15m luft turnering DGI Midtjylland (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
140101 Martin M. Arkesteijn Møldrup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
140008 Lucas k. Thomsen Møldrup Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
144883 Magnus Borresen Møldrup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
19465 Finn Berg Møldrup Skytteforening FRI 199.000 199.000 Hovedskydning
12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
122845 Kern Christensen Møldrup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
122850 Bente Thorup Møldrup Skytteforening FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
125226 Mads Peter Axelsen Møldrup Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening ST3 167.000 167.000 Hovedskydning
140100 Petrus Arnoldus Arkesteijn Møldrup Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
125224 Jonas Bertelsen Møldrup Skytteforening J2 168.000 168.000 Hovedskydning
135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
132438 Caleb Rothmann Laursen Skyttekreds Bjerringbro BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
145498 Asbjørn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro BK3 151.000 151.000 Hovedskydning
144607 Benjamin Alban Birkesholm Skyttekreds Bjerringbro BK3 160.000 160.000 Hovedskydning
144059 Christian Andersen Skyttekreds Bjerringbro BK3 145.000 145.000 Hovedskydning
145026 Gustas Cizas Skyttekreds Bjerringbro BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
143606 Hjalte Dam Skyttekreds Bjerringbro BK3 168.000 168.000 Hovedskydning
145027 Iben Angelina Agentoft Svendsen Skyttekreds Bjerringbro BK3 171.000 171.000 Hovedskydning
145499 Jacob Grønkjær Risom Frank Skyttekreds Bjerringbro BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
145188 Joey Klode Davidson Skyttekreds Bjerringbro BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
136238 Johanne Damgaard Skyttekreds Bjerringbro BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
144584 Johannes Skyum Skyttekreds Bjerringbro BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
144287 Jonathan Johannes Kruse Frederiksen Skyttekreds Bjerringbro BK3 154.000 154.000 Hovedskydning
139662 Jonathan Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
140635 Kasper Heldam Nielsen Skyttekreds Bjerringbro BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
144628 Kristian Vingborg Skyttekreds Bjerringbro BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
144589 Mads Fisker Skyttekreds Bjerringbro BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
145497 Magnus Friis Virklund Skyttekreds Bjerringbro BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
145029 Markus Skaarup Bay Skyttekreds Bjerringbro BK3 159.000 159.000 Hovedskydning
145501 Nicklas Møller Risom Skyttekreds Bjerringbro BK3 141.000 141.000 Hovedskydning
136234 Sander Franck Stampe Skyttekreds Bjerringbro BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
145028 Allan Skov Svendsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
145500 Bo Møller Jensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 178.000 178.000 Hovedskydning
145496 Jørgen Friis Virklund Skyttekreds Bjerringbro FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
138038 Karl Laursen Skyttekreds Bjerringbro FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
145025 Kristian Grantofte Nielsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 166.000 166.000 Hovedskydning
136616 Sarah H. Bødker Skyttekreds Bjerringbro FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
139668 Oscar Porsgard Larsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 188.000 188.000 Hovedskydning
139671 Silas Møller Larsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
146058 Else Kristensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
146059 Torben Berg Kristensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
127044 William Agerskov Jensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 178.000 178.000 Hovedskydning
127045 Valdemar Agerskov Jensen Skyttekreds Bjerringbro FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro J2 186.000 186.000 Hovedskydning
144627 Sebastian Luke Skyttekreds Bjerringbro J2 170.000 170.000 Hovedskydning
143094 Sakarias Skamris Jeppesen Skyttekreds Bjerringbro J2 166.000 166.000 Hovedskydning
146055 Hoseas Berg Kristensen Skyttekreds Bjerringbro BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
145030 Tim Juel Sønderholm Skyttekreds Bjerringbro BK3 143.000 143.000 Hovedskydning
118501 Mikkel Madsen Skyttekreds Bjerringbro Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
142290 Frederikke Berg Vels Jensen Skyttekreds Bjerringbro Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
146061 Gawain Philip Albon Skyttekreds Bjerringbro BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
145303 Allan Krantz Jensen Skyttekreds Bjerringbro ST3 161.000 161.000 Hovedskydning
126887 Thea Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I J2 188.000 188.000 Hovedskydning
102384 Kim Højbjerg Larsen Gjellerup Sdr. S G & I Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å2 200.000 200.000 Hovedskydning
19779 Bjarne Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 194.000 194.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
122383 Niels Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 184.000 184.000 Hovedskydning
122359 Ejsing Laursen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
140805 Per Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 173.000 173.000 Hovedskydning
122355 Aage Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 178.000 178.000 Hovedskydning
125312 Jens Egon Munk Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 174.000 174.000 Hovedskydning
129312 Per Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 183.000 183.000 Hovedskydning
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 191.000 191.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 190.000 190.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
141022 Sigurd Lytzen Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 186.000 186.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
122361 Henning Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 172.000 172.000 Hovedskydning
126966 Peter Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 139.000 139.000 Hovedskydning
19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 188.000 188.000 Hovedskydning
19529 Steen Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 182.000 182.000 Hovedskydning
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
145814 Pia Obitsø Haderup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
93542 Lone Krarup Hede Haderup Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
119412 Helle Pia Falk Pedersen Karup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
31155 Jan V. Mortensen Karup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
22135 Børge Mønster Kjellerup Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
118006 Bjarne Poulsen Kjellerup Skytteforening FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
127015 Toke Juhlert Uhrskov Kjellerup Skytteforening J2 176.000 176.000 Hovedskydning
138108 Steen Bisgaard Kjellerup Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening FRI 182.000 182.000 Hovedskydning
22127 Danni Urup Jensen Kjellerup Skytteforening ST3 184.000 184.000 Hovedskydning
133796 Tobias Rude Jensen Kjellerup Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
134100 Mir Rasmussen Kjellerup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
139082 Katrine Kristiansen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
140981 Mathias Odgaard Kristensen Viborg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
136120 Peter Emil Jensen Viborg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
138574 Niklas Thorup Jakobsen Viborg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
145697 Julie Lambert Gadegaard Viborg Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
145698 Simon Lambert Gadegaard Viborg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
145701 Magnus Twile L. Kristesen Viborg Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
145702 Xander Kjølhede Viborg Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
145700 Sebastian Lyngsø Viborg Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
145948 Oscar Risgaard Viborg Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
145949 Victor Risgaard Viborg Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
22122 Dorte Østerby Jakobsen Viborg Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening Å2 188.000 188.000 Hovedskydning
19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
120932 Karen Skovmand Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST3 193.000 193.000 Hovedskydning
113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening ST1 199.000 199.000 Hovedskydning
140051 Leif Pedersen Viborg Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning

Til toppen