Møldrup stævne 2021 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
141022 Sigurd Lytzen Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
141022 Sigurd Lytzen Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Mesterskab
125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening SE2 191.000 191.000 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening ST3 176.000 176.000 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening ST3 176.000 176.000 Mesterskab
12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Mesterskab
107833 Nick Ingerslev Møldrup Skytteforening Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
107833 Nick Ingerslev Møldrup Skytteforening Å3 186.000 186.000 Mesterskab
12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening Å3 193.000 193.000 Hovedskydning
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening Å3 190.000 190.000 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening ST2 176.000 176.000 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 197.000 197.000 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 194.000 194.000 Mesterskab
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 180.000 180.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 183.000 183.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 187.000 187.000 Mesterskab
139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening ST1 187.000 187.000 Hovedskydning
19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening ST1 189.000 189.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening ST3 141.000 141.000 Hovedskydning
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening ST3 145.000 145.000 Mesterskab
140711 Benny flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 176.000 176.000 Hovedskydning
140711 Benny flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 174.000 174.000 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 176.000 176.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 184.000 184.000 Mesterskab
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 192.000 192.000 Mesterskab
145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening BK4 199.000 199.000 Hovedskydning
145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening BK4 190.000 190.000 Mesterskab
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 196.000 196.000 Mesterskab
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab

Til toppen