Haderup Nytårsstævne Riffel (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 195.000 195.000 Mesterskab
136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 193.000 193.000 Hovedskydning
136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening FRI 193.000 193.000 Mesterskab
141022 Sigurd Lytzen Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
141022 Sigurd Lytzen Frederiksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 192.000 192.000 Mesterskab
146531 Alberte Rostbøll Skals Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
146531 Alberte Rostbøll Skals Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
146811 Frederik Vestergaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
146811 Frederik Vestergaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
146269 Ellen Kjems Krogh Hansen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
146269 Ellen Kjems Krogh Hansen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
136130 Alfred Agersnap Strandbygaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 176.000 176.000 Hovedskydning
136130 Alfred Agersnap Strandbygaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 167.000 167.000 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
145016 Johanne Skov Lorenzen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 198.000 198.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 186.000 186.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 187.000 187.000 Mesterskab
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
146267 Sebastian Ahrndt Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
146267 Sebastian Ahrndt Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 176.000 176.000 Mesterskab
146368 Mathias Møller Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
146368 Mathias Møller Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK4 164.000 164.000 Mesterskab
140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
140003 Charlotte Laustsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening Å3 197.000 197.000 Hovedskydning
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening Å3 197.000 197.000 Mesterskab
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE1 187.000 187.000 Hovedskydning
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening SE2 189.000 189.000 Mesterskab
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
142490 Dicte Juul Trehøje Skytteforening BK3 193.000 193.000 Mesterskab
144123 Gustav Thesbjerg Jørgensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
144123 Gustav Thesbjerg Jørgensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK4 187.000 187.000 Mesterskab
145086 Bastian Givskov Hartmann Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
145086 Bastian Givskov Hartmann Sejs-Svejbæk Skytteforening BK4 180.000 180.000 Mesterskab
138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
138570 Mads Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
145087 Randi Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening FRI 186.000 186.000 Hovedskydning
145087 Randi Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening FRI 186.000 186.000 Mesterskab
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 193.000 193.000 Mesterskab
140711 Benny Flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
140711 Benny Flensborg Jensen Sejs-Svejbæk Skytteforening Å3 182.000 182.000 Mesterskab
140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
140706 Sammi Jørsensen Silkeborg Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Mesterskab
140707 Line Jørgensen Silkeborg Skyttekreds Å3 176.000 176.000 Hovedskydning
140707 Line Jørgensen Silkeborg Skyttekreds Å3 181.000 181.000 Mesterskab
144160 Filippa Back Hansen Silkeborg Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
144160 Filippa Back Hansen Silkeborg Skyttekreds BK3 190.000 190.000 Mesterskab
135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
135086 Signe Rasmussen Silkeborg Skyttekreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Mesterskab
140705 Anders R Andersen Silkeborg Skyttekreds Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
140705 Anders R Andersen Silkeborg Skyttekreds Å3 186.000 186.000 Mesterskab
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds J2 195.000 195.000 Hovedskydning
138344 Lucas Rødkær Andersen Silkeborg Skyttekreds J2 199.000 199.000 Mesterskab
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Mesterskab
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
22253 Regner Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds SE2 186.000 186.000 Mesterskab
22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds SE3 191.000 191.000 Hovedskydning
22262 Preben Jensen Silkeborg Skyttekreds SE3 189.000 189.000 Mesterskab
22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
22623 Erling Hesel Silkeborg Skyttekreds SE1 195.000 195.000 Mesterskab
146373 Emily Storey Byskov Silkeborg Skyttekreds FRI 184.000 184.000 Hovedskydning
146373 Emily Storey Byskov Silkeborg Skyttekreds FRI 185.000 185.000 Mesterskab
139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
139711 Mathias Knuth Silkeborg Skyttekreds BK3 182.000 182.000 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
93540 Dorte Thomsen Haderup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 169.000 169.000 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 176.000 176.000 Mesterskab
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening ST2 189.000 189.000 Mesterskab
146738 Ida Maria Rolighed Kahlert Haderup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
146738 Ida Maria Rolighed Kahlert Haderup Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
146098 Simon Stegelmann Skals Skytteforening J2 179.000 179.000 Hovedskydning
119655 Klara T. Sørensen Skals Skytteforening J2 171.000 171.000 Hovedskydning
146099 Maja Albertsen Skals Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
146099 Maja Albertsen Skals Skytteforening BK4 192.000 192.000 Mesterskab
139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
139818 Kira Linde Østergaard Skals Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
122633 Thomas Ørum Blaabjerg Skals Skytteforening FRI 187.000 187.000 Hovedskydning
122633 Thomas Ørum Blaabjerg Skals Skytteforening FRI 192.000 192.000 Mesterskab
144521 Lenio Jacobsen Skals Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
145658 Andreas H. Viborg Skals Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
145658 Andreas H. Viborg Skals Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
145655 Nora Schriver Skals Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
145655 Nora Schriver Skals Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
135114 Simon Willumsen Skals Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
145654 Lily Schriver Skals Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
145654 Lily Schriver Skals Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
145657 Christian H. Viborg Skals Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
145657 Christian H. Viborg Skals Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
145656 Carl Frederik Schriver Skals Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
145656 Carl Frederik Schriver Skals Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
145659 Tobias H. Viborg Skals Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
145659 Tobias H. Viborg Skals Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
134609 Anders Greve Sørensen Skals Skytteforening BK4 187.000 187.000 Hovedskydning
134609 Anders Greve Sørensen Skals Skytteforening BK4 190.000 190.000 Mesterskab
145783 Malthe Nielsen Skals Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
145783 Malthe Nielsen Skals Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
145844 Sara Fuglsang-Plesner Skals Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
145844 Sara Fuglsang-Plesner Skals Skytteforening BK4 182.000 182.000 Mesterskab
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 190.000 190.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 200.000 200.000 Mesterskab
139183 Oliver Thorndahl Ikast Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
139183 Oliver Thorndahl Ikast Skytteforening BK3 188.000 188.000 Mesterskab
27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening ST1 193.000 193.000 Hovedskydning
27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening ST1 193.000 193.000 Mesterskab
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening ST3 177.000 177.000 Hovedskydning
29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening ST3 174.000 174.000 Mesterskab
145803 Johanne Sørensen Thisted Skyttekreds BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
145803 Johanne Sørensen Thisted Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Mesterskab
137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
137633 Hjalte Balling Malmberg Thisted Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Mesterskab
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J1 200.000 200.000 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J1 197.000 197.000 Mesterskab
144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds BK3 198.000 198.000 Mesterskab
142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds J2 192.000 192.000 Hovedskydning
142610 Mads Fisker Larsen Thisted Skyttekreds J2 192.000 192.000 Mesterskab
142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
142948 Torbjørn Lundin Thisted Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Mesterskab
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
144431 Johanne Hoxer Thisted Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Mesterskab
143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
143653 Emil Lykke Borregaard Thisted Skyttekreds BK3 186.000 186.000 Mesterskab
134752 Frederik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
134752 Frederik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds FRI 185.000 185.000 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds J1 199.000 199.000 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds J1 199.000 199.000 Mesterskab
143651 Lukas Borregaard Thisted Skyttekreds BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
143651 Lukas Borregaard Thisted Skyttekreds BK3 192.000 192.000 Mesterskab
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds J2 200.000 200.000 Hovedskydning
137637 Nicklas L. Sørensen Thisted Skyttekreds J2 196.000 196.000 Mesterskab
146282 Christian B. Søndergaard Thisted Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
146282 Christian B. Søndergaard Thisted Skyttekreds BK3 194.000 194.000 Mesterskab
145804 Jonathan Vestergård Thisted Skyttekreds BK4 186.000 186.000 Hovedskydning
145804 Jonathan Vestergård Thisted Skyttekreds BK4 185.000 185.000 Mesterskab
145349 Storm Arnkiel Jensen Haderup Skytteforening BK4 168.000 168.000 Hovedskydning
145349 Storm Arnkiel Jensen Haderup Skytteforening BK4 173.000 173.000 Mesterskab
136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening BK3 194.000 194.000 Mesterskab
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 190.000 190.000 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Mesterskab
145296 Nikolaj Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
145296 Nikolaj Skov Bertelsen Lemvig Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
147113 Emil Haupt Lemvig Skytteforening BK4 185.000 185.000 Hovedskydning
147113 Emil Haupt Lemvig Skytteforening BK4 184.000 184.000 Mesterskab
137834 Benn skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
137834 Benn skov Bertelsen Lemvig Skytteforening Å3 192.000 192.000 Mesterskab
146057 Adrian Arnkiel Jensen Haderup Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
146057 Adrian Arnkiel Jensen Haderup Skytteforening BK3 186.000 186.000 Mesterskab
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 179.000 179.000 Hovedskydning
19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 188.000 188.000 Mesterskab
146369 Dennis Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
146369 Dennis Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 194.000 194.000 Mesterskab
141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
141120 Maja Frederiksen Klitten Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
142915 Marie Krogsgaard Klitten Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
142915 Marie Krogsgaard Klitten Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
143818 Henrik Mortensen Højmark Skytteforening Å3 181.000 181.000 Hovedskydning
143818 Henrik Mortensen Højmark Skytteforening Å3 181.000 181.000 Mesterskab
145801 Jouno Blak Klitten Skytteforening Å3 181.000 181.000 Hovedskydning
145801 Jouno Blak Klitten Skytteforening Å3 183.000 183.000 Mesterskab
144559 Tilde Helsing Nikolajsen Klitten Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
144559 Tilde Helsing Nikolajsen Klitten Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
144356 Poul Rudi Jensen Klitten Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
144356 Poul Rudi Jensen Klitten Skytteforening Å3 194.000 194.000 Mesterskab
144355 Marcus Jensen Klitten Skytteforening BK4 181.000 181.000 Hovedskydning
144355 Marcus Jensen Klitten Skytteforening BK4 183.000 183.000 Mesterskab
142896 Eric Laidler Klitten Skytteforening SE3 192.000 192.000 Hovedskydning
142896 Eric Laidler Klitten Skytteforening SE3 186.000 186.000 Mesterskab
144350 John Laidler Klitten Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
144350 John Laidler Klitten Skytteforening Å3 184.000 184.000 Mesterskab
145821 Caroline Tarbensen Klitten Skytteforening BK4 192.000 192.000 Hovedskydning
145821 Caroline Tarbensen Klitten Skytteforening BK4 192.000 192.000 Mesterskab
144561 Karen Marie Madsen Klitten Skytteforening Å3 180.000 180.000 Hovedskydning
144561 Karen Marie Madsen Klitten Skytteforening Å3 189.000 189.000 Mesterskab
146881 Heidi Dalgaard Klitten Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
146881 Heidi Dalgaard Klitten Skytteforening Å3 186.000 186.000 Mesterskab
136486 Nicoline Christensen Klitten Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
136486 Nicoline Christensen Klitten Skytteforening J2 184.000 184.000 Mesterskab
146719 Steen Pedersen Klitten Skytteforening Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
146719 Steen Pedersen Klitten Skytteforening Å3 189.000 189.000 Mesterskab
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
124897 Benny Steffensen Klitten Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
124897 Benny Steffensen Klitten Skytteforening Å3 182.000 182.000 Mesterskab
135420 Helle Brandt Sørensen Them Skytteforening Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
135420 Helle Brandt Sørensen Them Skytteforening Å3 191.000 191.000 Mesterskab
128940 Frederik Brandt Sørensen Them Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
128940 Frederik Brandt Sørensen Them Skytteforening BK2 191.000 191.000 Mesterskab
136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
136046 Julie Marie Roldskov Døssing Them Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
141017 Helle Andresen Them Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
141017 Helle Andresen Them Skytteforening Å3 195.000 195.000 Mesterskab
139962 Nicklas Winther Them Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
139962 Nicklas Winther Them Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
139961 Naja Winther Them Skytteforening BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
139961 Naja Winther Them Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
141826 Amina Ziga Them Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
141826 Amina Ziga Them Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
136539 Kaya Wulf Lindgaard Them Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
145649 Stella Marianne Murphy Them Skytteforening BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
145649 Stella Marianne Murphy Them Skytteforening BK3 200.000 200.000 Mesterskab
145832 Malou Frid Knudsen Them Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
145832 Malou Frid Knudsen Them Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
144044 Frederikke Kronborg Iversen Them Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
144044 Frederikke Kronborg Iversen Them Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
144043 Karin Kronborg Andersen Them Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
144043 Karin Kronborg Andersen Them Skytteforening Å3 188.000 188.000 Mesterskab
139964 Henning Winther Them Skytteforening Å3 185.000 185.000 Hovedskydning
139964 Henning Winther Them Skytteforening Å3 191.000 191.000 Mesterskab
140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening BK3 199.000 199.000 Hovedskydning
140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening BK3 198.000 198.000 Mesterskab
135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
135504 Sander V. Sørensen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening J1 196.000 196.000 Hovedskydning
126481 Lau Valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
133138 Laura Brøndum Østergaard Viborg Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK1 195.000 195.000 Hovedskydning
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
145698 Simon Lambert Gadegaard Viborg Skytteforening BK3 197.000 197.000 Hovedskydning
145698 Simon Lambert Gadegaard Viborg Skytteforening BK3 196.000 196.000 Mesterskab
145697 Julie Lambert Gadegaard Viborg Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
145697 Julie Lambert Gadegaard Viborg Skytteforening BK3 197.000 197.000 Mesterskab
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening ST1 190.000 190.000 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening ST1 189.000 189.000 Mesterskab
131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening FRI 199.000 199.000 Hovedskydning
137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening FRI 200.000 200.000 Mesterskab
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening ST2 189.000 189.000 Mesterskab
10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Mesterskab
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Mesterskab
131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening Å3 187.000 187.000 Mesterskab
22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening ST2 193.000 193.000 Mesterskab
22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening ST3 183.000 183.000 Hovedskydning
22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening ST3 181.000 181.000 Mesterskab
139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
146764 Tino C Ask Skive skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
146764 Tino C Ask Skive skytteforening BK4 190.000 190.000 Mesterskab
137896 Rasmus Libach Sørensen Skive skytteforening Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
137896 Rasmus Libach Sørensen Skive skytteforening Å3 195.000 195.000 Mesterskab
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening ST3 181.000 181.000 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening ST3 180.000 180.000 Mesterskab
141852 Nels Søndergaard Skive skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
141852 Nels Søndergaard Skive skytteforening Å3 181.000 181.000 Mesterskab
138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
123925 Christina Lybker Brande Skytteforening FRI 199.000 199.000 Hovedskydning
123925 Christina Lybker Brande Skytteforening FRI 199.000 199.000 Mesterskab
143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 185.000 185.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 189.000 189.000 Mesterskab
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 198.000 198.000 Mesterskab
133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
133140 Nicoline Kokholm Jensen Ulbjerg Skytteforening J2 188.000 188.000 Mesterskab
122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
122611 Anna Katrine S. Sørensen Ulbjerg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening ST2 188.000 188.000 Hovedskydning
30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening ST2 183.000 183.000 Mesterskab
22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds SE2 194.000 194.000 Mesterskab
147019 Sinna Lykke Knudstrup Skyttekreds BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
146929 Jakob Damgaard Yde Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening Å3 189.000 189.000 Hovedskydning
146929 Jakob Damgaard Yde Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening Å3 191.000 191.000 Mesterskab
145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
145116 Frida Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
145113 Anders Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
147044 Frederik Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
147044 Frederik Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 189.000 189.000 Mesterskab
145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
145631 My Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
145117 Axel Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Mesterskab
146765 Jonas Northoff pedersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 195.000 195.000 Hovedskydning
146765 Jonas Northoff pedersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 195.000 195.000 Mesterskab
145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
145118 Carl Lund Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab
145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
145627 Mikkel Thaisen Iversen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
147119 Jens Peter Moff Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
147119 Jens Peter Moff Juul Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 182.000 182.000 Mesterskab
147070 Gabriella Schlesinger Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 178.000 178.000 Hovedskydning
147070 Gabriella Schlesinger Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 188.000 188.000 Mesterskab
145768 Alexander Egebro Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
145768 Alexander Egebro Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
145115 Lauritz Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
145115 Lauritz Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
147046 Sienna Athene Damgaard Sørensen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 172.000 172.000 Hovedskydning
147051 Christian Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
147051 Christian Bramsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening Å3 185.000 185.000 Mesterskab
147128 Noah Pedersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 175.000 175.000 Hovedskydning
147078 Laura Rasmussen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 196.000 196.000 Hovedskydning
147078 Laura Rasmussen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 191.000 191.000 Mesterskab
147076 Mejse Larsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 193.000 193.000 Hovedskydning
147076 Mejse Larsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK4 186.000 186.000 Mesterskab
147132 Jan Larsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening Å3 188.000 188.000 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
145812 Asger Stig Kjærhus Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
145812 Asger Stig Kjærhus Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening BK3 190.000 190.000 Mesterskab

Til toppen