3- og 5-mands, efterår statuettestævne d. 16.10.21

Stævne

Stævne: 3- og 5-mands, efterår statuettestævne d. 16.10.21
Stævneansvarlige
Maja Skov Tlf: 79404809 /
Rasmus Mortensen Tlf: 79404839 / +4521158554
Dokumenter
Invitation Reglement

Resultatindberetning

Række / Puljeoversigt

3-mands - U6 drenge - Spilletid 2x7 min.
Pulje 1 HimmelevVeddelev 1 - Benløse IF 1 - Slagelse B&I - Ruds-Vedby IF - Holbæk B&I 1
Pulje 2 HimmelevVeddelev 2 - Holbæk B&I 2 - Benløse IF 2 - Holbæk B&I 3 - Føllenslev-S. IF - Fuglebjerg IF
Pulje 3 FC Storebælt 1 - Raklev G&I 1 - Raklev G&I 2 - Rørby-Værslev IF - FC Storebælt 2 - Vestermose IF
3-mands - U7 drenge - Spilletid 2x7 min.
Ledig plads
Pulje 1 Kværkeby IF - Benløse IF 1 - Lynge-Broby IF 1 - Jyllinge FC 1 - Jyllinge FC 2
Pulje 2 Benløse IF 2 - Lynge-Broby IF 2 - FS Hashøj - Jyllinge FC 3 - Benløse IF 3
Pulje 3 FC Storebælt 1 - FC Storebælt 2 - Slagelse B&I 1 - Slagelse B&I 2 - Vemmelev 1 - Vemmelev 2
Pulje 4 Vipperød BK 1 - Hørve IF - Rørvig IF 1 - Rørvig IF 2 - Tuse IF 1 - Tuse IF 2
Pulje 5 Vipperød BK 2 - Vipperød BK 3 - Rørby-Værslev IF 1 - Tømmerup - Tuse IF 3 - Rørby-Værslev IF 2
Pulje 6 St. Merløse - Jernløse BK - Hvalsø IF - Holbæk B&I 2 - Holbæk B&I 1 - Gislinge BK
5-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min.
Holbæk B&I 3 - Ledig plads
Pulje 3 RB 06 (øvet) - Jyderup Boldklub 1 - Svebølle B&I 2 - Tuse IF 1 - Tuse IF 2
Pulje 4 RB 06 - Svebølle B&I 1 - Jyderup Boldklub 2 - Hørve IF - Tuse IF 3
Pulje 6 Buerup/Reerslev - Vestermose IF - Benløse IF 1 - Benløse IF 2 - Kværkeby IF
Pulje 7 Fuglebjerg If - FK Sorø Freja 1 - Høng GF 1 - B 73, Slagelse 1 - Lynge-Broby IF 1
Pulje 8 FK Sorø Freja 2 - Høng GF 1 2 - FK Sorø Freja 3 - B 73, Slagelse 2 - Lynge-Broby IF 2
Pulje 1 Rørby-Værslev IF 1 - Raklev G&I 1 - Holbæk B&I 1 - Holbæk B&I 2 - Tømmerup - Svinninge IF
Pulje 5 Skælskør B&I - Slagelse B&I 2 - Slagelse B&I 1 - Kirke Helsinge IF - Vemmelev - FS Hashøj
Pulje 2 Raklev G&I 2 - Fk Odsherred - Rørby-Værslev IF 2 - Føllenslev-S. IF
3-mands - U8 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min.
Pulje 1 Vipperød - KGB 1 - KGB 2 - Stillinge IF - B 73, Slagelse
3-mands - U8 piger (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min.
Pulje 1 B 73, Slagelse - Jernløse BK 1 - Rørvig IF 1 - Tuse IF 1
Pulje 2 Rørvig IF 2 - Holbæk B&I - Tuse IF 2 - Jernløse BK 2
5-mands - U9 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min.
Holbæk B&I - Gislinge BK
Pulje 1 RIF Fodbold - Benløse IF 1 - Benløse IF 2 - Ledig plads
Pulje 6 Skælskør B&I - Vemmelev 1 - Vemmelev 2 - Ledig plads
Pulje 4 Raklev G&I 1 - Raklev G&I 2 - Hvidebæk IF - B 73, Slagelse 1 - Føllenslev-S. IF
Pulje 5 Raklev G&I 3 - Lynge-Broby IF - B 73, Slagelse 2 - B 73, Slagelse 3 - Buerup/Reerslev
Pulje 2 Vipperød - VG Fodbold - Asnæs BK 1 - Tuse IF 1 - Tuse IF 2 - Mørkøv IF 2
Pulje 3 Mørkøv IF 1 - Fk Odsherred - Jernløse BK - Tuse IF 3 - Asnæs BK 2 - Tuse IF 4
5-mands - U9 drenge (øvet) - Spilletid 2x7 min.
Holbæk B&I
Pulje 1 RIngsted IF - Benløse IF 1 - Ledig plads
5-mands - U9 piger - Spilletid 2x7 min.
Løve IF - Ledig plads
Pulje 1 Greve Fodbold - B 73, Slagelse - Ledøje/Smørum - Lynge-Broby IF
5-mands - U10 drenge (begynder/letøvet) - Spilletid 2x7 min.
Pulje 1 Fuglebjerg IF 1 - Fuglebjerg IF 2 - Ørslev Solbjerg - Vemmelev - FS Hashøj
Pulje 2 Jyderup Boldklub 1 - Jyderup Boldklub 2 - St. Merløse - Holbæk B&I - Holbæk B&I 2 - Rørvig IF
5-mands - U10 piger - Spilletid 2x7 min.
Greve Fodbold - Ledig plads
Pulje 1 B 73, Slagelse 1 - B 73, Slagelse 2 - Føllenslev-S. IF - Lynge-Broby IF - FS Hashøj - Tuse IF 1 - Tuse IF 2
Pulje 2 Mørkøv IF 2 - Benløse IF 1 - Benløse IF 2 - B 73, Slagelse 3 - Benløse IF 3 - Mørkøv IF 1

Til toppen