Landsdelsmesterskab Gevær (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
141017 Helle Andresen Them Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
141017 Helle Andresen Them Skytteforening Å3 192.000 192.000 Mesterskab
145649 Stella Marianne Murphy Them Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
145649 Stella Marianne Murphy Them Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
140863 Ida Rothenberg Qvist Them Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
145647 AneBirgitte Murphy Them Skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
145647 AneBirgitte Murphy Them Skytteforening Å3 189.000 189.000 Mesterskab
136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
140108 William birk Hansen Aulum Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
144044 Frederikke Kronborg Iversen Them Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
144044 Frederikke Kronborg Iversen Them Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
146678 Lau Sejling Jensen Aulum Skytteforening BK4 194.000 194.000 Hovedskydning
146678 Lau Sejling Jensen Aulum Skytteforening BK4 197.000 197.000 Mesterskab
146764 Tino C Ask Skive skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
146764 Tino C Ask Skive skytteforening BK3 180.000 180.000 Mesterskab
131281 Leah E. Andersen Skive skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
131281 Leah E. Andersen Skive skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
131280 Christian E. Andersen Skive skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
124713 Luna Petersen Skive skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
124713 Luna Petersen Skive skytteforening Å2 197.000 197.000 Mesterskab
126141 Laura Petersen Skive skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
126141 Laura Petersen Skive skytteforening Å2 194.000 194.000 Mesterskab
139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
139380 Alexander Fyhn Svendsen Skive skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
27794 Ruth Schmidt Skive skytteforening SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
27992 Jan Schmidt Skive skytteforening ST3 182.000 182.000 Mesterskab
146610 Michael Thuesen Viborg Skytteforening Å3 190.000 190.000 Hovedskydning
146610 Michael Thuesen Viborg Skytteforening Å3 183.000 183.000 Mesterskab
147225 Silas Svahn Pedersen Hem Skytteforening BK4 173.000 173.000 Hovedskydning
147225 Silas Svahn Pedersen Hem Skytteforening BK4 172.000 172.000 Mesterskab
139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening Å3 192.000 192.000 Hovedskydning
139592 Amalie S Pehrson Hem Skytteforening Å3 191.000 191.000 Mesterskab
145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
131397 Emil Tanderup Hem Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
146369 Dennis Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 187.000 187.000 Hovedskydning
146369 Dennis Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 192.000 192.000 Mesterskab
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 193.000 193.000 Mesterskab
143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
143097 Anton Markvart-Pedersen Skyttekreds Bjerringbro BK3 195.000 195.000 Mesterskab
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 186.000 186.000 Mesterskab
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
22294 Orla Smedegaard Silkeborg Skyttekreds SE2 196.000 196.000 Mesterskab
22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds SE2 197.000 197.000 Mesterskab
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening FRI 199.000 199.000 Mesterskab
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening Å2 199.000 199.000 Hovedskydning
100697 Tanja Hyldig Jensen Kjellerup Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 197.000 197.000 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 197.000 197.000 Mesterskab
142369 Benedikte Glud Jensen Hem Skytteforening BK4 183.000 183.000 Hovedskydning
142369 Benedikte Glud Jensen Hem Skytteforening BK4 181.000 181.000 Mesterskab
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 191.000 191.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å3 193.000 193.000 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
143661 Silje Bitsch Thørrenblad Viborg Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
138642 Sophus Libach Lund Skive skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 195.000 195.000 Mesterskab
137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
137895 Magnus Libach Lund Skive skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
145028 Allan Skov Svendsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 191.000 191.000 Hovedskydning
145028 Allan Skov Svendsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 189.000 189.000 Mesterskab
19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
19751 Ejvind Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 192.000 192.000 Mesterskab
147049 Knud Erik Sørensen Skive skytteforening SE3 180.000 180.000 Hovedskydning
147049 Knud Erik Sørensen Skive skytteforening SE3 190.000 190.000 Mesterskab
137896 Rasmus Libach Sørensen Skive skytteforening Å3 186.000 186.000 Hovedskydning
137896 Rasmus Libach Sørensen Skive skytteforening Å3 190.000 190.000 Mesterskab
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening ST3 168.000 168.000 Hovedskydning
27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening ST3 173.000 173.000 Mesterskab
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
145946 Henrik Nielsen Viborg Skytteforening Å3 198.000 198.000 Hovedskydning
145946 Henrik Nielsen Viborg Skytteforening Å3 197.000 197.000 Mesterskab
131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 195.000 195.000 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 183.000 183.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST2 184.000 184.000 Mesterskab
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 199.000 199.000 Hovedskydning
108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening ST2 181.000 181.000 Hovedskydning
81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening ST2 185.000 185.000 Mesterskab
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å1 200.000 200.000 Mesterskab
146398 Felix Kusk Meldgaard Haderup Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro ST2 182.000 182.000 Hovedskydning
18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro ST2 179.000 179.000 Mesterskab
147019 Sinna Lykke Knudstrup Skyttekreds BK4 188.000 188.000 Hovedskydning
147019 Sinna Lykke Knudstrup Skyttekreds BK4 188.000 188.000 Mesterskab
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening ST1 189.000 189.000 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening ST1 195.000 195.000 Mesterskab
136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
136194 Deniz Obitsø Haderup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
146057 Adrian Arnkiel Jensen Haderup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
146057 Adrian Arnkiel Jensen Haderup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 197.000 197.000 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 197.000 197.000 Mesterskab
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Mesterskab
146054 Tobias Nørgaard Pedersen Haderup Skytteforening BK4 180.000 180.000 Hovedskydning
146054 Tobias Nørgaard Pedersen Haderup Skytteforening BK4 181.000 181.000 Mesterskab
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
145349 Storm Arnkiel Jensen Haderup Skytteforening BK4 170.000 170.000 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 172.000 172.000 Hovedskydning
31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening ST3 172.000 172.000 Mesterskab

Til toppen