Opdateret: 19. marts 2024 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder
Plac. |
Skyttenr. |
Navn |
Forening |
Klasse |
Antal |
Snit |
De 4 bedste resultater |
1.
|
31260
|
Rikke Mæng Ibsen
|
Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
|
ST1
|
4
|
200.00
|
|
Sum800
|
Snit200.00
|
2.
|
39794
|
Line Petermann Fabricius
|
Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
|
ST1
|
17
|
197.94
|
|
Sum798
|
Snit199.50
|
3.
|
83073
|
Jonas Andersen
|
Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
|
ST1
|
12
|
195.83
|
|
Sum798
|
Snit199.50
|
4.
|
30467
|
Niels H. Overgaard
|
Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
|
ST1
|
10
|
198.40
|
|
Sum797
|
Snit199.25
|
5.
|
102896
|
Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen
|
Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
|
ST1
|
7
|
197.43
|
|
Sum797
|
Snit199.25
|
6.
|
132396
|
Mikkeline Vibe Christensen
|
Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
|
ST1
|
18
|
196.50
|
|
Sum797
|
Snit199.25
|
7.
|
88599
|
Helle Norup Bertelsen
|
Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST1
|
14
|
197.50
|
|
Sum796
|
Snit199.00
|
8.
|
107475
|
Rikke Norup Bertelsen
|
Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST1
|
14
|
196.57
|
|
Sum796
|
Snit199.00
|
9.
|
99561
|
Josefine Østergaard Laursen
|
Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST1
|
7
|
197.71
|
|
Sum794
|
Snit198.50
|
10.
|
107452
|
Sara Alexis
|
Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
|
ST1
|
7
|
197.43
|
|
Sum794
|
Snit198.50
|
11.
|
122870
|
Anna Pedersen
|
Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST1
|
16
|
196.00
|
|
Sum794
|
Snit198.50
|
12.
|
19746
|
Erik Skovmand
|
Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST1
|
26
|
195.08
|
|
Sum793
|
Snit198.25
|
13.
|
114591
|
Kamilla Jørgensen
|
Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
|
ST1
|
24
|
195.04
|
|
Sum790
|
Snit197.50
|
14.
|
39346
|
Jeppe Brydsø Dammark
|
Helle Skytteforening
DGI Sydvest
|
ST1
|
19
|
194.58
|
|
Sum790
|
Snit197.50
|
15.
|
29739
|
Martin Mohr Jakobsen
|
Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
|
ST1
|
17
|
194.24
|
|
Sum790
|
Snit197.50
|
16.
|
81811
|
Betina Petersen
|
Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST1
|
6
|
196.33
|
|
Sum789
|
Snit197.25
|
17.
|
115636
|
Johanne Petra Skaarup Ditlevsen
|
Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST1
|
10
|
194.30
|
|
Sum788
|
Snit197.00
|
18.
|
102711
|
Sofie Møller Frantsen
|
Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST1
|
8
|
195.63
|
|
Sum787
|
Snit196.75
|
19.
|
17033
|
Lars Ørum Pedersen
|
Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
|
ST1
|
20
|
193.90
|
|
Sum787
|
Snit196.75
|
20.
|
136694
|
Annabelle Janner Borved
|
Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST1
|
5
|
196.40
|
|
Sum786
|
Snit196.50
|
21.
|
89816
|
Steffen Koefoed
|
Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
|
ST1
|
26
|
192.73
|
|
Sum784
|
Snit196.00
|
22.
|
104261
|
Bjørn Voigt
|
Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
|
ST1
|
7
|
193.00
|
|
Sum783
|
Snit195.75
|
23.
|
34051
|
Sofie Kuhrt Lauridsen
|
Helle Skytteforening
DGI Sydvest
|
ST1
|
17
|
192.65
|
|
Sum783
|
Snit195.75
|
24.
|
19352
|
Henrik Strand
|
Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST1
|
13
|
193.15
|
|
Sum782
|
Snit195.50
|
25.
|
100102
|
Trine Knudsen
|
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
|
ST1
|
4
|
195.25
|
|
Sum781
|
Snit195.25
|
26.
|
128497
|
Liane Filtenborg Hessler
|
Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
|
ST1
|
20
|
190.95
|
|
Sum781
|
Snit195.25
|
27.
|
30976
|
Alexander Helleskov
|
Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
|
ST1
|
4
|
194.75
|
|
Sum779
|
Snit194.75
|
28.
|
130088
|
Michael Bjerre
|
Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
|
ST1
|
8
|
194.13
|
|
Sum779
|
Snit194.75
|
29.
|
34084
|
Mette Nielsen
|
Helle Skytteforening
DGI Sydvest
|
ST1
|
5
|
194.00
|
|
Sum779
|
Snit194.75
|
30.
|
119559
|
Matilde Hermann
|
Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
|
ST1
|
10
|
192.50
|
|
Sum779
|
Snit194.75
|
31.
|
71084
|
Ole Thy Christensen
|
Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
|
ST1
|
11
|
193.73
|
|
Sum778
|
Snit194.50
|
32.
|
28084
|
Bjarne Veile
|
Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST1
|
18
|
191.78
|
|
Sum778
|
Snit194.50
|
33.
|
120122
|
Melika Andersen
|
Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST2
|
18
|
192.17
|
|
Sum777
|
Snit194.25
|
34.
|
130391
|
Astrid Sofie Uglebjerg
|
Lunde Sg&I
DGI Fyn
|
ST2
|
11
|
189.82
|
|
Sum776
|
Snit194.00
|
35.
|
104886
|
Emil Lindholt Nielsen
|
Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
|
ST1
|
4
|
193.75
|
|
Sum775
|
Snit193.75
|
36.
|
42764
|
Thomas Brokholm
|
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
|
ST2
|
33
|
190.15
|
|
Sum775
|
Snit193.75
|
37.
|
118128
|
Elisabeth Kirkegaard Lager
|
Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST1
|
5
|
192.40
|
|
Sum774
|
Snit193.50
|
38.
|
69466
|
Helle Kirstine Larsen
|
Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
|
ST1
|
9
|
191.67
|
|
Sum774
|
Snit193.50
|
39.
|
65649
|
Sune Johansson
|
Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
|
ST1
|
6
|
193.00
|
|
Sum773
|
Snit193.25
|
40.
|
135858
|
Matias Ligaard
|
Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
|
ST1
|
5
|
192.40
|
|
Sum773
|
Snit193.25
|
41.
|
59536
|
Johnny Olsen
|
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST2
|
22
|
190.09
|
|
Sum773
|
Snit193.25
|
42.
|
120802
|
Freya Kofoed
|
Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
|
ST2
|
11
|
190.73
|
|
Sum771
|
Snit192.75
|
43.
|
39087
|
Thomas Søndergaard
|
Helle Skytteforening
DGI Sydvest
|
ST2
|
19
|
188.89
|
|
Sum771
|
Snit192.75
|
44.
|
84818
|
Maja Petersen
|
Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
|
ST1
|
6
|
191.67
|
|
Sum770
|
Snit192.50
|
45.
|
69410
|
Laura Graversen
|
Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST2
|
13
|
188.38
|
|
Sum770
|
Snit192.50
|
46.
|
111707
|
Rasmus Knudsen Nissen
|
Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
|
ST2
|
13
|
185.62
|
|
Sum770
|
Snit192.50
|
47.
|
55133
|
Peter Hansen
|
Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST2
|
19
|
189.16
|
|
Sum769
|
Snit192.25
|
48.
|
25340
|
Hanne Kirstine Kristensen
|
Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
|
ST2
|
4
|
192.00
|
|
Sum768
|
Snit192.00
|
49.
|
57295
|
Poul Kristensen
|
Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
|
ST1
|
5
|
191.40
|
|
Sum768
|
Snit192.00
|
50.
|
120581
|
Nicklas Klein Follmann
|
Jelling fS
DGI Sydøstjylland
|
ST2
|
25
|
187.60
|
|
Sum768
|
Snit192.00
|
51.
|
113022
|
Andreas Tanderup
|
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST2
|
20
|
189.10
|
|
Sum767
|
Snit191.75
|
52.
|
122163
|
Maria Andersen
|
Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST1
|
6
|
189.33
|
|
Sum766
|
Snit191.50
|
53.
|
90319
|
Jeannette Frost
|
Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
|
ST2
|
17
|
188.41
|
|
Sum766
|
Snit191.50
|
54.
|
40827
|
Nicolai Christensen
|
Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
|
ST2
|
15
|
187.13
|
|
Sum766
|
Snit191.50
|
55.
|
19407
|
Morten De Place Bjørn
|
Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST2
|
6
|
190.00
|
|
Sum764
|
Snit191.00
|
56.
|
57411
|
Sigurd Bohl Jensen
|
Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST1
|
5
|
190.20
|
|
Sum763
|
Snit190.75
|
57.
|
62329
|
Jan O. Larsen
|
Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
|
ST2
|
6
|
189.17
|
|
Sum763
|
Snit190.75
|
58.
|
127795
|
Oliver Hansen Brix
|
Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
|
ST2
|
8
|
188.88
|
|
Sum763
|
Snit190.75
|
59.
|
92383
|
Rasmus Hansen
|
Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
|
ST2
|
13
|
187.62
|
|
Sum763
|
Snit190.75
|
60.
|
50208
|
Jan Østergård Jensen
|
Særslev Skytteforening
DGI Fyn
|
ST1
|
4
|
190.50
|
|
Sum762
|
Snit190.50
|
61.
|
133542
|
Per Hyldahn
|
Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST1
|
4
|
190.50
|
|
Sum762
|
Snit190.50
|
62.
|
62263
|
Lasse Tranegaard Sukstorf
|
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST2
|
7
|
189.00
|
|
Sum762
|
Snit190.50
|
63.
|
70271
|
Ib Vejvad Hansen
|
Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
|
ST1
|
12
|
188.25
|
|
Sum762
|
Snit190.50
|
64.
|
121197
|
Thomas Brun Madsen
|
Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
|
ST2
|
13
|
187.62
|
|
Sum762
|
Snit190.50
|
65.
|
94206
|
Matias B. Larsen
|
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST2
|
15
|
187.27
|
|
Sum762
|
Snit190.50
|
66.
|
103514
|
Lasse Elkjær Nielsen
|
Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
|
ST2
|
11
|
186.64
|
|
Sum762
|
Snit190.50
|
67.
|
42345
|
Jens Faurbye
|
Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
|
ST2
|
18
|
186.11
|
|
Sum762
|
Snit190.50
|
68.
|
34301
|
Karsten Karstensen
|
Billund Skytteforening
DGI Sydøstjylland
|
ST2
|
19
|
187.74
|
|
Sum761
|
Snit190.25
|
69.
|
42652
|
Jørn Chr. Krogh
|
Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
|
ST2
|
5
|
189.40
|
|
Sum759
|
Snit189.75
|
70.
|
31184
|
Erik Madsen
|
Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST2
|
29
|
184.34
|
|
Sum759
|
Snit189.75
|
71.
|
46704
|
Knud F. Hansen
|
Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
|
ST2
|
4
|
189.50
|
|
Sum758
|
Snit189.50
|
72.
|
69431
|
Karsten Graversen
|
Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST2
|
15
|
186.40
|
|
Sum758
|
Snit189.50
|
73.
|
88272
|
Melissa Andreasen
|
Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
|
ST2
|
17
|
185.53
|
|
Sum758
|
Snit189.50
|
74.
|
118779
|
Kasper Illum Andersen
|
Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
18
|
185.39
|
|
Sum758
|
Snit189.50
|
75.
|
102283
|
Isabel Boesen
|
Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST3
|
16
|
185.19
|
|
Sum758
|
Snit189.50
|
76.
|
95037
|
Jacob H. Jørgensen
|
Helle Skytteforening
DGI Sydvest
|
ST2
|
13
|
184.85
|
|
Sum758
|
Snit189.50
|
77.
|
52423
|
Henrik Greve Nielsen
|
Paarup Skytteforening
DGI Fyn
|
ST2
|
16
|
186.81
|
|
Sum757
|
Snit189.25
|
78.
|
17311
|
Anders Secher
|
Ullerup Skytteforening, Give
DGI Sydøstjylland
|
ST2
|
23
|
185.35
|
|
Sum757
|
Snit189.25
|
79.
|
126232
|
Daniel Klærke
|
Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
|
ST2
|
20
|
185.30
|
|
Sum757
|
Snit189.25
|
80.
|
21272
|
Daniel Vase
|
Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
|
ST2
|
6
|
187.83
|
|
Sum756
|
Snit189.00
|
81.
|
62454
|
Allan J. Asmussen
|
Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
|
ST2
|
8
|
187.00
|
|
Sum756
|
Snit189.00
|
82.
|
107890
|
Mads-Emil Mogensen
|
Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
|
ST2
|
10
|
184.00
|
|
Sum756
|
Snit189.00
|
83.
|
126787
|
Laura Bødtker
|
Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
|
ST2
|
4
|
188.75
|
|
Sum755
|
Snit188.75
|
84.
|
62982
|
Thomas Kacirek
|
Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
|
ST2
|
8
|
187.25
|
|
Sum755
|
Snit188.75
|
85.
|
59650
|
Allan Knud Hansen
|
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST2
|
9
|
187.11
|
|
Sum755
|
Snit188.75
|
86.
|
43374
|
Allan Clausen
|
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
|
ST2
|
19
|
186.05
|
|
Sum755
|
Snit188.75
|
87.
|
114274
|
Peter Andersen
|
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
19
|
185.95
|
|
Sum755
|
Snit188.75
|
88.
|
42754
|
Torben Larsen
|
Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
|
ST2
|
5
|
187.80
|
|
Sum754
|
Snit188.50
|
89.
|
25849
|
Helene Klejs Dam Sørensen
|
Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
|
ST2
|
8
|
186.63
|
|
Sum754
|
Snit188.50
|
90.
|
107380
|
Oliver Illner
|
Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
|
ST2
|
12
|
185.83
|
|
Sum754
|
Snit188.50
|
91.
|
61028
|
Susanne Ager Höy
|
Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
|
ST2
|
9
|
185.67
|
|
Sum754
|
Snit188.50
|
92.
|
152114
|
Palle Bo Hansen
|
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
11
|
184.73
|
|
Sum754
|
Snit188.50
|
93.
|
107021
|
Jeppe Ramus
|
Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
|
ST3
|
12
|
181.92
|
|
Sum754
|
Snit188.50
|
94.
|
131853
|
Oliver Englyst Hasager
|
Hinnerup Skytteforening
DGI Østjylland
|
ST2
|
5
|
187.80
|
|
Sum753
|
Snit188.25
|
95.
|
81045
|
Thomas Holm Pedersen
|
Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST2
|
11
|
186.18
|
|
Sum753
|
Snit188.25
|
96.
|
22127
|
Danni Urup Jensen
|
Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST2
|
7
|
186.00
|
|
Sum753
|
Snit188.25
|
97.
|
99842
|
Nikolaj Slot Larsen
|
Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
|
ST2
|
6
|
186.67
|
|
Sum752
|
Snit188.00
|
98.
|
128348
|
Linas Zvirblis
|
Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
|
ST2
|
10
|
185.60
|
|
Sum752
|
Snit188.00
|
99.
|
48314
|
Anders Feldballe Hansen
|
Horne Skytteforening
DGI Fyn
|
ST2
|
13
|
185.23
|
|
Sum752
|
Snit188.00
|
100.
|
107612
|
Mathias Nørgaard
|
Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST2
|
21
|
185.19
|
|
Sum752
|
Snit188.00
|
101.
|
120580
|
Martin Klein Follmann
|
Jelling fS
DGI Sydøstjylland
|
ST3
|
25
|
183.20
|
|
Sum752
|
Snit188.00
|
102.
|
19315
|
Peter Strand
|
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST3
|
13
|
183.15
|
|
Sum752
|
Snit188.00
|
103.
|
60633
|
Claus Nielsen
|
Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
|
ST2
|
8
|
185.75
|
|
Sum751
|
Snit187.75
|
104.
|
53860
|
Birgitte Nielsen
|
Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST2
|
12
|
184.00
|
|
Sum751
|
Snit187.75
|
105.
|
15485
|
Dennis Nielsen
|
Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
|
ST2
|
11
|
185.09
|
|
Sum750
|
Snit187.50
|
106.
|
114363
|
Jacob Allan Mortensen
|
Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
|
ST2
|
11
|
184.82
|
|
Sum750
|
Snit187.50
|
107.
|
55222
|
Jacob Nielsen
|
Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST2
|
15
|
184.00
|
|
Sum750
|
Snit187.50
|
108.
|
76186
|
Ken Poulsen
|
Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
21
|
183.67
|
|
Sum750
|
Snit187.50
|
109.
|
55571
|
Birthe Holm Thomsen
|
Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST3
|
19
|
183.58
|
|
Sum750
|
Snit187.50
|
110.
|
43415
|
Pernille Porep Hadberg
|
Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
|
ST2
|
14
|
182.71
|
|
Sum750
|
Snit187.50
|
111.
|
25202
|
Torben Ravn Kristensen
|
Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
|
ST3
|
21
|
181.10
|
|
Sum750
|
Snit187.50
|
112.
|
138567
|
Lars Frandsen
|
Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
|
ST3
|
4
|
187.25
|
|
Sum749
|
Snit187.25
|
113.
|
22034
|
Preben Kallegaard
|
Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST1
|
6
|
186.83
|
|
Sum749
|
Snit187.25
|
114.
|
92377
|
Pernille Noppenau Hansen
|
Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST3
|
7
|
186.29
|
|
Sum749
|
Snit187.25
|
115.
|
60025
|
Morten Kleffel Petersen
|
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST2
|
6
|
186.17
|
|
Sum749
|
Snit187.25
|
116.
|
25211
|
Svend Bissø
|
Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
|
ST2
|
10
|
184.90
|
|
Sum749
|
Snit187.25
|
117.
|
63482
|
Niels Christensen
|
Alsønderup S, G & I
DGI Nordsjælland
|
ST2
|
10
|
184.00
|
|
Sum749
|
Snit187.25
|
118.
|
65647
|
Svenn Skjærbæk
|
Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
|
ST2
|
6
|
185.33
|
|
Sum748
|
Snit187.00
|
119.
|
20009
|
Jens Bo Laursen
|
Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
|
ST2
|
9
|
185.00
|
|
Sum748
|
Snit187.00
|
120.
|
56691
|
Kenneth Hansen
|
Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST2
|
17
|
184.24
|
|
Sum748
|
Snit187.00
|
121.
|
69290
|
Benny Munk
|
Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
|
ST3
|
11
|
183.09
|
|
Sum748
|
Snit187.00
|
122.
|
134571
|
Kim Kristensen
|
Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
|
ST1
|
4
|
186.75
|
|
Sum747
|
Snit186.75
|
123.
|
129390
|
Henrik Jensen
|
Sportsskydeklubben Odense
DGI Fyn
|
ST2
|
13
|
181.46
|
|
Sum746
|
Snit186.50
|
124.
|
106985
|
Lotte Bredahl
|
Jelling fS
DGI Sydøstjylland
|
ST2
|
7
|
184.57
|
|
Sum745
|
Snit186.25
|
125.
|
25354
|
Claus Jensen
|
Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
|
ST3
|
7
|
183.86
|
|
Sum745
|
Snit186.25
|
126.
|
62449
|
Andreas Gradischnig
|
Strø S&G
DGI Nordsjælland
|
ST2
|
16
|
183.75
|
|
Sum745
|
Snit186.25
|
127.
|
68807
|
Michael Hansen
|
Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
|
ST2
|
4
|
186.00
|
|
Sum744
|
Snit186.00
|
128.
|
54457
|
Mikael Green
|
Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST2
|
6
|
185.00
|
|
Sum744
|
Snit186.00
|
129.
|
65841
|
Jan Holm-Larsen
|
Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
|
ST2
|
6
|
184.67
|
|
Sum744
|
Snit186.00
|
130.
|
55915
|
Lasse Rogert Pedersen
|
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
11
|
184.55
|
|
Sum744
|
Snit186.00
|
131.
|
99922
|
Viola Røjel
|
Postens Skytteforening, Aarhus
DGI Østjylland
|
ST3
|
16
|
183.00
|
|
Sum744
|
Snit186.00
|
132.
|
61108
|
Søren Clausen
|
Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
|
ST2
|
8
|
184.88
|
|
Sum743
|
Snit185.75
|
133.
|
53119
|
Jens Peter Hansen
|
Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST2
|
10
|
184.70
|
|
Sum743
|
Snit185.75
|
134.
|
97298
|
Charlotte Larsen
|
Vilsted Skytteforening
DGI Nordjylland
|
ST3
|
12
|
180.83
|
|
Sum743
|
Snit185.75
|
135.
|
15132
|
Søren Nikolaj Jensen
|
Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
|
ST3
|
9
|
183.33
|
|
Sum742
|
Snit185.50
|
136.
|
62432
|
Bjarne Sørensen
|
Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
|
ST2
|
6
|
183.33
|
|
Sum742
|
Snit185.50
|
137.
|
60401
|
Eskil Gotfredsen
|
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
15
|
181.53
|
|
Sum742
|
Snit185.50
|
138.
|
27351
|
Mads Priess Christoffersen
|
Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST2
|
5
|
184.20
|
|
Sum741
|
Snit185.25
|
139.
|
53137
|
Hanne Andersen
|
Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST2
|
8
|
183.38
|
|
Sum741
|
Snit185.25
|
140.
|
115457
|
Kasper Overgaard
|
Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST3
|
14
|
181.21
|
|
Sum741
|
Snit185.25
|
141.
|
61144
|
Bent Clausen
|
Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
|
ST2
|
8
|
183.25
|
|
Sum740
|
Snit185.00
|
142.
|
112037
|
Cecilie Nørgaard
|
Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
21
|
181.81
|
|
Sum740
|
Snit185.00
|
143.
|
25362
|
Casper Buschbeck
|
Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
|
ST3
|
13
|
181.00
|
|
Sum740
|
Snit185.00
|
144.
|
56375
|
Jesper Gerner Malmborg
|
Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST3
|
10
|
180.90
|
|
Sum740
|
Snit185.00
|
145.
|
123654
|
Freya Kristensen
|
Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST3
|
18
|
180.83
|
|
Sum740
|
Snit185.00
|
146.
|
144446
|
Anni Cordes Luns Sparholt
|
Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
|
ST3
|
11
|
180.64
|
|
Sum740
|
Snit185.00
|
147.
|
152031
|
Claus Lund
|
Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
|
ST3
|
8
|
182.88
|
|
Sum739
|
Snit184.75
|
148.
|
43365
|
Henning Sørensen
|
Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
|
ST3
|
11
|
182.00
|
|
Sum739
|
Snit184.75
|
149.
|
134939
|
Peter Kiel
|
Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
|
ST3
|
12
|
181.50
|
|
Sum739
|
Snit184.75
|
150.
|
59070
|
Johan Melander
|
Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
11
|
181.27
|
|
Sum739
|
Snit184.75
|
151.
|
121606
|
Jamie Illner
|
Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
|
ST3
|
9
|
181.11
|
|
Sum738
|
Snit184.50
|
152.
|
110384
|
Lasse Hansen
|
Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
|
ST3
|
10
|
182.20
|
|
Sum736
|
Snit184.00
|
153.
|
123944
|
Kenneth Bennett
|
Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
|
ST3
|
13
|
181.31
|
|
Sum736
|
Snit184.00
|
154.
|
125082
|
Oliver Overgaard Hoffmann
|
Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
|
ST3
|
8
|
179.88
|
|
Sum736
|
Snit184.00
|
155.
|
44018
|
Johan Christiansen
|
Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
|
ST3
|
7
|
179.14
|
|
Sum736
|
Snit184.00
|
156.
|
45926
|
Michael Hannemann Carlsen
|
Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
|
ST3
|
20
|
170.55
|
|
Sum736
|
Snit184.00
|
157.
|
101878
|
René Møller Maciejewski
|
Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST2
|
4
|
183.75
|
|
Sum735
|
Snit183.75
|
158.
|
47914
|
Uffe Pedersen
|
Horne Skytteforening
DGI Fyn
|
ST3
|
7
|
182.43
|
|
Sum735
|
Snit183.75
|
159.
|
30183
|
Jon Baggesen
|
Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST2
|
4
|
183.50
|
|
Sum734
|
Snit183.50
|
160.
|
121240
|
Mira R. Hansen
|
Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
|
ST3
|
15
|
178.53
|
|
Sum734
|
Snit183.50
|
161.
|
86818
|
Simone T. Jensen
|
Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST2
|
7
|
181.43
|
|
Sum733
|
Snit183.25
|
162.
|
134383
|
Peter Bladt
|
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
13
|
180.08
|
|
Sum733
|
Snit183.25
|
163.
|
61077
|
Finn Marcher
|
Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
|
ST3
|
9
|
180.00
|
|
Sum732
|
Snit183.00
|
164.
|
114306
|
Victoria Andrea Ager Höy
|
Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
|
ST3
|
4
|
182.75
|
|
Sum731
|
Snit182.75
|
165.
|
99457
|
Dennis Hansen
|
Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST3
|
14
|
180.57
|
|
Sum731
|
Snit182.75
|
166.
|
121937
|
Rasmus Andersen
|
Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
16
|
179.25
|
|
Sum731
|
Snit182.75
|
167.
|
134544
|
Jesper Olav Lange
|
Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
|
ST3
|
14
|
178.64
|
|
Sum731
|
Snit182.75
|
168.
|
130996
|
Susanne Meldgaard
|
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
|
ST3
|
27
|
177.11
|
|
Sum730
|
Snit182.50
|
169.
|
47031
|
Kathrine Greve
|
Ollerup Skytteforening
DGI Fyn
|
ST3
|
4
|
182.25
|
|
Sum729
|
Snit182.25
|
170.
|
47308
|
Filip Olsen
|
Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
|
ST3
|
5
|
181.80
|
|
Sum729
|
Snit182.25
|
171.
|
34575
|
Nicolai Beier
|
Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
|
ST3
|
5
|
181.40
|
|
Sum729
|
Snit182.25
|
172.
|
27992
|
Jan Schmidt
|
Skive skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST3
|
14
|
179.29
|
|
Sum729
|
Snit182.25
|
173.
|
42676
|
Jan Sørensen
|
Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
|
ST3
|
5
|
181.40
|
|
Sum728
|
Snit182.00
|
174.
|
135897
|
Nikolaj Lavad Clausen
|
Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
|
ST3
|
8
|
179.50
|
|
Sum728
|
Snit182.00
|
175.
|
69591
|
Arne Berg Søeballe
|
Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
|
ST3
|
10
|
179.50
|
|
Sum727
|
Snit181.75
|
176.
|
102595
|
Jan Pedersen
|
Gram Skytteforening
DGI Sønderjylland
|
ST3
|
6
|
179.50
|
|
Sum727
|
Snit181.75
|
177.
|
54883
|
Jane Pedersen
|
Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST3
|
21
|
178.10
|
|
Sum727
|
Snit181.75
|
178.
|
69629
|
Per Bay
|
Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
6
|
180.67
|
|
Sum726
|
Snit181.50
|
179.
|
127050
|
Peter Schmidt
|
Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
8
|
180.13
|
|
Sum725
|
Snit181.25
|
180.
|
54013
|
Kent Boesen
|
Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST3
|
6
|
178.17
|
|
Sum725
|
Snit181.25
|
181.
|
129850
|
Isabella K. H. Jørgensen
|
Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST3
|
4
|
181.00
|
|
Sum724
|
Snit181.00
|
182.
|
134481
|
Søren Joel Nilsson
|
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
13
|
176.08
|
|
Sum724
|
Snit181.00
|
183.
|
108184
|
Bjørn Olsen
|
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST3
|
17
|
175.94
|
|
Sum724
|
Snit181.00
|
184.
|
89907
|
Mads Johansen
|
Espergærde Skytteforening
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
6
|
179.67
|
|
Sum723
|
Snit180.75
|
185.
|
69501
|
Birger Groesmeyer
|
Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
4
|
180.50
|
|
Sum722
|
Snit180.50
|
186.
|
122713
|
Jesper Møbjerg
|
Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
|
ST3
|
22
|
173.09
|
|
Sum720
|
Snit180.00
|
187.
|
150472
|
Marcus Lambert Sørensen
|
Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
|
ST3
|
6
|
177.33
|
|
Sum718
|
Snit179.50
|
188.
|
37355
|
Niels Hybholt
|
Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
|
ST3
|
5
|
177.60
|
|
Sum717
|
Snit179.25
|
189.
|
18994
|
Peter Iversen Steensig
|
Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
|
ST3
|
6
|
178.17
|
|
Sum715
|
Snit178.75
|
190.
|
55409
|
Nikolaj Overgaard
|
Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST3
|
8
|
176.88
|
|
Sum715
|
Snit178.75
|
191.
|
61580
|
Carsten Christensen
|
Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
|
ST3
|
12
|
175.83
|
|
Sum715
|
Snit178.75
|
192.
|
79010
|
Brian Pedersen
|
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
5
|
178.40
|
|
Sum714
|
Snit178.50
|
193.
|
91252
|
Benjamin Kristensen
|
Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
|
ST3
|
4
|
178.00
|
|
Sum712
|
Snit178.00
|
194.
|
89856
|
Ib Steen Jørgensen
|
Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
|
ST3
|
6
|
176.83
|
|
Sum712
|
Snit178.00
|
195.
|
61048
|
Mikael Jørgensen
|
Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
|
ST3
|
5
|
176.80
|
|
Sum712
|
Snit178.00
|
196.
|
117047
|
Mark Frøsig
|
Hinnerup Skytteforening
DGI Østjylland
|
ST3
|
4
|
177.50
|
|
Sum710
|
Snit177.50
|
197.
|
27947
|
Jørn Jensen
|
Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST3
|
15
|
173.27
|
|
Sum710
|
Snit177.50
|
198.
|
31234
|
Arnold Clausen
|
Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST3
|
11
|
172.18
|
|
Sum710
|
Snit177.50
|
199.
|
106690
|
Jørgen Kim Christensen
|
Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
|
ST3
|
4
|
176.75
|
|
Sum707
|
Snit176.75
|
200.
|
147287
|
Daniel Guldhammer Nedergaard
|
Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
|
ST3
|
16
|
168.94
|
|
Sum704
|
Snit176.00
|
201.
|
22291
|
Palle Kvist Andersen
|
Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
|
ST3
|
6
|
174.50
|
|
Sum702
|
Snit175.50
|
202.
|
22027
|
Rikke Agerskov McCarron
|
Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST3
|
4
|
175.25
|
|
Sum701
|
Snit175.25
|
203.
|
122995
|
Thomas Vesterager
|
Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST3
|
5
|
172.40
|
|
Sum701
|
Snit175.25
|
204.
|
135085
|
Max Nøkleby Rønde
|
Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
|
ST3
|
6
|
171.67
|
|
Sum700
|
Snit175.00
|
205.
|
120947
|
Rune Dahlstrøm
|
Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
4
|
174.75
|
|
Sum699
|
Snit174.75
|
206.
|
150822
|
Victoria Antonia Westphael
|
Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST3
|
4
|
174.75
|
|
Sum699
|
Snit174.75
|
207.
|
129973
|
Jimmy Illner
|
Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
|
ST3
|
9
|
171.11
|
|
Sum698
|
Snit174.50
|
208.
|
23884
|
Alan Ravnebæk
|
Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
|
ST3
|
5
|
172.40
|
|
Sum697
|
Snit174.25
|
209.
|
128616
|
Oliver Homann Larsen
|
Postens Skytteforening, Aarhus
DGI Østjylland
|
ST3
|
10
|
170.30
|
|
Sum696
|
Snit174.00
|
210.
|
29924
|
Carl Knudsen
|
Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST3
|
6
|
171.83
|
|
Sum694
|
Snit173.50
|
211.
|
53807
|
Henrik Leon Hansen
|
Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST3
|
4
|
173.00
|
|
Sum692
|
Snit173.00
|
212.
|
151127
|
Veronica Viola Lautrup Kristensen
|
Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
|
ST3
|
6
|
170.00
|
|
Sum692
|
Snit173.00
|
213.
|
118146
|
Axel Olsen
|
KLK Hovedkreds (Kongens Livjæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
|
ST3
|
9
|
168.56
|
|
Sum692
|
Snit173.00
|
214.
|
39476
|
Bent Christensen
|
Varde Skytteforening
DGI Sydvest
|
ST3
|
4
|
172.75
|
|
Sum691
|
Snit172.75
|
215.
|
68708
|
Ole Kaliszan
|
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
4
|
172.25
|
|
Sum689
|
Snit172.25
|
216.
|
60395
|
Jette Karlsen
|
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
5
|
171.60
|
|
Sum689
|
Snit172.25
|
217.
|
95718
|
Jens Ole Laursen
|
Skive skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST3
|
6
|
170.67
|
|
Sum689
|
Snit172.25
|
218.
|
139111
|
Anders Rasmussen
|
Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
|
ST3
|
6
|
165.00
|
|
Sum686
|
Snit171.50
|
219.
|
149301
|
Christian Rugtved Sloth
|
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
4
|
170.25
|
|
Sum681
|
Snit170.25
|
220.
|
147858
|
Jacob Berg Nielsen
|
Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST3
|
6
|
168.33
|
|
Sum681
|
Snit170.25
|
221.
|
147252
|
Thomas Sommer
|
Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
4
|
168.25
|
|
Sum673
|
Snit168.25
|
222.
|
61258
|
Jens Erik Kofoed-Dam
|
Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
|
ST3
|
5
|
164.60
|
|
Sum669
|
Snit167.25
|
223.
|
19007
|
Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen
|
Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST3
|
9
|
163.00
|
|
Sum669
|
Snit167.25
|
224.
|
149957
|
Kennerth Karberg Nielsen
|
Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
|
ST3
|
7
|
166.14
|
|
Sum667
|
Snit166.75
|
225.
|
153968
|
Lukas L. Rasmussen
|
Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
|
ST3
|
5
|
165.80
|
|
Sum667
|
Snit166.75
|
226.
|
150543
|
Marcus Sultani
|
Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
|
ST3
|
8
|
159.25
|
|
Sum656
|
Snit164.00
|
227.
|
115936
|
Ida Jørgensen
|
Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
|
ST3
|
8
|
161.13
|
|
Sum654
|
Snit163.50
|
228.
|
152443
|
Casper Pedersen
|
Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
|
ST3
|
5
|
155.20
|
|
Sum640
|
Snit160.00
|
229.
|
121290
|
Michael H. Jensen
|
Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
|
ST3
|
4
|
159.00
|
|
Sum636
|
Snit159.00
|
230.
|
105392
|
Odin Vicktor Sahlgreen
|
Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
|
ST3
|
8
|
153.63
|
|
Sum630
|
Snit157.50
|
231.
|
34254
|
Mie Karstensen
|
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
|
ST1
|
3
|
195.33
|
|
Sum586
|
Snit195.33
|
232.
|
86870
|
Jesper Langhoff Pedersen
|
Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
|
ST1
|
3
|
191.00
|
|
Sum573
|
Snit191.00
|
233.
|
153280
|
Christoffer Skouenborg Sørensen
|
Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
|
ST3
|
3
|
187.33
|
|
Sum562
|
Snit187.33
|
234.
|
25857
|
Claus B. Laursen
|
Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
|
ST2
|
3
|
187.00
|
|
Sum561
|
Snit187.00
|
235.
|
24825
|
Jane Sønnichsen
|
Hinnerup Skytteforening
DGI Østjylland
|
ST3
|
3
|
185.33
|
|
Sum556
|
Snit185.33
|
236.
|
35602
|
Jens Nyby Petersen
|
Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
DGI Sydøstjylland
|
ST3
|
3
|
184.67
|
|
Sum554
|
Snit184.67
|
237.
|
37275
|
Tobias Volck Hybholt
|
Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST1
|
3
|
183.00
|
|
Sum549
|
Snit183.00
|
238.
|
47700
|
Allan Rasmussen
|
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
|
ST2
|
3
|
181.67
|
|
Sum545
|
Snit181.67
|
239.
|
138195
|
Rune Grønborg Junker
|
Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
3
|
181.33
|
|
Sum544
|
Snit181.33
|
240.
|
47395
|
Jesper Eckardt
|
Horne Skytteforening
DGI Fyn
|
ST3
|
3
|
180.33
|
|
Sum541
|
Snit180.33
|
241.
|
150629
|
Markus Steensen
|
Ullerup Skytteforening, Give
DGI Sydøstjylland
|
ST3
|
3
|
180.00
|
|
Sum540
|
Snit180.00
|
242.
|
98934
|
Cecilie Madsen
|
Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
|
ST3
|
3
|
178.67
|
|
Sum536
|
Snit178.67
|
243.
|
23502
|
Mogens Andersen
|
Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
|
ST3
|
3
|
175.67
|
|
Sum527
|
Snit175.67
|
244.
|
136180
|
Brian Hansen
|
Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
|
ST3
|
3
|
175.67
|
|
Sum527
|
Snit175.67
|
245.
|
137237
|
Mikkel Ammentorp Ribjerg
|
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
3
|
175.67
|
|
Sum527
|
Snit175.67
|
246.
|
55505
|
Jens Andersen
|
Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST3
|
3
|
174.33
|
|
Sum523
|
Snit174.33
|
247.
|
153785
|
Jess Christophersen
|
Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
|
ST3
|
3
|
172.00
|
|
Sum516
|
Snit172.00
|
248.
|
31082
|
Lise-Lotte Mortensen
|
Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST3
|
3
|
168.00
|
|
Sum504
|
Snit168.00
|
249.
|
147081
|
Gregory Zilinek
|
Horne Skytteforening
DGI Fyn
|
ST3
|
3
|
166.33
|
|
Sum499
|
Snit166.33
|
250.
|
135898
|
Mikkel Hesselberg Christiansen
|
Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
|
ST3
|
3
|
163.67
|
|
Sum491
|
Snit163.67
|
251.
|
127629
|
René Lundorf
|
Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
|
ST3
|
3
|
158.67
|
|
Sum476
|
Snit158.67
|
252.
|
39971
|
Jesper Bramming
|
Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
|
ST3
|
3
|
158.00
|
|
Sum474
|
Snit158.00
|
253.
|
130107
|
Karsten Hansen
|
Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
|
ST3
|
3
|
149.00
|
|
Sum447
|
Snit149.00
|
254.
|
43006
|
Esben Egeskov Jakobsen
|
Særslev Skytteforening
DGI Fyn
|
ST1
|
2
|
198.00
|
|
Sum396
|
Snit198.00
|
255.
|
123230
|
Keven Axel Sørensen
|
Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST1
|
2
|
197.00
|
|
Sum394
|
Snit197.00
|
256.
|
105897
|
Christian Kjellerup
|
Middelfart Skytteforening
DGI Fyn
|
ST3
|
2
|
195.00
|
|
Sum390
|
Snit195.00
|
257.
|
150318
|
Theresa Schumann
|
Rolfsted Skytteforening
DGI Fyn
|
ST1
|
2
|
195.00
|
|
Sum390
|
Snit195.00
|
258.
|
112910
|
Sara Kirstine Jensen
|
Horne Skytteforening
DGI Fyn
|
ST2
|
2
|
193.00
|
|
Sum386
|
Snit193.00
|
259.
|
124705
|
Christian Bannow
|
Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
|
ST1
|
2
|
192.00
|
|
Sum384
|
Snit192.00
|
260.
|
130231
|
Anant Choubey
|
Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
|
ST1
|
2
|
192.00
|
|
Sum384
|
Snit192.00
|
261.
|
34116
|
Kasper Kjær Jensen
|
Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
|
ST1
|
2
|
191.50
|
|
Sum383
|
Snit191.50
|
262.
|
35978
|
Claus Laumann Sindberg
|
Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST1
|
2
|
191.00
|
|
Sum382
|
Snit191.00
|
263.
|
43033
|
Christian Jakobsen
|
Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
|
ST1
|
2
|
191.00
|
|
Sum382
|
Snit191.00
|
264.
|
80892
|
Casper Norup Bertelsen
|
Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST1
|
2
|
190.50
|
|
Sum381
|
Snit190.50
|
265.
|
149195
|
Camilla Porsgaard Pedersen
|
Odder Skytteforening
DGI Østjylland
|
ST1
|
2
|
190.00
|
|
Sum380
|
Snit190.00
|
266.
|
27987
|
Jan Thesbjerg
|
Skive skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST2
|
2
|
189.50
|
|
Sum379
|
Snit189.50
|
267.
|
115628
|
Mikkel Kannik
|
Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
2
|
189.50
|
|
Sum379
|
Snit189.50
|
268.
|
25639
|
Carsten Hauge
|
Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
|
ST2
|
2
|
189.00
|
|
Sum378
|
Snit189.00
|
269.
|
12022
|
Henrik Noppenau Lytzen
|
Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
|
ST1
|
2
|
189.00
|
|
Sum378
|
Snit189.00
|
270.
|
98709
|
Pernille Holst Andersen
|
Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
|
ST1
|
2
|
188.50
|
|
Sum377
|
Snit188.50
|
271.
|
46614
|
Peter Falkvar Hansen
|
Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
|
ST3
|
2
|
188.00
|
|
Sum376
|
Snit188.00
|
272.
|
119405
|
Vinni Christensen
|
Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
|
ST2
|
2
|
187.50
|
|
Sum375
|
Snit187.50
|
273.
|
48025
|
Morten Laursen
|
Horne Skytteforening
DGI Fyn
|
ST2
|
2
|
187.00
|
|
Sum374
|
Snit187.00
|
274.
|
52173
|
Eskild L. Rasmussen
|
Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
|
ST2
|
2
|
187.00
|
|
Sum374
|
Snit187.00
|
275.
|
120122
|
Melika Andersen
|
Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST2
|
2
|
187.00
|
|
Sum374
|
Snit187.00
|
276.
|
97313
|
Niels Laustsen
|
Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
|
ST1
|
2
|
186.50
|
|
Sum373
|
Snit186.50
|
277.
|
65567
|
Jan Michael Rasmussen
|
Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
|
ST2
|
2
|
186.50
|
|
Sum373
|
Snit186.50
|
278.
|
99690
|
Lasse T Andersen
|
Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
|
ST2
|
2
|
186.00
|
|
Sum372
|
Snit186.00
|
279.
|
96896
|
Pia Holm-Jensen
|
Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
|
ST2
|
2
|
186.00
|
|
Sum372
|
Snit186.00
|
280.
|
19101
|
Knud Christensen
|
Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST2
|
2
|
185.50
|
|
Sum371
|
Snit185.50
|
281.
|
154749
|
Christian B. Jørgensen
|
Alsønderup S, G & I
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
2
|
185.50
|
|
Sum371
|
Snit185.50
|
282.
|
63046
|
Mads Frandsen
|
Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
|
ST2
|
2
|
185.00
|
|
Sum370
|
Snit185.00
|
283.
|
98238
|
Kasper Egeberg-Gjelstrup
|
Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
|
ST2
|
2
|
184.50
|
|
Sum369
|
Snit184.50
|
284.
|
101491
|
Gustav Røjkjær
|
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
|
ST2
|
2
|
184.50
|
|
Sum369
|
Snit184.50
|
285.
|
55178
|
Lars Nøhr
|
Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST2
|
2
|
184.50
|
|
Sum369
|
Snit184.50
|
286.
|
92975
|
Gert Morthorst Jensen
|
Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
|
ST2
|
2
|
183.50
|
|
Sum367
|
Snit183.50
|
287.
|
35880
|
Martin Nørmark Hykkelbjerg
|
Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
|
ST3
|
2
|
183.00
|
|
Sum366
|
Snit183.00
|
288.
|
40500
|
Svend Erik Frederiksen
|
Esbjerg Marineforenings Skyttelav
DGI Sydvest
|
ST3
|
2
|
183.00
|
|
Sum366
|
Snit183.00
|
289.
|
52030
|
Frank Pedersen
|
Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
|
ST2
|
2
|
183.00
|
|
Sum366
|
Snit183.00
|
290.
|
77161
|
Jan Aarestrup
|
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST2
|
2
|
183.00
|
|
Sum366
|
Snit183.00
|
291.
|
62657
|
Lars Henrik Sørensen
|
Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
2
|
182.50
|
|
Sum365
|
Snit182.50
|
292.
|
21089
|
Kim Due Jacobsen
|
Glud Skytteforening
DGI Sydøstjylland
|
ST3
|
2
|
182.50
|
|
Sum365
|
Snit182.50
|
293.
|
106441
|
Thomas Grøn Bendixen
|
Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
|
ST2
|
2
|
182.00
|
|
Sum364
|
Snit182.00
|
294.
|
15968
|
Daniel Dalbøge
|
Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
|
ST2
|
2
|
181.00
|
|
Sum362
|
Snit181.00
|
295.
|
135701
|
Mathias ingemann Povelsen
|
Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
2
|
181.00
|
|
Sum362
|
Snit181.00
|
296.
|
54434
|
Palle Henriksen
|
Tingsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST3
|
2
|
178.00
|
|
Sum356
|
Snit178.00
|
297.
|
55337
|
Kenneth Westergaard
|
Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST3
|
2
|
178.00
|
|
Sum356
|
Snit178.00
|
298.
|
64070
|
Peter L. Nielsen
|
Idrætsforeningen SKJOLD Skævinge
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
2
|
177.00
|
|
Sum354
|
Snit177.00
|
299.
|
96716
|
Poul-Erik Kristensen
|
Postens Skytteforening, Aarhus
DGI Østjylland
|
ST3
|
2
|
177.00
|
|
Sum354
|
Snit177.00
|
300.
|
49620
|
Jette D. Poulsen
|
Særslev Skytteforening
DGI Fyn
|
ST3
|
2
|
177.00
|
|
Sum354
|
Snit177.00
|
301.
|
40216
|
Henning Solsø Jansen
|
Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
|
ST3
|
2
|
177.00
|
|
Sum354
|
Snit177.00
|
302.
|
109719
|
Jonas Rogert Pedersen
|
Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
|
ST3
|
2
|
176.50
|
|
Sum353
|
Snit176.50
|
303.
|
143859
|
Kim Therkelsen
|
Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
|
ST3
|
2
|
176.50
|
|
Sum353
|
Snit176.50
|
304.
|
152883
|
John Petersen
|
Varde Skytteforening
DGI Sydvest
|
ST3
|
2
|
176.50
|
|
Sum353
|
Snit176.50
|
305.
|
28015
|
Hardy Larsen
|
Skive skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST3
|
2
|
175.50
|
|
Sum351
|
Snit175.50
|
306.
|
111308
|
Jens Peter S. Skaarup
|
Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
|
ST3
|
2
|
174.00
|
|
Sum348
|
Snit174.00
|
307.
|
96043
|
Lise-Lotte A. Jørgensen
|
Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
|
ST3
|
2
|
174.00
|
|
Sum348
|
Snit174.00
|
308.
|
15792
|
Poul Michael Dalbøge
|
Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
|
ST3
|
2
|
174.00
|
|
Sum348
|
Snit174.00
|
309.
|
124010
|
Tina Rasmussen
|
Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
2
|
171.00
|
|
Sum342
|
Snit171.00
|
310.
|
51073
|
Per Kastrupsen
|
Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
|
ST3
|
2
|
171.00
|
|
Sum342
|
Snit171.00
|
311.
|
123982
|
Bo Tommerup
|
Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
2
|
170.50
|
|
Sum341
|
Snit170.50
|
312.
|
13653
|
Jørgen Jensen
|
Pandrup Skytteforening
DGI Nordjylland
|
ST3
|
2
|
169.00
|
|
Sum338
|
Snit169.00
|
313.
|
112073
|
Steffen Højmark Jensen
|
Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
|
ST3
|
2
|
168.50
|
|
Sum337
|
Snit168.50
|
314.
|
62565
|
Jimmi Lauritzen
|
Strø S&G
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
2
|
168.00
|
|
Sum336
|
Snit168.00
|
315.
|
18567
|
Ulrik Nielsen
|
Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
|
ST3
|
2
|
168.00
|
|
Sum336
|
Snit168.00
|
316.
|
147596
|
Mike Schougaard
|
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST3
|
2
|
168.00
|
|
Sum336
|
Snit168.00
|
317.
|
153273
|
Gry Sommer
|
Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
2
|
167.50
|
|
Sum335
|
Snit167.50
|
318.
|
127152
|
Andreas Vaa
|
Dauglykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
2
|
166.00
|
|
Sum332
|
Snit166.00
|
319.
|
149226
|
Jens Abildgård
|
Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
|
ST3
|
2
|
166.00
|
|
Sum332
|
Snit166.00
|
320.
|
61221
|
Simon Kofoed-Dam
|
Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
|
ST3
|
2
|
164.50
|
|
Sum329
|
Snit164.50
|
321.
|
152622
|
Oliver Skjødt Nøglebæk
|
Idrætsforeningen SKJOLD Skævinge
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
2
|
164.00
|
|
Sum328
|
Snit164.00
|
322.
|
67452
|
Per H. Jensen
|
Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
|
ST3
|
2
|
162.50
|
|
Sum325
|
Snit162.50
|
323.
|
113992
|
Kristian Tange
|
Særslev Skytteforening
DGI Fyn
|
ST3
|
2
|
162.00
|
|
Sum324
|
Snit162.00
|
324.
|
138211
|
Tommy Pedersen
|
Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
|
ST3
|
2
|
160.50
|
|
Sum321
|
Snit160.50
|
325.
|
62401
|
Dan Kestler
|
Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
2
|
159.00
|
|
Sum318
|
Snit159.00
|
326.
|
153076
|
Agner Thomsen
|
Billund Skytteforening
DGI Sydøstjylland
|
ST3
|
2
|
155.00
|
|
Sum310
|
Snit155.00
|
327.
|
149862
|
Erik Hansen
|
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
|
ST3
|
2
|
153.50
|
|
Sum307
|
Snit153.50
|
328.
|
152378
|
Mourad Abidi
|
Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
|
ST3
|
2
|
153.00
|
|
Sum306
|
Snit153.00
|
329.
|
153075
|
Bo Thomsen
|
Billund Skytteforening
DGI Sydøstjylland
|
ST3
|
2
|
153.00
|
|
Sum306
|
Snit153.00
|
330.
|
130289
|
Jonny Grønfeldt Hansen
|
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
|
ST3
|
2
|
150.00
|
|
Sum300
|
Snit150.00
|
331.
|
151559
|
Ken Kirkegaard
|
Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
|
ST3
|
2
|
149.00
|
|
Sum298
|
Snit149.00
|
332.
|
17365
|
Camilla Chemnitz Fisker
|
Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
|
ST1
|
1
|
196.00
|
|
Sum196
|
Snit196.00
|
333.
|
150320
|
Carsten Gabrielsen
|
Rolfsted Skytteforening
DGI Fyn
|
ST1
|
1
|
196.00
|
|
Sum196
|
Snit196.00
|
334.
|
100434
|
Johannes Hesthaven
|
Hinnerup Skytteforening
DGI Østjylland
|
ST3
|
1
|
193.00
|
|
Sum193
|
Snit193.00
|
335.
|
57801
|
Allan Petersen
|
Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
1
|
190.00
|
|
Sum190
|
Snit190.00
|
336.
|
105786
|
Jonas Ø. Pedersen
|
Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
|
ST2
|
1
|
190.00
|
|
Sum190
|
Snit190.00
|
337.
|
50079
|
Ole Hansen
|
Lumby Skytteforening
DGI Fyn
|
ST2
|
1
|
189.00
|
|
Sum189
|
Snit189.00
|
338.
|
131492
|
Karoline Skade
|
Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
|
ST2
|
1
|
189.00
|
|
Sum189
|
Snit189.00
|
339.
|
113585
|
Anders Christian Uhrenholt
|
Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
|
ST2
|
1
|
186.00
|
|
Sum186
|
Snit186.00
|
340.
|
25213
|
Stine Jensen
|
Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
|
ST3
|
1
|
184.00
|
|
Sum184
|
Snit184.00
|
341.
|
97095
|
Emil Grønbæk
|
Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST2
|
1
|
184.00
|
|
Sum184
|
Snit184.00
|
342.
|
47854
|
Kurt Asmussen
|
Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
|
ST2
|
1
|
184.00
|
|
Sum184
|
Snit184.00
|
343.
|
150827
|
Jacob Kjeldsen
|
Fjends Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST3
|
1
|
184.00
|
|
Sum184
|
Snit184.00
|
344.
|
17356
|
Gitte Hansen
|
Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
|
ST2
|
1
|
183.00
|
|
Sum183
|
Snit183.00
|
345.
|
135309
|
Alfred Claus Nissen-Wærnskjold
|
Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
|
ST3
|
1
|
183.00
|
|
Sum183
|
Snit183.00
|
346.
|
86372
|
Christinna Herskind
|
Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
|
ST1
|
1
|
182.00
|
|
Sum182
|
Snit182.00
|
347.
|
51489
|
Carsten Iversen
|
Lumby Skytteforening
DGI Fyn
|
ST3
|
1
|
182.00
|
|
Sum182
|
Snit182.00
|
348.
|
86197
|
Thor Kortegård Pedersen
|
Horne Skytteforening
DGI Fyn
|
ST3
|
1
|
181.00
|
|
Sum181
|
Snit181.00
|
349.
|
139777
|
Jan Seerup
|
Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
|
ST2
|
1
|
181.00
|
|
Sum181
|
Snit181.00
|
350.
|
147509
|
Peter Eriksen
|
Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
1
|
181.00
|
|
Sum181
|
Snit181.00
|
351.
|
52514
|
Pia Nielsen
|
Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
|
ST3
|
1
|
179.00
|
|
Sum179
|
Snit179.00
|
352.
|
110414
|
Marius Christensen
|
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
1
|
178.00
|
|
Sum178
|
Snit178.00
|
353.
|
63140
|
Pia Kraglund Vaaben
|
Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
1
|
178.00
|
|
Sum178
|
Snit178.00
|
354.
|
12731
|
Torben B. Schmidt
|
St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
|
ST3
|
1
|
176.00
|
|
Sum176
|
Snit176.00
|
355.
|
15633
|
Eyvind Kristensen
|
Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
|
ST3
|
1
|
176.00
|
|
Sum176
|
Snit176.00
|
356.
|
123276
|
Victor Suhak
|
Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
|
ST3
|
1
|
176.00
|
|
Sum176
|
Snit176.00
|
357.
|
57742
|
Jim Nielsen
|
Jyderup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST3
|
1
|
175.00
|
|
Sum175
|
Snit175.00
|
358.
|
125105
|
Mikkel Kjær Schmidt
|
Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
|
ST3
|
1
|
175.00
|
|
Sum175
|
Snit175.00
|
359.
|
100110
|
Maria Glei Graversen
|
Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
|
ST2
|
1
|
175.00
|
|
Sum175
|
Snit175.00
|
360.
|
133889
|
Steffen Rytter Bengtsson
|
Them Skytteforening
DGI Midtjylland
|
ST3
|
1
|
175.00
|
|
Sum175
|
Snit175.00
|
361.
|
129001
|
Kristian Theilade
|
Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
1
|
174.00
|
|
Sum174
|
Snit174.00
|
362.
|
152600
|
Thomas Mertz
|
Idrætsforeningen SKJOLD Skævinge
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
1
|
173.00
|
|
Sum173
|
Snit173.00
|
363.
|
153765
|
Keld Christensen
|
Varde Skytteforening
DGI Sydvest
|
ST3
|
1
|
173.00
|
|
Sum173
|
Snit173.00
|
364.
|
16916
|
Rune Knudsen
|
St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
|
ST3
|
1
|
172.00
|
|
Sum172
|
Snit172.00
|
365.
|
154748
|
Mathias Pedersen
|
Alsønderup S, G & I
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
1
|
172.00
|
|
Sum172
|
Snit172.00
|
366.
|
47658
|
Ebbe Nielsen
|
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
|
ST3
|
1
|
171.00
|
|
Sum171
|
Snit171.00
|
367.
|
66581
|
John Aarø Mortensen
|
Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
1
|
169.00
|
|
Sum169
|
Snit169.00
|
368.
|
124131
|
Bjarne Degn-Philipsen
|
Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
|
ST3
|
1
|
169.00
|
|
Sum169
|
Snit169.00
|
369.
|
147490
|
Jakob Skou
|
Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
|
ST3
|
1
|
168.00
|
|
Sum168
|
Snit168.00
|
370.
|
34028
|
Egon Knudsen
|
Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
|
ST3
|
1
|
167.00
|
|
Sum167
|
Snit167.00
|
371.
|
32639
|
Heidi Bergholt Madsen
|
St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
|
ST3
|
1
|
166.00
|
|
Sum166
|
Snit166.00
|
372.
|
148145
|
Helle Skjold Elmelund Junker
|
Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
1
|
165.00
|
|
Sum165
|
Snit165.00
|
373.
|
109606
|
Steffen Balslev
|
Idrætsforeningen SKJOLD Skævinge
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
1
|
163.00
|
|
Sum163
|
Snit163.00
|
374.
|
16742
|
Poul Fjorback
|
St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
|
ST3
|
1
|
160.00
|
|
Sum160
|
Snit160.00
|
375.
|
81420
|
Michael Petersen
|
Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
|
ST3
|
1
|
154.00
|
|
Sum154
|
Snit154.00
|
376.
|
139087
|
Brian Kjærsgaard Jensen
|
Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
|
ST3
|
1
|
150.00
|
|
Sum150
|
Snit150.00
|
377.
|
151688
|
Morten Bøgh Nielsen
|
Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
|
ST3
|
1
|
90.00
|
|
Sum90
|
Snit90.00
|
378.
|
139134
|
Christian L. Hededam
|
Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
|
ST3
|
1
|
85.00
|
|
Sum85
|
Snit85.00
|