Riffel, 15m - Stilling | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 22. april 2021 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 4 199.75
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
2. 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 4 198.75
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
3. 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 4 198.25
R1200 R2198 R3198 R4197
Sum793 Snit198.25
4. 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 4 198.25
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
5. 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 4 197.75
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
6. 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 4 197.50
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
7. 130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST1 4 195.75
R1198 R2196 R3196 R4193
Sum783 Snit195.75
8. 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 4 195.75
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
9. 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 4 195.75
R1198 R2196 R3195 R4194
Sum783 Snit195.75
10. 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 5 194.80
R1196 R2196 R3196 R4193
Sum781 Snit195.25
11. 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 6 193.50
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
12. 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 4 194.00
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
13. 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 5 192.40
R1197 R2192 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
14. 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 8 190.13
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
15. 61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 4 191.75
R1194 R2193 R3190 R4190
Sum767 Snit191.75
16. 113123 Emilie Louise Rasmussen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 4 191.50
R1193 R2193 R3190 R4190
Sum766 Snit191.50
17. 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 4 190.50
R1193 R2191 R3189 R4189
Sum762 Snit190.50
18. 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 4 190.25
R1192 R2192 R3189 R4188
Sum761 Snit190.25
19. 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 5 190.00
R1192 R2190 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
20. 22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 5 189.60
R1192 R2191 R3189 R4189
Sum761 Snit190.25
21. 68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST2 8 188.50
R1191 R2191 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
22. 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST2 6 188.83
R1191 R2190 R3188 R4188
Sum757 Snit189.25
23. 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 8 188.25
R1192 R2189 R3188 R4188
Sum757 Snit189.25
24. 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 4 189.00
R1193 R2190 R3188 R4185
Sum756 Snit189.00
25. 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 4 188.50
R1191 R2190 R3187 R4186
Sum754 Snit188.50
26. 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 6 186.67
R1193 R2188 R3188 R4185
Sum754 Snit188.50
27. 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 10 186.10
R1190 R2190 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
28. 80900 Kim Nørager Bay Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST2 4 188.00
R1190 R2188 R3188 R4186
Sum752 Snit188.00
29. 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 4 187.75
R1190 R2188 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
30. 62982 Thomas Kacirek Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST2 5 186.80
R1188 R2188 R3188 R4187
Sum751 Snit187.75
31. 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 4 187.25
R1191 R2188 R3187 R4183
Sum749 Snit187.25
32. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 7 184.43
R1189 R2187 R3187 R4185
Sum748 Snit187.00
33. 62449 Andreas Gradischnig Strø S&G
DGI Nordsjælland
ST2 8 183.50
R1189 R2186 R3185 R4184
Sum744 Snit186.00
34. 29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 6 184.00
R1187 R2187 R3184 R4183
Sum741 Snit185.25
35. 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 7 183.86
R1188 R2185 R3184 R4184
Sum741 Snit185.25
36. 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 4 184.75
R1189 R2187 R3187 R4176
Sum739 Snit184.75
37. 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
ST2 8 183.50
R1184 R2184 R3184 R4184
Sum736 Snit184.00
38. 110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
ST3 8 181.75
R1186 R2184 R3183 R4183
Sum736 Snit184.00
39. 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 4 183.50
R1185 R2185 R3183 R4181
Sum734 Snit183.50
40. 12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 4 183.00
R1183 R2183 R3183 R4183
Sum732 Snit183.00
41. 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 7 181.00
R1185 R2183 R3182 R4182
Sum732 Snit183.00
42. 53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 8 180.63
R1187 R2183 R3181 R4180
Sum731 Snit182.75
43. 53807 Henrik Leon Hansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 5 181.60
R1183 R2183 R3182 R4182
Sum730 Snit182.50
44. 69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 6 181.33
R1183 R2183 R3182 R4182
Sum730 Snit182.50
45. 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
ST3 8 181.00
R1186 R2181 R3181 R4181
Sum729 Snit182.25
46. 90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 5 181.00
R1182 R2182 R3181 R4181
Sum726 Snit181.50
47. 88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 8 178.25
R1183 R2181 R3181 R4179
Sum724 Snit181.00
48. 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST3 8 178.88
R1182 R2180 R3180 R4180
Sum722 Snit180.50
49. 89907 Mads Johansen Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 4 179.50
R1181 R2180 R3179 R4178
Sum718 Snit179.50
50. 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 10 177.90
R1180 R2180 R3179 R4179
Sum718 Snit179.50
51. 29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
ST3 8 174.88
R1179 R2178 R3178 R4176
Sum711 Snit177.75
52. 22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 7 175.43
R1181 R2178 R3176 R4174
Sum709 Snit177.25
53. 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 4 176.75
R1179 R2177 R3177 R4174
Sum707 Snit176.75
54. 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 7 173.57
R1182 R2177 R3173 R4173
Sum705 Snit176.25
55. 65165 Claus Soares Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
ST3 4 176.00
R1178 R2176 R3176 R4174
Sum704 Snit176.00
56. 64893 Marinus Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
ST3 8 174.38
R1177 R2176 R3176 R4175
Sum704 Snit176.00
57. 120947 Rune Dahlstrøm Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 6 173.17
R1179 R2176 R3176 R4171
Sum702 Snit175.50
58. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 7 172.14
R1175 R2174 R3174 R4173
Sum696 Snit174.00
59. 121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 6 172.50
R1177 R2174 R3172 R4171
Sum694 Snit173.50
60. 143229 Martin Cracack Lindegaard Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 6 169.33
R1173 R2171 R3170 R4168
Sum682 Snit170.50
61. 62565 Jimmi Lauritzen Strø S&G
DGI Nordsjælland
ST3 8 161.88
R1168 R2167 R3166 R4165
Sum666 Snit166.50
62. 141190 Michael Axelsen Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 5 164.60
R1168 R2167 R3165 R4163
Sum663 Snit165.75
63. 124010 Tina Rasmussen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 6 164.00
R1168 R2167 R3164 R4164
Sum663 Snit165.75
64. 118798 Maria Larsen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
ST3 6 161.50
R1165 R2163 R3163 R4160
Sum651 Snit162.75
65. 122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 4 159.00
R1166 R2158 R3156 R4156
Sum636 Snit159.00
66. 14807 Gorm Østergaard Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 4 151.50
R1162 R2159 R3146 R4139
Sum606 Snit151.50
67. 30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 3 199.33
R1200 R2199 R3199 R4-
Sum598 Snit199.33
68. 116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST1 3 198.67
R1200 R2199 R3197 R4-
Sum596 Snit198.67
69. 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 3 197.67
R1199 R2198 R3196 R4-
Sum593 Snit197.67
70. 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST1 3 197.00
R1198 R2197 R3196 R4-
Sum591 Snit197.00
71. 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 3 196.67
R1199 R2196 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
72. 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 3 195.33
R1198 R2194 R3194 R4-
Sum586 Snit195.33
73. 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 3 195.00
R1197 R2195 R3193 R4-
Sum585 Snit195.00
74. 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 3 194.67
R1197 R2194 R3193 R4-
Sum584 Snit194.67
75. 59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 3 192.67
R1194 R2192 R3192 R4-
Sum578 Snit192.67
76. 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 3 192.67
R1196 R2192 R3190 R4-
Sum578 Snit192.67
77. 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 3 192.67
R1196 R2192 R3190 R4-
Sum578 Snit192.67
78. 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 3 192.00
R1196 R2191 R3189 R4-
Sum576 Snit192.00
79. 104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST1 3 192.00
R1195 R2194 R3187 R4-
Sum576 Snit192.00
80. 134255 Vinni Christensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 3 191.67
R1195 R2190 R3190 R4-
Sum575 Snit191.67
81. 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 3 191.67
R1193 R2191 R3191 R4-
Sum575 Snit191.67
82. 16969 Morten Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST1 3 191.33
R1192 R2191 R3191 R4-
Sum574 Snit191.33
83. 65647 Svenn Skjærbæk Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST1 3 191.00
R1192 R2191 R3190 R4-
Sum573 Snit191.00
84. 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 3 190.33
R1193 R2190 R3188 R4-
Sum571 Snit190.33
85. 127460 Emma Falck Lauridsen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 3 189.67
R1191 R2190 R3188 R4-
Sum569 Snit189.67
86. 143247 Flemming Elsner KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
ST2 3 189.67
R1191 R2190 R3188 R4-
Sum569 Snit189.67
87. 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 3 189.33
R1192 R2188 R3188 R4-
Sum568 Snit189.33
88. 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 3 189.33
R1191 R2190 R3187 R4-
Sum568 Snit189.33
89. 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 3 188.67
R1192 R2191 R3183 R4-
Sum566 Snit188.67
90. 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 3 188.67
R1189 R2189 R3188 R4-
Sum566 Snit188.67
91. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
ST2 3 188.67
R1189 R2189 R3188 R4-
Sum566 Snit188.67
92. 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 3 188.67
R1190 R2190 R3186 R4-
Sum566 Snit188.67
93. 53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 3 188.67
R1190 R2190 R3186 R4-
Sum566 Snit188.67
94. 68949 Claus Bruun Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 3 188.33
R1189 R2189 R3187 R4-
Sum565 Snit188.33
95. 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 3 188.33
R1189 R2189 R3187 R4-
Sum565 Snit188.33
96. 117829 Camilla Harder Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 3 188.00
R1192 R2190 R3182 R4-
Sum564 Snit188.00
97. 25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 3 188.00
R1192 R2188 R3184 R4-
Sum564 Snit188.00
98. 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 3 187.67
R1192 R2186 R3185 R4-
Sum563 Snit187.67
99. 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 3 187.67
R1190 R2188 R3185 R4-
Sum563 Snit187.67
100. 55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 3 187.33
R1188 R2187 R3187 R4-
Sum562 Snit187.33
101. 62329 Jan O. Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 3 187.33
R1190 R2186 R3186 R4-
Sum562 Snit187.33
102. 117148 Thor Fogde Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
ST2 3 187.33
R1191 R2188 R3183 R4-
Sum562 Snit187.33
103. 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 3 186.33
R1189 R2186 R3184 R4-
Sum559 Snit186.33
104. 62432 Bjarne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 3 186.00
R1189 R2187 R3182 R4-
Sum558 Snit186.00
105. 65841 Jan Holm-Larsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST2 3 186.00
R1189 R2185 R3184 R4-
Sum558 Snit186.00
106. 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 3 185.67
R1187 R2185 R3185 R4-
Sum557 Snit185.67
107. 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 3 185.00
R1186 R2185 R3184 R4-
Sum555 Snit185.00
108. 106985 Lotte Bredahl Jelling fS
DGI Sydøstjylland
ST2 3 185.00
R1188 R2188 R3179 R4-
Sum555 Snit185.00
109. 57543 Leif Nielsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 3 184.67
R1190 R2184 R3180 R4-
Sum554 Snit184.67
110. 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 3 184.33
R1185 R2184 R3184 R4-
Sum553 Snit184.33
111. 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 3 183.67
R1185 R2184 R3182 R4-
Sum551 Snit183.67
112. 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 3 183.67
R1184 R2184 R3183 R4-
Sum551 Snit183.67
113. 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 3 183.33
R1189 R2182 R3179 R4-
Sum550 Snit183.33
114. 76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 182.67
R1186 R2182 R3180 R4-
Sum548 Snit182.67
115. 122536 Morten Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 3 182.67
R1186 R2181 R3181 R4-
Sum548 Snit182.67
116. 77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 182.67
R1185 R2184 R3179 R4-
Sum548 Snit182.67
117. 107612 Mathias Nørgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 182.00
R1185 R2181 R3180 R4-
Sum546 Snit182.00
118. 84580 Søren Højberg Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 181.67
R1187 R2181 R3177 R4-
Sum545 Snit181.67
119. 117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
ST3 3 181.67
R1184 R2184 R3177 R4-
Sum545 Snit181.67
120. 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 3 181.00
R1183 R2181 R3179 R4-
Sum543 Snit181.00
121. 123793 Michael Kofoed Schou Gjellerup Sdr. S G & I
DGI Midtjylland
ST3 3 180.67
R1183 R2182 R3177 R4-
Sum542 Snit180.67
122. 107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 3 180.00
R1182 R2179 R3179 R4-
Sum540 Snit180.00
123. 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 3 179.67
R1182 R2182 R3175 R4-
Sum539 Snit179.67
124. 79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 179.00
R1185 R2177 R3175 R4-
Sum537 Snit179.00
125. 18567 Ulrik Nielsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 3 178.67
R1186 R2176 R3174 R4-
Sum536 Snit178.67
126. 95718 Jens Ole Laursen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 3 178.33
R1183 R2180 R3172 R4-
Sum535 Snit178.33
127. 99010 Jesper Kjærgaard Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 3 177.67
R1178 R2178 R3177 R4-
Sum533 Snit177.67
128. 68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 177.33
R1179 R2177 R3176 R4-
Sum532 Snit177.33
129. 99922 Viola Røjel Postens Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 3 176.67
R1185 R2174 R3171 R4-
Sum530 Snit176.67
130. 86970 Christian Alcayde Larsen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 3 176.67
R1181 R2175 R3174 R4-
Sum530 Snit176.67
131. 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 3 176.33
R1178 R2177 R3174 R4-
Sum529 Snit176.33
132. 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 175.33
R1178 R2175 R3173 R4-
Sum526 Snit175.33
133. 124131 Bjarne Degn-Philipsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 3 174.67
R1179 R2176 R3169 R4-
Sum524 Snit174.67
134. 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 3 174.33
R1176 R2175 R3172 R4-
Sum523 Snit174.33
135. 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 3 171.33
R1173 R2172 R3169 R4-
Sum514 Snit171.33
136. 123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 171.00
R1173 R2171 R3169 R4-
Sum513 Snit171.00
137. 143902 Jann Nielsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 3 170.67
R1171 R2171 R3170 R4-
Sum512 Snit170.67
138. 143243 Hans Jørgen Schultz Skads Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 3 170.00
R1177 R2168 R3165 R4-
Sum510 Snit170.00
139. 111354 Torben Hansen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 3 168.67
R1175 R2168 R3163 R4-
Sum506 Snit168.67
140. 13668 Jan Viese Sørensen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 3 168.00
R1168 R2168 R3168 R4-
Sum504 Snit168.00
141. 121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 3 166.00
R1169 R2168 R3161 R4-
Sum498 Snit166.00
142. 144181 Aksel Rørbinder Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 3 165.67
R1166 R2166 R3165 R4-
Sum497 Snit165.67
143. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 3 163.33
R1167 R2162 R3161 R4-
Sum490 Snit163.33
144. 117766 Martin Lund Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 3 163.00
R1174 R2159 R3156 R4-
Sum489 Snit163.00
145. 13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 3 162.33
R1166 R2166 R3155 R4-
Sum487 Snit162.33
146. 98483 Rune B. Pedersen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 198.50
R1199 R2198 R3- R4-
Sum397 Snit198.50
147. 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 2 198.00
R1199 R2197 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
148. 81811 Betina Petersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
149. 84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
ST1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
150. 124595 Laura Hansen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 197.50
R1198 R2197 R3- R4-
Sum395 Snit197.50
151. 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 197.00
R1200 R2194 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
152. 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST1 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
153. 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
154. 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 2 195.50
R1197 R2194 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
155. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 194.50
R1196 R2193 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
156. 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 2 194.50
R1197 R2192 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
157. 122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
ST1 2 194.00
R1194 R2194 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
158. 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST1 2 193.00
R1195 R2191 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
159. 86870 Jesper Pedersen Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
160. 29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
161. 96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
162. 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 2 192.00
R1192 R2192 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
163. 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST1 2 191.50
R1194 R2189 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
164. 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST1 2 191.50
R1193 R2190 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
165. 65649 Sune Johansson Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST1 2 191.00
R1196 R2186 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
166. 71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST1 2 190.50
R1191 R2190 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
167. 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
168. 22154 Allan Aagaard Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
169. 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST1 2 190.00
R1192 R2188 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
170. 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST1 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
171. 133542 Per Hyldahn Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
172. 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 2 189.50
R1190 R2189 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
173. 134571 Kim Kristensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
174. 43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST2 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
175. 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
176. 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
177. 86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 2 188.50
R1191 R2186 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
178. 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
179. 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
180. 55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
181. 101878 Rene Møller Maciejewski Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
182. 25857 Claus B. Laursen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
ST2 2 187.50
R1188 R2187 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
183. 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 2 187.00
R1188 R2186 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
184. 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 2 187.00
R1187 R2187 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
185. 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
186. 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 2 186.50
R1187 R2186 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
187. 60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 2 186.50
R1188 R2185 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
188. 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 2 186.00
R1186 R2186 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
189. 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
190. 25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
191. 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 2 183.50
R1185 R2182 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
192. 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
193. 29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds, foreningen
DGI Vestjylland
ST2 2 183.00
R1184 R2182 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
194. 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
195. 138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
196. 115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
197. 25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
198. 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 182.50
R1186 R2179 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
199. 28345 Anders Kappel Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 182.50
R1184 R2181 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
200. 143859 Kim Therkelsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
ST3 2 182.50
R1184 R2181 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
201. 69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 182.00
R1183 R2181 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
202. 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 180.50
R1182 R2179 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
203. 106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST3 2 180.50
R1182 R2179 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
204. 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 180.00
R1181 R2179 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
205. 114700 Ana Stojkovic Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 180.00
R1182 R2178 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
206. 65840 Jan Holmen Andersen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST3 2 180.00
R1183 R2177 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
207. 55409 Nikolaj Overgaard Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 180.00
R1182 R2178 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
208. 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 2 179.50
R1180 R2179 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
209. 35362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 2 179.50
R1182 R2177 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
210. 109398 Nicoline Holm Pedersen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 179.50
R1180 R2179 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
211. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 179.50
R1181 R2178 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
212. 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST3 2 179.00
R1179 R2179 R3- R4-
Sum358 Snit179.00
213. 23502 Mogens Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
ST3 2 178.50
R1180 R2177 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
214. 21329 Benjamin Brown Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 178.00
R1178 R2178 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
215. 139625 Tobias Lauritsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 177.50
R1181 R2174 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
216. 101873 Hanne Dall Coermann Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 175.00
R1176 R2174 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
217. 65361 Peter Schou Jensen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 174.50
R1176 R2173 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
218. 95486 Morten Brun Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 171.00
R1172 R2170 R3- R4-
Sum342 Snit171.00
219. 122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 2 171.00
R1174 R2168 R3- R4-
Sum342 Snit171.00
220. 137195 Thomas Højer Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 170.00
R1173 R2167 R3- R4-
Sum340 Snit170.00
221. 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 169.00
R1172 R2166 R3- R4-
Sum338 Snit169.00
222. 141735 Jakob Olsen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 167.00
R1172 R2162 R3- R4-
Sum334 Snit167.00
223. 140305 Morten Bøge Thorstensen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 2 165.50
R1166 R2165 R3- R4-
Sum331 Snit165.50
224. 25565 Jens Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 2 165.00
R1166 R2164 R3- R4-
Sum330 Snit165.00
225. 123406 Ida Mille Meldgaard Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 163.50
R1169 R2158 R3- R4-
Sum327 Snit163.50
226. 122627 Kim Egelund Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
ST3 2 163.00
R1167 R2159 R3- R4-
Sum326 Snit163.00
227. 140073 Brian Frederiksen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 162.00
R1164 R2160 R3- R4-
Sum324 Snit162.00
228. 18627 Hejne Kristensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 2 160.50
R1162 R2159 R3- R4-
Sum321 Snit160.50
229. 143335 Egon Truelsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 160.50
R1161 R2160 R3- R4-
Sum321 Snit160.50
230. 143340 Søren Jakobsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 2 159.50
R1160 R2159 R3- R4-
Sum319 Snit159.50
231. 137439 Christian Glinnum KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 155.50
R1161 R2150 R3- R4-
Sum311 Snit155.50
232. 139428 Morten Thomsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 142.50
R1146 R2139 R3- R4-
Sum285 Snit142.50
233. 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
234. 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
235. 34254 Mie Karstensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
236. 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
237. 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
238. 130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
239. 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
240. 91155 Maria Birck Jensen Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
241. 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST1 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
242. 42652 Jørn Chr. Krogh Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST1 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
243. 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
ST1 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
244. 19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
245. 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST1 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
246. 52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
ST1 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
247. 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST1 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
248. 109881 Annika Stokkebro Hansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
ST2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
249. 61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
250. 54457 Mikael Green Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
251. 42699 Frank Hansen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
252. 42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
253. 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
254. 55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
255. 18178 Jonas Holst Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
256. 42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
257. 17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
258. 17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
259. 99690 Lasse T Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
260. 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
261. 52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
ST2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
262. 25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
263. 84225 Bjarne Ravn Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
264. 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
265. 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
266. 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
267. 113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
268. 57621 Magnus Nielsen Hørve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
269. 69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
270. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
ST3 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
271. 55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
272. 131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 172.00
R1172 R2- R3- R4-
Sum172 Snit172.00
273. 50251 Erland Pedersen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 172.00
R1172 R2- R3- R4-
Sum172 Snit172.00
274. 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00
275. 120373 Carsten Sølvberg Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00
276. 49981 Jan Hansen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
277. 108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
278. 141808 William Jonas Larsen Fursund Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
ST3 1 165.00
R1165 R2- R3- R4-
Sum165 Snit165.00
279. 83325 Bent Pedersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00
280. 141903 Alexander Kristensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 1 161.00
R1161 R2- R3- R4-
Sum161 Snit161.00
281. 142579 Rene Søholt Karlskov Brodin Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 1 154.00
R1154 R2- R3- R4-
Sum154 Snit154.00

Til toppen