Riffel, 15m - Stilling | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 20. januar 2021 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 8 199.75
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 9 197.56
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
3. 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 12 197.08
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
4. 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 8 197.50
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
5. 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 6 197.50
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
6. 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 11 196.64
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
7. 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 4 198.00
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
8. 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 8 196.25
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
9. 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 15 196.00
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
10. 84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
ST1 12 193.83
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
11. 130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST1 6 196.17
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
12. 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST1 9 195.44
R1198 R2198 R3196 R4195
Sum787 Snit196.75
13. 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST1 8 195.38
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
14. 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 5 195.60
R1198 R2197 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
15. 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 10 194.20
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
16. 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 8 193.38
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
17. 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
ST1 14 192.57
R1196 R2196 R3196 R4195
Sum783 Snit195.75
18. 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 8 194.38
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
19. 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 12 193.58
R1196 R2196 R3196 R4194
Sum782 Snit195.50
20. 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 11 190.00
R1196 R2196 R3196 R4193
Sum781 Snit195.25
21. 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST1 7 193.57
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
22. 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 9 193.33
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
23. 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
ST1 12 192.25
R1196 R2195 R3195 R4193
Sum779 Snit194.75
24. 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 10 192.40
R1197 R2194 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
25. 101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 11 191.82
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
26. 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 8 193.00
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
27. 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 10 191.50
R1196 R2195 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
28. 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 8 191.13
R1196 R2195 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
29. 86870 Jesper Pedersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 4 193.50
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
30. 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 11 190.00
R1199 R2192 R3192 R4190
Sum773 Snit193.25
31. 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 4 193.00
R1197 R2192 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
32. 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 12 190.00
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
33. 62982 Thomas Kacirek Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST2 11 189.55
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
34. 119405 Vinni Christensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 8 190.25
R1195 R2193 R3192 R4190
Sum770 Snit192.50
35. 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 14 189.14
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
36. 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 8 190.13
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
37. 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 16 189.19
R1194 R2193 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
38. 59536 Johnny Olsen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 4 192.00
R1194 R2192 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
39. 134571 Kim Kristensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 12 188.00
R1195 R2194 R3190 R4189
Sum768 Snit192.00
40. 61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 4 191.75
R1194 R2193 R3190 R4190
Sum767 Snit191.75
41. 65649 Sune Johansson Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST1 4 191.75
R1196 R2194 R3191 R4186
Sum767 Snit191.75
42. 65647 Svenn Skjærbæk Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST2 5 191.40
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
43. 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 5 190.80
R1196 R2192 R3190 R4189
Sum767 Snit191.75
44. 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 7 190.43
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
45. 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 7 190.43
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
46. 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 7 190.14
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
47. 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 12 189.67
R1192 R2192 R3192 R4191
Sum767 Snit191.75
48. 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 9 189.56
R1194 R2192 R3192 R4189
Sum767 Snit191.75
49. 59650 Allan Hansen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 6 189.33
R1193 R2193 R3192 R4189
Sum767 Snit191.75
50. 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 5 191.20
R1193 R2193 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
51. 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 4 191.25
R1196 R2191 R3189 R4189
Sum765 Snit191.25
52. 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST2 10 189.50
R1193 R2191 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
53. 22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 9 189.11
R1193 R2192 R3191 R4189
Sum765 Snit191.25
54. 52423 Henrik G. Nielsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
ST2 11 188.82
R1192 R2191 R3191 R4191
Sum765 Snit191.25
55. 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 4 191.00
R1193 R2192 R3191 R4188
Sum764 Snit191.00
56. 71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST1 4 191.00
R1193 R2191 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
57. 22154 Allan Aagaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 4 191.00
R1193 R2191 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
58. 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST1 6 190.33
R1193 R2191 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
59. 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 7 188.86
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
60. 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 10 188.10
R1192 R2192 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
61. 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 7 189.14
R1194 R2191 R3190 R4188
Sum763 Snit190.75
62. 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 12 187.83
R1194 R2190 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
63. 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
ST2 6 189.83
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
64. 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 8 188.38
R1193 R2191 R3189 R4189
Sum762 Snit190.50
65. 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 10 187.90
R1193 R2191 R3190 R4188
Sum762 Snit190.50
66. 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 12 187.58
R1191 R2191 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
67. 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 4 190.00
R1191 R2191 R3191 R4187
Sum760 Snit190.00
68. 62329 Jan O. Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST1 5 189.20
R1193 R2191 R3190 R4186
Sum760 Snit190.00
69. 68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST2 14 187.93
R1191 R2191 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
70. 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST1 4 189.75
R1192 R2191 R3190 R4186
Sum759 Snit189.75
71. 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST1 4 189.75
R1193 R2190 R3189 R4187
Sum759 Snit189.75
72. 117829 Camilla Harder Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 7 188.00
R1192 R2190 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
73. 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 4 189.50
R1193 R2189 R3188 R4188
Sum758 Snit189.50
74. 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 12 187.83
R1191 R2189 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
75. 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST2 6 187.83
R1192 R2190 R3188 R4188
Sum758 Snit189.50
76. 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 16 186.13
R1190 R2190 R3190 R4188
Sum758 Snit189.50
77. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 19 185.68
R1193 R2189 R3188 R4188
Sum758 Snit189.50
78. 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
ST2 4 189.25
R1192 R2191 R3189 R4185
Sum757 Snit189.25
79. 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 4 189.25
R1190 R2190 R3190 R4187
Sum757 Snit189.25
80. 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 8 188.00
R1190 R2189 R3189 R4189
Sum757 Snit189.25
81. 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 13 186.46
R1190 R2189 R3189 R4189
Sum757 Snit189.25
82. 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 4 188.75
R1194 R2190 R3186 R4185
Sum755 Snit188.75
83. 43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST2 5 188.20
R1191 R2189 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
84. 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 6 187.00
R1192 R2191 R3187 R4185
Sum755 Snit188.75
85. 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 5 187.80
R1190 R2190 R3188 R4186
Sum754 Snit188.50
86. 53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 9 187.00
R1190 R2190 R3187 R4187
Sum754 Snit188.50
87. 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 6 186.67
R1193 R2188 R3188 R4185
Sum754 Snit188.50
88. 65841 Jan Holm-Larsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST2 9 186.22
R1189 R2189 R3189 R4187
Sum754 Snit188.50
89. 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 6 186.17
R1191 R2189 R3187 R4187
Sum754 Snit188.50
90. 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 15 184.93
R1191 R2188 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
91. 127167 Kristine Nymand Jakobsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 4 188.25
R1194 R2190 R3185 R4184
Sum753 Snit188.25
92. 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 5 187.40
R1194 R2190 R3185 R4184
Sum753 Snit188.25
93. 62432 Bjarne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 5 186.80
R1190 R2189 R3187 R4186
Sum752 Snit188.00
94. 25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 5 186.20
R1192 R2188 R3188 R4184
Sum752 Snit188.00
95. 86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 4 187.75
R1193 R2189 R3186 R4183
Sum751 Snit187.75
96. 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 5 187.40
R1190 R2188 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
97. 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 7 185.71
R1189 R2188 R3187 R4187
Sum751 Snit187.75
98. 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 6 187.17
R1189 R2187 R3187 R4187
Sum750 Snit187.50
99. 119041 Jakob Krogsgaard Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 6 186.67
R1188 R2188 R3188 R4186
Sum750 Snit187.50
100. 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 6 186.33
R1192 R2186 R3186 R4186
Sum750 Snit187.50
101. 117148 Thor Fogde Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
ST3 6 184.17
R1191 R2188 R3186 R4184
Sum749 Snit187.25
102. 68949 Claus Bruun Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 4 187.00
R1189 R2189 R3187 R4183
Sum748 Snit187.00
103. 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 10 184.90
R1187 R2187 R3187 R4186
Sum747 Snit186.75
104. 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 7 184.57
R1191 R2186 R3185 R4185
Sum747 Snit186.75
105. 29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 12 184.25
R1188 R2187 R3187 R4185
Sum747 Snit186.75
106. 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 4 186.50
R1189 R2187 R3187 R4183
Sum746 Snit186.50
107. 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 6 186.00
R1187 R2187 R3186 R4186
Sum746 Snit186.50
108. 96841 Tim Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 6 185.50
R1189 R2186 R3186 R4185
Sum746 Snit186.50
109. 62449 Andreas Gradischnig Strø S&G
DGI Nordsjælland
ST2 9 183.67
R1189 R2186 R3185 R4185
Sum745 Snit186.25
110. 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST3 9 183.67
R1188 R2186 R3186 R4185
Sum745 Snit186.25
111. 25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 4 186.00
R1188 R2187 R3186 R4183
Sum744 Snit186.00
112. 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 7 185.43
R1187 R2186 R3186 R4185
Sum744 Snit186.00
113. 43003 Eva E Rasmussen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 6 184.67
R1189 R2186 R3185 R4184
Sum744 Snit186.00
114. 101878 Rene Møller Maciejewski Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 6 184.00
R1190 R2186 R3186 R4182
Sum744 Snit186.00
115. 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 10 182.70
R1192 R2188 R3182 R4182
Sum744 Snit186.00
116. 53137 Hanne Andersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 4 185.75
R1189 R2186 R3184 R4184
Sum743 Snit185.75
117. 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 14 183.14
R1189 R2185 R3185 R4184
Sum743 Snit185.75
118. 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 13 182.15
R1187 R2186 R3185 R4185
Sum743 Snit185.75
119. 42764 Thomas Brokholm Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST2 4 185.50
R1187 R2187 R3185 R4183
Sum742 Snit185.50
120. 57543 Leif Nielsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 4 185.50
R1190 R2188 R3184 R4180
Sum742 Snit185.50
121. 53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 16 181.19
R1187 R2187 R3184 R4184
Sum742 Snit185.50
122. 106985 Lotte Bredahl Jelling fS
DGI Sydøstjylland
ST3 12 180.92
R1188 R2188 R3184 R4182
Sum742 Snit185.50
123. 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 10 183.90
R1186 R2186 R3185 R4184
Sum741 Snit185.25
124. 110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
ST3 14 181.71
R1188 R2186 R3184 R4183
Sum741 Snit185.25
125. 12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 6 184.33
R1188 R2186 R3183 R4183
Sum740 Snit185.00
126. 69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST2 10 182.60
R1187 R2186 R3183 R4183
Sum739 Snit184.75
127. 29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
ST2 10 182.40
R1188 R2184 R3183 R4183
Sum738 Snit184.50
128. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 7 182.43
R1186 R2185 R3184 R4182
Sum737 Snit184.25
129. 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 5 183.00
R1186 R2184 R3184 R4182
Sum736 Snit184.00
130. 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
ST3 12 182.50
R1184 R2184 R3184 R4184
Sum736 Snit184.00
131. 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 6 181.67
R1189 R2185 R3182 R4179
Sum735 Snit183.75
132. 129390 Henrik Jensen Sportsskydeklubben Odense
DGI Fyn
ST3 9 181.11
R1187 R2185 R3182 R4181
Sum735 Snit183.75
133. 61108 Søren Clausen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 4 183.50
R1185 R2185 R3183 R4181
Sum734 Snit183.50
134. 77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 4 183.50
R1186 R2185 R3184 R4179
Sum734 Snit183.50
135. 25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 6 182.33
R1187 R2183 R3182 R4182
Sum734 Snit183.50
136. 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 5 182.20
R1185 R2184 R3183 R4180
Sum732 Snit183.00
137. 90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 7 181.86
R1184 R2184 R3182 R4182
Sum732 Snit183.00
138. 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 6 181.83
R1183 R2183 R3183 R4183
Sum732 Snit183.00
139. 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 7 181.00
R1185 R2183 R3182 R4182
Sum732 Snit183.00
140. 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 4 182.50
R1186 R2183 R3182 R4179
Sum730 Snit182.50
141. 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
ST3 12 181.00
R1186 R2182 R3181 R4181
Sum730 Snit182.50
142. 53807 Henrik Leon Hansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 7 180.29
R1183 R2183 R3182 R4182
Sum730 Snit182.50
143. 117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
ST3 6 179.50
R1184 R2184 R3181 R4181
Sum730 Snit182.50
144. 15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 4 182.25
R1184 R2184 R3181 R4180
Sum729 Snit182.25
145. 88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 8 181.00
R1185 R2182 R3181 R4181
Sum729 Snit182.25
146. 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 7 180.57
R1183 R2182 R3182 R4180
Sum727 Snit181.75
147. 65840 Jan Holmen Andersen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST3 6 180.50
R1183 R2183 R3182 R4179
Sum727 Snit181.75
148. 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 23 178.04
R1183 R2183 R3181 R4180
Sum727 Snit181.75
149. 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST2 4 181.50
R1187 R2182 R3179 R4178
Sum726 Snit181.50
150. 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 5 181.00
R1183 R2182 R3181 R4180
Sum726 Snit181.50
151. 107380 Oliver Illner Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST2 4 181.25
R1182 R2181 R3181 R4181
Sum725 Snit181.25
152. 18567 Ulrik Nielsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 8 177.88
R1186 R2181 R3179 R4179
Sum725 Snit181.25
153. 37076 Poul B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
ST3 4 181.00
R1181 R2181 R3181 R4181
Sum724 Snit181.00
154. 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST3 7 180.00
R1182 R2182 R3181 R4179
Sum724 Snit181.00
155. 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 6 180.00
R1183 R2181 R3180 R4180
Sum724 Snit181.00
156. 88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 10 177.80
R1183 R2181 R3181 R4179
Sum724 Snit181.00
157. 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST3 12 178.33
R1182 R2180 R3180 R4180
Sum722 Snit180.50
158. 15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 4 180.25
R1183 R2182 R3180 R4176
Sum721 Snit180.25
159. 39563 Nicki Fabricius Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 4 180.00
R1183 R2182 R3181 R4174
Sum720 Snit180.00
160. 79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 4 180.00
R1185 R2183 R3177 R4175
Sum720 Snit180.00
161. 89907 Mads Johansen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 6 178.83
R1181 R2180 R3180 R4179
Sum720 Snit180.00
162. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
ST3 4 179.75
R1196 R2193 R3167 R4163
Sum719 Snit179.75
163. 99010 Jesper Kjærgaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 5 179.00
R1184 R2178 R3178 R4178
Sum718 Snit179.50
164. 120947 Rune Dahlstrøm Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 10 174.70
R1182 R2181 R3179 R4176
Sum718 Snit179.50
165. 25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 4 179.25
R1182 R2182 R3177 R4176
Sum717 Snit179.25
166. 107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 6 175.33
R1182 R2179 R3179 R4177
Sum717 Snit179.25
167. 113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 4 179.00
R1180 R2180 R3179 R4177
Sum716 Snit179.00
168. 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 4 178.75
R1182 R2181 R3178 R4174
Sum715 Snit178.75
169. 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 8 177.00
R1181 R2179 R3178 R4177
Sum715 Snit178.75
170. 29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
ST3 14 174.79
R1179 R2179 R3178 R4178
Sum714 Snit178.50
171. 92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 4 178.00
R1180 R2178 R3178 R4176
Sum712 Snit178.00
172. 95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 5 176.20
R1183 R2180 R3176 R4172
Sum711 Snit177.75
173. 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 6 175.83
R1181 R2179 R3176 R4175
Sum711 Snit177.75
174. 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 17 172.94
R1182 R2177 R3176 R4176
Sum711 Snit177.75
175. 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 4 177.50
R1180 R2180 R3176 R4174
Sum710 Snit177.50
176. 67739 Claus Nielsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 4 177.50
R1185 R2178 R3175 R4172
Sum710 Snit177.50
177. 13100 Per Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
ST3 4 177.50
R1182 R2180 R3177 R4171
Sum710 Snit177.50
178. 68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 4 177.50
R1179 R2178 R3177 R4176
Sum710 Snit177.50
179. 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 6 176.33
R1180 R2177 R3176 R4176
Sum709 Snit177.25
180. 22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 7 175.43
R1181 R2178 R3176 R4174
Sum709 Snit177.25
181. 115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
ST3 12 175.08
R1179 R2178 R3176 R4176
Sum709 Snit177.25
182. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 9 173.89
R1183 R2177 R3175 R4174
Sum709 Snit177.25
183. 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 4 176.75
R1181 R2177 R3175 R4174
Sum707 Snit176.75
184. 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 4 176.50
R1177 R2177 R3177 R4175
Sum706 Snit176.50
185. 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
ST3 4 176.00
R1178 R2176 R3176 R4174
Sum704 Snit176.00
186. 64893 Marinus Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
ST3 10 172.30
R1177 R2176 R3176 R4175
Sum704 Snit176.00
187. 121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 8 173.25
R1177 R2176 R3175 R4174
Sum702 Snit175.50
188. 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 5 172.60
R1175 R2174 R3173 R4172
Sum694 Snit173.50
189. 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 6 171.00
R1178 R2175 R3173 R4168
Sum694 Snit173.50
190. 112073 Steffen Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
ST3 4 173.00
R1175 R2174 R3172 R4171
Sum692 Snit173.00
191. 122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 7 170.14
R1175 R2174 R3174 R4169
Sum692 Snit173.00
192. 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST3 4 172.75
R1177 R2176 R3172 R4166
Sum691 Snit172.75
193. 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 11 169.55
R1175 R2174 R3171 R4171
Sum691 Snit172.75
194. 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 17 166.53
R1175 R2175 R3171 R4170
Sum691 Snit172.75
195. 143229 Martin Cracack Lindegaard Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 6 169.33
R1173 R2171 R3170 R4168
Sum682 Snit170.50
196. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 4 169.50
R1172 R2170 R3169 R4167
Sum678 Snit169.50
197. 121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 9 164.44
R1173 R2169 R3168 R4168
Sum678 Snit169.50
198. 140992 Allan Kjær Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 4 169.25
R1173 R2172 R3169 R4163
Sum677 Snit169.25
199. 123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 4 169.25
R1173 R2171 R3169 R4164
Sum677 Snit169.25
200. 127908 Kim Holmgaard Pedersen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 4 168.50
R1172 R2170 R3167 R4165
Sum674 Snit168.50
201. 62565 Jimmi Lauritzen Strø S&G
DGI Nordsjælland
ST3 9 162.78
R1170 R2168 R3167 R4166
Sum671 Snit167.75
202. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 11 164.27
R1171 R2167 R3166 R4165
Sum669 Snit167.25
203. 124010 Tina Rasmussen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 10 161.60
R1169 R2168 R3167 R4164
Sum668 Snit167.00
204. 141190 Michael Axelsen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 5 164.60
R1168 R2167 R3165 R4163
Sum663 Snit165.75
205. 140284 Torben Pedersen Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 4 163.25
R1170 R2168 R3164 R4151
Sum653 Snit163.25
206. 118798 Maria Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
ST3 6 161.50
R1165 R2163 R3163 R4160
Sum651 Snit162.75
207. 14807 Gorm Østergaard Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 8 154.75
R1162 R2162 R3160 R4159
Sum643 Snit160.75
208. 122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 4 159.00
R1166 R2158 R3156 R4156
Sum636 Snit159.00
209. 30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
210. 26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 3 198.00
R1199 R2198 R3197 R4-
Sum594 Snit198.00
211. 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 3 196.67
R1199 R2196 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
212. 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 3 195.33
R1198 R2194 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
213. 61820 Natasja Emilie Buchholdt Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST1 3 195.33
R1199 R2194 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
214. 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 3 195.00
R1197 R2195 R3193 R4-
Sum585 Snit195.00
215. 17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST1 3 195.00
R1196 R2196 R3193 R4-
Sum585 Snit195.00
216. 109643 Christine Jacobi Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 3 193.33
R1195 R2193 R3192 R4-
Sum580 Snit193.33
217. 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 3 192.00
R1194 R2192 R3190 R4-
Sum576 Snit192.00
218. 96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 3 192.00
R1193 R2192 R3191 R4-
Sum576 Snit192.00
219. 130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST2 3 190.33
R1194 R2189 R3188 R4-
Sum571 Snit190.33
220. 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 3 190.33
R1193 R2190 R3188 R4-
Sum571 Snit190.33
221. 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 3 190.00
R1191 R2190 R3189 R4-
Sum570 Snit190.00
222. 127460 Emma Falck Lauridsen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 3 189.67
R1191 R2190 R3188 R4-
Sum569 Snit189.67
223. 143247 Flemming Elsner KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
ST2 3 189.67
R1191 R2190 R3188 R4-
Sum569 Snit189.67
224. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
ST2 3 188.67
R1189 R2189 R3188 R4-
Sum566 Snit188.67
225. 18178 Jonas Holst Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST2 3 188.00
R1192 R2187 R3185 R4-
Sum564 Snit188.00
226. 55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 187.33
R1188 R2187 R3187 R4-
Sum562 Snit187.33
227. 19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 3 187.33
R1191 R2188 R3183 R4-
Sum562 Snit187.33
228. 60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 3 187.33
R1189 R2188 R3185 R4-
Sum562 Snit187.33
229. 54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 3 187.00
R1190 R2188 R3183 R4-
Sum561 Snit187.00
230. 55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 3 186.33
R1188 R2188 R3183 R4-
Sum559 Snit186.33
231. 134939 Peter Kiel Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 3 184.00
R1188 R2184 R3180 R4-
Sum552 Snit184.00
232. 25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 3 184.00
R1187 R2184 R3181 R4-
Sum552 Snit184.00
233. 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 3 183.67
R1185 R2184 R3182 R4-
Sum551 Snit183.67
234. 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 3 183.67
R1185 R2183 R3183 R4-
Sum551 Snit183.67
235. 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 3 183.67
R1184 R2184 R3183 R4-
Sum551 Snit183.67
236. 84225 Bjarne Ravn Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 3 183.00
R1186 R2183 R3180 R4-
Sum549 Snit183.00
237. 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST3 3 183.00
R1186 R2183 R3180 R4-
Sum549 Snit183.00
238. 76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 182.67
R1186 R2182 R3180 R4-
Sum548 Snit182.67
239. 122536 Morten Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 3 182.67
R1186 R2181 R3181 R4-
Sum548 Snit182.67
240. 61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 3 182.33
R1188 R2186 R3173 R4-
Sum547 Snit182.33
241. 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 3 182.00
R1184 R2182 R3180 R4-
Sum546 Snit182.00
242. 107612 Mathias Nørgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 182.00
R1185 R2181 R3180 R4-
Sum546 Snit182.00
243. 84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 181.67
R1187 R2181 R3177 R4-
Sum545 Snit181.67
244. 73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 3 181.67
R1182 R2182 R3181 R4-
Sum545 Snit181.67
245. 28345 Anders Kappel Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 3 181.67
R1184 R2181 R3180 R4-
Sum545 Snit181.67
246. 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 3 181.00
R1182 R2181 R3180 R4-
Sum543 Snit181.00
247. 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
ST3 3 180.67
R1183 R2182 R3177 R4-
Sum542 Snit180.67
248. 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 3 180.67
R1183 R2180 R3179 R4-
Sum542 Snit180.67
249. 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 3 179.67
R1182 R2182 R3175 R4-
Sum539 Snit179.67
250. 43811 Jens chr Petersen Bredebro Idrætsforening
DGI Sønderjylland
ST3 3 178.33
R1179 R2178 R3178 R4-
Sum535 Snit178.33
251. 102595 Jan Pedersen Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 3 178.33
R1181 R2179 R3175 R4-
Sum535 Snit178.33
252. 47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 3 178.00
R1181 R2177 R3176 R4-
Sum534 Snit178.00
253. 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 3 177.67
R1179 R2179 R3175 R4-
Sum533 Snit177.67
254. 99922 Viola Røjel Postens Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 3 176.67
R1185 R2174 R3171 R4-
Sum530 Snit176.67
255. 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 3 176.33
R1178 R2177 R3174 R4-
Sum529 Snit176.33
256. 37089 Peder B. Rasmussen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
ST3 3 175.67
R1176 R2176 R3175 R4-
Sum527 Snit175.67
257. 63294 Ole Brix Larsen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
ST3 3 173.00
R1175 R2174 R3170 R4-
Sum519 Snit173.00
258. 95486 Morten Brun Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 3 172.00
R1174 R2172 R3170 R4-
Sum516 Snit172.00
259. 143243 Hans Jørgen Schultz Skads Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 3 170.00
R1177 R2168 R3165 R4-
Sum510 Snit170.00
260. 97738 Christina Glöss Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 3 169.00
R1178 R2174 R3155 R4-
Sum507 Snit169.00
261. 67452 Per H Jensen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 3 168.00
R1170 R2168 R3166 R4-
Sum504 Snit168.00
262. 13668 Jan Viese Sørensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 3 168.00
R1168 R2168 R3168 R4-
Sum504 Snit168.00
263. 144181 Aksel Rørbinder Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 3 165.67
R1166 R2166 R3165 R4-
Sum497 Snit165.67
264. 117766 Martin Lund Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 3 163.00
R1174 R2159 R3156 R4-
Sum489 Snit163.00
265. 13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 3 162.33
R1166 R2166 R3155 R4-
Sum487 Snit162.33
266. 83325 Bent Pedersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 3 158.00
R1164 R2163 R3147 R4-
Sum474 Snit158.00
267. 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
268. 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
269. 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
270. 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
271. 116728 Caroline Marie Jacobi Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
272. 48297 Astrid Steffensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
273. 17480 Thomas Danielsen Århus Riffelskytte klub
DGI Østjylland
ST1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
274. 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
275. 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
276. 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
277. 122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
ST3 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
278. 31467 Karl Henrik Hamann Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
279. 29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
280. 102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U
DGI Nordjylland
ST1 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
281. 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
282. 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
283. 57295 Poul Kristensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST1 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
284. 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
285. 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
286. 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 2 190.00
R1192 R2188 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
287. 133542 Per Hyldahn Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
288. 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
ST2 2 189.50
R1192 R2187 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
289. 42652 Jørn Chr. Krogh Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST1 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
290. 49572 Maria Degn Poulsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST2 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
291. 97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 2 188.50
R1190 R2187 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
292. 25857 Claus B. Laursen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
ST2 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
293. 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
294. 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 2 187.50
R1190 R2185 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
295. 19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
296. 25639 Carsten Hauge Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
297. 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
298. 54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 185.50
R1187 R2184 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
299. 99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
300. 114993 Lasse B. Asmussen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
301. 25849 Helene Klejs Dam Sørensen Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 2 184.50
R1188 R2181 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
302. 22127 Danni Urup Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 2 184.00
R1185 R2183 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
303. 105689 Niclas Jensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 2 184.00
R1185 R2183 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
304. 141814 Andreas Meng Hansen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
305. 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
306. 61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 2 182.50
R1184 R2181 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
307. 138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
308. 27869 Michael Lauritsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 2 182.50
R1185 R2180 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
309. 143859 Kim Therkelsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
ST3 2 182.50
R1184 R2181 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
310. 69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 182.00
R1183 R2181 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
311. 28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 2 182.00
R1184 R2180 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
312. 46614 Peter Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 181.50
R1185 R2178 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
313. 24595 Anita Grove Koppeheel Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 2 181.50
R1183 R2180 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
314. 70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 181.00
R1184 R2178 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
315. 43120 Herbert Larsen Rødekro Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 2 180.50
R1184 R2177 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
316. 110010 Astrid Sofie Uglebjerg Dalum Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 180.50
R1183 R2178 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
317. 106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST3 2 180.50
R1182 R2179 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
318. 114700 Ana Stojkovic Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 180.00
R1182 R2178 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
319. 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 180.00
R1181 R2179 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
320. 132996 Rasmus Thygesen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 2 179.50
R1183 R2176 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
321. 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 2 179.50
R1180 R2179 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
322. 44018 Johan Christiansen Sundeved Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 2 179.00
R1180 R2178 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
323. 115847 Søren Juul Møller Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
ST3 2 178.50
R1179 R2178 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
324. 65934 Carsten Jakobsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST3 2 178.50
R1179 R2178 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
325. 23502 Mogens Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
ST3 2 178.50
R1180 R2177 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
326. 61594 Benny Mathiesen Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 2 178.00
R1179 R2177 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
327. 61540 Henrik Stenby Rønne Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 2 178.00
R1181 R2175 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
328. 21329 Benjamin Brown Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 178.00
R1178 R2178 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
329. 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 177.50
R1181 R2174 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
330. 139625 Tobias Lauritsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 177.50
R1181 R2174 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
331. 20012 Frederik Buthmann Paulsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 2 177.50
R1178 R2177 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
332. 63334 Henrik Andersen Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
ST3 2 177.50
R1179 R2176 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
333. 43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 2 177.00
R1180 R2174 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
334. 27876 Martin Lauritsen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 177.00
R1178 R2176 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
335. 115056 Mikkel Nielsen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 176.50
R1177 R2176 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
336. 55527 Hans Henrik Jacobsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 176.50
R1180 R2173 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
337. 96980 Malte Jørgensen Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST3 2 175.50
R1176 R2175 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
338. 133889 Steffen Rytter Bengtsson Them Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 175.50
R1176 R2175 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
339. 81051 Simon Tandrup Filtenborg Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 175.50
R1177 R2174 R3- R4-
Sum351 Snit175.50
340. 28978 Jens Kr. Smed Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 175.00
R1175 R2175 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
341. 54434 Palle Henriksen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 175.00
R1177 R2173 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
342. 141956 Jeppe Nørtoft Nielsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
ST3 2 175.00
R1178 R2172 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
343. 65361 Peter Schou Jensen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 174.50
R1176 R2173 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
344. 124131 Bjarne Degn-Philipsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 2 174.00
R1179 R2169 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
345. 29040 Erik Bisgaard Jensen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 174.00
R1177 R2171 R3- R4-
Sum348 Snit174.00
346. 43009 Erik Thomsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST3 2 173.50
R1180 R2167 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
347. 126787 Laura Bødtker Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 2 171.00
R1177 R2165 R3- R4-
Sum342 Snit171.00
348. 60399 Jane Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 171.00
R1172 R2170 R3- R4-
Sum342 Snit171.00
349. 143902 Jann Nielsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 2 170.50
R1171 R2170 R3- R4-
Sum341 Snit170.50
350. 137195 Thomas Højer Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 170.00
R1173 R2167 R3- R4-
Sum340 Snit170.00
351. 137769 Eva Roug Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 170.00
R1170 R2170 R3- R4-
Sum340 Snit170.00
352. 70439 Torben Jensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 169.50
R1171 R2168 R3- R4-
Sum339 Snit169.50
353. 46778 Hans Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 169.00
R1178 R2160 R3- R4-
Sum338 Snit169.00
354. 141808 William Jonas Larsen Fursund Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 168.00
R1171 R2165 R3- R4-
Sum336 Snit168.00
355. 108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 167.50
R1168 R2167 R3- R4-
Sum335 Snit167.50
356. 107780 Mads Olesen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 167.00
R1168 R2166 R3- R4-
Sum334 Snit167.00
357. 141735 Jakob Olsen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 167.00
R1172 R2162 R3- R4-
Sum334 Snit167.00
358. 140305 Morten Bøge Thorstensen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 2 165.50
R1166 R2165 R3- R4-
Sum331 Snit165.50
359. 25565 Jens Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 2 165.00
R1166 R2164 R3- R4-
Sum330 Snit165.00
360. 124261 Per Michael Sørensen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 164.50
R1167 R2162 R3- R4-
Sum329 Snit164.50
361. 120766 Roberto Saldo Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 164.00
R1166 R2162 R3- R4-
Sum328 Snit164.00
362. 123406 Ida Mille Meldgaard Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 163.50
R1169 R2158 R3- R4-
Sum327 Snit163.50
363. 111907 Kaj E. Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 163.00
R1166 R2160 R3- R4-
Sum326 Snit163.00
364. 122627 Kim Egelund Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
ST3 2 163.00
R1167 R2159 R3- R4-
Sum326 Snit163.00
365. 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 162.00
R1164 R2160 R3- R4-
Sum324 Snit162.00
366. 140073 Brian Frederiksen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 162.00
R1164 R2160 R3- R4-
Sum324 Snit162.00
367. 140106 Helle Marie Møller Petersen Herrested Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 161.50
R1167 R2156 R3- R4-
Sum323 Snit161.50
368. 18627 Hejne Kristensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 2 160.50
R1162 R2159 R3- R4-
Sum321 Snit160.50
369. 143335 Egon Truelsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 160.50
R1161 R2160 R3- R4-
Sum321 Snit160.50
370. 143340 Søren Jakobsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 2 159.50
R1160 R2159 R3- R4-
Sum319 Snit159.50
371. 137439 Christian Glinnum KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 155.50
R1161 R2150 R3- R4-
Sum311 Snit155.50
372. 139428 Morten Thomsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 142.50
R1146 R2139 R3- R4-
Sum285 Snit142.50
373. 125531 Martin F Olsen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 139.00
R1155 R2123 R3- R4-
Sum278 Snit139.00
374. 35970 Diana Henriksen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
375. 34254 Mie Karstensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
376. 30198 Jesper Marcussen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
377. 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
378. 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
379. 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
380. 69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
381. 91155 Maria Birck Jensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
382. 47854 Kurt Asmussen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
ST1 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
383. 96896 Pia Jensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
ST2 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
384. 131512 Benjamin Ellekvist Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
ST3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
385. 109881 Annika Stokkebro Hansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
ST2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
386. 52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
387. 28015 Hardy Larsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
388. 37051 Søren Hedegård Kristensen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
ST3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
389. 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
390. 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
391. 60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Sg&i
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
392. 55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
393. 60330 Henning Sørensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
394. 17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
395. 17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
396. 99690 Lasse T Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
397. 47462 Søren Brems Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
ST2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
398. 52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
ST2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
399. 69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
400. 97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
401. 58179 Ole Hardon Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
402. 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
403. 64070 Peter L. Nielsen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
ST3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
404. 57621 Magnus Nielsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
405. 69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
406. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
ST3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
407. 124783 Kevin B. T. Wagner Them Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
408. 55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
409. 101873 Hanne Dall Coermann Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
410. 131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 172.00
R1172 R2- R3- R4-
Sum172 Snit172.00
411. 50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 172.00
R1172 R2- R3- R4-
Sum172 Snit172.00
412. 29885 Jens Holt Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 1 172.00
R1172 R2- R3- R4-
Sum172 Snit172.00
413. 47658 Ebbe Nielsen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
ST3 1 172.00
R1172 R2- R3- R4-
Sum172 Snit172.00
414. 22275 Peter Thor Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
415. 120373 Carsten Sølvberg Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00
416. 62318 Jens Nyrup Jensen Strø S&G
DGI Nordsjælland
ST3 1 168.00
R1168 R2- R3- R4-
Sum168 Snit168.00
417. 122639 Hans Chr. H. Kristensen Skarrild Idrætsforening
DGI Midtjylland
ST3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
418. 49981 Jan Hansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
419. 15883 Kim Jespersen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
420. 65332 Jens Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
421. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
422. 109606 Steffen Balslev IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
ST3 1 163.00
R1163 R2- R3- R4-
Sum163 Snit163.00
423. 64172 Hans Chr. Nielsen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
ST3 1 163.00
R1163 R2- R3- R4-
Sum163 Snit163.00
424. 17213 Dan Olsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 1 163.00
R1163 R2- R3- R4-
Sum163 Snit163.00
425. 141903 Alexander Kristensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 1 161.00
R1161 R2- R3- R4-
Sum161 Snit161.00
426. 139637 Stine Kistrup Sall IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
ST3 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
427. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
ST3 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
428. 141098 Kamil Nadim Chahade Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
ST3 1 158.00
R1158 R2- R3- R4-
Sum158 Snit158.00
429. 78400 Daniel Olsen Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 1 156.00
R1156 R2- R3- R4-
Sum156 Snit156.00
430. 142579 Rene Søholt Karlskov Brodin Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 1 154.00
R1154 R2- R3- R4-
Sum154 Snit154.00
431. 135596 Christian Kristrup Hansen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
ST3 1 150.00
R1150 R2- R3- R4-
Sum150 Snit150.00
432. 47532 Mogens West Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
ST3 1 125.00
R1125 R2- R3- R4-
Sum125 Snit125.00

Til toppen