Finpistol, 25m - Voksen 2-hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 19. juni 2019 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 8 383.38
R1391 R2391 R3390 R4389
Sum1561 Snit390.25
2. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 5 386.80
R1392 R2389 R3385 R4385
Sum1551 Snit387.75
3. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 7 379.14
R1387 R2383 R3382 R4382
Sum1534 Snit383.50
4. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 377.00
R1384 R2384 R3383 R4376
Sum1527 Snit381.75
5. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 10 373.80
R1386 R2379 R3378 R4378
Sum1521 Snit380.25
6. 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 11 372.36
R1385 R2377 R3376 R4376
Sum1514 Snit378.50
7. 57723 Nerik Frandsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 373.20
R1382 R2378 R3377 R4375
Sum1512 Snit378.00
8. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 4 377.25
R1389 R2375 R3374 R4371
Sum1509 Snit377.25
9. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H1 13 366.38
R1377 R2376 R3376 R4370
Sum1499 Snit374.75
10. 31549 Per Jacobsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 6 370.50
R1378 R2378 R3373 R4367
Sum1496 Snit374.00
11. 125822 Lasse Dars Riis Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H1 4 373.75
R1380 R2375 R3371 R4369
Sum1495 Snit373.75
12. 126581 Søren Frandsen Kastrup-Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 5 370.00
R1375 R2374 R3370 R4369
Sum1488 Snit372.00
13. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 7 368.43
R1378 R2371 R3370 R4369
Sum1488 Snit372.00
14. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 7 366.71
R1376 R2372 R3372 R4368
Sum1488 Snit372.00
15. 87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 4 370.75
R1379 R2372 R3366 R4366
Sum1483 Snit370.75
16. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 7 364.29
R1377 R2374 R3369 R4362
Sum1482 Snit370.50
17. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 5 367.60
R1376 R2373 R3371 R4361
Sum1481 Snit370.25
18. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H1 4 368.75
R1388 R2369 R3369 R4349
Sum1475 Snit368.75
19. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H1 11 358.00
R1372 R2369 R3362 R4361
Sum1464 Snit366.00
20. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 8 360.50
R1369 R2366 R3365 R4360
Sum1460 Snit365.00
21. 111973 Søren Toldal RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 11 353.36
R1369 R2368 R3362 R4360
Sum1459 Snit364.75
22. 106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 9 356.44
R1369 R2364 R3364 R4361
Sum1458 Snit364.50
23. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 8 356.75
R1371 R2371 R3357 R4356
Sum1455 Snit363.75
24. 86998 Hasse Nielsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 4 363.50
R1385 R2373 R3352 R4344
Sum1454 Snit363.50
25. 81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 4 358.00
R1373 R2361 R3357 R4341
Sum1432 Snit358.00
26. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H1 6 348.83
R1376 R2356 R3351 R4346
Sum1429 Snit357.25
27. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 5 352.00
R1364 R2363 R3354 R4347
Sum1428 Snit357.00
28. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H1 4 356.75
R1364 R2363 R3355 R4345
Sum1427 Snit356.75
29. 111972 Ole Breum RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 7 348.43
R1359 R2356 R3354 R4353
Sum1422 Snit355.50
30. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 4 354.50
R1363 R2355 R3351 R4349
Sum1418 Snit354.50
31. 120301 Justin Vinther Breum RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 5 351.20
R1364 R2357 R3349 R4348
Sum1418 Snit354.50
32. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 7 346.71
R1361 R2358 R3347 R4346
Sum1412 Snit353.00
33. 119663 Mona Jensen Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
V2H1 7 342.57
R1359 R2359 R3351 R4343
Sum1412 Snit353.00
34. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 6 343.17
R1360 R2357 R3350 R4342
Sum1409 Snit352.25
35. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 7 343.71
R1358 R2355 R3350 R4344
Sum1407 Snit351.75
36. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 6 346.17
R1358 R2354 R3353 R4340
Sum1405 Snit351.25
37. 134251 Frederik Hempel Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H1 5 344.20
R1352 R2352 R3350 R4343
Sum1397 Snit349.25
38. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 7 341.71
R1361 R2351 R3345 R4340
Sum1397 Snit349.25
39. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 4 346.25
R1357 R2348 R3340 R4340
Sum1385 Snit346.25
40. 118404 Allan Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 6 325.83
R1350 R2349 R3342 R4334
Sum1375 Snit343.75
41. 115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF
DGI Østjylland
V2H1 4 342.75
R1356 R2355 R3337 R4323
Sum1371 Snit342.75
42. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 5 326.80
R1347 R2342 R3336 R4310
Sum1335 Snit333.75
43. 131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 8 274.63
R1314 R2290 R3290 R4273
Sum1167 Snit291.75
44. 103840 Henrik Lerfeldt Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 385.67
R1386 R2386 R3385 R4-
Sum1157 Snit385.67
45. 130021 Anders Peter Egeskov Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
V2H1 3 383.67
R1389 R2381 R3381 R4-
Sum1151 Snit383.67
46. 95813 Leif Rasmussen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
V2H1 3 382.67
R1385 R2382 R3381 R4-
Sum1148 Snit382.67
47. 24634 Peer Boldsen Tilst Skytteforening
DGI Østjylland
V2H1 3 379.00
R1379 R2379 R3379 R4-
Sum1137 Snit379.00
48. 29008 Henrik Lawaetz Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 3 374.67
R1377 R2377 R3370 R4-
Sum1124 Snit374.67
49. 27023 Mogens Nicolajsen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 3 373.67
R1382 R2370 R3369 R4-
Sum1121 Snit373.67
50. 66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
V2H1 3 373.67
R1380 R2371 R3370 R4-
Sum1121 Snit373.67
51. 90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 366.00
R1374 R2372 R3352 R4-
Sum1098 Snit366.00
52. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 3 363.00
R1377 R2360 R3352 R4-
Sum1089 Snit363.00
53. 65197 Christian Grubert Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 3 360.67
R1364 R2359 R3359 R4-
Sum1082 Snit360.67
54. 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 360.33
R1366 R2363 R3352 R4-
Sum1081 Snit360.33
55. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 357.33
R1360 R2359 R3353 R4-
Sum1072 Snit357.33
56. 120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 3 356.33
R1368 R2355 R3346 R4-
Sum1069 Snit356.33
57. 116825 Søren Kaster Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 3 354.33
R1369 R2349 R3345 R4-
Sum1063 Snit354.33
58. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 353.33
R1360 R2356 R3344 R4-
Sum1060 Snit353.33
59. 114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 350.67
R1365 R2360 R3327 R4-
Sum1052 Snit350.67
60. 84732 Carsten Heegaard Petersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 3 350.00
R1360 R2358 R3332 R4-
Sum1050 Snit350.00
61. 116746 Heinz Fischer Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H1 3 346.33
R1352 R2346 R3341 R4-
Sum1039 Snit346.33
62. 105320 Daniel Broxgaard Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 3 345.67
R1361 R2340 R3336 R4-
Sum1037 Snit345.67
63. 132579 Morten Aagaard Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 3 345.67
R1362 R2347 R3328 R4-
Sum1037 Snit345.67
64. 102480 Per Fjord Carlsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H1 3 339.67
R1341 R2339 R3339 R4-
Sum1019 Snit339.67
65. 91152 Gitte Nysten Hansen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
V2H1 3 338.67
R1348 R2335 R3333 R4-
Sum1016 Snit338.67
66. 134712 Daniel Sønderholm RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 3 333.67
R1353 R2341 R3307 R4-
Sum1001 Snit333.67
67. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 3 332.67
R1350 R2326 R3322 R4-
Sum998 Snit332.67
68. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 330.33
R1343 R2333 R3315 R4-
Sum991 Snit330.33
69. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 329.33
R1355 R2330 R3303 R4-
Sum988 Snit329.33
70. 117090 Hejdi Røygaard Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 3 319.00
R1335 R2325 R3297 R4-
Sum957 Snit319.00
71. 132823 Niels Madsen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 3 317.67
R1329 R2317 R3307 R4-
Sum953 Snit317.67
72. 127633 Kenneth Nielsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 3 312.33
R1345 R2313 R3279 R4-
Sum937 Snit312.33
73. 134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 3 295.00
R1320 R2301 R3264 R4-
Sum885 Snit295.00
74. 117163 Torben Vijitpanya RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 3 266.00
R1328 R2238 R3232 R4-
Sum798 Snit266.00
75. 126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 390.00
R1392 R2388 R3- R4-
Sum780 Snit390.00
76. 109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V2H1 2 383.50
R1384 R2383 R3- R4-
Sum767 Snit383.50
77. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H1 2 383.50
R1386 R2381 R3- R4-
Sum767 Snit383.50
78. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 381.00
R1384 R2378 R3- R4-
Sum762 Snit381.00
79. 57359 Johnny Ole Larsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 379.00
R1383 R2375 R3- R4-
Sum758 Snit379.00
80. 10158 Jan Hejgaard Andersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 2 376.50
R1380 R2373 R3- R4-
Sum753 Snit376.50
81. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 2 375.00
R1377 R2373 R3- R4-
Sum750 Snit375.00
82. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 2 373.50
R1375 R2372 R3- R4-
Sum747 Snit373.50
83. 128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 2 371.50
R1372 R2371 R3- R4-
Sum743 Snit371.50
84. 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 2 366.50
R1369 R2364 R3- R4-
Sum733 Snit366.50
85. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 2 366.50
R1371 R2362 R3- R4-
Sum733 Snit366.50
86. 135104 Jesper Johansen Kastrup-Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 2 363.00
R1364 R2362 R3- R4-
Sum726 Snit363.00
87. 126244 Leif Thrysøe Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 362.00
R1370 R2354 R3- R4-
Sum724 Snit362.00
88. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 362.00
R1364 R2360 R3- R4-
Sum724 Snit362.00
89. 87303 Alex Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H1 2 359.00
R1363 R2355 R3- R4-
Sum718 Snit359.00
90. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 2 357.50
R1358 R2357 R3- R4-
Sum715 Snit357.50
91. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H1 2 356.00
R1361 R2351 R3- R4-
Sum712 Snit356.00
92. 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 2 355.50
R1364 R2347 R3- R4-
Sum711 Snit355.50
93. 113086 Begitte O. B. Løwgreen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 2 355.00
R1356 R2354 R3- R4-
Sum710 Snit355.00
94. 87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 353.50
R1354 R2353 R3- R4-
Sum707 Snit353.50
95. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 352.00
R1358 R2346 R3- R4-
Sum704 Snit352.00
96. 134795 Niels Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 2 352.00
R1373 R2331 R3- R4-
Sum704 Snit352.00
97. 101612 Søren Dam Winther Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 2 349.50
R1358 R2341 R3- R4-
Sum699 Snit349.50
98. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
V2H1 2 348.00
R1349 R2347 R3- R4-
Sum696 Snit348.00
99. 92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 345.00
R1362 R2328 R3- R4-
Sum690 Snit345.00
100. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
V2H1 2 344.00
R1355 R2333 R3- R4-
Sum688 Snit344.00
101. 127017 Claus Haack Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H1 2 343.50
R1349 R2338 R3- R4-
Sum687 Snit343.50
102. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
V2H1 2 341.50
R1345 R2338 R3- R4-
Sum683 Snit341.50
103. 111223 Michael Bodenhoff Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 2 339.00
R1357 R2321 R3- R4-
Sum678 Snit339.00
104. 138678 Kasper Kiærulf Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 2 331.50
R1340 R2323 R3- R4-
Sum663 Snit331.50
105. 55782 Søren Solberg Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 2 331.00
R1333 R2329 R3- R4-
Sum662 Snit331.00
106. 71219 Claus B. Mortensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 330.50
R1344 R2317 R3- R4-
Sum661 Snit330.50
107. 134154 Martin Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 2 329.50
R1338 R2321 R3- R4-
Sum659 Snit329.50
108. 132129 Kenneth Lindholm Petersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 2 329.00
R1335 R2323 R3- R4-
Sum658 Snit329.00
109. 134153 Andreas Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 2 322.50
R1323 R2322 R3- R4-
Sum645 Snit322.50
110. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 314.50
R1355 R2274 R3- R4-
Sum629 Snit314.50
111. 134573 Mai Jansen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 314.00
R1323 R2305 R3- R4-
Sum628 Snit314.00
112. 122180 Carsten Borch Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 2 310.50
R1318 R2303 R3- R4-
Sum621 Snit310.50
113. 134312 Wagn Heinrich Laugesen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 2 307.50
R1310 R2305 R3- R4-
Sum615 Snit307.50
114. 16099 Fin Pedersen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 2 301.50
R1319 R2284 R3- R4-
Sum603 Snit301.50
115. 126472 Michael Grosche Madsen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
V2H1 2 292.00
R1296 R2288 R3- R4-
Sum584 Snit292.00
116. 138679 Maria Wiinberg Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 2 289.00
R1299 R2279 R3- R4-
Sum578 Snit289.00
117. 129457 Kim Milling Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 2 275.00
R1312 R2238 R3- R4-
Sum550 Snit275.00
118. 138680 Sune Boesen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 2 270.00
R1276 R2264 R3- R4-
Sum540 Snit270.00
119. 130849 Jesper Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
V2H1 2 262.50
R1297 R2228 R3- R4-
Sum525 Snit262.50
120. 130848 Doris Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
V2H1 2 257.50
R1269 R2246 R3- R4-
Sum515 Snit257.50
121. 130225 Simo B. Denkel Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 2 213.50
R1220 R2207 R3- R4-
Sum427 Snit213.50
122. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 1 390.00
R1390 R2- R3- R4-
Sum390 Snit390.00
123. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 1 380.00
R1380 R2- R3- R4-
Sum380 Snit380.00
124. 57699 Tobias Dietz Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 380.00
R1380 R2- R3- R4-
Sum380 Snit380.00
125. 129239 Ronnie Schou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 379.00
R1379 R2- R3- R4-
Sum379 Snit379.00
126. 60370 Michael Å. Hansen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 376.00
R1376 R2- R3- R4-
Sum376 Snit376.00
127. 67889 Jan Guldbrandsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 374.00
R1374 R2- R3- R4-
Sum374 Snit374.00
128. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 373.00
R1373 R2- R3- R4-
Sum373 Snit373.00
129. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 1 373.00
R1373 R2- R3- R4-
Sum373 Snit373.00
130. 127758 Christian Møller Danekilde Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
V2H1 1 371.00
R1371 R2- R3- R4-
Sum371 Snit371.00
131. 96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 1 369.00
R1369 R2- R3- R4-
Sum369 Snit369.00
132. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 1 369.00
R1369 R2- R3- R4-
Sum369 Snit369.00
133. 129653 Anders Lindenhoff Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 369.00
R1369 R2- R3- R4-
Sum369 Snit369.00
134. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 368.00
R1368 R2- R3- R4-
Sum368 Snit368.00
135. 116074 Erik Thørup Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
V2H1 1 367.00
R1367 R2- R3- R4-
Sum367 Snit367.00
136. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 367.00
R1367 R2- R3- R4-
Sum367 Snit367.00
137. 83207 Tonny Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 366.00
R1366 R2- R3- R4-
Sum366 Snit366.00
138. 131171 Bogdan Przybycien Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 1 364.00
R1364 R2- R3- R4-
Sum364 Snit364.00
139. 101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 363.00
R1363 R2- R3- R4-
Sum363 Snit363.00
140. 127025 Jakob Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 1 363.00
R1363 R2- R3- R4-
Sum363 Snit363.00
141. 93356 Brian Brix Christiansen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
V2H1 1 362.00
R1362 R2- R3- R4-
Sum362 Snit362.00
142. 119238 Jacob Koch Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
V2H1 1 361.00
R1361 R2- R3- R4-
Sum361 Snit361.00
143. 71207 Erkki Søndergaard Skyttelauget Krudtuglen
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 360.00
R1360 R2- R3- R4-
Sum360 Snit360.00
144. 99727 Palle Damgaard Nielsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 360.00
R1360 R2- R3- R4-
Sum360 Snit360.00
145. 92832 Sebastian Mikkelsen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
V2H1 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
146. 10551 Jan Elgaard Sørensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
147. 127653 John Lau Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
148. 68504 Christian Vest Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 358.00
R1358 R2- R3- R4-
Sum358 Snit358.00
149. 13578 Ove Gottlieb Michelsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 1 357.00
R1357 R2- R3- R4-
Sum357 Snit357.00
150. 131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 355.00
R1355 R2- R3- R4-
Sum355 Snit355.00
151. 92839 Kasper Ladegaard Nielsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H1 1 354.00
R1354 R2- R3- R4-
Sum354 Snit354.00
152. 134363 Nicolai Petersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
V2H1 1 354.00
R1354 R2- R3- R4-
Sum354 Snit354.00
153. 28200 Peter Iversen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
V2H1 1 353.00
R1353 R2- R3- R4-
Sum353 Snit353.00
154. 135322 Per Spiegal Johansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 353.00
R1353 R2- R3- R4-
Sum353 Snit353.00
155. 105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 352.00
R1352 R2- R3- R4-
Sum352 Snit352.00
156. 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V2H1 1 352.00
R1352 R2- R3- R4-
Sum352 Snit352.00
157. 77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 351.00
R1351 R2- R3- R4-
Sum351 Snit351.00
158. 122326 Tom Lillelund Hasselbalch Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 1 351.00
R1351 R2- R3- R4-
Sum351 Snit351.00
159. 126414 Casper Idrizovic RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 350.00
R1350 R2- R3- R4-
Sum350 Snit350.00
160. 123367 Nana Louw Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 1 349.00
R1349 R2- R3- R4-
Sum349 Snit349.00
161. 122980 Daniela Grimshaw Haarby Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 1 348.00
R1348 R2- R3- R4-
Sum348 Snit348.00
162. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V2H1 1 348.00
R1348 R2- R3- R4-
Sum348 Snit348.00
163. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 1 348.00
R1348 R2- R3- R4-
Sum348 Snit348.00
164. 122238 Allan Vohs Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
V2H1 1 347.00
R1347 R2- R3- R4-
Sum347 Snit347.00
165. 84771 Erik Andersen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
V2H1 1 347.00
R1347 R2- R3- R4-
Sum347 Snit347.00
166. 128711 Jesper M. Jacobsen Haarby Skytteforening
DGI Fyn
V2H1 1 346.00
R1346 R2- R3- R4-
Sum346 Snit346.00
167. 68183 Brian Thomsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 344.00
R1344 R2- R3- R4-
Sum344 Snit344.00
168. 136822 Dennis Catharus Kristiansen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 1 344.00
R1344 R2- R3- R4-
Sum344 Snit344.00
169. 89619 Lene Friis Broagerlands Skytteforening
DGI Sønderjylland
V2H1 1 342.00
R1342 R2- R3- R4-
Sum342 Snit342.00
170. 128164 Morten Lensvold Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
V2H1 1 342.00
R1342 R2- R3- R4-
Sum342 Snit342.00
171. 130292 Kristoffer Herse Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 342.00
R1342 R2- R3- R4-
Sum342 Snit342.00
172. 26814 Søren Kjær Bak Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
V2H1 1 341.00
R1341 R2- R3- R4-
Sum341 Snit341.00
173. 28669 Torben R. Hansen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 1 340.00
R1340 R2- R3- R4-
Sum340 Snit340.00
174. 15984 Carsten Thimm Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 1 340.00
R1340 R2- R3- R4-
Sum340 Snit340.00
175. 93099 Jens Otto Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
V2H1 1 339.00
R1339 R2- R3- R4-
Sum339 Snit339.00
176. 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 339.00
R1339 R2- R3- R4-
Sum339 Snit339.00
177. 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 1 339.00
R1339 R2- R3- R4-
Sum339 Snit339.00
178. 97167 Jan Hjort Hansen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 338.00
R1338 R2- R3- R4-
Sum338 Snit338.00
179. 87571 Anders Diget Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 1 337.00
R1337 R2- R3- R4-
Sum337 Snit337.00
180. 101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 336.00
R1336 R2- R3- R4-
Sum336 Snit336.00
181. 26916 Jan H. B. Knudsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 1 335.00
R1335 R2- R3- R4-
Sum335 Snit335.00
182. 138783 Jesper René Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 1 334.00
R1334 R2- R3- R4-
Sum334 Snit334.00
183. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 1 334.00
R1334 R2- R3- R4-
Sum334 Snit334.00
184. 138454 Jørgen Pedersen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 333.00
R1333 R2- R3- R4-
Sum333 Snit333.00
185. 124316 Nikolaj Peyk Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 330.00
R1330 R2- R3- R4-
Sum330 Snit330.00
186. 123555 Jesper Munch Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
V2H1 1 330.00
R1330 R2- R3- R4-
Sum330 Snit330.00
187. 126471 Elena Efremova Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
V2H1 1 328.00
R1328 R2- R3- R4-
Sum328 Snit328.00
188. 133165 Erik Bødstrup Rasmussen Ry-Emborg Skytteforening
DGI Østjylland
V2H1 1 327.00
R1327 R2- R3- R4-
Sum327 Snit327.00
189. 97888 Peter Bygum Larsen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
V2H1 1 327.00
R1327 R2- R3- R4-
Sum327 Snit327.00
190. 133661 Kasper Sartou Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 324.00
R1324 R2- R3- R4-
Sum324 Snit324.00
191. 57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 321.00
R1321 R2- R3- R4-
Sum321 Snit321.00
192. 29059 Ditte Th. Thomsen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
V2H1 1 321.00
R1321 R2- R3- R4-
Sum321 Snit321.00
193. 72397 Stuart George Allan Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 321.00
R1321 R2- R3- R4-
Sum321 Snit321.00
194. 16155 Max Lauesgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 1 319.00
R1319 R2- R3- R4-
Sum319 Snit319.00
195. 134981 Henning Stouby Troelsgaard Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
V2H1 1 319.00
R1319 R2- R3- R4-
Sum319 Snit319.00
196. 133950 Krzysztof Daleszak RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 318.00
R1318 R2- R3- R4-
Sum318 Snit318.00
197. 132143 Markus Steinig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
V2H1 1 315.00
R1315 R2- R3- R4-
Sum315 Snit315.00
198. 131749 Henrik Vorborg Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 308.00
R1308 R2- R3- R4-
Sum308 Snit308.00
199. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 1 305.00
R1305 R2- R3- R4-
Sum305 Snit305.00
200. 131053 Lars G. Knudsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 305.00
R1305 R2- R3- R4-
Sum305 Snit305.00
201. 15016 Michael Pedersen Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
V2H1 1 304.00
R1304 R2- R3- R4-
Sum304 Snit304.00
202. 122277 Thomas Granum Aagaard Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 302.00
R1302 R2- R3- R4-
Sum302 Snit302.00
203. 138796 Peter Wolff Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 1 301.00
R1301 R2- R3- R4-
Sum301 Snit301.00
204. 126434 Kim Peder Pedersen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 299.00
R1299 R2- R3- R4-
Sum299 Snit299.00
205. 116351 Leif Nielsen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 1 298.00
R1298 R2- R3- R4-
Sum298 Snit298.00
206. 132793 Mette R. Jensen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 1 298.00
R1298 R2- R3- R4-
Sum298 Snit298.00
207. 112211 Lars Peder Hornhaver Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 295.00
R1295 R2- R3- R4-
Sum295 Snit295.00
208. 14770 Jacob Klærke Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 1 294.00
R1294 R2- R3- R4-
Sum294 Snit294.00
209. 94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
V2H1 1 294.00
R1294 R2- R3- R4-
Sum294 Snit294.00
210. 135400 Kathrine Vestergaard Jørgensen Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 293.00
R1293 R2- R3- R4-
Sum293 Snit293.00
211. 111586 Kell Thomas RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 290.00
R1290 R2- R3- R4-
Sum290 Snit290.00
212. 134106 Lars Nielsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
V2H1 1 290.00
R1290 R2- R3- R4-
Sum290 Snit290.00
213. 22821 Henrik Boserup Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
V2H1 1 288.00
R1288 R2- R3- R4-
Sum288 Snit288.00
214. 115590 Michael Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
V2H1 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
215. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
V2H1 1 265.00
R1265 R2- R3- R4-
Sum265 Snit265.00
216. 132792 Henriette Kronhoff Hansen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 1 254.00
R1254 R2- R3- R4-
Sum254 Snit254.00
217. 107555 Ina Frahm Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
V2H1 1 245.00
R1245 R2- R3- R4-
Sum245 Snit245.00
218. 129458 Henrik Ammondsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
V2H1 1 238.00
R1238 R2- R3- R4-
Sum238 Snit238.00
219. 133334 Pia Lose Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
V2H1 1 238.00
R1238 R2- R3- R4-
Sum238 Snit238.00
220. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
V2H1 1 225.00
R1225 R2- R3- R4-
Sum225 Snit225.00
221. 112371 Lars Nørholm Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
V2H1 1 218.00
R1218 R2- R3- R4-
Sum218 Snit218.00

Til toppen