TerrænPistol Voksen | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 21. september 2020 - kl. 06:08
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP1 4 56.00
R171 R251 R351 R451
Sum224 Snit56.00
2. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP1 3 54.00
R163 R251 R348 R4-
Sum162 Snit54.00
3. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
TP2 3 53.00
R161 R250 R348 R4-
Sum159 Snit53.00
4. 127099 Jeppe Lund Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP1 3 49.33
R152 R249 R347 R4-
Sum148 Snit49.33
5. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
TP1 3 49.00
R151 R249 R347 R4-
Sum147 Snit49.00
6. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
TP1 3 47.67
R149 R248 R346 R4-
Sum143 Snit47.67
7. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
TP1 3 47.00
R149 R248 R344 R4-
Sum141 Snit47.00
8. 121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 3 45.67
R151 R246 R340 R4-
Sum137 Snit45.67
9. 117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening
DGI Fyn
TP4 3 44.00
R165 R241 R326 R4-
Sum132 Snit44.00
10. 90306 Annette Winther Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 3 43.33
R148 R241 R341 R4-
Sum130 Snit43.33
11. 127338 Anja Høll Greisen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
TP2 3 43.33
R146 R243 R341 R4-
Sum130 Snit43.33
12. 118018 Christian Richter-Pedersen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
TP3 3 42.67
R147 R242 R339 R4-
Sum128 Snit42.67
13. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
TP1 2 62.00
R174 R250 R3- R4-
Sum124 Snit62.00
14. 122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
TP1 2 57.50
R165 R250 R3- R4-
Sum115 Snit57.50
15. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 3 38.33
R144 R240 R331 R4-
Sum115 Snit38.33
16. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP2 2 56.00
R168 R244 R3- R4-
Sum112 Snit56.00
17. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
TP1 2 55.50
R163 R248 R3- R4-
Sum111 Snit55.50
18. 59745 Helle Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP3 3 35.33
R139 R237 R330 R4-
Sum106 Snit35.33
19. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 3 35.33
R142 R232 R332 R4-
Sum106 Snit35.33
20. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
TP2 2 52.50
R158 R247 R3- R4-
Sum105 Snit52.50
21. 130450 Finn Mose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
TP4 4 26.25
R131 R227 R327 R420
Sum105 Snit26.25
22. 94074 Michael Christensen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 3 34.33
R136 R235 R332 R4-
Sum103 Snit34.33
23. 51937 Michael D. Buch Odense Skyttekreds
DGI Fyn
TP2 2 51.00
R155 R247 R3- R4-
Sum102 Snit51.00
24. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 2 50.50
R159 R242 R3- R4-
Sum101 Snit50.50
25. 103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
TP1 2 50.00
R150 R250 R3- R4-
Sum100 Snit50.00
26. 68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
TP2 2 49.50
R153 R246 R3- R4-
Sum99 Snit49.50
27. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP1 2 49.00
R149 R249 R3- R4-
Sum98 Snit49.00
28. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
TP1 2 48.50
R151 R246 R3- R4-
Sum97 Snit48.50
29. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP3 3 32.33
R138 R231 R328 R4-
Sum97 Snit32.33
30. 109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
TP1 2 48.00
R150 R246 R3- R4-
Sum96 Snit48.00
31. 101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
TP2 2 48.00
R151 R245 R3- R4-
Sum96 Snit48.00
32. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP1 2 48.00
R149 R247 R3- R4-
Sum96 Snit48.00
33. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP3 3 32.00
R139 R236 R321 R4-
Sum96 Snit32.00
34. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
TP1 2 47.50
R149 R246 R3- R4-
Sum95 Snit47.50
35. 68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
TP2 2 46.00
R148 R244 R3- R4-
Sum92 Snit46.00
36. 117404 Ken Kay Dalum Skytteforening
DGI Fyn
TP4 2 46.00
R155 R237 R3- R4-
Sum92 Snit46.00
37. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
TP3 2 46.00
R152 R240 R3- R4-
Sum92 Snit46.00
38. 127701 Peter Budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP1 2 46.00
R149 R243 R3- R4-
Sum92 Snit46.00
39. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
TP2 2 45.50
R149 R242 R3- R4-
Sum91 Snit45.50
40. 66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
TP2 2 45.00
R149 R241 R3- R4-
Sum90 Snit45.00
41. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
TP2 2 44.50
R146 R243 R3- R4-
Sum89 Snit44.50
42. 91723 Jan Røjkjær Odense Skyttekreds
DGI Fyn
TP2 2 44.50
R154 R235 R3- R4-
Sum89 Snit44.50
43. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
TP2 2 44.50
R147 R242 R3- R4-
Sum89 Snit44.50
44. 70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
TP2 2 44.00
R144 R244 R3- R4-
Sum88 Snit44.00
45. 52034 Flemming Buch Odense Skyttekreds
DGI Fyn
TP3 2 44.00
R146 R242 R3- R4-
Sum88 Snit44.00
46. 81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
TP3 2 43.50
R144 R243 R3- R4-
Sum87 Snit43.50
47. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 2 43.50
R150 R237 R3- R4-
Sum87 Snit43.50
48. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 2 43.50
R151 R236 R3- R4-
Sum87 Snit43.50
49. 131158 Morten Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
TP4 2 43.00
R146 R240 R3- R4-
Sum86 Snit43.00
50. 60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 2 43.00
R143 R243 R3- R4-
Sum86 Snit43.00
51. 135936 Dan René Nielsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 3 28.67
R135 R226 R325 R4-
Sum86 Snit28.67
52. 70374 Jan Schmidt Skovshoved Idrætsforening
DGI Storkøbenhavn
TP2 2 42.50
R144 R241 R3- R4-
Sum85 Snit42.50
53. 21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 2 42.50
R149 R236 R3- R4-
Sum85 Snit42.50
54. 115663 Tommy Brandt Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
TP2 2 41.00
R142 R240 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
55. 128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
TP2 2 41.00
R146 R236 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
56. 129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 2 41.00
R144 R238 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
57. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
TP3 2 40.50
R145 R236 R3- R4-
Sum81 Snit40.50
58. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 2 40.50
R143 R238 R3- R4-
Sum81 Snit40.50
59. 115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 2 40.00
R145 R235 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
60. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
TP3 2 39.50
R146 R233 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
61. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 2 39.00
R141 R237 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
62. 134218 Karina Petersen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
TP3 2 39.00
R141 R237 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
63. 119518 Anders Lykke Christensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
TP3 2 39.00
R142 R236 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
64. 138205 Nicolai Hansen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
TP3 2 38.50
R143 R234 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
65. 88097 Jørn Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP3 3 25.67
R134 R222 R321 R4-
Sum77 Snit25.67
66. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP3 2 38.00
R142 R234 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
67. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 2 37.00
R139 R235 R3- R4-
Sum74 Snit37.00
68. 54957 Carsten F. Petersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP3 2 35.50
R137 R234 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
69. 126686 Sabrina Lustü Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
TP4 2 33.50
R137 R230 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
70. 77605 Helle Meier Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP3 2 33.50
R136 R231 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
71. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
TP1 1 66.00
R166 R2- R3- R4-
Sum66 Snit66.00
72. 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 2 33.00
R136 R230 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
73. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
TP1 1 65.00
R165 R2- R3- R4-
Sum65 Snit65.00
74. 130597 Jan Ballegaard Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 2 32.00
R138 R226 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
75. 86746 Anders Frimuth Kristensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
TP2 1 63.00
R163 R2- R3- R4-
Sum63 Snit63.00
76. 133537 Jan Haastrup Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
TP4 2 31.50
R132 R231 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
77. 126474 Heinrich Flyvholm Okkerstrøm Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
TP3 2 31.00
R134 R228 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
78. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
TP2 1 61.00
R161 R2- R3- R4-
Sum61 Snit61.00
79. 60917 Annette Jarlskov Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
TP4 2 28.50
R131 R226 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
80. 71565 Jan Jørgensen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
TP4 2 27.00
R137 R217 R3- R4-
Sum54 Snit27.00
81. 91102 Brian Lindquist Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
TP4 2 27.00
R136 R218 R3- R4-
Sum54 Snit27.00
82. 56361 Kent Vincent Andersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP1 1 52.00
R152 R2- R3- R4-
Sum52 Snit52.00
83. 86998 Hasse Nielsen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP1 1 52.00
R152 R2- R3- R4-
Sum52 Snit52.00
84. 135746 Anders Norgren DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
TP1 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
85. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
TP1 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
86. 125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
TP4 2 25.50
R128 R223 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
87. 58455 Dan Back Jensen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 2 25.50
R129 R222 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
88. 70304 Thomas Kofoed-Andersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
TP1 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
89. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
90. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
91. 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
TP1 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
92. 89032 Aske Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
TP1 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
93. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP2 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
94. 28919 Klaus Steffensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
TP2 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
95. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
TP2 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
96. 135747 Lennart Gustafsson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
TP1 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
97. 124654 Jesper D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP2 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
98. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
TP1 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
99. 88094 Tobias Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
100. 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
101. 66353 David Krobæk Grainger Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
TP2 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
102. 55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP2 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
103. 129629 Martin Kaae Hansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
TP4 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
104. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
TP2 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
105. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
TP1 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
106. 91804 Morten Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
107. 20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
TP1 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
108. 139370 Rune Hammer Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP1 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
109. 28747 Poul Erik Bloch Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
TP2 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
110. 29055 Ebbe Sørensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
TP1 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
111. 135743 Tomas Svensson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
TP1 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
112. 14860 Bo Lykholt Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP2 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
113. 55123 Preben Villadsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP2 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
114. 135741 Klas Svensson Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP1 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
115. 56529 Finn Berg Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP1 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
116. 130195 Line Sørensen Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP4 2 23.50
R125 R222 R3- R4-
Sum47 Snit23.50
117. 13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
TP2 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
118. 59224 Brian Rich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP1 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
119. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
120. 115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
TP2 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
121. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
TP2 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
122. 105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
123. 126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
TP2 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
124. 13708 Benjamin Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
TP2 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
125. 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
126. 13293 Per S. Nielsen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
TP3 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
127. 70806 Claudi Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
TP1 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
128. 19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
TP1 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
129. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
TP2 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
130. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP1 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
131. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
132. 130371 Søren Kromann Mandrup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
TP2 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
133. 129060 Brian Christensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
TP3 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
134. 58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
135. 13543 Villy Hvarregaard Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
TP3 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
136. 125780 Robert Bondo-Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP1 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
137. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP1 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
138. 81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
139. 16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
TP2 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
140. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
TP4 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
141. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
TP3 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
142. 129528 Mikkel Gudbrand Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
143. 92280 Jan Boesen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
TP2 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
144. 16424 Ole Jensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP2 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
145. 137889 Martin Noer Larsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
TP3 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
146. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
TP2 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
147. 114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP3 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
148. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
TP1 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
149. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
150. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
TP2 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
151. 111971 Jimmy Jensen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP2 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
152. 133049 Frantz Glantz-Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
TP3 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
153. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
TP3 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
154. 135750 Ragnar Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP2 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
155. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
TP1 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
156. 119966 Brian S. Pedersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
157. 29009 Henrik Steffensen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
TP2 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
158. 130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
TP3 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
159. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
160. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
161. 113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
162. 137421 Brian Erdmann Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
TP4 2 22.00
R124 R220 R3- R4-
Sum44 Snit22.00
163. 90554 Lars Mathiasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP2 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
164. 124653 Henrik D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP2 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
165. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP2 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
166. 121447 Tim Sloth Johansen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP3 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
167. 126520 Peter Frimuth Hansen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
TP3 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
168. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
TP3 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
169. 10158 Jan Hejgaard Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
TP3 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
170. 134511 Alex Rasmussen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP3 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
171. 117100 Lars Bugge Blistrup S&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
TP2 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
172. 56382 Heidi Nyberg Hansen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP2 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
173. 56143 Steffen Kristensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP2 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
174. 56426 Simon Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP1 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
175. 69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
176. 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
TP1 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
177. 122716 Dorte Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP4 2 21.50
R124 R219 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
178. 126498 Ronny Erik Nielsen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
TP4 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
179. 69877 Lars Pedersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
TP2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
180. 46449 Mikkel Eriksen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
TP2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
181. 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
TP2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
182. 116871 Torben Lilholm Madsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP3 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
183. 102227 Rune Viggo Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
TP2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
184. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
185. 121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
186. 135748 Mona Rundquist DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
TP2 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
187. 135745 Kerstin Östedt DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
TP2 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
188. 85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
TP3 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
189. 24175 Bo Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
TP2 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
190. 56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
TP2 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
191. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
192. 17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
TP3 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
193. 129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
TP2 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
194. 135322 Per Spiegal Johansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
195. 87732 Thomas Dyregaard Ravnen
DGI Nordsjælland
TP2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
196. 137265 Bo Riis Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
197. 85643 Michael Petersen Vordingborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP2 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
198. 126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
TP3 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
199. 102026 Steen Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
TP4 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
200. 130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
201. 139842 Claes Andersen Long Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
TP2 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
202. 126447 Thomas Karl Salaba Ravnen
DGI Nordsjælland
TP4 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
203. 134822 Dennis Funder Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
TP3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
204. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
205. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
206. 17165 Hans Held Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
207. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
208. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP2 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
209. 16155 Max Lauesgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
TP3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
210. 133694 Marek Krasinski Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
TP4 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
211. 129490 Mads Frederiksen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
TP3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
212. 129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
TP2 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
213. 10210 Steen Larsen Ålbæk Skytteforening
DGI Nordjylland
TP3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
214. 10206 Tom Jørgensen Ålbæk Skytteforening
DGI Nordjylland
TP3 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
215. 142465 Thomas Lind Madsen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
TP4 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
216. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
217. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP4 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
218. 122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
TP3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
219. 44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
TP3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
220. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
TP2 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
221. 120616 Lisbeth P. Danielsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
TP4 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
222. 56737 Rene Kelberg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
223. 104108 Robert Torpe Meulengracht Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP2 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
224. 117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
TP3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
225. 123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP3 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
226. 134599 Jørn Wåke Rasmussen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP4 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
227. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP4 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
228. 109428 Dennis Flemming Madsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
TP3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
229. 15983 Carsten Ullerup Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
230. 52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
TP3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
231. 52945 Hans Henrik Jensen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
TP3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
232. 129068 Christian Koch Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
TP3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
233. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
TP4 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
234. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
TP4 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
235. 137965 Christian Adler Jacobsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
236. 55529 H. C. Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
237. 134154 Martin Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
238. 18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
TP3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
239. 115541 Rolf Andersen Ålbæk Skytteforening
DGI Nordjylland
TP3 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
240. 134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
241. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
TP4 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
242. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP3 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
243. 133495 Thomas Just Petersen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
TP3 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
244. 16520 Chresten Uttrup Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP3 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
245. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
TP3 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
246. 124054 Michael Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
TP3 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
247. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
TP3 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
248. 55855 Niels Ernst Johansson Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP3 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
249. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
250. 46286 Trine Hovgaard Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP4 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
251. 136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP2 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
252. 135744 Hans Skog DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
TP3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
253. 124625 Allan Elgaard Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
TP3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
254. 137206 Thommas Knudsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
255. 73607 Ole Laursen Frederiksværk Skytteforening
DGI Nordsjælland
TP3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
256. 129448 Kitty Holm Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
TP2 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
257. 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
TP4 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
258. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
259. 82346 Claus Vadum Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
TP4 2 17.00
R128 R26 R3- R4-
Sum34 Snit17.00
260. 129527 Christian Dyhr Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
TP3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
261. 129926 Maiken Heje Nielsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
TP4 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
262. 138353 Rasmus Thomas Bach Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
TP4 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
263. 111950 Morten Jespersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
264. 56625 Ole Højbjerg Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP3 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
265. 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
TP2 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
266. 125381 Henrik Lorentzen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
TP3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
267. 128426 Frank Reinholt Andersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
268. 12377 Tomas Lauridsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP4 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
269. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
TP1 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
270. 119080 Alexander Fischer Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
TP4 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
271. 116437 Sten Pold Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
272. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
273. 101062 Philip Lodal Skovshoved Idrætsforening
DGI Storkøbenhavn
TP3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
274. 100825 Christian Rosenmeyer Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
TP4 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
275. 116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
TP3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
276. 51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
TP4 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
277. 114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
278. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
279. 124269 Klavs Møller Andersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
TP3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
280. 100961 Anders Bo Jensen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
281. 18305 Heidi Pedersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
TP3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
282. 10281 Finn Rasmussen Ålbæk Skytteforening
DGI Nordjylland
TP3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
283. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
284. 85054 Lasse Milling Eriksen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP2 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
285. 68615 Finn Ziemlis Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
TP4 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
286. 107164 Keld Winther Andreasen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
TP3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
287. 18262 Ivan Jensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
TP4 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
288. 136794 Carsten Cat Jensen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
289. 117311 Povl Martens Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
TP4 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
290. 139371 Corneliah Agnes Rosamynthe Skovlund Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
TP4 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
291. 129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
TP4 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
292. 102006 Bjarne Svendsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
293. 47466 Sten Rasmussen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
TP4 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
294. 28658 Anders Larsen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
TP4 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
295. 135588 Niels Riise Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
TP4 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
296. 135742 Gunnar Svensson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
TP4 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
297. 136697 Mikkel Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
TP4 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
298. 130569 Martin Frost Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
TP4 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
299. 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP4 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
300. 116258 Rene Hedegaard Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP4 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
301. 56420 Alf Vincent Andersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP4 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
302. 139255 Gert Rettig Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP4 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
303. 136822 Dennis Catharus Kristiansen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
TP4 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
304. 93784 Michael Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP4 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
305. 83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
TP4 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
306. 137434 Nils Bøyesen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
TP4 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
307. 138150 Lennart Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
TP4 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
308. 134743 Ane Catrine Schultz Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
TP4 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
309. 126685 Rasmus Andrew Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
TP4 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
310. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
TP4 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
311. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP3 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
312. 134537 Peter Anderskov Jensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
TP4 2 13.00
R116 R210 R3- R4-
Sum26 Snit13.00
313. 133981 Robert Lambert Johnsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
314. 85328 Theis Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
TP4 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
315. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
TP4 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
316. 109981 Klaus Svindborg Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
TP4 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
317. 92288 Anders Danielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
TP4 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
318. 139174 Rune Carlsson Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
TP4 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
319. 108276 Mogens Graarup Hoven Ålbæk Skytteforening
DGI Nordjylland
TP4 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
320. 126724 Preben John Christensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
TP4 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
321. 122043 Katrine Wolter Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
322. 142508 Torben S. Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP4 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
323. 125023 Carlo Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
TP4 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
324. 66581 John Aarø Mortensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
TP4 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
325. 132746 Søren Elver Hansen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
TP4 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
326. 106941 Ulrich Bjerregaard Ravnen
DGI Nordsjælland
TP4 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
327. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
328. 60595 Per Viuff Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
TP4 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
329. 138135 Brian Juulsmose Odense Skyttekreds
DGI Fyn
TP4 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
330. 137964 Anders Vesth Jacobsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
331. 142437 Benjamin Buter Petersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP4 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
332. 21143 John Walker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP2 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
333. 123557 Klaus Andersen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP4 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
334. 121597 Henrik Pedersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
335. 70447 Tom Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
TP4 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
336. 86324 Jan Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
TP4 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
337. 122680 Ulla Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
TP4 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
338. 132600 Dennis Sørensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
339. 142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
340. 131288 Sanja Lund Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
TP4 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
341. 132496 Kim Brøndmark Værløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
TP4 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
342. 142509 Søren Peter Bang Nissen Lunde Sg&I
DGI Fyn
TP4 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
343. 20707 Christen Christensen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
TP4 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
344. 69088 Niels Asp Nielsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
TP4 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
345. 138296 Kenneth Wilson Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
TP4 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
346. 106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
TP4 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
347. 71315 Kaj J Jørgensen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
TP4 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00

Til toppen