3- og 5-mands, forårets 2. spillerunde d. 09.05.21

Stævne

Stævne: 3- og 5-mands, forårets 2. spillerunde d. 09.05.21
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Dokumenter
Invitation Reglement

Række / Puljeoversigt

3-mands - U6 drenge - Spilletid 2x7 min.
Pulje 1 Jyderup Boldklub - Rørby-Værslev - Føllenslev-S. 1 - Føllenslev-S. 2
Pulje 3 Benløse IF 1 - Benløse IF 2 - Tuse IF - Himmelev-Veddelev Boldklub 1 - Himmelev-Veddelev Boldklub 2
Pulje 2 FC Storebælt - Slagelse B&I - Sorø Freja 1 - Jernløse Bk - Sorø Freja 2
3-mands - U7 drenge - Spilletid 2x7 min.
Pulje 4 Fuglebjerg If - B 73, Slagelse 3 - Vemmelev 2 - Slagelse B&I 2
Pulje 1 Holbæk B&I 1 - Holbæk B&I 2 - Hørve IF 1 - Hørve IF 2 - Gislinge
Pulje 2 Benløse IF 1 - Benløse IF 2 - Kværkeby - Ledig plads - St. Merløse
Pulje 5 Holbæk B&I 3 - Holbæk B&I 4 - Tømmerup - Jernløse Bk - Tuse IF
Pulje 3 B 73, Slagelse 1 - B 73, Slagelse 2 - Vemmelev 1 - Slagelse B&I 1 - Svebølle
5-mands - U7 drenge - Spilletid 2x7min.
Rørby-Værslev - Buerup/Reerslev - Ledig plads
Pulje 1 RB 1906 1 - Høng GF - Raklev G&I 1 - Raklev G&I 2 - Tuse IF - RB 1906 2
5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min.
Pulje 1 Skælskør B&I - Vemmelev - Kirke Helsinge IF - Buerup/Reerslev IF
Pulje 4 Benløse IF - Lynge-Broby If - B 73, Slagelse - Hg Fodbold
Pulje 2 Svebølle 1 - Raklev G&I 1 - Raklev G&I 2 - Høng - Svebølle 2
Pulje 3 Mørkøv IF - Raklev G&I 3 - Tuse IF 1 - Tuse IF 2 - Fk Odsherred
Pulje 5 Gislinge - Jernløse Bk 1 - Jernløse Bk 2 - VG Fodbold - Holbæk B&I
5-mands - U8 drenge (øvet) - Spilletid 2x7 min.
Ledig plads
Pulje 1 Holbæk B&I - Vipperød - Tuse IF - Ledig plads
Pulje 2 Benløse IF 1 - Benløse IF 2 - Høng - B 73, Slagelse
5-mands - U8 piger - Spilletid 2x7 min.
Benløse IF 2
Pulje 1 B 73, Slagelse - Benløse IF 1 - Hg Fodbold - Lynge-Broby If
5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min.
Høng - Hvidebæk IF
Pulje 2 RB 06 - Benløse IF - Tuse IF 1 - Tuse IF 2
Fejl pulje Vestermose If - Fuglebjerg If - Vemmelev - Lynge-Broby If
Pulje 4 Hørve IF - Gislinge - Højby IF - Føllenslev-S.
Pulje 5 Mørkøv IF - Jyderup Boldklub - Tømmerup 1 - Tømmerup 2
Pulje 1 Holbæk B&I 1 - Holbæk B&I 2 - Rørby-Værslev - Raklev G&I 1 - Raklev G&I 2
Pulje 3 Vestermose If - Fuglebjerg If - Vemmelev
5-mands - U9 drenge (øvet) - Spilletid 2x7 min.
Pulje 1 Holbæk B&I - RB 06 1 - RB 06 2 - Mørkøv IF - Jyderup Boldklub
5-mands - U9 piger - Spilletid 2x7 min.
Pulje 1 B 73, Slagelse 1 - B 73, Slagelse 2 - Lynge-Broby If - Tuse IF 1 - Tuse IF 2
5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min.
Pulje 1 Mørkøv IF - Jyderup Boldklub - Kalundborg 1 - Kalundborg 2 - Svinninge IF
5-mands - U10/U11 piger (begynder/letøvet)- Spilletid 2x7 min.
Ledig plads
Pulje 1 Mørkøv IF - Jyderup Boldklub - Kirke Helsinge IF - Svinninge IF

Til toppen