Finpistol, 25m - Voksen 2-hånd | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 21. september 2020 - kl. 06:07
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 5 381.00
R1388 R2385 R3379 R4379
Sum1531 Snit382.75
2. 99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 4 380.75
R1383 R2380 R3380 R4380
Sum1523 Snit380.75
3. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 4 377.50
R1382 R2378 R3378 R4372
Sum1510 Snit377.50
4. 35317 Søren Madsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H1 4 374.25
R1383 R2376 R3373 R4365
Sum1497 Snit374.25
5. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 6 370.83
R1377 R2376 R3372 R4372
Sum1497 Snit374.25
6. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H1 9 370.11
R1376 R2375 R3374 R4372
Sum1497 Snit374.25
7. 42046 Arnold Christensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H1 5 370.00
R1385 R2374 R3371 R4367
Sum1497 Snit374.25
8. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H1 6 371.33
R1378 R2373 R3372 R4371
Sum1494 Snit373.50
9. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 5 370.60
R1376 R2375 R3372 R4368
Sum1491 Snit372.75
10. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 5 369.60
R1381 R2373 R3370 R4366
Sum1490 Snit372.50
11. 11589 Jens Peter Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 4 371.75
R1374 R2371 R3371 R4371
Sum1487 Snit371.75
12. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H1 7 367.29
R1375 R2369 R3368 R4367
Sum1479 Snit369.75
13. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 5 365.60
R1373 R2372 R3366 R4366
Sum1477 Snit369.25
14. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H2 9 364.56
R1374 R2369 R3368 R4366
Sum1477 Snit369.25
15. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H1 4 366.75
R1376 R2369 R3365 R4357
Sum1467 Snit366.75
16. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 4 366.75
R1380 R2365 R3365 R4357
Sum1467 Snit366.75
17. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 4 364.00
R1370 R2367 R3360 R4359
Sum1456 Snit364.00
18. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 4 363.50
R1373 R2369 R3362 R4350
Sum1454 Snit363.50
19. 35103 Uffe Borch Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 4 363.00
R1370 R2366 R3362 R4354
Sum1452 Snit363.00
20. 133836 Frank Møller Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 4 361.75
R1372 R2371 R3364 R4340
Sum1447 Snit361.75
21. 10998 Tom E. Hansen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 4 360.75
R1374 R2362 R3361 R4346
Sum1443 Snit360.75
22. 90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 4 359.25
R1371 R2362 R3354 R4350
Sum1437 Snit359.25
23. 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 4 353.50
R1362 R2352 R3352 R4348
Sum1414 Snit353.50
24. 126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 4 353.00
R1360 R2359 R3351 R4342
Sum1412 Snit353.00
25. 141958 Klaus Nørgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 4 353.00
R1363 R2358 R3351 R4340
Sum1412 Snit353.00
26. 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 4 350.50
R1354 R2354 R3348 R4346
Sum1402 Snit350.50
27. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 5 339.60
R1353 R2346 R3340 R4340
Sum1379 Snit344.75
28. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 6 339.67
R1350 R2341 R3341 R4338
Sum1370 Snit342.50
29. 142500 Michael Valeur Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 4 340.50
R1347 R2343 R3339 R4333
Sum1362 Snit340.50
30. 141957 Claus Raaby Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 4 339.25
R1362 R2356 R3344 R4295
Sum1357 Snit339.25
31. 90087 John Henry Just Schreiber Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 4 338.50
R1351 R2344 R3340 R4319
Sum1354 Snit338.50
32. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 5 335.80
R1350 R2340 R3334 R4328
Sum1352 Snit338.00
33. 139613 Lars Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 10 324.10
R1352 R2335 R3332 R4332
Sum1351 Snit337.75
34. 131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 9 317.44
R1350 R2340 R3332 R4325
Sum1347 Snit336.75
35. 139083 Søren Pedersen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 4 332.25
R1347 R2342 R3335 R4305
Sum1329 Snit332.25
36. 141454 Frank Hejselbæk Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 4 330.25
R1349 R2330 R3326 R4316
Sum1321 Snit330.25
37. 139611 Susanne Mosberg Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 13 312.92
R1328 R2328 R3326 R4323
Sum1305 Snit326.25
38. 111894 Henrik Andersen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 5 298.60
R1344 R2326 R3311 R4302
Sum1283 Snit320.75
39. 106388 Peter Allan Reynolds Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 10 299.30
R1330 R2312 R3308 R4304
Sum1254 Snit313.50
40. 101311 Gert Thorhauge Jensen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 4 309.50
R1314 R2313 R3309 R4302
Sum1238 Snit309.50
41. 142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 4 307.50
R1334 R2324 R3308 R4264
Sum1230 Snit307.50
42. 11590 Jens Jensen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 4 300.25
R1322 R2316 R3290 R4273
Sum1201 Snit300.25
43. 134795 Nils Johannes Klitmøller Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H1 3 379.33
R1383 R2378 R3377 R4-
Sum1138 Snit379.33
44. 82887 Leif Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 4 281.25
R1302 R2301 R3280 R4242
Sum1125 Snit281.25
45. 84732 Carsten Heegaard Petersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H2 3 371.33
R1381 R2370 R3363 R4-
Sum1114 Snit371.33
46. 134780 Aksel Jørgensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 3 369.67
R1374 R2370 R3365 R4-
Sum1109 Snit369.67
47. 114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 3 365.00
R1370 R2364 R3361 R4-
Sum1095 Snit365.00
48. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H2 3 363.00
R1371 R2359 R3359 R4-
Sum1089 Snit363.00
49. 136329 Søren Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H2 3 357.33
R1360 R2357 R3355 R4-
Sum1072 Snit357.33
50. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 3 357.00
R1362 R2359 R3350 R4-
Sum1071 Snit357.00
51. 142064 Henrik Løntoft Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 3 354.33
R1374 R2361 R3328 R4-
Sum1063 Snit354.33
52. 134153 Andreas Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 3 353.33
R1362 R2350 R3348 R4-
Sum1060 Snit353.33
53. 137428 Søren Andersen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 3 350.00
R1367 R2347 R3336 R4-
Sum1050 Snit350.00
54. 125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 3 349.67
R1359 R2345 R3345 R4-
Sum1049 Snit349.67
55. 34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H2 3 347.33
R1353 R2351 R3338 R4-
Sum1042 Snit347.33
56. 134154 Martin Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 3 340.67
R1356 R2336 R3330 R4-
Sum1022 Snit340.67
57. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 3 335.67
R1338 R2335 R3334 R4-
Sum1007 Snit335.67
58. 19081 Bent Ørskov Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 3 332.67
R1337 R2332 R3329 R4-
Sum998 Snit332.67
59. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
2H3 3 331.33
R1337 R2335 R3322 R4-
Sum994 Snit331.33
60. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 3 326.67
R1339 R2325 R3316 R4-
Sum980 Snit326.67
61. 140892 Kim Bo Poulsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
2H3 3 323.00
R1340 R2320 R3309 R4-
Sum969 Snit323.00
62. 142467 Ernes Gvosdar Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 3 316.67
R1339 R2321 R3290 R4-
Sum950 Snit316.67
63. 11035 Per Kristensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 3 290.67
R1323 R2300 R3249 R4-
Sum872 Snit290.67
64. 142548 Oscar Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 3 288.67
R1304 R2293 R3269 R4-
Sum866 Snit288.67
65. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H1 2 386.00
R1391 R2381 R3- R4-
Sum772 Snit386.00
66. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H1 2 379.50
R1381 R2378 R3- R4-
Sum759 Snit379.50
67. 54957 Carsten F. Petersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 2 378.00
R1380 R2376 R3- R4-
Sum756 Snit378.00
68. 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 2 374.00
R1378 R2370 R3- R4-
Sum748 Snit374.00
69. 32683 Erling Jørgensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 2 373.00
R1380 R2366 R3- R4-
Sum746 Snit373.00
70. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 2 365.00
R1369 R2361 R3- R4-
Sum730 Snit365.00
71. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 362.50
R1366 R2359 R3- R4-
Sum725 Snit362.50
72. 117647 Ole Breiner Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 355.50
R1374 R2337 R3- R4-
Sum711 Snit355.50
73. 87571 Anders Diget Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 2 353.50
R1361 R2346 R3- R4-
Sum707 Snit353.50
74. 136265 Isabella Cecilie Schmidt Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 2 352.00
R1357 R2347 R3- R4-
Sum704 Snit352.00
75. 56737 Rene Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 2 349.00
R1353 R2345 R3- R4-
Sum698 Snit349.00
76. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 2 348.00
R1359 R2337 R3- R4-
Sum696 Snit348.00
77. 122716 Dorte Nielsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 2 347.50
R1348 R2347 R3- R4-
Sum695 Snit347.50
78. 31549 Per Jacobsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 2 346.00
R1361 R2331 R3- R4-
Sum692 Snit346.00
79. 139207 Rikke Thodberg Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 2 343.50
R1346 R2341 R3- R4-
Sum687 Snit343.50
80. 132780 Henrik Lyngholt Larsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 2 342.00
R1344 R2340 R3- R4-
Sum684 Snit342.00
81. 109133 Bjørn Thomsen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 2 338.00
R1339 R2337 R3- R4-
Sum676 Snit338.00
82. 55529 H. C. Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H2 2 335.00
R1339 R2331 R3- R4-
Sum670 Snit335.00
83. 38263 Knud Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 2 331.00
R1353 R2309 R3- R4-
Sum662 Snit331.00
84. 141313 Tore Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 2 328.00
R1335 R2321 R3- R4-
Sum656 Snit328.00
85. 141625 Rasmus Skaftved Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 323.00
R1325 R2321 R3- R4-
Sum646 Snit323.00
86. 135400 Kathrine Vestergaard Jørgensen Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 2 322.00
R1323 R2321 R3- R4-
Sum644 Snit322.00
87. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 2 317.00
R1335 R2299 R3- R4-
Sum634 Snit317.00
88. 130849 Jesper Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
2H3 2 314.00
R1325 R2303 R3- R4-
Sum628 Snit314.00
89. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 2 311.00
R1328 R2294 R3- R4-
Sum622 Snit311.00
90. 119569 Carsten Larsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 2 310.00
R1325 R2295 R3- R4-
Sum620 Snit310.00
91. 142569 Linda Malene List Nissen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
2H3 2 308.50
R1319 R2298 R3- R4-
Sum617 Snit308.50
92. 140704 Boris Strandsbjerg Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 2 301.00
R1314 R2288 R3- R4-
Sum602 Snit301.00
93. 120228 Michael Lindgaard Mortensen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 291.00
R1303 R2279 R3- R4-
Sum582 Snit291.00
94. 141417 Ole Peter Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 2 288.50
R1291 R2286 R3- R4-
Sum577 Snit288.50
95. 84511 Dennis Bøgeskov Dalsgaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 2 285.50
R1336 R2235 R3- R4-
Sum571 Snit285.50
96. 130848 Doris Pedersen Grindsted Pistolklub
DGI Sydvest
2H3 2 284.50
R1310 R2259 R3- R4-
Sum569 Snit284.50
97. 141624 Peer Skaftved Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 2 276.00
R1289 R2263 R3- R4-
Sum552 Snit276.00
98. 90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 383.00
R1383 R2- R3- R4-
Sum383 Snit383.00
99. 125822 Lasse Dars Riis Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
2H1 1 377.00
R1377 R2- R3- R4-
Sum377 Snit377.00
100. 24634 Peer Boldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H1 1 377.00
R1377 R2- R3- R4-
Sum377 Snit377.00
101. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H1 1 377.00
R1377 R2- R3- R4-
Sum377 Snit377.00
102. 108759 Heidi Sofie Pedersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H1 1 375.00
R1375 R2- R3- R4-
Sum375 Snit375.00
103. 61271 Finn Larsen Nexø Skytteforening
DGI Bornholm
2H1 1 375.00
R1375 R2- R3- R4-
Sum375 Snit375.00
104. 135261 Michael Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H1 1 373.00
R1373 R2- R3- R4-
Sum373 Snit373.00
105. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 372.00
R1372 R2- R3- R4-
Sum372 Snit372.00
106. 61194 Ib Naumann Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H1 1 372.00
R1372 R2- R3- R4-
Sum372 Snit372.00
107. 13578 Ove Gottlieb Michelsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 1 372.00
R1372 R2- R3- R4-
Sum372 Snit372.00
108. 128729 Jens Dall Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H1 1 369.00
R1369 R2- R3- R4-
Sum369 Snit369.00
109. 61372 Helge Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H2 1 368.00
R1368 R2- R3- R4-
Sum368 Snit368.00
110. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 368.00
R1368 R2- R3- R4-
Sum368 Snit368.00
111. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 1 367.00
R1367 R2- R3- R4-
Sum367 Snit367.00
112. 141911 Jan Sørensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 367.00
R1367 R2- R3- R4-
Sum367 Snit367.00
113. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 365.00
R1365 R2- R3- R4-
Sum365 Snit365.00
114. 139219 Ole Christiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 1 364.00
R1364 R2- R3- R4-
Sum364 Snit364.00
115. 24741 Henryk Tenenbaum Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
2H2 1 363.00
R1363 R2- R3- R4-
Sum363 Snit363.00
116. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 363.00
R1363 R2- R3- R4-
Sum363 Snit363.00
117. 142465 Thomas Lind Madsen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
2H3 1 363.00
R1363 R2- R3- R4-
Sum363 Snit363.00
118. 59224 Brian Rich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 361.00
R1361 R2- R3- R4-
Sum361 Snit361.00
119. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
2H1 1 361.00
R1361 R2- R3- R4-
Sum361 Snit361.00
120. 134587 Kim Schmidt Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 361.00
R1361 R2- R3- R4-
Sum361 Snit361.00
121. 31129 Jørn Termansen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H1 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
122. 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 359.00
R1359 R2- R3- R4-
Sum359 Snit359.00
123. 87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 358.00
R1358 R2- R3- R4-
Sum358 Snit358.00
124. 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 1 357.00
R1357 R2- R3- R4-
Sum357 Snit357.00
125. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 355.00
R1355 R2- R3- R4-
Sum355 Snit355.00
126. 142565 Anders Teddy Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 354.00
R1354 R2- R3- R4-
Sum354 Snit354.00
127. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H2 1 351.00
R1351 R2- R3- R4-
Sum351 Snit351.00
128. 133049 Frantz Glantz-Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
2H3 1 349.00
R1349 R2- R3- R4-
Sum349 Snit349.00
129. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 347.00
R1347 R2- R3- R4-
Sum347 Snit347.00
130. 11593 Jann Hornum Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 347.00
R1347 R2- R3- R4-
Sum347 Snit347.00
131. 131611 Hans Erik Tjelum Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 346.00
R1346 R2- R3- R4-
Sum346 Snit346.00
132. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H1 1 343.00
R1343 R2- R3- R4-
Sum343 Snit343.00
133. 142609 Claus Lisberg Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 343.00
R1343 R2- R3- R4-
Sum343 Snit343.00
134. 19321 Niels Peter Bro Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 342.00
R1342 R2- R3- R4-
Sum342 Snit342.00
135. 132179 Simonia Tjelum Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 341.00
R1341 R2- R3- R4-
Sum341 Snit341.00
136. 142566 Peter Christensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 339.00
R1339 R2- R3- R4-
Sum339 Snit339.00
137. 138025 Rene Faigh Tåstrup Skytteforening 13.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 337.00
R1337 R2- R3- R4-
Sum337 Snit337.00
138. 38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 1 336.00
R1336 R2- R3- R4-
Sum336 Snit336.00
139. 134106 Lars Nielsen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 332.00
R1332 R2- R3- R4-
Sum332 Snit332.00
140. 132493 Bjarne Binder Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 1 330.00
R1330 R2- R3- R4-
Sum330 Snit330.00
141. 134725 Erik Albrecht Schollert Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 329.00
R1329 R2- R3- R4-
Sum329 Snit329.00
142. 117090 Hejdi Røygaard Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 328.00
R1328 R2- R3- R4-
Sum328 Snit328.00
143. 140028 Mikkel Jørgensen Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 327.00
R1327 R2- R3- R4-
Sum327 Snit327.00
144. 61298 Vilmer Jensen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H3 1 326.00
R1326 R2- R3- R4-
Sum326 Snit326.00
145. 139907 Torben Agerup Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 324.00
R1324 R2- R3- R4-
Sum324 Snit324.00
146. 130189 Claus Tronhjem Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 323.00
R1323 R2- R3- R4-
Sum323 Snit323.00
147. 119249 Jonas Holst Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 322.00
R1322 R2- R3- R4-
Sum322 Snit322.00
148. 61301 Verner Ipsen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H3 1 321.00
R1321 R2- R3- R4-
Sum321 Snit321.00
149. 129671 Henrik Skjønnemand Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
2H3 1 320.00
R1320 R2- R3- R4-
Sum320 Snit320.00
150. 16917 Ronny Stenfeldt Sørensen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 1 318.00
R1318 R2- R3- R4-
Sum318 Snit318.00
151. 102227 Rune Viggo Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
2H2 1 315.00
R1315 R2- R3- R4-
Sum315 Snit315.00
152. 120616 Lisbeth P. Danielsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 315.00
R1315 R2- R3- R4-
Sum315 Snit315.00
153. 60971 Niels Pedersen Aakirkeby Skytteforening
DGI Bornholm
2H3 1 314.00
R1314 R2- R3- R4-
Sum314 Snit314.00
154. 138678 Kasper Kiærulf Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
2H3 1 314.00
R1314 R2- R3- R4-
Sum314 Snit314.00
155. 16194 Lars Larsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 1 312.00
R1312 R2- R3- R4-
Sum312 Snit312.00
156. 72397 Stuart George Allan Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 311.00
R1311 R2- R3- R4-
Sum311 Snit311.00
157. 14643 Markus Hierzmann Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 311.00
R1311 R2- R3- R4-
Sum311 Snit311.00
158. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
2H3 1 310.00
R1310 R2- R3- R4-
Sum310 Snit310.00
159. 126441 Knud Jørgensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 310.00
R1310 R2- R3- R4-
Sum310 Snit310.00
160. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
2H3 1 310.00
R1310 R2- R3- R4-
Sum310 Snit310.00
161. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
2H3 1 306.00
R1306 R2- R3- R4-
Sum306 Snit306.00
162. 12804 Ole Mouritsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 304.00
R1304 R2- R3- R4-
Sum304 Snit304.00
163. 141516 Sanne Brandt Rosenlund Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
2H3 1 294.00
R1294 R2- R3- R4-
Sum294 Snit294.00
164. 142492 René William Holsko Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
2H3 1 292.00
R1292 R2- R3- R4-
Sum292 Snit292.00
165. 15079 Martin B. Mathiasen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
2H2 1 292.00
R1292 R2- R3- R4-
Sum292 Snit292.00
166. 61050 Mathias Maegaard Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
2H3 1 286.00
R1286 R2- R3- R4-
Sum286 Snit286.00
167. 129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
2H3 1 283.00
R1283 R2- R3- R4-
Sum283 Snit283.00
168. 56284 Benny Christiansen Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 282.00
R1282 R2- R3- R4-
Sum282 Snit282.00
169. 125509 Jan Hedengran Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 282.00
R1282 R2- R3- R4-
Sum282 Snit282.00
170. 113824 Mathias Mortensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
2H3 1 278.00
R1278 R2- R3- R4-
Sum278 Snit278.00
171. 17248 Bent Ole Borup Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
2H3 1 272.00
R1272 R2- R3- R4-
Sum272 Snit272.00
172. 134588 Leif Bech Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
2H3 1 269.00
R1269 R2- R3- R4-
Sum269 Snit269.00
173. 125023 Carlo Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
2H3 1 258.00
R1258 R2- R3- R4-
Sum258 Snit258.00
174. 138569 Carsten Huus Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
2H3 1 250.00
R1250 R2- R3- R4-
Sum250 Snit250.00
175. 137020 Gönül Bicen Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
2H3 1 244.00
R1244 R2- R3- R4-
Sum244 Snit244.00

Til toppen