3-mands - U6 drenge - Spilletid 2x7 min. | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Stævne: 3- og 5-mands, forårets 2. spillerunde d. 09.05.21
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 / 79404809
Dokumenter
Invitation Reglement

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=111769

Komplet kampprogram

3-mands - U6 drenge - Spilletid 2x7 min.

Kampnr. Dag Dato/tid Pulje Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat
Søndag 09-05-21 10:00 Pulje 3 Benløse IF 1 - Benløse IF 2 - Benløse Hallen, Bane 1 3 - 4
Søndag 09-05-21 10:00 Pulje 3 Tuse IF - Himmelev-Veddelev Boldklub 1 - Benløse Hallen, Bane 2 4 - 1
Søndag 09-05-21 10:00 Pulje 2 Sorø Freja 1 - Sorø Freja 2 - Sorø Hallen, Bane 1 1 - 2
Søndag 09-05-21 10:00 Pulje 2 Jernløse Bk - FC Storebælt - Sorø Hallen, Bane 2 0 - 11
Søndag 09-05-21 10:00 Pulje 1 Føllenslev-S. 1 - Føllenslev-S. 2 - Firhøjhallen, Bane 1
Søndag 09-05-21 10:20 Pulje 1 Jyderup Boldklub - Føllenslev-S. 1 - Firhøjhallen, Bane 1 4 - 0
Søndag 09-05-21 10:20 Pulje 2 Slagelse B&I - Sorø Freja 1 - Sorø Hallen, Bane 1 4 - 1
Søndag 09-05-21 10:20 Pulje 2 Sorø Freja 2 - Jernløse Bk - Sorø Hallen, Bane 2 10 - 0
Søndag 09-05-21 10:20 Pulje 3 Himmelev-Veddelev Boldklub 2 - Benløse IF 1 - Benløse Hallen, Bane 1 0 - 4
Søndag 09-05-21 10:20 Pulje 3 Benløse IF 2 - Tuse IF - Benløse Hallen, Bane 2 5 - 3
Søndag 09-05-21 10:40 Pulje 3 Himmelev-Veddelev Boldklub 1 - Himmelev-Veddelev Boldklub 2 - Benløse Hallen, Bane 1 1 - 5
Søndag 09-05-21 10:40 Pulje 3 Tuse IF - Benløse IF 1 - Benløse Hallen, Bane 2 4 - 4
Søndag 09-05-21 10:40 Pulje 2 FC Storebælt - Slagelse B&I - Sorø Hallen, Bane 1 2 - 3
Søndag 09-05-21 10:40 Pulje 2 Jernløse Bk - Sorø Freja 1 - Sorø Hallen, Bane 2 0 - 2
Søndag 09-05-21 10:40 Pulje 1 Føllenslev-S. 2 - Jyderup Boldklub - Firhøjhallen, Bane 1 0 - 1
Søndag 09-05-21 11:00 Pulje 1 Føllenslev-S. 2 - Føllenslev-S. 1 - Firhøjhallen, Bane 1
Søndag 09-05-21 11:00 Pulje 2 FC Storebælt - Sorø Freja 2 - Sorø Hallen, Bane 1 4 - 3
Søndag 09-05-21 11:00 Pulje 2 Slagelse B&I - Jernløse Bk - Sorø Hallen, Bane 2
Søndag 09-05-21 11:00 Pulje 3 Himmelev-Veddelev Boldklub 1 - Benløse IF 2 - Benløse Hallen, Bane 1 1 - 4
Søndag 09-05-21 11:00 Pulje 3 Himmelev-Veddelev Boldklub 2 - Tuse IF - Benløse Hallen, Bane 2 2 - 4
Søndag 09-05-21 11:20 Pulje 3 Benløse IF 1 - Himmelev-Veddelev Boldklub 1 - Benløse Hallen, Bane 1 6 - 2
Søndag 09-05-21 11:20 Pulje 3 Benløse IF 2 - Himmelev-Veddelev Boldklub 2 - Benløse Hallen, Bane 2 5 - 2
Søndag 09-05-21 11:20 Pulje 2 Sorø Freja 1 - FC Storebælt - Sorø Hallen, Bane 1 3 - 5
Søndag 09-05-21 11:20 Pulje 2 Sorø Freja 2 - Slagelse B&I - Sorø Hallen, Bane 2 3 - 6
Søndag 09-05-21 11:20 Pulje 1 Føllenslev-S. 1 - Jyderup Boldklub - Firhøjhallen, Bane 1 3 - 7
Søndag 09-05-21 11:40 Pulje 1 Jyderup Boldklub - Føllenslev-S. 2 - Firhøjhallen, Bane 1

Til toppen