Haderup Nytårsstævne Riffel (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening Å2 193.000 193.000 Mesterskab
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
29799 Sara Birkjær Haderup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
29931 Betty Andersen Haderup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 189.000 189.000 Hovedskydning
22414 Lise Mikkelsen Silkeborg Skyttekreds Å2 188.000 188.000 Mesterskab
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Mesterskab
93541 Alex Thomsen Haderup Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
116829 Line Hansen Skals Skytteforening FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
116829 Line Hansen Skals Skytteforening FRI 189.000 189.000 Mesterskab
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 196.000 196.000 Mesterskab
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 181.000 181.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
140580 Tina Kjeldal Trehøje Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 197.000 197.000 Mesterskab
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J1 197.000 197.000 Hovedskydning
135344 Maya Worm Christensen Thisted Skyttekreds J1 199.000 199.000 Mesterskab
144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
144430 Sofie Bang Andersen Thisted Skyttekreds BK2 199.000 199.000 Mesterskab
145814 Pia Obitsø Haderup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Hovedskydning
145814 Pia Obitsø Haderup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
136192 Stella Halkjær Haderup Skytteforening Å1 195.000 195.000 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
29776 Vagn Andersen Haderup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening ST3 182.000 182.000 Hovedskydning
37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening ST3 181.000 181.000 Mesterskab
91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening ST3 187.000 187.000 Hovedskydning
91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening ST3 173.000 173.000 Mesterskab
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening Å2 196.000 196.000 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening FRI 196.000 196.000 Mesterskab
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening FRI 194.000 194.000 Hovedskydning
131160 Lars Ole Kopp Kjellerup Skytteforening FRI 193.000 193.000 Mesterskab
126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening BK3 200.000 200.000 Hovedskydning
126505 Tristan Kilde Houmøller Skive skytteforening BK3 199.000 199.000 Mesterskab
123925 Christina Lybker Brande Skytteforening FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
123925 Christina Lybker Brande Skytteforening FRI 199.000 199.000 Mesterskab
143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
143876 Cecilie Meller Skjærris Brande Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST3 182.000 182.000 Mesterskab
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 196.000 196.000 Mesterskab
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
144291 Mai Bjerregaard Hansen Knudstrup Skyttekreds BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening SE1 191.000 191.000 Mesterskab
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J2 197.000 197.000 Hovedskydning
136349 Ida Sofie Østergaard Thomsen Thisted Skyttekreds J2 200.000 200.000 Mesterskab

Til toppen