Resultater for Natasja Emilie Buchholdt - Riffel, 50m | Min Idræt

Resultater

Stævne/Turnering Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
DM Voksen 50-200-300m 2017 US1 196 196 Hovedskydning
DM Voksen 50-200-300m 2017 US1 198 198 Mesterskab
Præmievåben 50-200m 2017 US1 194 194 Mesterskab
Præmievåben 50-200m 2017 US1 195 195 Hovedskydning
Ølstykke 50M rangliste 2017 US1 194 194 Mesterskab
Ølstykke 50M rangliste 2017 US1 188 188 Hovedskydning
Store Skydedag 2017 US1 196 196 Hovedskydning
Store Skydedag 2017 US1 193 193 Mesterskab
DM Voksen 50-200-300m 2016 US1 193 193 Mesterskab
DM Voksen 50-200-300m 2016 US1 195 195 Hovedskydning
Præmievåben 50-200m 2016 US1 195 195 Mesterskab
Præmievåben 50-200m 2016 US1 195 195 Hovedskydning
Nordsjællandsmesterskab 2016 US1 192 192 Mesterskab
Nordsjællandsmesterskab 2016 US1 194 194 Hovedskydning
Finale 50m turnering US1 194 194 Hovedskydning
Finale 50m turnering US1 192 192 Mesterskab
50 m holdturnering 3. runde US1 198 198 Hovedskydning
Storeskydedag-2 2016 US1 195 195 Hovedskydning
Storeskydedag-2 2016 US1 199 199 Mesterskab
50 m holdturnering 2. runde US1 199 199 Hovedskydning
Helsinge Stævne 50m 2016 US1 196 196 Hovedskydning
Helsinge Stævne 50m 2016 US1 197 197 Mesterskab
50 m holdturnering 1. runde US1 195 195 Hovedskydning
50m - Frederikssund US1 198 198 Hovedskydning
50m - Frederikssund US1 197 197 Mesterskab
DM Senior 50-200-300m 2015 UNG 196 196 Hovedskydning
DM Senior 50-200-300m 2015 UNG 194 194 Mesterskab
Præmievåben 50-200, 2015 UNG 195 195 Mesterskab
Præmievåben 50-200, 2015 UNG 192 192 Hovedskydning
Nordsjællandsmesterskab 25-50-200-300m 2015 UNG 194 194 Hovedskydning
Nordsjællandsmesterskab 25-50-200-300m 2015 UNG 196 196 Mesterskab
Ballerup Sommer Stævne 2015 UNG 195 195 Mesterskab
Ballerup Sommer Stævne 2015 UNG 197 197 Hovedskydning
Arresøpokalskydning 2015 UNG 193 193 Hovedskydning
Arresøpokalskydning 2015 UNG 188 188 Mesterskab
DM Senior 50-200-300m 2014 UNG 196 196 Finale
Præmievåben 50-200 m. 2014 UNG 192 192 Hovedskydning
Præmievåben 50-200 m. 2014 UNG 194 194 Mesterskab
Saxegaardstævnet 2014 UNG 194 194 Hovedskydning
Saxegaardstævnet 2014 UNG 198 198 Mesterskab
50m holdfinale 2014 UNG 191 191 Mesterskab
50m holdfinale 2014 UNG 195 195 Hovedskydning
Sankt Hans stævne Jørlunde UNG 191 191 Hovedskydning
Sankt Hans stævne Jørlunde UNG 195 195 Mesterskab
50-200m hold 2014 3. runde UNG 194 194 Hovedskydning
50m jubilæumsstævne IF1864 UNG 196 196 Mesterskab
50m jubilæumsstævne IF1864 UNG 193 193 Hovedskydning
50-200m holdskydning 2. runde 2014 UNG 195 195 Hovedskydning
Søskovskyttestævne 2014 UNG 195 195 Hovedskydning
Søskovskyttestævne 2014 UNG 192 192 Mesterskab
Ramløse 50 og 200 m 2014 UNG 193 193 Hovedskydning
Ramløse 50 og 200 m 2014 UNG 196 196 Mesterskab
50-200m hold 2014 1. runde UNG 195 195 Hovedskydning
Dauglykke Cup 50m 2014 UNG 199 199 Mesterskab
Dauglykke Cup 50m 2014 UNG 192 192 Hovedskydning
Præmievåben 50 og 200 m. 2013 UNG 193 193 Mesterskab
Præmievåben 50 og 200 m. 2013 UNG 195 195 Hovedskydning
DM SENIOR 50-200-300m 2013 UNG 191 191 Mesterskab
DM SENIOR 50-200-300m 2013 UNG 193 193 Hovedskydning
Nordsjællandsmesterskaber 25-50-200-300 m 2013 UNG 190 190 Hovedskydning
Nordsjællandsmesterskaber 25-50-200-300 m 2013 UNG 192 192 Mesterskab
Saxegaardstævnet 2013 UNG 187 187 Hovedskydning
Saxegaardstævnet 2013 UNG 189 189 Mesterskab
Hanebjergstævnet 2013 UNG 196 196 Hovedskydning
Hanebjergstævnet 2013 UNG 191 191 Mesterskab
50 m rangliste i Alsønderup 2013 UNG 193 193 Mesterskab
50 m rangliste i Alsønderup 2013 UNG 196 196 Hovedskydning
Søskov skyttestævne UNG 192 192 Mesterskab
Søskov skyttestævne UNG 190 190 Hovedskydning
Rangliste 50 m og Pinsestævne på Saxegaard UNG 191 191 Hovedskydning
Rangliste 50 m og Pinsestævne på Saxegaard UNG 193 193 Mesterskab
50 m rangliste i Jørlunde 2013 UNG 189 189 Hovedskydning
50 m rangliste i Jørlunde 2013 UNG 188 188 Mesterskab
50 m rangliste i Dauglykke 2013 UNG 190 190 Mesterskab
50 m rangliste i Dauglykke 2013 UNG 192 192 Hovedskydning
50 m rangliste i Frederikssund 2013 UNG 193 193 Mesterskab
50 m rangliste i Frederikssund 2013 UNG 196 196 Hovedskydning
DM UNG september 2012 J1 197 197 Mesterskab
DM UNG september 2012 J1 198 198 Hovedskydning
Ø-Udvalget Finale J1 195 195 Hovedskydning
Nordsjællandsmesterskaberne 2012 J1 199 199 Hovedskydning
Nordsjællandsmesterskaberne 2012 J1 200 200 Mesterskab
Holdfinale 50m 2012 J1 199 199 Hovedskydning
Holdfinale 50m 2012 J1 199 199 Mesterskab
Saxegaardstævnet 2012 J1 197 197 Hovedskydning
Saxegaardstævnet 2012 J1 200 200 Mesterskab
Hanebjergstævnet 2012 J1 198 198 Hovedskydning
Hanebjergstævnet 2012 J1 199 199 Mesterskab
50 m Rangliste i Jørlunde 2012 J1 199 199 Hovedskydning
50 m Rangliste i Jørlunde 2012 J1 199 199 Mesterskab
50 m holdturnering 3. omg 2012 J1 200 200 Hovedskydning
Kulsvierstævne på 50 m i Alsønderup 2012 J1 200 200 Hovedskydning
Kulsvierstævne på 50 m i Alsønderup 2012 J1 199 199 Mesterskab
Pinsestævne på Saxegaard 2012 J1 197 197 Mesterskab
Pinsestævne på Saxegaard 2012 J1 197 197 Hovedskydning
50 m holdturnering 2. omg 2012 J1 200 200 Hovedskydning
50 m holdturnering 1. omg 2012 J1 199 199 Hovedskydning
50 m stævne i Dauglykke 2012 J1 200 200 Mesterskab
50 m stævne i Dauglykke 2012 J1 200 200 Hovedskydning
50 m stævne i Frederikssund 2012 J1 199 199 Hovedskydning
50 m stævne i Frederikssund 2012 J1 197 197 Mesterskab
DM Ungdom 50-200-300m 2011 J1 145 145 Mesterskab
DM Ungdom 50-200-300m 2011 J1 148 148 Hovedskydning
Nordsjællandsmesterskaberne 2011 J1 150 150 Hovedskydning
Nordsjællandsmesterskaberne 2011 J1 148 148 Mesterskab
50 m holdturning finaler 2011 J1 149 149 Hovedskydning
50 m holdturning finaler 2011 J1 150 150 Mesterskab
Saxeggardstævnet 2011 J1 149 149 Hovedskydning
Saxeggardstævnet 2011 J1 147 147 Mesterskab
Hanebjergstævnet 2011 J1 147 147 Mesterskab
Hanebjergstævnet 2011 J1 147 147 Hovedskydning
Holdturnering 50 & 200 m 3 omg. 2011 J1 148 148 Hovedskydning
Kulsvierstævnet i Alsønderup 2011 J1 149 149 Hovedskydning
Kulsvierstævnet i Alsønderup 2011 J1 147 147 Mesterskab
Bisley Cup J1 147 147 Hovedskydning
Bisley Cup J1 149 149 Mesterskab
Holdturnering 50 & 200 m 2 omg. 2011 J1 147 147 Hovedskydning
Pinsestævne på Saxegaard v/Esrum og Helsinge 2011 J1 148 148 Mesterskab
Pinsestævne på Saxegaard v/Esrum og Helsinge 2011 J1 147 147 Hovedskydning
Holdturnering 50 & 200 m 1 omg 2011 J1 149 149 Hovedskydning
50 m rangliste i Dauglykke 2011 J1 144 144 Hovedskydning
50 m rangliste i Dauglykke 2011 J1 148 148 Mesterskab
50 m Rangliste/Åbent stævne i Frederikssund 2011 J1 148 148 Mesterskab
50 m Rangliste/Åbent stævne i Frederikssund 2011 J1 148 148 Hovedskydning
DM Ungdom 2010 J1 146 146 Mesterskab
DDS Nordsjællandsmesterskaber 2010 J1 144 144 Mesterskab
Saxegaardstævnet 2010 J2 148 148 Mesterskab
50 m holdturnering finale 2010 J2 150 150 Mesterskab
Hanebjergstævnet 2010 J2 148 148 Mesterskab
50 m rangliste i Jørlunde 2010 J2 148 148 Mesterskab
50 & 200 m holdturnering 3 omg 2010 J2 147 147 Mesterskab
50 m rangliste i Alsønderup J2 150 150 Mesterskab
41 Søskovstævne J2 149 149 Mesterskab
Holdturnering 50 & 200 m 2. omg. 2010 J2 148 148 Mesterskab
Bisley Indledende runde J2 149 149 Mesterskab
50 m rangliste på Saxegaard og 200 m åbent stævne J2 149 149 Mesterskab
50 og 200 m holdturnering 1 omg 2010 J2 149 149 Mesterskab
50 m rangliste i dauglykke 2010 J2 146 146 Mesterskab
50 m rangliste i Frederikssund 2010 J2 145 145 Mesterskab

Til toppen