DGI 50-200m turnering 1 omgang (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
140067 Jacob Solhøj Nørskov Skytteforeningen Krudttønden BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
140067 Jacob Solhøj Nørskov Skytteforeningen Krudttønden BK3 185.000 185.000 Mesterskab
126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
126122 Emilia V. Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK2 192.000 192.000 Mesterskab
148167 Lasse Birk Skytteforeningen Krudttønden BK3 149.000 149.000 Hovedskydning
148167 Lasse Birk Skytteforeningen Krudttønden BK3 150.000 150.000 Mesterskab
144218 Balder Hauberg Grønnegaard Skytteforeningen Krudttønden BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
144218 Balder Hauberg Grønnegaard Skytteforeningen Krudttønden BK3 186.000 186.000 Mesterskab
138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
138042 Sofie Juliane Tarnowski Skytteforeningen Krudttønden BK2 199.000 199.000 Mesterskab
146083 Kasper Arbo Andersen Skytteforeningen Krudttønden BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
146752 Silas Holmberg Toska Skytteforeningen Krudttønden BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
146752 Silas Holmberg Toska Skytteforeningen Krudttønden BK3 185.000 185.000 Mesterskab
148168 Carl Wensien Skytteforeningen Krudttønden BK3 169.000 169.000 Hovedskydning
148169 Asger Ørmen Dalmeijer Skytteforeningen Krudttønden BK3 161.000 161.000 Hovedskydning
148169 Asger Ørmen Dalmeijer Skytteforeningen Krudttønden BK3 133.000 133.000 Mesterskab
146750 Max Thagaard Skytteforeningen Krudttønden BK3 165.000 165.000 Hovedskydning
146750 Max Thagaard Skytteforeningen Krudttønden BK3 181.000 181.000 Mesterskab
146085 Alex Lodder Skytteforeningen Krudttønden BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
148170 Markus Ankerbye Skytteforeningen Krudttønden BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
148171 Aferdita Estrefi Skytteforeningen Krudttønden Å2 186.000 186.000 Hovedskydning
146087 Storm K. Andersen Skytteforeningen Krudttønden BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
129396 Shighaf El-Atbi Skytteforeningen Krudttønden Å1 197.000 197.000 Hovedskydning
148126 Josefine Jensen Hellerup Skyde Selskab BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
148126 Josefine Jensen Hellerup Skyde Selskab BK3 177.000 177.000 Mesterskab
130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab ST2 187.000 187.000 Hovedskydning
130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab ST2 185.000 185.000 Mesterskab
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab Å1 195.000 195.000 Hovedskydning
70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab Å1 195.000 195.000 Mesterskab
123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening Å1 198.000 198.000 Hovedskydning
123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening Å1 198.000 198.000 Mesterskab
131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening Å2 198.000 198.000 Hovedskydning
144446 Anni Cordes Luns Sparholt Hellerup Skyde Selskab Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
144446 Anni Cordes Luns Sparholt Hellerup Skyde Selskab Å2 191.000 191.000 Mesterskab
134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab Å2 195.000 195.000 Hovedskydning
134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab Å2 192.000 192.000 Mesterskab
62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening Å2 191.000 191.000 Hovedskydning
62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening Å2 188.000 188.000 Mesterskab
70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab Å2 184.000 184.000 Hovedskydning
70267 Kim Nielsen Hellerup Skyde Selskab Å2 182.000 182.000 Mesterskab
148178 Laura Andersen Hellerup Skyde Selskab Å2 185.000 185.000 Hovedskydning
148178 Laura Andersen Hellerup Skyde Selskab Å2 181.000 181.000 Mesterskab
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab SE1 198.000 198.000 Mesterskab
69378 Mogens Pedersen Hellerup Skyde Selskab SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
69378 Mogens Pedersen Hellerup Skyde Selskab SE1 193.000 193.000 Mesterskab
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab SE2 187.000 187.000 Mesterskab
70364 Jesper Holde Morgenstjernen IK Morgenstjernen SE2 160.000 160.000 Hovedskydning
70364 Jesper Holde Morgenstjernen IK Morgenstjernen SE2 157.000 157.000 Mesterskab
145006 Oliver Juhl Olsen Hvidovre Skyttekreds BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
70247 Sys Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Hovedskydning
70275 Gry Hansen Hvidovre Skyttekreds Å1 200.000 200.000 Mesterskab
70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds Å1 193.000 193.000 Hovedskydning
147463 Kenny Wilcken Thybo Hvidovre Skyttekreds Å2 193.000 193.000 Hovedskydning
147463 Kenny Wilcken Thybo Hvidovre Skyttekreds Å2 192.000 192.000 Mesterskab
147871 Julie Winkel Pedersen Hvidovre Skyttekreds Å2 194.000 194.000 Hovedskydning
147871 Julie Winkel Pedersen Hvidovre Skyttekreds Å2 192.000 192.000 Mesterskab
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds ST3 186.000 186.000 Hovedskydning
143232 Kasper N. Dyvelkov Hvidovre Skyttekreds J2 190.000 190.000 Hovedskydning
143232 Kasper N. Dyvelkov Hvidovre Skyttekreds J2 190.000 190.000 Mesterskab
69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds ST3 183.000 183.000 Mesterskab
70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds Å1 193.000 193.000 Mesterskab
145006 Oliver Juhl Olsen Hvidovre Skyttekreds BK3 185.000 185.000 Mesterskab
106484 Jesper Michelsen Kjøbenhavns Skytteforening SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
147755 Jens Nygaard-Wulff Kjøbenhavns Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
125168 Niels Bjørn O Schmidt Kjøbenhavns Skytteforening Å2 196.000 196.000 Hovedskydning
128198 Nicoline Sindberg Kjøbenhavns Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
131750 Malene Madsen Kjøbenhavns Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
148270 Noah Sistrup Kjøbenhavns Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
147754 Caroline Mynthe Vittrup Kjøbenhavns Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
145707 Michael Osterwald-Lenum Akademisk Skytteforening Å2 179.000 179.000 Mesterskab
145707 Michael Osterwald-Lenum Akademisk Skytteforening Å2 187.000 187.000 Hovedskydning
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening ST2 181.000 181.000 Mesterskab
124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening ST2 192.000 192.000 Hovedskydning
63237 Ejgil Reimers Hellerup Skyde Selskab SE1 196.000 196.000 Hovedskydning

Til toppen