Finpistol, 25m - Voksen 1-hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 10. august 2020 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 6 382.50
R1391 R2391 R3383 R4380
Sum1545 Snit386.25
2. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 4 377.50
R1383 R2382 R3376 R4369
Sum1510 Snit377.50
3. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 6 372.67
R1384 R2377 R3374 R4372
Sum1507 Snit376.75
4. 115517 Gerhard Wirenfeldt Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 5 366.40
R1383 R2377 R3368 R4365
Sum1493 Snit373.25
5. 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H1 5 361.60
R1371 R2370 R3367 R4362
Sum1470 Snit367.50
6. 27601 Niels Lund Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 6 361.83
R1372 R2366 R3364 R4364
Sum1466 Snit366.50
7. 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 5 361.40
R1371 R2368 R3365 R4359
Sum1463 Snit365.75
8. 91721 Carsten Weinreich Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H1 5 363.60
R1372 R2367 R3361 R4361
Sum1461 Snit365.25
9. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H2 6 358.17
R1370 R2367 R3360 R4358
Sum1455 Snit363.75
10. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 6 357.17
R1375 R2371 R3358 R4351
Sum1455 Snit363.75
11. 17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H2 4 362.50
R1370 R2368 R3358 R4354
Sum1450 Snit362.50
12. 46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H2 6 357.83
R1369 R2368 R3359 R4354
Sum1450 Snit362.50
13. 121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H1 4 354.75
R1367 R2360 R3358 R4334
Sum1419 Snit354.75
14. 85067 Karin Christensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 7 345.14
R1357 R2356 R3351 R4350
Sum1414 Snit353.50
15. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 4 352.75
R1359 R2356 R3356 R4340
Sum1411 Snit352.75
16. 110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H2 5 343.60
R1364 R2351 R3349 R4341
Sum1405 Snit351.25
17. 122680 Ulla Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
1H2 7 333.14
R1349 R2342 R3341 R4337
Sum1369 Snit342.25
18. 12377 Tomas Lauridsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H2 4 340.75
R1350 R2339 R3338 R4336
Sum1363 Snit340.75
19. 43456 Jørgen Philipsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H2 4 340.25
R1368 R2352 R3344 R4297
Sum1361 Snit340.25
20. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 4 332.25
R1350 R2349 R3326 R4304
Sum1329 Snit332.25
21. 18542 Allan Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H2 4 324.75
R1336 R2329 R3329 R4305
Sum1299 Snit324.75
22. 43471 Jan Poulsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H2 4 305.75
R1319 R2317 R3303 R4284
Sum1223 Snit305.75
23. 16941 Peter Holmegaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 3 380.00
R1385 R2379 R3376 R4-
Sum1140 Snit380.00
24. 14027 Lars Kjeldgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 3 372.67
R1375 R2373 R3370 R4-
Sum1118 Snit372.67
25. 80796 Pia Eghøj Villemoes Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H1 3 371.00
R1378 R2371 R3364 R4-
Sum1113 Snit371.00
26. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 3 371.00
R1376 R2371 R3366 R4-
Sum1113 Snit371.00
27. 14453 Birgitte Bæk Larsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 3 368.67
R1375 R2370 R3361 R4-
Sum1106 Snit368.67
28. 61536 Ib Gudbergsen Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
1H1 3 368.33
R1378 R2366 R3361 R4-
Sum1105 Snit368.33
29. 33961 Lars Bindesbøll Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
1H1 3 365.00
R1372 R2362 R3361 R4-
Sum1095 Snit365.00
30. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H2 3 358.33
R1378 R2357 R3340 R4-
Sum1075 Snit358.33
31. 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 3 358.00
R1370 R2353 R3351 R4-
Sum1074 Snit358.00
32. 10982 Erik Balk Mouritsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 3 355.67
R1363 R2363 R3341 R4-
Sum1067 Snit355.67
33. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 3 354.33
R1365 R2351 R3347 R4-
Sum1063 Snit354.33
34. 33974 Jens Peter Bindesbøll Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
1H1 3 352.67
R1366 R2351 R3341 R4-
Sum1058 Snit352.67
35. 27337 Mogens Berthelsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 3 350.33
R1362 R2350 R3339 R4-
Sum1051 Snit350.33
36. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 3 348.67
R1361 R2345 R3340 R4-
Sum1046 Snit348.67
37. 49981 Jan Hansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H2 3 341.67
R1349 R2341 R3335 R4-
Sum1025 Snit341.67
38. 17213 Dan Olsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 3 331.00
R1339 R2331 R3323 R4-
Sum993 Snit331.00
39. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 3 326.67
R1368 R2329 R3283 R4-
Sum980 Snit326.67
40. 50011 Søren Møller Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H2 3 321.67
R1344 R2336 R3285 R4-
Sum965 Snit321.67
41. 129700 Simon Lorenzen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H2 3 313.33
R1335 R2303 R3302 R4-
Sum940 Snit313.33
42. 50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H2 3 312.00
R1337 R2325 R3274 R4-
Sum936 Snit312.00
43. 128945 Claus Lyngsø Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H2 3 296.33
R1314 R2300 R3275 R4-
Sum889 Snit296.33
44. 34981 Jonas Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H2 2 381.00
R1384 R2378 R3- R4-
Sum762 Snit381.00
45. 95683 Morten Andersen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 2 375.50
R1381 R2370 R3- R4-
Sum751 Snit375.50
46. 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 2 373.00
R1375 R2371 R3- R4-
Sum746 Snit373.00
47. 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 2 372.00
R1373 R2371 R3- R4-
Sum744 Snit372.00
48. 101226 Jim W.N. Thestbjerg Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H1 2 370.50
R1371 R2370 R3- R4-
Sum741 Snit370.50
49. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H1 2 369.50
R1375 R2364 R3- R4-
Sum739 Snit369.50
50. 60946 Jens Håkonsson Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
1H1 2 368.50
R1371 R2366 R3- R4-
Sum737 Snit368.50
51. 137966 Isak Wickstrøm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
1H2 2 366.00
R1368 R2364 R3- R4-
Sum732 Snit366.00
52. 55920 Lars Jensen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H1 2 365.00
R1370 R2360 R3- R4-
Sum730 Snit365.00
53. 19707 Jan Dovolil Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 2 364.00
R1366 R2362 R3- R4-
Sum728 Snit364.00
54. 119496 Ole Dejgaard Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H1 2 363.00
R1370 R2356 R3- R4-
Sum726 Snit363.00
55. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H1 2 363.00
R1370 R2356 R3- R4-
Sum726 Snit363.00
56. 62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
1H1 2 362.00
R1364 R2360 R3- R4-
Sum724 Snit362.00
57. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 2 361.50
R1366 R2357 R3- R4-
Sum723 Snit361.50
58. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H2 2 361.00
R1362 R2360 R3- R4-
Sum722 Snit361.00
59. 61527 Jannik Jørgensen Nexø Skytteforening
DGI Bornholm
1H1 2 360.00
R1360 R2360 R3- R4-
Sum720 Snit360.00
60. 61446 Per Steen Jensen Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
1H1 2 358.50
R1365 R2352 R3- R4-
Sum717 Snit358.50
61. 30665 Carl Johnsen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 2 357.50
R1369 R2346 R3- R4-
Sum715 Snit357.50
62. 123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 2 357.50
R1368 R2347 R3- R4-
Sum715 Snit357.50
63. 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 2 356.00
R1367 R2345 R3- R4-
Sum712 Snit356.00
64. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 2 355.50
R1359 R2352 R3- R4-
Sum711 Snit355.50
65. 24838 Frank Lahn Nielsen Bossow Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H2 2 348.00
R1352 R2344 R3- R4-
Sum696 Snit348.00
66. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H2 2 346.50
R1362 R2331 R3- R4-
Sum693 Snit346.50
67. 86247 Claus Olsen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 2 346.00
R1354 R2338 R3- R4-
Sum692 Snit346.00
68. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H2 2 340.50
R1344 R2337 R3- R4-
Sum681 Snit340.50
69. 52090 Søren Olsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H2 2 340.00
R1346 R2334 R3- R4-
Sum680 Snit340.00
70. 121528 Jan Roager Petersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 2 340.00
R1346 R2334 R3- R4-
Sum680 Snit340.00
71. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 2 337.00
R1345 R2329 R3- R4-
Sum674 Snit337.00
72. 132183 Morten M. R. Jensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H2 2 327.00
R1336 R2318 R3- R4-
Sum654 Snit327.00
73. 55123 Preben Villadsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 2 324.00
R1335 R2313 R3- R4-
Sum648 Snit324.00
74. 117503 Frank Harsanyi Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 2 314.00
R1332 R2296 R3- R4-
Sum628 Snit314.00
75. 92900 Mogens Danielsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 2 299.50
R1302 R2297 R3- R4-
Sum599 Snit299.50
76. 78400 Daniel Olsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 2 240.50
R1242 R2239 R3- R4-
Sum481 Snit240.50
77. 24801 Lars møller Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H1 1 384.00
R1384 R2- R3- R4-
Sum384 Snit384.00
78. 29893 Jan Mortensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H1 1 374.00
R1374 R2- R3- R4-
Sum374 Snit374.00
79. 31309 Keld Jeppesen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H1 1 373.00
R1373 R2- R3- R4-
Sum373 Snit373.00
80. 14306 Lars Dyrskjøt Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 1 372.00
R1372 R2- R3- R4-
Sum372 Snit372.00
81. 61218 Steffen Hansen Nexø Skytteforening
DGI Bornholm
1H1 1 371.00
R1371 R2- R3- R4-
Sum371 Snit371.00
82. 99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 1 370.00
R1370 R2- R3- R4-
Sum370 Snit370.00
83. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
1H1 1 369.00
R1369 R2- R3- R4-
Sum369 Snit369.00
84. 34791 Henrik Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H1 1 368.00
R1368 R2- R3- R4-
Sum368 Snit368.00
85. 65060 Per C. Madsen Ramløse I.f.
DGI Nordsjælland
1H1 1 366.00
R1366 R2- R3- R4-
Sum366 Snit366.00
86. 46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H1 1 364.00
R1364 R2- R3- R4-
Sum364 Snit364.00
87. 11094 Lars Peter Høgh Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
1H1 1 364.00
R1364 R2- R3- R4-
Sum364 Snit364.00
88. 107857 Anders Kaa Bach Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H1 1 363.00
R1363 R2- R3- R4-
Sum363 Snit363.00
89. 131264 Dan Langkilde Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 1 363.00
R1363 R2- R3- R4-
Sum363 Snit363.00
90. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
1H2 1 362.00
R1362 R2- R3- R4-
Sum362 Snit362.00
91. 57634 Jesper Buch Hvidebæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 1 362.00
R1362 R2- R3- R4-
Sum362 Snit362.00
92. 69408 LEIF Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 1 361.00
R1361 R2- R3- R4-
Sum361 Snit361.00
93. 33401 Anders Christensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H1 1 360.00
R1360 R2- R3- R4-
Sum360 Snit360.00
94. 96343 Niels Bank Simonsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H1 1 360.00
R1360 R2- R3- R4-
Sum360 Snit360.00
95. 138454 Jørgen Pedersen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H1 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
96. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H1 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
97. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
98. 25773 Tim Bergfriedt Strange Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H1 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
99. 101390 Peter Nielsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H1 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
100. 125780 Robert Bondo-Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
101. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
102. 61275 Emil Rasmussen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
1H1 1 357.00
R1357 R2- R3- R4-
Sum357 Snit357.00
103. 34163 Børge Bladsgård Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
1H1 1 357.00
R1357 R2- R3- R4-
Sum357 Snit357.00
104. 53043 Simon Løje Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 1 357.00
R1357 R2- R3- R4-
Sum357 Snit357.00
105. 11061 Mikkel Jepsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 1 356.00
R1356 R2- R3- R4-
Sum356 Snit356.00
106. 90854 Kim Laursen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
1H2 1 355.00
R1355 R2- R3- R4-
Sum355 Snit355.00
107. 35029 Gert Nielsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H1 1 353.00
R1353 R2- R3- R4-
Sum353 Snit353.00
108. 90306 Annette Winther Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
1H2 1 352.00
R1352 R2- R3- R4-
Sum352 Snit352.00
109. 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 1 351.00
R1351 R2- R3- R4-
Sum351 Snit351.00
110. 134057 Jimmi Jacobsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
1H2 1 350.00
R1350 R2- R3- R4-
Sum350 Snit350.00
111. 57848 Svenn Gothart Hvidebæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 1 350.00
R1350 R2- R3- R4-
Sum350 Snit350.00
112. 15674 Peer Ovesen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H1 1 349.00
R1349 R2- R3- R4-
Sum349 Snit349.00
113. 61465 Michael Jørgensen Nexø Skytteforening
DGI Bornholm
1H2 1 348.00
R1348 R2- R3- R4-
Sum348 Snit348.00
114. 57636 Hans Meyerhoff Hvidebæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 1 348.00
R1348 R2- R3- R4-
Sum348 Snit348.00
115. 126282 Michael Clausen Hvidebæk Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 1 348.00
R1348 R2- R3- R4-
Sum348 Snit348.00
116. 30093 Michael Stephensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 1 346.00
R1346 R2- R3- R4-
Sum346 Snit346.00
117. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 1 346.00
R1346 R2- R3- R4-
Sum346 Snit346.00
118. 126903 Brian Bjergbæk Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 1 344.00
R1344 R2- R3- R4-
Sum344 Snit344.00
119. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
1H2 1 342.00
R1342 R2- R3- R4-
Sum342 Snit342.00
120. 17166 Hanne Toft Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H2 1 341.00
R1341 R2- R3- R4-
Sum341 Snit341.00
121. 134210 Anders Christensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 1 339.00
R1339 R2- R3- R4-
Sum339 Snit339.00
122. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H2 1 338.00
R1338 R2- R3- R4-
Sum338 Snit338.00
123. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
1H2 1 337.00
R1337 R2- R3- R4-
Sum337 Snit337.00
124. 30371 Verner Madsen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 1 334.00
R1334 R2- R3- R4-
Sum334 Snit334.00
125. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H2 1 332.00
R1332 R2- R3- R4-
Sum332 Snit332.00
126. 15522 Henri Thimm Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 1 332.00
R1332 R2- R3- R4-
Sum332 Snit332.00
127. 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H2 1 327.00
R1327 R2- R3- R4-
Sum327 Snit327.00
128. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
1H2 1 321.00
R1321 R2- R3- R4-
Sum321 Snit321.00
129. 22284 Per Harboe Lorentzen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 1 314.00
R1314 R2- R3- R4-
Sum314 Snit314.00
130. 137269 Henrik Holm Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 1 312.00
R1312 R2- R3- R4-
Sum312 Snit312.00
131. 135310 Finn Jensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 1 311.00
R1311 R2- R3- R4-
Sum311 Snit311.00
132. 19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 1 310.00
R1310 R2- R3- R4-
Sum310 Snit310.00
133. 130181 Max Reichle Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H2 1 308.00
R1308 R2- R3- R4-
Sum308 Snit308.00
134. 139109 Michael Larsen Fredericia Garnisons Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
1H2 1 307.00
R1307 R2- R3- R4-
Sum307 Snit307.00
135. 60863 Frank Andersen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 1 307.00
R1307 R2- R3- R4-
Sum307 Snit307.00
136. 35195 Kirsten Meldgaard Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H2 1 303.00
R1303 R2- R3- R4-
Sum303 Snit303.00
137. 142499 Marie Schønemann Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H2 1 295.00
R1295 R2- R3- R4-
Sum295 Snit295.00
138. 71379 Bjarke Rosenborg Winther Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H2 1 294.00
R1294 R2- R3- R4-
Sum294 Snit294.00
139. 118790 Mads Strange Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H2 1 294.00
R1294 R2- R3- R4-
Sum294 Snit294.00
140. 137848 Sørine Wickstrøm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
1H2 1 247.00
R1247 R2- R3- R4-
Sum247 Snit247.00
141. 129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 1 244.00
R1244 R2- R3- R4-
Sum244 Snit244.00

Til toppen