U-6 (2016) Mix - 3 mands | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: DGI Junior League - Efterår 2021
Turneringsansvarlige
Jacob Levin Nielsen Tlf: 79404700 / 28865799
Dokumenter
Reglement

Bemærkninger

Spilletiden er 1 X 10 min.

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=113555

Komplet kampprogram


U-6 (2016) Mix - 3 mands

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
Søndag 19-09-21 10:00 Snekkersten IF - 2 - Alsønderup S, G & I 3 - 0 Frederikssund FB - 2
Søndag 19-09-21 10:00 Frem Hellebæk U6 - Frem Hellebæk U7 3 - 0 Frem Hellebæk U6
Søndag 19-09-21 10:12 Frederikssund FB - 2 - Frederikssund FB - 1 4 - 4 Frederikssund FB - 2
Søndag 19-09-21 10:15 Humlebæk BK - 2 - Humlebæk BK - 1 0 - 3 Frem Hellebæk U6
Søndag 19-09-21 10:24 Humlebæk BK - 3 - Alsønderup S, G & I 0 - 0 Frederikssund FB - 2
Søndag 19-09-21 10:30 Humlebæk BK - 1 - Frem Hellebæk U6 4 - 4 Frem Hellebæk U6
Søndag 19-09-21 10:36 Frederikssund FB - 1 - Snekkersten IF - 2 2 - 0 Frederikssund FB - 2
Søndag 19-09-21 10:45 Frem Hellebæk U7 - Humlebæk BK - 2 2 - 1 Frem Hellebæk U6
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
Søndag 19-09-21 10:48 Frederikssund FB - 2 - Humlebæk BK - 3 3 - 0 Frederikssund FB - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet med afbud
Søndag 19-09-21 11:00 Alsønderup S, G & I - Frederikssund FB - 1 0 - 3 Frederikssund FB - 2
Søndag 19-09-21 11:00 Humlebæk BK - 1 - Frem Hellebæk U7 0 - 2 Frem Hellebæk U6
Søndag 19-09-21 11:12 Snekkersten IF - 2 - Frederikssund FB - 2 1 - 2 Frederikssund FB - 2
Søndag 19-09-21 11:15 Frem Hellebæk U6 - Humlebæk BK - 2 4 - 1 Frem Hellebæk U6
NB!
Udehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
Søndag 19-09-21 11:24 Frederikssund FB - 1 - Humlebæk BK - 3 3 - 0 Frederikssund FB - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
Søndag 19-09-21 11:36 Alsønderup S, G & I - Frederikssund FB - 2 0 - 3 Frederikssund FB - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Udeblevet uden afbud
Søndag 19-09-21 11:48 Humlebæk BK - 3 - Snekkersten IF - 2 0 - 3 Frederikssund FB - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Lørdag 09-10-21 10:00 Alsønderup S, G & I - Snekkersten IF - 2 0 - 3 Alsønderup S, G & I
Lørdag 09-10-21 10:00 Frem Hellebæk U7 - Frem Hellebæk U6 3 - 3 Humlebæk BK - 2
Lørdag 09-10-21 10:12 Frederikssund FB - 1 - Frederikssund FB - 2 3 - 0 Alsønderup S, G & I
Lørdag 09-10-21 10:15 Humlebæk BK - 1 - Humlebæk BK - 2 Humlebæk BK - 2
Lørdag 09-10-21 10:24 Alsønderup S, G & I - Humlebæk BK - 3 Alsønderup S, G & I
Lørdag 09-10-21 10:30 Frem Hellebæk U6 - Humlebæk BK - 1 4 - 2 Humlebæk BK - 2
Lørdag 09-10-21 10:36 Snekkersten IF - 2 - Frederikssund FB - 1 0 - 3 Alsønderup S, G & I
Lørdag 09-10-21 10:45 Humlebæk BK - 2 - Frem Hellebæk U7 0 - 3 Humlebæk BK - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Lørdag 09-10-21 10:48 Humlebæk BK - 3 - Frederikssund FB - 2 0 - 3 Alsønderup S, G & I
NB!
Udehold taberdømt
Lørdag 09-10-21 11:00 Frederikssund FB - 1 - Alsønderup S, G & I 3 - 0 Alsønderup S, G & I
Lørdag 09-10-21 11:00 Frem Hellebæk U7 - Humlebæk BK - 1 4 - 2 Humlebæk BK - 2
Lørdag 09-10-21 11:12 Frederikssund FB - 2 - Snekkersten IF - 2 0 - 2 Alsønderup S, G & I
Lørdag 09-10-21 11:15 Humlebæk BK - 2 - Frem Hellebæk U6 1 - 2 Humlebæk BK - 2
NB!
Hjemmehold taberdømt
Lørdag 09-10-21 11:24 Humlebæk BK - 3 - Frederikssund FB - 1 0 - 3 Alsønderup S, G & I
NB!
Udehold taberdømt
Lørdag 09-10-21 11:36 Frederikssund FB - 2 - Alsønderup S, G & I 3 - 0 Alsønderup S, G & I
NB!
Udehold taberdømt
Lørdag 09-10-21 11:48 Snekkersten IF - 2 - Humlebæk BK - 3 3 - 0 Alsønderup S, G & I

Til toppen