Finpistol, 25m - Junior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 20. juli 2019 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 136081 Yannick Knudsen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
JUN 5 347.00
R1358 R2354 R3349 R4343
Sum1404 Snit351.00
2. 114506 Marius Funck Oddermose Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
JUN 5 330.00
R1360 R2354 R3345 R4336
Sum1395 Snit348.75
3. 125004 Victor R. Ehlers Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
JUN 5 273.00
R1287 R2287 R3287 R4263
Sum1124 Snit281.00
4. 125238 Caroline Bøgelund Dars Riis Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
JUN 3 347.00
R1351 R2347 R3343 R4-
Sum1041 Snit347.00
5. 108055 Victor Meyer Garde Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
JUN 3 323.67
R1339 R2316 R3316 R4-
Sum971 Snit323.67
6. 115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
JUN 2 365.50
R1366 R2365 R3- R4-
Sum731 Snit365.50
7. 119622 Clara Nielsen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
JUN 2 348.50
R1362 R2335 R3- R4-
Sum697 Snit348.50
8. 134693 Emil Omeragic Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
JUN 2 328.50
R1340 R2317 R3- R4-
Sum657 Snit328.50
9. 136264 Alexander Schmidt Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
JUN 2 325.50
R1329 R2322 R3- R4-
Sum651 Snit325.50
10. 120590 Marcus S. Hansen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
JUN 2 227.00
R1319 R2135 R3- R4-
Sum454 Snit227.00
11. 136265 Isabella Cecilie Schmidt Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
JUN 1 353.00
R1353 R2- R3- R4-
Sum353 Snit353.00
12. 136476 Ida Andersen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
JUN 1 344.00
R1344 R2- R3- R4-
Sum344 Snit344.00
13. 122815 Matis Helbo Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
JUN 1 339.00
R1339 R2- R3- R4-
Sum339 Snit339.00
14. 101368 Søren Bach Andersen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
JUN 1 335.00
R1335 R2- R3- R4-
Sum335 Snit335.00
15. 122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
JUN 1 335.00
R1335 R2- R3- R4-
Sum335 Snit335.00
16. 105089 Karla Auken Brøner Århus Pistolklub
DGI Østjylland
JUN 1 327.00
R1327 R2- R3- R4-
Sum327 Snit327.00
17. 125486 Søren Kaa Bach Århus Pistolklub
DGI Østjylland
JUN 1 323.00
R1323 R2- R3- R4-
Sum323 Snit323.00
18. 113666 Thomas Broe Højriis Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
JUN 1 319.00
R1319 R2- R3- R4-
Sum319 Snit319.00
19. 138785 Elias N. K, Hansen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
JUN 1 315.00
R1315 R2- R3- R4-
Sum315 Snit315.00
20. 118403 Nicklas Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
JUN 1 305.00
R1305 R2- R3- R4-
Sum305 Snit305.00
21. 122239 Betina Hebsgaard Vohs Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
JUN 1 297.00
R1297 R2- R3- R4-
Sum297 Snit297.00
22. 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
JUN 1 282.00
R1282 R2- R3- R4-
Sum282 Snit282.00
23. 130195 Line Sørensen Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
JUN 1 270.00
R1270 R2- R3- R4-
Sum270 Snit270.00
24. 118530 Mie Marie Lassen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
JUN 1 261.00
R1261 R2- R3- R4-
Sum261 Snit261.00

Til toppen