TerrænPistol Junior | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 29. februar 2020 - kl. 06:05
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 122815 Matis Helbo Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
JUN 9 40.00
R149 R243 R343 R442
Sum177 Snit44.25
2. 96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
JUN 4 31.25
R133 R232 R332 R428
Sum125 Snit31.25
3. 128893 Sebastian Budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
JUN 3 20.33
R128 R222 R311 R4-
Sum61 Snit20.33
4. 108109 Thomas Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
JUN 2 29.00
R132 R226 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
5. 112068 Pelle Bøgedal Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
JUN 2 25.50
R127 R224 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
6. 114273 Rasmus Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
JUN 2 20.50
R125 R216 R3- R4-
Sum41 Snit20.50
7. 118403 Nicklas Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
JUN 2 19.50
R121 R218 R3- R4-
Sum39 Snit19.50
8. 138182 Liva Heideby Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
JUN 2 19.50
R124 R215 R3- R4-
Sum39 Snit19.50
9. 108110 Tobias Bøgh jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
JUN 2 19.00
R120 R218 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
10. 129768 Phillip Koch Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
JUN 2 18.00
R119 R217 R3- R4-
Sum36 Snit18.00
11. 122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
JUN 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
12. 130393 Lucas Bjerregaard Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
JUN 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
13. 119456 Johannes Pedersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
JUN 2 16.00
R116 R216 R3- R4-
Sum32 Snit16.00
14. 133763 Kristian Karlsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
JUN 3 10.00
R117 R27 R36 R4-
Sum30 Snit10.00
15. 105096 Emil Christensen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
JUN 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
16. 103691 Mikkel H. Wendell Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
JUN 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
17. 131197 Nicki Skifte Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
JUN 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
18. 135954 Ludvig Diesbjerg Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
JUN 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
19. 136319 Catrine Hedegaard Andersen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
JUN 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
20. 129928 Casper Husman Lunde Sg&I
DGI Fyn
JUN 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00

Til toppen