Landsdel mesterskab / Dalgas stævne (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening FRI 187.000 187.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 188.000 188.000 Hovedskydning
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening FRI 187.000 187.000 Mesterskab
122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Mesterskab
131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening Å2 169.000 169.000 Hovedskydning
134571 Kim Kristensen Ørre Skytteforening, ST2 189.000 189.000 Hovedskydning
134571 Kim Kristensen Ørre Skytteforening, ST2 191.000 191.000 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 170.000 170.000 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 179.000 179.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 189.000 189.000 Mesterskab
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 187.000 187.000 Mesterskab
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 184.000 184.000 Hovedskydning
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 189.000 189.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 193.000 193.000 Mesterskab
125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Mesterskab
22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds SE2 186.000 186.000 Mesterskab
118006 Bjarne Poulsen Kjellerup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
118006 Bjarne Poulsen Kjellerup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Mesterskab
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
28015 Hardy Larsen Skive skytteforening ST2 180.000 180.000 Hovedskydning
28015 Hardy Larsen Skive skytteforening ST2 182.000 182.000 Mesterskab
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 192.000 192.000 Mesterskab
22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds SE2 180.000 180.000 Hovedskydning
22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening SE2 176.000 176.000 Hovedskydning
22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening SE2 177.000 177.000 Mesterskab
133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
133333 Nicklas Harring Andersen Kjellerup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening ST3 193.000 193.000 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening ST3 195.000 195.000 Mesterskab
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 182.000 182.000 Mesterskab
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
140705 Anders R Andersen Silkeborg Skyttekreds Å2 176.000 176.000 Hovedskydning
140705 Anders R Andersen Silkeborg Skyttekreds Å2 184.000 184.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 194.000 194.000 Mesterskab
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å1 192.000 192.000 Mesterskab
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Mesterskab
137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening FRI 200.000 200.000 Mesterskab
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 196.000 196.000 Mesterskab
126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro J1 196.000 196.000 Hovedskydning
122870 Anna Pedersen Skyttekreds Bjerringbro J1 196.000 196.000 Mesterskab
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening ST2 194.000 194.000 Hovedskydning
81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening ST2 189.000 189.000 Mesterskab
121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab

Til toppen