Landsdelsmesterskab Gevær (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening FRI 198.000 198.000 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 195.000 195.000 Hovedskydning
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening ST1 199.000 199.000 Mesterskab
106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
106522 Anette Andersen Viborg Skytteforening Å1 200.000 200.000 Mesterskab
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
136270 Andrii Krop Viborg Skytteforening BK2 199.000 199.000 Mesterskab
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
136694 Annabelle Janner Borved Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
135836 Tobias Davidsen Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
135071 Siff Juhl Andersen Skyttekreds Bjerringbro BK1 200.000 200.000 Mesterskab
135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
135559 Nikolaj Malikov Skyttekreds Bjerringbro BK2 197.000 197.000 Mesterskab
145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
145699 Kathrine J. R. Nielsen Viborg Skytteforening BK2 200.000 200.000 Mesterskab
139112 Berith Janner Borved Viborg Skytteforening FRI 196.000 196.000 Hovedskydning
139112 Berith Janner Borved Viborg Skytteforening FRI 199.000 199.000 Mesterskab
102711 Sofie Møller Frantsen Viborg Skytteforening ST2 197.000 197.000 Hovedskydning
102711 Sofie Møller Frantsen Viborg Skytteforening ST2 194.000 194.000 Mesterskab
132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro J2 196.000 196.000 Hovedskydning
132436 Christian Langvad Kristensen Skyttekreds Bjerringbro J2 196.000 196.000 Mesterskab
145028 Allan Skov Svendsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
145028 Allan Skov Svendsen Skyttekreds Bjerringbro FRI 189.000 189.000 Mesterskab
135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
135413 Christian Heerwagen-Jensen Skyttekreds Bjerringbro BK1 197.000 197.000 Mesterskab
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
136502 Sebastian Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening J2 186.000 186.000 Mesterskab
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 181.000 181.000 Hovedskydning
136501 Tobias Brorson Falconi Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK1 187.000 187.000 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 184.000 184.000 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening ST2 185.000 185.000 Mesterskab
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
30629 Flemming Kristensen Aulum Skytteforening Å1 199.000 199.000 Mesterskab
126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening J1 200.000 200.000 Mesterskab
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
31719 Erik Paarup Gjellerup Sdr. S G & I SE1 195.000 195.000 Mesterskab
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 197.000 197.000 Hovedskydning
122956 Finn Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
19511 Thomas Skræp Sørensen Kjellerup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
134777 Simon Moustgaard Klit Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK2 183.000 183.000 Mesterskab
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
140803 Martin Klit Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 192.000 192.000 Mesterskab
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
22136 Børge Riis Nielsen Kjellerup Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening J2 200.000 200.000 Mesterskab
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
22477 Keld Klode Silkeborg Skyttekreds SE1 197.000 197.000 Mesterskab
122870 Anna Pedersen Viborg Skytteforening ST3 185.000 185.000 Hovedskydning
122870 Anna Pedersen Viborg Skytteforening ST3 187.000 187.000 Mesterskab
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST3 180.000 180.000 Hovedskydning
31184 Erik Madsen Karup Skytteforening ST3 180.000 180.000 Mesterskab
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
126904 Steven Vestergaard Mathiasen Gjellerup Sdr. S G & I Å2 198.000 198.000 Mesterskab
86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro Å1 196.000 196.000 Hovedskydning
86963 Christian Madsen Skyttekreds Bjerringbro Å1 197.000 197.000 Mesterskab
142290 Frederikke Berg Vels Jensen Skyttekreds Bjerringbro Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
142290 Frederikke Berg Vels Jensen Skyttekreds Bjerringbro Å2 195.000 195.000 Mesterskab
22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
22032 Preben Juhl Jensen Knudstrup Skyttekreds SE1 190.000 190.000 Mesterskab
127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening ST2 193.000 193.000 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Viborg Skytteforening ST2 194.000 194.000 Mesterskab
136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
136352 Andreas Lysberg Borrits Haderup Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
145814 Pia Obitsø Haderup Skytteforening Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
145814 Pia Obitsø Haderup Skytteforening Å2 195.000 195.000 Mesterskab
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
140005 Simon Bjerregård Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Mesterskab
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
127790 Vibeke Bækgaard Haderup Skytteforening Å2 199.000 199.000 Mesterskab
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening BK1 200.000 200.000 Mesterskab
131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening Å2 200.000 200.000 Hovedskydning
131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening Å2 200.000 200.000 Mesterskab

Til toppen