TKL Julestævne (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
144291 Mai Bjerregaard Hansen Knudstrup Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
144291 Mai Bjerregaard Hansen Knudstrup Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds SE1 186.000 186.000 Hovedskydning
22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Mesterskab
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 180.000 180.000 Mesterskab
135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK2 200.000 200.000 Mesterskab
135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro BK1 200.000 200.000 Mesterskab
135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro BK2 196.000 196.000 Mesterskab
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 182.000 182.000 Hovedskydning
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 185.000 185.000 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 198.000 198.000 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 198.000 198.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
136130 Alfred Agersnap Strandbygaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 140.000 140.000 Hovedskydning
136130 Alfred Agersnap Strandbygaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 143.000 143.000 Mesterskab
122870 Anna Pedersen Viborg Skytteforening ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
122870 Anna Pedersen Viborg Skytteforening ST3 183.000 183.000 Mesterskab
136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
136119 Noah F. Micheelsen Viborg Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST3 193.000 193.000 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST3 184.000 184.000 Mesterskab
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 196.000 196.000 Hovedskydning
88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST1 196.000 196.000 Mesterskab
19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening ST1 188.000 188.000 Hovedskydning
19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening ST1 193.000 193.000 Mesterskab
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 179.000 179.000 Hovedskydning
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 188.000 188.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST3 184.000 184.000 Mesterskab
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 197.000 197.000 Mesterskab
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
146643 Christina Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 189.000 189.000 Mesterskab
146643 Christina Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 183.000 183.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST3 192.000 192.000 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Mesterskab
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab

Til toppen