Finpistol, 25m - Voksen 1-hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 19. oktober 2021 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 6 384.33
R1390 R2389 R3388 R4384
Sum1551 Snit387.75
2. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 6 381.50
R1385 R2383 R3381 R4381
Sum1530 Snit382.50
3. 31309 Keld Jeppesen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H1 4 380.00
R1382 R2381 R3380 R4377
Sum1520 Snit380.00
4. 14306 Lars Dyrskjøt Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 5 375.60
R1387 R2377 R3374 R4373
Sum1511 Snit377.75
5. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 6 371.83
R1379 R2378 R3376 R4374
Sum1507 Snit376.75
6. 14027 Lars Kjeldgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 4 374.00
R1384 R2372 R3371 R4369
Sum1496 Snit374.00
7. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 5 368.00
R1376 R2375 R3373 R4365
Sum1489 Snit372.25
8. 27601 Niels Lund Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 7 364.57
R1380 R2377 R3366 R4362
Sum1485 Snit371.25
9. 33401 Anders Christensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 6 366.00
R1379 R2375 R3366 R4363
Sum1483 Snit370.75
10. 62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
1H1 5 367.00
R1373 R2371 R3369 R4369
Sum1482 Snit370.50
11. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H1 5 367.80
R1377 R2371 R3369 R4363
Sum1480 Snit370.00
12. 46446 Morten Gottwald Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H2 5 365.00
R1379 R2370 R3367 R4362
Sum1478 Snit369.50
13. 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 5 367.00
R1376 R2374 R3366 R4361
Sum1477 Snit369.25
14. 121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H1 6 365.33
R1376 R2371 R3368 R4362
Sum1477 Snit369.25
15. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H1 7 366.43
R1371 R2370 R3366 R4366
Sum1473 Snit368.25
16. 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 8 363.38
R1370 R2368 R3367 R4365
Sum1470 Snit367.50
17. 34163 Børge Bladsgård Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
1H1 6 362.50
R1371 R2370 R3367 R4360
Sum1468 Snit367.00
18. 33974 Jens Peter Bindesbøll Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
1H1 7 355.00
R1380 R2367 R3359 R4356
Sum1462 Snit365.50
19. 30665 Carl Johnsen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 5 361.00
R1372 R2368 R3364 R4353
Sum1457 Snit364.25
20. 108916 Astrid Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 7 358.14
R1369 R2367 R3359 R4359
Sum1454 Snit363.50
21. 91721 Carsten Weinreich Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H2 5 359.40
R1370 R2362 R3361 R4358
Sum1451 Snit362.75
22. 103871 Jørgen Pedersen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
1H2 5 357.40
R1371 R2365 R3359 R4356
Sum1451 Snit362.75
23. 119496 Ole Dejgaard Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 7 356.00
R1372 R2363 R3359 R4357
Sum1451 Snit362.75
24. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 8 355.38
R1363 R2363 R3361 R4361
Sum1448 Snit362.00
25. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 6 359.83
R1365 R2361 R3360 R4360
Sum1446 Snit361.50
26. 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
1H2 9 349.22
R1364 R2362 R3354 R4354
Sum1434 Snit358.50
27. 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 6 292.67
R1371 R2366 R3365 R4329
Sum1431 Snit357.75
28. 10551 Jan Elgaard Sørensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 5 352.00
R1367 R2361 R3351 R4345
Sum1424 Snit356.00
29. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 7 349.00
R1364 R2356 R3356 R4348
Sum1424 Snit356.00
30. 65060 Per C. Madsen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
1H1 5 352.40
R1360 R2354 R3353 R4352
Sum1419 Snit354.75
31. 46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H2 5 350.60
R1369 R2360 R3349 R4339
Sum1417 Snit354.25
32. 132796 Per Jakobsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 5 347.40
R1364 R2360 R3345 R4343
Sum1412 Snit353.00
33. 85067 Karin Christensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 6 346.67
R1362 R2354 R3348 R4347
Sum1411 Snit352.75
34. 110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H2 6 343.67
R1361 R2352 R3344 R4343
Sum1400 Snit350.00
35. 12377 Tomas Lauridsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H2 5 342.00
R1348 R2344 R3340 R4340
Sum1372 Snit343.00
36. 104486 Eduardo Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 4 341.75
R1346 R2345 R3340 R4336
Sum1367 Snit341.75
37. 120373 Carsten Sølvberg Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 4 337.50
R1358 R2335 R3329 R4328
Sum1350 Snit337.50
38. 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 5 333.20
R1344 R2340 R3339 R4323
Sum1346 Snit336.50
39. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 4 335.75
R1357 R2333 R3327 R4326
Sum1343 Snit335.75
40. 17213 Dan Olsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 6 310.83
R1323 R2312 R3309 R4308
Sum1252 Snit313.00
41. 129700 Simon Lorenzen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H2 4 309.50
R1316 R2316 R3303 R4303
Sum1238 Snit309.50
42. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 4 300.50
R1332 R2312 R3298 R4260
Sum1202 Snit300.50
43. 19707 Jan Dovolil Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 3 378.33
R1380 R2378 R3377 R4-
Sum1135 Snit378.33
44. 16941 Peter Holmegaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 3 375.00
R1377 R2374 R3374 R4-
Sum1125 Snit375.00
45. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 3 365.00
R1376 R2361 R3358 R4-
Sum1095 Snit365.00
46. 14453 Birgitte Bæk Larsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 3 364.33
R1367 R2367 R3359 R4-
Sum1093 Snit364.33
47. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
1H1 3 361.33
R1365 R2361 R3358 R4-
Sum1084 Snit361.33
48. 29893 Jan Mortensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 3 359.00
R1368 R2357 R3352 R4-
Sum1077 Snit359.00
49. 134705 Leif Christensen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
1H2 4 267.00
R1293 R2281 R3254 R4240
Sum1068 Snit267.00
50. 10439 Søren Kogsbøll Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H2 3 354.00
R1359 R2359 R3344 R4-
Sum1062 Snit354.00
51. 19549 Rasmus Ruby Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 3 344.67
R1364 R2342 R3328 R4-
Sum1034 Snit344.67
52. 123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 3 344.00
R1347 R2347 R3338 R4-
Sum1032 Snit344.00
53. 43456 Jørgen Philipsen Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H2 3 343.00
R1355 R2339 R3335 R4-
Sum1029 Snit343.00
54. 90306 Annette Winther Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
1H2 3 338.33
R1346 R2345 R3324 R4-
Sum1015 Snit338.33
55. 96187 Jannik Poulsen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 3 336.67
R1343 R2334 R3333 R4-
Sum1010 Snit336.67
56. 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H2 3 334.00
R1359 R2339 R3304 R4-
Sum1002 Snit334.00
57. 129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 3 333.00
R1344 R2334 R3321 R4-
Sum999 Snit333.00
58. 30093 Michael Stephensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 3 331.33
R1335 R2334 R3325 R4-
Sum994 Snit331.33
59. 16046 Otto Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H2 3 327.33
R1341 R2334 R3307 R4-
Sum982 Snit327.33
60. 92900 Mogens Danielsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 3 286.67
R1306 R2277 R3277 R4-
Sum860 Snit286.67
61. 11409 Jørn Ellesgård Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 3 267.33
R1278 R2262 R3262 R4-
Sum802 Snit267.33
62. 89032 Aske Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 2 378.50
R1382 R2375 R3- R4-
Sum757 Snit378.50
63. 33961 Lars Bindesbøll Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
1H1 2 370.00
R1375 R2365 R3- R4-
Sum740 Snit370.00
64. 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H1 2 369.50
R1372 R2367 R3- R4-
Sum739 Snit369.50
65. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
1H1 2 368.50
R1370 R2367 R3- R4-
Sum737 Snit368.50
66. 45123 Klaus Elian Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H1 2 363.50
R1368 R2359 R3- R4-
Sum727 Snit363.50
67. 10602 Bo Bæk Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 2 360.00
R1364 R2356 R3- R4-
Sum720 Snit360.00
68. 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 2 360.00
R1368 R2352 R3- R4-
Sum720 Snit360.00
69. 96429 Andreas Nikolaj Pedersen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 2 359.50
R1367 R2352 R3- R4-
Sum719 Snit359.50
70. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H1 2 357.50
R1362 R2353 R3- R4-
Sum715 Snit357.50
71. 136081 Yannick Knudsen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H2 2 354.00
R1364 R2344 R3- R4-
Sum708 Snit354.00
72. 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 2 348.50
R1351 R2346 R3- R4-
Sum697 Snit348.50
73. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H2 2 346.00
R1354 R2338 R3- R4-
Sum692 Snit346.00
74. 27337 Mogens Berthelsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 2 344.00
R1349 R2339 R3- R4-
Sum688 Snit344.00
75. 99571 Niels Kristian Bertelsen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
1H2 2 343.00
R1343 R2343 R3- R4-
Sum686 Snit343.00
76. 18542 Allan Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H2 2 339.50
R1346 R2333 R3- R4-
Sum679 Snit339.50
77. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H2 2 333.50
R1347 R2320 R3- R4-
Sum667 Snit333.50
78. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H2 2 326.00
R1329 R2323 R3- R4-
Sum652 Snit326.00
79. 23200 Solveig kjeldsen Rønde Skytteforening
DGI Østjylland
1H2 2 322.00
R1331 R2313 R3- R4-
Sum644 Snit322.00
80. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
1H2 2 317.00
R1320 R2314 R3- R4-
Sum634 Snit317.00
81. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 2 291.50
R1310 R2273 R3- R4-
Sum583 Snit291.50
82. 144176 Torben Brendstrup Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H2 2 201.00
R1308 R294 R3- R4-
Sum402 Snit201.00
83. 90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H2 1 391.00
R1391 R2- R3- R4-
Sum391 Snit391.00
84. 45404 Rene Vogn Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
1H1 1 387.00
R1387 R2- R3- R4-
Sum387 Snit387.00
85. 28779 Niels Klingenberg Vistisen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
1H1 1 384.00
R1384 R2- R3- R4-
Sum384 Snit384.00
86. 19030 Kenneth L. Nielsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 1 381.00
R1381 R2- R3- R4-
Sum381 Snit381.00
87. 24801 Lars Gregersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H1 1 380.00
R1380 R2- R3- R4-
Sum380 Snit380.00
88. 83224 Flemming Jensen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H1 1 378.00
R1378 R2- R3- R4-
Sum378 Snit378.00
89. 17871 Niklas Elmose Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
1H1 1 376.00
R1376 R2- R3- R4-
Sum376 Snit376.00
90. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H1 1 374.00
R1374 R2- R3- R4-
Sum374 Snit374.00
91. 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 1 370.00
R1370 R2- R3- R4-
Sum370 Snit370.00
92. 115517 Gerhard Wirenfeldt Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 1 370.00
R1370 R2- R3- R4-
Sum370 Snit370.00
93. 61536 Ib Gudbergsen Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
1H1 1 369.00
R1369 R2- R3- R4-
Sum369 Snit369.00
94. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 1 365.00
R1365 R2- R3- R4-
Sum365 Snit365.00
95. 45312 Peder Bendix Didriksen Lunde Sg&I
DGI Fyn
1H1 1 363.00
R1363 R2- R3- R4-
Sum363 Snit363.00
96. 61446 Per Steen Jensen Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
1H2 1 362.00
R1362 R2- R3- R4-
Sum362 Snit362.00
97. 95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
1H1 1 361.00
R1361 R2- R3- R4-
Sum361 Snit361.00
98. 117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 1 358.00
R1358 R2- R3- R4-
Sum358 Snit358.00
99. 105938 Dan Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 1 357.00
R1357 R2- R3- R4-
Sum357 Snit357.00
100. 80694 Christina Borgen Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
1H2 1 355.00
R1355 R2- R3- R4-
Sum355 Snit355.00
101. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 1 354.00
R1354 R2- R3- R4-
Sum354 Snit354.00
102. 61527 Jannik Jørgensen Nexø Skytteforening
DGI Bornholm
1H1 1 353.00
R1353 R2- R3- R4-
Sum353 Snit353.00
103. 144545 Poul Erik Westerskov Andersen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
1H2 1 351.00
R1351 R2- R3- R4-
Sum351 Snit351.00
104. 96343 Niels Bank Simonsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
1H1 1 349.00
R1349 R2- R3- R4-
Sum349 Snit349.00
105. 103691 Mikkel H. Wendell Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H2 1 348.00
R1348 R2- R3- R4-
Sum348 Snit348.00
106. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 1 345.00
R1345 R2- R3- R4-
Sum345 Snit345.00
107. 52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
1H2 1 343.00
R1343 R2- R3- R4-
Sum343 Snit343.00
108. 144925 Ilian Popov Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H2 1 342.00
R1342 R2- R3- R4-
Sum342 Snit342.00
109. 63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H2 1 341.00
R1341 R2- R3- R4-
Sum341 Snit341.00
110. 64496 Hans-Henrik Ellekær Søborg SG&I
DGI Nordsjælland
1H2 1 338.00
R1338 R2- R3- R4-
Sum338 Snit338.00
111. 10982 Erik Balk Mouritsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 1 337.00
R1337 R2- R3- R4-
Sum337 Snit337.00
112. 75089 Marcus Grosen Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
1H2 1 336.00
R1336 R2- R3- R4-
Sum336 Snit336.00
113. 95683 Morten Andersen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H1 1 334.00
R1334 R2- R3- R4-
Sum334 Snit334.00
114. 30371 Verner Madsen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 1 332.00
R1332 R2- R3- R4-
Sum332 Snit332.00
115. 55123 Preben Villadsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 1 331.00
R1331 R2- R3- R4-
Sum331 Snit331.00
116. 86294 Jacob Lindgaard Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 1 329.00
R1329 R2- R3- R4-
Sum329 Snit329.00
117. 139087 Brian Kjærsgaard Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
1H2 1 329.00
R1329 R2- R3- R4-
Sum329 Snit329.00
118. 11094 Lars Peter Høgh Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
1H1 1 324.00
R1324 R2- R3- R4-
Sum324 Snit324.00
119. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
1H1 1 324.00
R1324 R2- R3- R4-
Sum324 Snit324.00
120. 144711 David Sølling Johnsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 1 320.00
R1320 R2- R3- R4-
Sum320 Snit320.00
121. 126903 Brian Bjergbæk Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 1 319.00
R1319 R2- R3- R4-
Sum319 Snit319.00
122. 145323 Rasmus Mortensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 1 318.00
R1318 R2- R3- R4-
Sum318 Snit318.00
123. 56655 Anthony Facchin Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 1 316.00
R1316 R2- R3- R4-
Sum316 Snit316.00
124. 102227 Rune Viggo Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 1 315.00
R1315 R2- R3- R4-
Sum315 Snit315.00
125. 18712 Henrik Vestergaard Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 1 312.00
R1312 R2- R3- R4-
Sum312 Snit312.00
126. 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
1H2 1 311.00
R1311 R2- R3- R4-
Sum311 Snit311.00
127. 54212 Svend Hansen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 1 310.00
R1310 R2- R3- R4-
Sum310 Snit310.00
128. 145322 Mads Mortensen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 1 304.00
R1304 R2- R3- R4-
Sum304 Snit304.00
129. 142020 Casper Bloch Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H2 1 294.00
R1294 R2- R3- R4-
Sum294 Snit294.00
130. 52090 Søren Olsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
1H2 1 284.00
R1284 R2- R3- R4-
Sum284 Snit284.00
131. 144203 Kaj Lund Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
1H2 1 284.00
R1284 R2- R3- R4-
Sum284 Snit284.00
132. 94078 Nicolai Mørup Hansen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
1H2 1 278.00
R1278 R2- R3- R4-
Sum278 Snit278.00
133. 145427 Mathias Bertelsen Ørre Skytteforening,
DGI Midtjylland
1H2 1 260.00
R1260 R2- R3- R4-
Sum260 Snit260.00
134. 144410 Søren Grum Madsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
1H2 1 257.00
R1257 R2- R3- R4-
Sum257 Snit257.00
135. 118790 Mads Strange Århus Pistolklub
DGI Østjylland
1H2 1 256.00
R1256 R2- R3- R4-
Sum256 Snit256.00
136. 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
1H2 1 243.00
R1243 R2- R3- R4-
Sum243 Snit243.00

Til toppen