Alle rækker - efter jul | Min Idræt

Pulje-og rækkeinfo

Turnering: Sønderjylland Volleyball Turnering 21-22 efter jul
Turneringsansvarlige
Tove Toft Lotzkat Tlf: 61364193 / 61364193
Christina Agermose Tlf: 79404613 / 79404613

Bemærkninger

https://foreningsportalen.dgi.dk/Report/MatchListCreateXL.aspx?Row=114923

Komplet kampprogram


Alle rækker - efter jul

Kampnr. Dag Dato/tid Hjemme/Ude Sted/bane/hal Resultat Arrangør
Torsdag 13-01-22 19:00 Ø. Starup-V. Neb 2 - Bolderslev/volle 2 - 1
(59 - 42)
Torsdag 13-01-22 19:00 Rødding Volley C 2 - Rødding Volley C 1 2 - 1
(62 - 46)
Torsdag 13-01-22 19:30 Askov/malt UI - Haderslev (åben) 1 1 - 2
(61 - 64)
Torsdag 13-01-22 19:45 Bolderslev/volle - Rødding Volley C 1 1 - 2
(59 - 58)
Torsdag 13-01-22 19:45 Ø. Starup-V. Neb 2 - Rødding Volley C 2 2 - 1
(64 - 46)
Torsdag 13-01-22 20:00 Løgumkloster - Sønderborg (mix) 2 - 0
(52 - 44)
Torsdag 13-01-22 20:15 Haderslev (åben) 1 - LiF - Volley 2 - 0
(50 - 26)
Torsdag 13-01-22 20:45 Sønderborg (mix) - Vojens Åben B 0 - 2
(30 - 50)
Torsdag 13-01-22 21:00 LiF - Volley - Askov/malt UI 0 - 2
(35 - 50)
Torsdag 13-01-22 21:30 Vojens Åben B - Løgumkloster 2 - 0
(50 - 41)
Onsdag 26-01-22 20:00 Bolderslev/volle - Rødding Volley C 2 1 - 2
(68 - 59)
Onsdag 26-01-22 20:00 Haderslev (åben) 2 - Rødding Volley C 1 0 - 2
(35 - 50)
Onsdag 26-01-22 20:45 Haderslev (åben) 2 - Bolderslev/volle 0 - 2
(36 - 50)
Onsdag 26-01-22 20:45 Rødding Volley C 1 - Rødding Volley C 2 0 - 2
(31 - 50)
Torsdag 27-01-22 19:00 Løgumkloster - Askov/malt UI 2 - 1
(56 - 59)
Torsdag 27-01-22 19:00 Sønderborg (mix) - Haderslev (åben) 1 0 - 2
(31 - 50)
Torsdag 27-01-22 19:45 Haderslev (åben) 1 - Løgumkloster 2 - 0
(50 - 29)
Torsdag 27-01-22 19:45 Askov/malt UI - Sønderborg (mix) 2 - 1
(56 - 56)
Torsdag 03-02-22 19:00 Kolding VK - Vojens herre 2 - 1
(62 - 60)
Torsdag 03-02-22 19:00 Løgumkloster - Sønderborg (mix) 1 - 2
(51 - 59)
Torsdag 03-02-22 19:00 Askov/malt UI - Haderslev (åben) 1 0 - 2
(31 - 50)
Torsdag 03-02-22 19:45 Vojens herre - TSV-75 Herre 1 - 2
(61 - 62)
Torsdag 03-02-22 19:45 Haderslev (åben) 1 - Løgumkloster 2 - 1
(57 - 49)
Torsdag 03-02-22 19:45 Sønderborg (mix) - Askov/malt UI 2 - 1
(59 - 52)
Torsdag 03-02-22 20:30 TSV-75 Herre - Kolding VK 0 - 2
(30 - 52)
Mandag 07-02-22 19:00 Vojens herre - Ø. Starup-V. Neb 1 1 - 2
(54 - 62)
Mandag 07-02-22 19:45 Ø. Starup-V. Neb 1 - Kolding VK 1 - 2
(51 - 62)
Mandag 07-02-22 20:30 Kolding VK - Vojens herre 2 - 1
(57 - 57)
Tirsdag 08-02-22 19:00 Haderslev (åben) 2 - Rødding Volley C 1 0 - 2
(19 - 50)
Tirsdag 08-02-22 19:00 Rødding Volley C 2 - Ø. Starup-V. Neb 2 1 - 2
(45 - 59)
Tirsdag 08-02-22 19:45 Haderslev (åben) 2 - Rødding Volley C 2 0 - 2
(32 - 50)
Tirsdag 08-02-22 19:45 Ø. Starup-V. Neb 2 - Rødding Volley C 1 2 - 0
(50 - 38)
Mandag 21-02-22 19:00 Løgumkloster - Askov/malt UI 2 - 1
(57 - 56)
Mandag 21-02-22 19:00 Vojens Åben B - LiF - Volley 2 - 0
(50 - 27)
Mandag 21-02-22 19:45 LiF - Volley - Løgumkloster 2 - 1
(56 - 56)
Mandag 21-02-22 19:45 Askov/malt UI - Vojens Åben B 0 - 2
(26 - 50)
Tirsdag 22-02-22 19:00 Bolderslev/volle - Rødding Volley C 1 1 - 2
(48 - 53)
Tirsdag 22-02-22 19:00 Ø. Starup-V. Neb 2 - Haderslev (åben) 2 2 - 0
(50 - 30)
Tirsdag 22-02-22 19:45 Haderslev (åben) 2 - Bolderslev/volle 0 - 2
(24 - 50)
Tirsdag 22-02-22 19:45 Rødding Volley C 1 - Ø. Starup-V. Neb 2 2 - 0
(50 - 42)
Torsdag 24-02-22 19:00 TSV-75 Herre - Ø. Starup-V. Neb 1 0 - 2
Torsdag 24-02-22 19:45 Ø. Starup-V. Neb 1 - Jels - Herre 2 - 1
(58 - 56)
Torsdag 24-02-22 20:30 Jels - Herre - TSV-75 Herre 2 - 0
Onsdag 02-03-22 19:00 Sønderborg (mix) - Vojens Åben B 0 - 2
Onsdag 02-03-22 19:00 Haderslev (åben) 1 - LiF - Volley 2 - 1
(62 - 55)
Onsdag 02-03-22 19:45 Vojens Åben B - Haderslev (åben) 1 2 - 0
(50 - 24)
Onsdag 02-03-22 19:45 LiF - Volley - Sønderborg (mix) 2 - 0
Onsdag 09-03-22 19:00 Bolderslev/volle - Rødding Volley C 2 1 - 2
(49 - 65)
Onsdag 09-03-22 19:00 Haderslev (åben) 2 - Ø. Starup-V. Neb 2 0 - 2
(26 - 50)
Onsdag 09-03-22 19:45 Rødding Volley C 2 - Haderslev (åben) 2 2 - 0
(50 - 17)
Onsdag 09-03-22 19:45 Ø. Starup-V. Neb 2 - Bolderslev/volle 1 - 2
(62 - 63)
Torsdag 10-03-22 19:00 TSV-75 Herre - Jels - Herre 2 - 0
Torsdag 10-03-22 19:45 Jels - Herre - Vojens herre 0 - 2
Torsdag 10-03-22 20:30 Vojens herre - TSV-75 Herre 2 - 1
(60 - 58)
Mandag 14-03-22 19:00 Sønderborg (mix) - Haderslev (åben) 1 1 - 2
(57 - 65)
Mandag 14-03-22 19:00 Vojens Åben B - LiF - Volley 2 - 0
(50 - 25)
Mandag 14-03-22 19:45 Haderslev (åben) 1 - Vojens Åben B 0 - 2
(30 - 50)
Mandag 14-03-22 19:45 LiF - Volley - Sønderborg (mix) 1 - 2
(52 - 56)
Mandag 21-03-22 19:00 Vojens herre - Ø. Starup-V. Neb 1 2 - 1
(50 - 60)
Mandag 21-03-22 19:00 TSV-75 Herre - Kolding VK 0 - 2
Mandag 21-03-22 19:30 Kolding VK - Jels - Herre 2 - 0
Mandag 21-03-22 19:30 Ø. Starup-V. Neb 1 - TSV-75 Herre 2 - 0
Mandag 21-03-22 20:30 Jels - Herre - Vojens herre 0 - 2
Onsdag 30-03-22 19:00 Løgumkloster - Vojens Åben B
Onsdag 30-03-22 19:00 Askov/malt UI - LiF - Volley
Onsdag 30-03-22 19:45 LiF - Volley - Løgumkloster
Onsdag 30-03-22 19:45 Vojens Åben B - Askov/malt UI
Torsdag 31-03-22 20:00 Jels - Herre - Ø. Starup-V. Neb 1 0 - 2
(33 - 50)
Torsdag 31-03-22 20:45 Ø. Starup-V. Neb 1 - Kolding VK 2 - 0
(50 - 34)
Torsdag 31-03-22 21:30 Kolding VK - Jels - Herre 2 - 0
(50 - 26)

Til toppen