening BK4 166.000 166.000 Hovedskydning
138619 Marius Dahl Laugesen Hem Skytteforening BK4 160.000 160.000 Mesterskab
144145 August Bjørn Bak Hem Skytteforening BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
144145 August Bjørn Bak Hem Skytteforening BK4 165.000 165.000 Mesterskab
134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
134492 Christian Dahl Laugesen Hem Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening J2 187.000 187.000 Mesterskab
143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK4 178.000 178.000 Mesterskab
132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro BK3 187.000 187.000 Mesterskab
143416 Casper Bach Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
143416 Casper Bach Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK3 184.000 184.000 Mesterskab
144059 Christian Andersen Skyttekreds Bjerringbro BK4 156.000 156.000 Hovedskydning
144059 Christian Andersen Skyttekreds Bjerringbro BK4 157.000 157.000 Mesterskab
142801 Emil Adelsten Skandshus Skyttekreds Bjerringbro BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
142801 Emil Adelsten Skandshus Skyttekreds Bjerringbro BK3 185.000 185.000 Mesterskab
143606 Hjalte Dam Skyttekreds Bjerringbro BK4 160.000 160.000 Hovedskydning
143606 Hjalte Dam Skyttekreds Bjerringbro BK4 170.000 170.000 Mesterskab
135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
135072 Jacob Leth Grønbeck Skyttekreds Bjerringbro BK1 196.000 196.000 Mesterskab
143095 Jeppe Thomsen Skyttekreds Bjerringbro BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
143095 Jeppe Thomsen Skyttekreds Bjerringbro BK3 181.000 181.000 Mesterskab
136238 Johanne Damgaard Skyttekreds Bjerringbro BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
136238 Johanne Damgaard Skyttekreds Bjerringbro BK3 183.000 183.000 Mesterskab
144287 Jonathan Johannes Kruse Frederiksen Skyttekreds Bjerringbro BK4 164.000 164.000 Hovedskydning
144287 Jonathan Johannes Kruse Frederiksen Skyttekreds Bjerringbro BK4 172.000 172.000 Mesterskab
139662 Jonathan Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
139662 Jonathan Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK3 186.000 186.000 Mesterskab
144286 Lucas Thorndal Isaksen Skyttekreds Bjerringbro BK4 156.000 156.000 Hovedskydning
144286 Lucas Thorndal Isaksen Skyttekreds Bjerringbro BK4 151.000 151.000 Mesterskab
143418 Mads Kristiansen Skyttekreds Bjerringbro BK4 162.000 162.000 Hovedskydning
143418 Mads Kristiansen Skyttekreds Bjerringbro BK4 154.000 154.000 Mesterskab
139571 Magnus Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
139571 Magnus Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro BK4 179.000 179.000 Mesterskab
143296 Maja Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro BK4 155.000 155.000 Hovedskydning
143296 Maja Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro BK4 162.000 162.000 Mesterskab
143297 Mille Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
143297 Mille Thune Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro BK3 183.000 183.000 Mesterskab
135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro BK3 188.000 188.000 Mesterskab
143096 Oliver Lucas Tholund Skyttekreds Bjerringbro BK4 174.000 174.000 Hovedskydning
143096 Oliver Lucas Tholund Skyttekreds Bjerringbro BK4 173.000 173.000 Mesterskab
139668 Oscar Porsgard Larsen Skyttekreds Bjerringbro BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
139668 Oscar Porsgard Larsen Skyttekreds Bjerringbro BK3 182.000 182.000 Mesterskab
143094 Sakarias Skamris Jeppesen Skyttekreds Bjerringbro BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
143094 Sakarias Skamris Jeppesen Skyttekreds Bjerringbro BK3 186.000 186.000 Mesterskab
136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro BK3 187.000 187.000 Mesterskab
135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro BK2 194.000 194.000 Mesterskab
139671 Silas Møller Larsen Skyttekreds Bjerringbro BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
139671 Silas Møller Larsen Skyttekreds Bjerringbro BK3 187.000 187.000 Mesterskab
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro J1 198.000 198.000 Hovedskydning
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro J1 197.000 197.000 Mesterskab
132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro J2 183.000 183.000 Hovedskydning
132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro J2 184.000 184.000 Mesterskab
118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro J2 189.000 189.000 Hovedskydning
118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro J2 188.000 188.000 Mesterskab
108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 195.000 195.000 Mesterskab
108031 Anette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
108031 Anette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro FRI 193.000 193.000 Mesterskab
86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro Å2 195.000 195.000 Mesterskab
19058 Eigil D. Andersen Skyttekreds Bjerringbro FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
19058 Eigil D. Andersen Skyttekreds Bjerringbro FRI 192.000 192.000 Mesterskab
107565 Eva Lykke Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro Å3 181.000 181.000 Hovedskydning
107565 Eva Lykke Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro Å3 179.000 179.000 Mesterskab
18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
18938 Hans J. Steensig Skyttekreds Bjerringbro SE1 197.000 197.000 Mesterskab
19054 Helle I. Steensig Skyttekreds Bjerringbro Å3 178.000 178.000 Hovedskydning
19054 Helle I. Steensig Skyttekreds Bjerringbro Å3 181.000 181.000 Mesterskab
141677 Henning Smidt Laursen Skyttekreds Bjerringbro FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
141677 Henning Smidt Laursen Skyttekreds Bjerringbro FRI 190.000 190.000 Mesterskab
89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro ST3 181.000 181.000 Mesterskab
89858 Ivan Hougaard Skyttekreds Bjerringbro FRI 180.000 180.000 Hovedskydning
89858 Ivan Hougaard Skyttekreds Bjerringbro FRI 182.000 182.000 Mesterskab
93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
93984 Jørgen Leth Andersen Skyttekreds Bjerringbro SE2 188.000 188.000 Mesterskab
132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro SE3 184.000 184.000 Hovedskydning
132613 Jørgen Madsen Skyttekreds Bjerringbro SE3 189.000 189.000 Mesterskab
138038 Karl Laursen Skyttekreds Bjerringbro FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
138038 Karl Laursen Skyttekreds Bjerringbro FRI 192.000 192.000 Mesterskab
82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro Å3 186.000 186.000 Mesterskab
135601 Kurt Jensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
135601 Kurt Jensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 190.000 190.000 Mesterskab
135275 Kurt Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro SE3 182.000 182.000 Hovedskydning
135275 Kurt Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro SE3 180.000 180.000 Mesterskab
127228 Majken Dahl Andersen Skyttekreds Bjerringbro FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
127228 Majken Dahl Andersen Skyttekreds Bjerringbro FRI 191.000 191.000 Mesterskab
118491 Ole Fisker Andersen Skyttekreds Bjerringbro FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
118491 Ole Fisker Andersen Skyttekreds Bjerringbro FRI 183.000 183.000 Mesterskab
18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro ST3 184.000 184.000 Mesterskab
132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 182.000 182.000 Hovedskydning
132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 180.000 180.000 Mesterskab
108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro SE3 189.000 189.000 Hovedskydning
108030 Svend Sunds Skyttekreds Bjerringbro SE3 191.000 191.000 Mesterskab
143417 Thomas Kristiansen Skyttekreds Bjerringbro FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
143417 Thomas Kristiansen Skyttekreds Bjerringbro FRI 192.000 192.000 Mesterskab
139663 Torben Baumann Kallehauge Skyttekreds Bjerringbro FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
139663 Torben Baumann Kallehauge Skyttekreds Bjerringbro FRI 191.000 191.000 Mesterskab
123737 Vagn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 174.000 174.000 Hovedskydning
123737 Vagn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 179.000 179.000 Mesterskab
108033 Aage Vincent Møller Skyttekreds Bjerringbro FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
108033 Aage Vincent Møller Skyttekreds Bjerringbro FRI 186.000 186.000 Mesterskab
143866 Thomas Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
143866 Thomas Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro FRI 190.000 190.000 Mesterskab
144289 Jimmy Eskildsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 174.000 174.000 Hovedskydning
144289 Jimmy Eskildsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 183.000 183.000 Mesterskab
144288 Simon Nygaard Moltrup Skyttekreds Bjerringbro FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
144288 Simon Nygaard Moltrup Skyttekreds Bjerringbro FRI 188.000 188.000 Mesterskab
21876 Johanne Kjær Them Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
21876 Johanne Kjær Them Skytteforening Å3 200.000 200.000 Mesterskab
135423 Jens Husted Birk Them Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
135423 Jens Husted Birk Them Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
130966 Christina B. Sørensen Them Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
130966 Christina B. Sørensen Them Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
128940 Frederik Brandt Sørensen Them Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
128940 Frederik Brandt Sørensen Them Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
135420 Helle Brandt Sørensen Them Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
135420 Helle Brandt Sørensen Them Skytteforening Å3 190.000 190.000 Mesterskab
140860 Thor Rytter Larsen Them Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
140860 Thor Rytter Larsen Them Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
141825 Viggo Lauridsen Them Skytteforening BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
141825 Viggo Lauridsen Them Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
143595 Oskar Erbou Thormann Them Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
143595 Oskar Erbou Thormann Them Skytteforening BK4 183.000 183.000 Mesterskab
140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
141017 Helle Andresen Them Skytteforening Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
141017 Helle Andresen Them Skytteforening Å3 189.000 189.000 Mesterskab
136544 Lars Engedal Them Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
136544 Lars Engedal Them Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
140862 Mette Sloth Andersen Them Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
140862 Mette Sloth Andersen Them Skytteforening Å2 188.000 188.000 Mesterskab
91533 Maria Hjorth Hoffmann Them Skytteforening Å1 192.000 192.000 Hovedskydning
91533 Maria Hjorth Hoffmann Them Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
130970 William H. Troelsen Them Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
130970 William H. Troelsen Them Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
143388 Emil Løv Dürr Them Skytteforening BK4 169.000 169.000 Hovedskydning
143388 Emil Løv Dürr Them Skytteforening BK4 178.000 178.000 Mesterskab
143769 Iben Damsgaard Them Skytteforening BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
143769 Iben Damsgaard Them Skytteforening BK4 174.000 174.000 Mesterskab
131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
131379 Andreas Rytter Bengtsson Them Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
139961 Naja Winther Them Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
139961 Naja Winther Them Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
139963 Noah Winther Them Skytteforening J2 175.000 175.000 Hovedskydning
139963 Noah Winther Them Skytteforening J2 182.000 182.000 Mesterskab
139962 Nicklas Winther Them Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
139962 Nicklas Winther Them Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
143594 Jonathan B. Christiansen Them Skytteforening BK4 190.000 190.000 Hovedskydning
143594 Jonathan B. Christiansen Them Skytteforening BK4 187.000 187.000 Mesterskab
135425 Louie Betzer Elgaard Them Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
135425 Louie Betzer Elgaard Them Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
139965 Elfi Olga betzer Elgaard Them Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
139965 Elfi Olga betzer Elgaard Them Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
139959 Tony Betzer Them Skytteforening Å3 184.000 184.000 Hovedskydning
139959 Tony Betzer Them Skytteforening Å3 185.000 185.000 Mesterskab
131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
131717 Matilde Engel Thomsen Them Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
94583 Frederik Zachariassen Them Skytteforening Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
94583 Frederik Zachariassen Them Skytteforening Å3 189.000 189.000 Mesterskab
139964 Henning Winther Them Skytteforening Å3 183.000 183.000 Hovedskydning
139964 Henning Winther Them Skytteforening Å3 183.000 183.000 Mesterskab
21856 Lauge Clausen Them Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
21856 Lauge Clausen Them Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
144040 Mie Wendt Them Skytteforening Å3 173.000 173.000 Hovedskydning
144040 Mie Wendt Them Skytteforening Å3 171.000 171.000 Mesterskab
140344 Rasmus F. Steenberg Them Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
140344 Rasmus F. Steenberg Them Skytteforening Å2 191.000 191.000 Mesterskab
137163 Mikkel Elkjær Them Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
137163 Mikkel Elkjær Them Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
119958 Julie Sørensen Them Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
119958 Julie Sørensen Them Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
113232 Aksel Slot Rasmussen Them Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
113232 Aksel Slot Rasmussen Them Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
113235 Emil Spottog Jacobsen Them Skytteforening Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
113235 Emil Spottog Jacobsen Them Skytteforening Å3 185.000 185.000 Mesterskab
143829 Olivia Xiao Mei Lauritsen Them Skytteforening Å3 177.000 177.000 Hovedskydning
143829 Olivia Xiao Mei Lauritsen Them Skytteforening Å3 180.000 180.000 Mesterskab
143828 Karsten Lauritsen Them Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
143828 Karsten Lauritsen Them Skytteforening Å3 191.000 191.000 Mesterskab
140346 Jakob D. Sørensen Them Skytteforening Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
140346 Jakob D. Sørensen Them Skytteforening Å3 192.000 192.000 Mesterskab
142869 Kim Madsen Silkeborg Skyttekreds Å3 176.000 176.000 Hovedskydning
138347 Niclas Persson Silkeborg Skyttekreds FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds ST3 172.000 172.000 Hovedskydning
22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds ST3 173.000 173.000 Mesterskab
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
144138 Charlotte Müller Kjellerup Skytteforening FRI 181.000 181.000 Hovedskydning
122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening ST2 189.000 189.000 Mesterskab
144306 Rene Mønster Kjellerup Skytteforening FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
144305 Marius Mønster Kjellerup Skytteforening BK4 182.000 182.000 Hovedskydning
143916 Kamilla Frank Løvendal Kjellerup Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
143916 Kamilla Frank Løvendal Kjellerup Skytteforening FRI 188.000 188.000 Mesterskab
137600 Hans Christian Larsen Kjellerup Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
137600 Hans Christian Larsen Kjellerup Skytteforening Å3 189.000 189.000 Mesterskab
144136 Victor Müller Kjellerup Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
144136 Victor Müller Kjellerup Skytteforening BK4 185.000 185.000 Mesterskab
144137 Brian Müller Kjellerup Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
144137 Brian Müller Kjellerup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Mesterskab
123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Mesterskab
122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening FRI 186.000 186.000 Mesterskab
130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening FRI 189.000 189.000 Mesterskab
FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
FRI 195.000 195.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
140189 Niels Madsen Kjellerup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
140189 Niels Madsen Kjellerup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Mesterskab
137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening FRI 192.000 192.000 Mesterskab
122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
22465 Kevin Kjeldsen Kjellerup Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
141441 Oskar Frederiksen Haderup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
141441 Oskar Frederiksen Haderup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening BK2 183.000 183.000 Hovedskydning
136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening BK2 185.000 185.000 Mesterskab
136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
143275 Mads Andersen Haderup Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
143275 Mads Andersen Haderup Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
144247 Nicklas Obitsø Kristensen Haderup Skytteforening BK4 189.000 189.000 Hovedskydning
144247 Nicklas Obitsø Kristensen Haderup Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening ST1 194.000 194.000 Mesterskab
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening ST1 187.000 187.000 Hovedskydning
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening ST1 189.000 189.000 Mesterskab
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening ST2 186.000 186.000 Mesterskab
29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening ST2 184.000 184.000 Mesterskab
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 173.000 173.000 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 169.000 169.000 Mesterskab
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening SE3 193.000 193.000 Hovedskydning
29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening SE3 190.000 190.000 Mesterskab
29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
30090 Mikael Pedersen Haderup Skytteforening Å2 191.000 191.000 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 189.000 189.000 Mesterskab
82480 Flemming Jørgensen Karup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
143680 Cecilie Fanefjord Karup Skytteforening Å3 182.000 182.000 Hovedskydning
31082 Lise-Lotte Mortensen Karup Skytteforening SE3 170.000 170.000 Hovedskydning
130167 Paw Andersen Karup Skytteforening Å3 195.000 195.000 Hovedskydning
143334 Oliver Emil Meedom Villadsen Haderup Skytteforening BK4 156.000 156.000 Hovedskydning
143334 Oliver Emil Meedom Villadsen Haderup Skytteforening BK4 161.000 161.000 Mesterskab
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening ST3 174.000 174.000 Hovedskydning
144246 Tobias Obitsø Kristensen Haderup Skytteforening BK4 171.000 171.000 Hovedskydning
144246 Tobias Obitsø Kristensen Haderup Skytteforening BK4 174.000 174.000 Mesterskab
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab

Til toppen