Riffel, 15m - Stilling | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 27. januar 2022 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 5 199.80
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 7 199.57
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 6 199.33
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
4. 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 6 198.33
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
5. 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 4 198.50
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
6. 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 8 197.50
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
7. 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 12 196.25
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
8. 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 4 197.50
R1199 R2198 R3198 R4195
Sum790 Snit197.50
9. 108103 Felix Buch Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
ST1 6 196.17
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
10. 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 10 195.00
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
11. 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 8 195.00
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
12. 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
ST1 9 193.67
R1198 R2197 R3195 R4195
Sum785 Snit196.25
13. 122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 14 192.93
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
14. 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST1 4 196.00
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
15. 57295 Poul Kristensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST1 5 194.20
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
16. 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 4 195.00
R1197 R2195 R3195 R4193
Sum780 Snit195.00
17. 118146 Axel Olsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
ST2 4 194.50
R1197 R2195 R3194 R4192
Sum778 Snit194.50
18. 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
ST1 6 193.33
R1197 R2194 R3194 R4193
Sum778 Snit194.50
19. 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 8 193.13
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
20. 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 5 193.20
R1197 R2194 R3193 R4191
Sum775 Snit193.75
21. 29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
ST2 8 191.63
R1195 R2195 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
22. 23543 Marie S. Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
ST1 5 193.00
R1195 R2194 R3193 R4192
Sum774 Snit193.50
23. 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 8 191.13
R1196 R2195 R3191 R4191
Sum773 Snit193.25
24. 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 4 192.75
R1195 R2193 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
25. 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 5 192.40
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
26. 130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST1 5 192.00
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
27. 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST2 11 189.91
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
28. 34254 Mie Karstensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST1 5 191.80
R1194 R2192 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
29. 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 5 191.80
R1195 R2192 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
30. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
ST1 7 183.86
R1194 R2193 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
31. 71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST1 6 191.33
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
32. 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 9 189.44
R1193 R2193 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
33. 68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST2 10 190.00
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
34. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 17 186.12
R1193 R2193 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
35. 22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 7 190.14
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
36. 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 8 189.00
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
37. 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 6 190.00
R1192 R2192 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
38. 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 6 189.33
R1192 R2191 R3191 R4189
Sum763 Snit190.75
39. 52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
ST1 9 188.67
R1192 R2192 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
40. 86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 5 189.60
R1193 R2192 R3189 R4188
Sum762 Snit190.50
41. 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 7 189.14
R1191 R2191 R3190 R4190
Sum762 Snit190.50
42. 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 11 186.55
R1193 R2190 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
43. 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 7 189.00
R1192 R2190 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
44. 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 8 188.75
R1191 R2191 R3190 R4188
Sum760 Snit190.00
45. 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 22 186.14
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
46. 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 4 189.50
R1190 R2190 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
47. 96896 Pia Holm-Jensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
ST2 6 187.83
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
48. 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 11 187.36
R1191 R2190 R3189 R4188
Sum758 Snit189.50
49. 59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 5 188.80
R1191 R2190 R3189 R4187
Sum757 Snit189.25
50. 53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 7 187.57
R1192 R2189 R3188 R4187
Sum756 Snit189.00
51. 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
ST2 6 187.50
R1191 R2190 R3189 R4186
Sum756 Snit189.00
52. 42652 Jørn Chr. Krogh Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST1 4 188.75
R1191 R2188 R3188 R4188
Sum755 Snit188.75
53. 42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST2 4 188.75
R1190 R2189 R3189 R4187
Sum755 Snit188.75
54. 29023 Hans Jøren Zoega Strømgaard Jensen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 4 188.75
R1191 R2189 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
55. 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 9 187.22
R1191 R2189 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
56. 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 8 186.63
R1192 R2188 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
57. 68949 Claus Bruun Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 6 187.83
R1190 R2189 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
58. 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST1 6 187.50
R1190 R2189 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
59. 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 7 186.00
R1193 R2188 R3187 R4186
Sum754 Snit188.50
60. 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 5 187.80
R1191 R2189 R3187 R4186
Sum753 Snit188.25
61. 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 7 186.71
R1190 R2188 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
62. 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 6 186.33
R1192 R2188 R3186 R4186
Sum752 Snit188.00
63. 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 7 186.29
R1192 R2187 R3186 R4186
Sum751 Snit187.75
64. 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 5 186.40
R1189 R2188 R3187 R4186
Sum750 Snit187.50
65. 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 5 185.60
R1189 R2188 R3187 R4186
Sum750 Snit187.50
66. 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 4 187.00
R1189 R2187 R3186 R4186
Sum748 Snit187.00
67. 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
ST2 6 185.67
R1189 R2187 R3186 R4186
Sum748 Snit187.00
68. 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 7 185.14
R1189 R2188 R3187 R4184
Sum748 Snit187.00
69. 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 10 183.80
R1188 R2188 R3186 R4186
Sum748 Snit187.00
70. 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
ST1 4 186.75
R1190 R2186 R3186 R4185
Sum747 Snit186.75
71. 25857 Claus B. Laursen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
ST2 5 186.20
R1189 R2187 R3186 R4185
Sum747 Snit186.75
72. 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 5 186.00
R1188 R2187 R3186 R4186
Sum747 Snit186.75
73. 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 12 183.42
R1188 R2187 R3187 R4185
Sum747 Snit186.75
74. 92377 Pernille Noppenau Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 5 186.40
R1187 R2187 R3186 R4186
Sum746 Snit186.50
75. 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 8 183.38
R1189 R2187 R3185 R4184
Sum745 Snit186.25
76. 62982 Thomas Kacirek Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST2 5 184.60
R1190 R2187 R3183 R4183
Sum743 Snit185.75
77. 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 7 184.43
R1188 R2185 R3185 R4185
Sum743 Snit185.75
78. 107612 Mathias Nørgaard Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 12 182.75
R1187 R2186 R3185 R4185
Sum743 Snit185.75
79. 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST2 10 182.70
R1190 R2185 R3184 R4184
Sum743 Snit185.75
80. 53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 10 183.90
R1186 R2186 R3185 R4185
Sum742 Snit185.50
81. 141814 Andreas Meng Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 5 183.40
R1187 R2185 R3185 R4184
Sum741 Snit185.25
82. 76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 12 181.75
R1189 R2186 R3183 R4183
Sum741 Snit185.25
83. 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 5 184.40
R1188 R2184 R3184 R4183
Sum739 Snit184.75
84. 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 4 184.50
R1187 R2185 R3184 R4182
Sum738 Snit184.50
85. 42951 Jens ernst Christiansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 5 183.60
R1185 R2185 R3184 R4184
Sum738 Snit184.50
86. 69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 8 183.00
R1185 R2185 R3184 R4184
Sum738 Snit184.50
87. 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 7 181.57
R1188 R2185 R3183 R4182
Sum738 Snit184.50
88. 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 4 184.25
R1186 R2186 R3185 R4180
Sum737 Snit184.25
89. 106985 Lotte Bredahl Jelling fS
DGI Sydøstjylland
ST2 9 183.00
R1184 R2184 R3184 R4184
Sum736 Snit184.00
90. 54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 8 181.13
R1185 R2185 R3184 R4182
Sum736 Snit184.00
91. 22127 Danni Urup Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 5 181.40
R1188 R2183 R3182 R4182
Sum735 Snit183.75
92. 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
ST2 8 181.50
R1185 R2184 R3183 R4182
Sum734 Snit183.50
93. 62449 Andreas Gradischnig Strø S&G
DGI Nordsjælland
ST2 4 183.25
R1186 R2185 R3184 R4178
Sum733 Snit183.25
94. 28015 Hardy Larsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 4 183.00
R1184 R2184 R3182 R4182
Sum732 Snit183.00
95. 88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 4 183.00
R1188 R2182 R3182 R4180
Sum732 Snit183.00
96. 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST3 6 181.83
R1189 R2181 R3181 R4181
Sum732 Snit183.00
97. 107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 7 181.29
R1184 R2184 R3183 R4181
Sum732 Snit183.00
98. 42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST2 4 182.50
R1184 R2184 R3181 R4181
Sum730 Snit182.50
99. 88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 8 180.00
R1184 R2184 R3182 R4180
Sum730 Snit182.50
100. 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 8 180.13
R1184 R2184 R3181 R4180
Sum729 Snit182.25
101. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
ST3 4 182.00
R1186 R2182 R3180 R4180
Sum728 Snit182.00
102. 99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 4 181.50
R1185 R2182 R3181 R4178
Sum726 Snit181.50
103. 56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 6 180.67
R1184 R2182 R3180 R4180
Sum726 Snit181.50
104. 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST3 6 179.83
R1184 R2182 R3181 R4179
Sum726 Snit181.50
105. 99922 Viola Røjel Postens Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 7 179.14
R1183 R2182 R3181 R4179
Sum725 Snit181.25
106. 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST3 8 178.50
R1183 R2182 R3180 R4180
Sum725 Snit181.25
107. 53557 Mikkel Christiansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
ST2 4 181.00
R1182 R2181 R3181 R4180
Sum724 Snit181.00
108. 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 7 178.71
R1183 R2181 R3180 R4180
Sum724 Snit181.00
109. 134939 Peter Kiel Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST3 4 180.75
R1186 R2184 R3182 R4171
Sum723 Snit180.75
110. 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 15 174.47
R1183 R2181 R3181 R4178
Sum723 Snit180.75
111. 112037 Cecilie Nørgaard Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 12 177.42
R1182 R2180 R3180 R4179
Sum721 Snit180.25
112. 110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
ST3 4 180.00
R1182 R2180 R3179 R4179
Sum720 Snit180.00
113. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 4 179.75
R1182 R2180 R3179 R4178
Sum719 Snit179.75
114. 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 5 178.40
R1183 R2181 R3177 R4177
Sum718 Snit179.50
115. 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 11 176.00
R1180 R2180 R3180 R4178
Sum718 Snit179.50
116. 125082 Oliver Overgaard Hoffmann Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
ST3 5 177.80
R1181 R2179 R3178 R4177
Sum715 Snit178.75
117. 114700 Ana Stojkovic Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 8 176.88
R1179 R2179 R3179 R4178
Sum715 Snit178.75
118. 44018 Johan Christiansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 4 178.25
R1182 R2181 R3181 R4169
Sum713 Snit178.25
119. 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 4 177.50
R1181 R2178 R3177 R4174
Sum710 Snit177.50
120. 23502 Mogens Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
ST3 4 177.50
R1181 R2178 R3176 R4175
Sum710 Snit177.50
121. 89856 Ib Steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
ST3 4 177.25
R1179 R2178 R3178 R4174
Sum709 Snit177.25
122. 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST3 6 175.17
R1179 R2178 R3176 R4175
Sum708 Snit177.00
123. 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 5 174.60
R1180 R2179 R3175 R4174
Sum708 Snit177.00
124. 138195 Rune Grønborg Junker Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
ST3 4 176.75
R1179 R2177 R3176 R4175
Sum707 Snit176.75
125. 29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
ST3 8 173.63
R1179 R2177 R3175 R4175
Sum706 Snit176.50
126. 22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 5 175.60
R1178 R2177 R3175 R4175
Sum705 Snit176.25
127. 80671 Maybritt Sloth Lynggaard Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 8 173.38
R1176 R2176 R3174 R4174
Sum700 Snit175.00
128. 122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 4 174.75
R1180 R2180 R3170 R4169
Sum699 Snit174.75
129. 102283 Isabel Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 9 172.22
R1176 R2175 R3174 R4174
Sum699 Snit174.75
130. 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 7 171.71
R1175 R2175 R3172 R4172
Sum694 Snit173.50
131. 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
ST3 4 172.25
R1175 R2175 R3172 R4167
Sum689 Snit172.25
132. 122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 7 169.29
R1172 R2172 R3171 R4170
Sum685 Snit171.25
133. 145294 John Madsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 4 170.50
R1173 R2173 R3171 R4165
Sum682 Snit170.50
134. 25565 Jens Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 4 164.75
R1170 R2167 R3165 R4157
Sum659 Snit164.75
135. 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 4 162.50
R1172 R2164 R3160 R4154
Sum650 Snit162.50
136. 14807 Gorm Østergaard Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 6 157.67
R1161 R2161 R3159 R4158
Sum639 Snit159.75
137. 139834 Karsten Helweg Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
ST3 4 153.00
R1162 R2158 R3146 R4146
Sum612 Snit153.00
138. 129396 Shighaf El-Atbi Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
ST1 3 197.33
R1199 R2197 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
139. 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 3 197.33
R1200 R2198 R3194 R4-
Sum592 Snit197.33
140. 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 3 195.00
R1197 R2195 R3193 R4-
Sum585 Snit195.00
141. 29739 Martin Jakobsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 3 194.67
R1195 R2195 R3194 R4-
Sum584 Snit194.67
142. 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 3 194.33
R1195 R2195 R3193 R4-
Sum583 Snit194.33
143. 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 3 193.33
R1195 R2195 R3190 R4-
Sum580 Snit193.33
144. 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 3 193.00
R1194 R2193 R3192 R4-
Sum579 Snit193.00
145. 65649 Sune Johansson Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST1 3 193.00
R1194 R2193 R3192 R4-
Sum579 Snit193.00
146. 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 3 192.67
R1194 R2194 R3190 R4-
Sum578 Snit192.67
147. 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 3 191.00
R1195 R2189 R3189 R4-
Sum573 Snit191.00
148. 62329 Jan O. Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 3 190.67
R1192 R2191 R3189 R4-
Sum572 Snit190.67
149. 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 3 190.33
R1192 R2190 R3189 R4-
Sum571 Snit190.33
150. 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 3 190.33
R1193 R2190 R3188 R4-
Sum571 Snit190.33
151. 65841 Jan Holm-Larsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST2 3 190.00
R1191 R2190 R3189 R4-
Sum570 Snit190.00
152. 94784 Laura Von der Lippe Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 3 189.33
R1190 R2189 R3189 R4-
Sum568 Snit189.33
153. 59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 3 188.67
R1192 R2189 R3185 R4-
Sum566 Snit188.67
154. 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 3 188.33
R1191 R2190 R3184 R4-
Sum565 Snit188.33
155. 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 188.00
R1192 R2187 R3185 R4-
Sum564 Snit188.00
156. 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 3 188.00
R1190 R2188 R3186 R4-
Sum564 Snit188.00
157. 65647 Svenn Skjærbæk Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST1 3 188.00
R1189 R2188 R3187 R4-
Sum564 Snit188.00
158. 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST1 3 187.33
R1193 R2185 R3184 R4-
Sum562 Snit187.33
159. 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 3 187.33
R1190 R2187 R3185 R4-
Sum562 Snit187.33
160. 145400 Christoffer Løvborg Them Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 3 187.33
R1189 R2188 R3185 R4-
Sum562 Snit187.33
161. 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 3 186.67
R1190 R2185 R3185 R4-
Sum560 Snit186.67
162. 43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 3 186.33
R1188 R2187 R3184 R4-
Sum559 Snit186.33
163. 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 3 186.33
R1189 R2186 R3184 R4-
Sum559 Snit186.33
164. 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 3 186.00
R1191 R2184 R3183 R4-
Sum558 Snit186.00
165. 100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 3 185.67
R1188 R2185 R3184 R4-
Sum557 Snit185.67
166. 25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 3 185.67
R1187 R2185 R3185 R4-
Sum557 Snit185.67
167. 25354 Claus P V Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 3 185.67
R1187 R2187 R3183 R4-
Sum557 Snit185.67
168. 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 3 185.33
R1187 R2185 R3184 R4-
Sum556 Snit185.33
169. 25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 3 185.00
R1187 R2185 R3183 R4-
Sum555 Snit185.00
170. 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 3 185.00
R1186 R2185 R3184 R4-
Sum555 Snit185.00
171. 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 3 184.67
R1186 R2184 R3184 R4-
Sum554 Snit184.67
172. 25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 3 184.33
R1186 R2184 R3183 R4-
Sum553 Snit184.33
173. 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 183.67
R1187 R2184 R3180 R4-
Sum551 Snit183.67
174. 117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
ST3 3 182.67
R1187 R2183 R3178 R4-
Sum548 Snit182.67
175. 130391 Astrid Sofie Uglebjerg Lunde Sg&I
DGI Fyn
ST3 3 182.33
R1186 R2181 R3180 R4-
Sum547 Snit182.33
176. 122536 Morten Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 3 182.00
R1186 R2180 R3180 R4-
Sum546 Snit182.00
177. 62432 Bjarne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 3 182.00
R1183 R2182 R3181 R4-
Sum546 Snit182.00
178. 122870 Anna Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 3 181.67
R1184 R2183 R3178 R4-
Sum545 Snit181.67
179. 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST3 3 181.00
R1183 R2182 R3178 R4-
Sum543 Snit181.00
180. 101491 Gustav Røjkjær Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 3 180.67
R1182 R2182 R3178 R4-
Sum542 Snit180.67
181. 90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 3 180.67
R1183 R2182 R3177 R4-
Sum542 Snit180.67
182. 25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 3 180.33
R1183 R2179 R3179 R4-
Sum541 Snit180.33
183. 69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 177.33
R1179 R2178 R3175 R4-
Sum532 Snit177.33
184. 79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 177.33
R1180 R2177 R3175 R4-
Sum532 Snit177.33
185. 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 3 177.00
R1179 R2176 R3176 R4-
Sum531 Snit177.00
186. 12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 3 176.67
R1178 R2176 R3176 R4-
Sum530 Snit176.67
187. 18567 Ulrik Nielsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 3 175.00
R1180 R2175 R3170 R4-
Sum525 Snit175.00
188. 68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 175.00
R1178 R2175 R3172 R4-
Sum525 Snit175.00
189. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 3 174.00
R1177 R2174 R3171 R4-
Sum522 Snit174.00
190. 69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 174.00
R1180 R2171 R3171 R4-
Sum522 Snit174.00
191. 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS
DGI Sydøstjylland
ST3 3 173.67
R1177 R2174 R3170 R4-
Sum521 Snit173.67
192. 121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 3 169.00
R1172 R2170 R3165 R4-
Sum507 Snit169.00
193. 143955 Rene B. Christensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 3 168.67
R1169 R2169 R3168 R4-
Sum506 Snit168.67
194. 123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 166.33
R1170 R2166 R3163 R4-
Sum499 Snit166.33
195. 144446 Anni Cordes Luns Sparholt Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST3 3 165.33
R1166 R2165 R3165 R4-
Sum496 Snit165.33
196. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 3 164.00
R1170 R2167 R3155 R4-
Sum492 Snit164.00
197. 83325 Bent Pedersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 3 155.67
R1156 R2156 R3155 R4-
Sum467 Snit155.67
198. 146325 Markus Klenke Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 3 150.00
R1159 R2150 R3141 R4-
Sum450 Snit150.00
199. 130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
200. 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
201. 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
202. 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 197.00
R1200 R2194 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
203. 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 197.00
R1198 R2196 R3- R4-
Sum394 Snit197.00
204. 17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST1 2 196.00
R1196 R2196 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
205. 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
206. 19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
207. 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 2 191.00
R1193 R2189 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
208. 42764 Thomas Brokholm Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST2 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
209. 98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
210. 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 2 189.50
R1192 R2187 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
211. 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
212. 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
213. 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 2 188.00
R1189 R2187 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
214. 17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST2 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
215. 47854 Kurt Asmussen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 187.50
R1190 R2185 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
216. 106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST3 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
217. 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 2 186.50
R1190 R2183 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
218. 114363 Jacob Mortensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 186.00
R1186 R2186 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
219. 138054 Sylvester Svendsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 185.00
R1189 R2181 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
220. 29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 2 185.00
R1186 R2184 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
221. 54556 Jens West Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
222. 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 185.00
R1189 R2181 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
223. 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST1 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
224. 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 2 184.50
R1186 R2183 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
225. 17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST2 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
226. 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
227. 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 2 184.50
R1187 R2182 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
228. 145248 Morten Hostrup Villadsen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
229. 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 2 184.00
R1185 R2183 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
230. 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 183.50
R1186 R2181 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
231. 55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 2 183.50
R1185 R2182 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
232. 118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 183.00
R1186 R2180 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
233. 138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
234. 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 182.00
R1184 R2180 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
235. 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 182.00
R1184 R2180 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
236. 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 2 181.50
R1182 R2181 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
237. 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 2 181.50
R1182 R2181 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
238. 55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 181.50
R1184 R2179 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
239. 126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
ST3 2 181.50
R1196 R2167 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
240. 51072 Peder Hjulmand Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
ST3 2 181.00
R1184 R2178 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
241. 101878 René Møller maciejewski Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 2 181.00
R1182 R2180 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
242. 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 181.00
R1184 R2178 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
243. 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 2 180.00
R1180 R2180 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
244. 62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 180.00
R1180 R2180 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
245. 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 2 179.50
R1180 R2179 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
246. 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 179.50
R1181 R2178 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
247. 137234 Keld Julius Andersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 2 179.50
R1181 R2178 R3- R4-
Sum359 Snit179.50
248. 30547 Knud Ejlersen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 178.50
R1183 R2174 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
249. 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 178.50
R1179 R2178 R3- R4-
Sum357 Snit178.50
250. 120947 Rune Dahlstrøm Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 177.50
R1178 R2177 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
251. 28345 Anders Kappel Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 177.50
R1180 R2175 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
252. 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 177.00
R1179 R2175 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
253. 96716 Poul-Erik Kristensen Postens Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 2 177.00
R1178 R2176 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
254. 92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 177.00
R1178 R2176 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
255. 15633 Eyvind Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 177.00
R1177 R2177 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
256. 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 2 176.00
R1176 R2176 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
257. 65840 Jan Holmen Andersen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST3 2 174.50
R1177 R2172 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
258. 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 173.50
R1175 R2172 R3- R4-
Sum347 Snit173.50
259. 137195 Thomas Højer Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 172.50
R1184 R2161 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
260. 135637 Kristian Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 172.00
R1173 R2171 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
261. 28265 Kristian Kappel Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 172.00
R1173 R2171 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
262. 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 172.00
R1176 R2168 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
263. 139413 Jesper Hillebrandt Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 171.50
R1174 R2169 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
264. 65361 Peter Schou Jensen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 171.50
R1176 R2167 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
265. 145923 Jim Nygaard Varde Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 2 171.50
R1173 R2170 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
266. 124010 Tina Rasmussen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 169.00
R1171 R2167 R3- R4-
Sum338 Snit169.00
267. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 168.00
R1170 R2166 R3- R4-
Sum336 Snit168.00
268. 131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 167.50
R1171 R2164 R3- R4-
Sum335 Snit167.50
269. 146702 Dan Søgård Elkjær Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 166.50
R1167 R2166 R3- R4-
Sum333 Snit166.50
270. 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 2 165.50
R1167 R2164 R3- R4-
Sum331 Snit165.50
271. 121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 165.00
R1175 R2155 R3- R4-
Sum330 Snit165.00
272. 146767 Axel Wion Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 2 165.00
R1171 R2159 R3- R4-
Sum330 Snit165.00
273. 146491 Henrik Sørensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 163.00
R1164 R2162 R3- R4-
Sum326 Snit163.00
274. 62565 Jimmi Lauritzen Strø S&G
DGI Nordsjælland
ST3 2 162.50
R1166 R2159 R3- R4-
Sum325 Snit162.50
275. 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 2 157.50
R1161 R2154 R3- R4-
Sum315 Snit157.50
276. 130842 Magnus Skram Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 152.50
R1154 R2151 R3- R4-
Sum305 Snit152.50
277. 115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 142.50
R1144 R2141 R3- R4-
Sum285 Snit142.50
278. 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
279. 104261 Bjørn Voigt Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
280. 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
281. 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
282. 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
283. 129403 Katrine Langkjær Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
284. 19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
285. 30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
286. 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
287. 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
288. 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
ST2 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
289. 108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
290. 86426 Frederikke Frederiksen Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
291. 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
292. 43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST2 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
293. 15719 Jens Dalsgaard Hansen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
294. 42699 Frank Hansen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
295. 146826 Nicolai Brunvoll Ernst Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
ST3 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
296. 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
297. 52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
298. 99690 Lasse T Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
299. 127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
300. 112255 Peernille S. Thomasen Jespersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
301. 28120 Alfred Busk Kristensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
302. 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
303. 117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
304. 35602 Jens Nyby Petersen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
DGI Sydøstjylland
ST2 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
305. 139625 Tobias Lauritsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
ST3 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
306. 53807 Henrik Leon Hansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
307. 113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
308. 84732 Carsten Heegaard Petersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
309. 95840 Claus Hangaard Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
310. 60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
311. 104072 Jens Madsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
312. 106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
313. 84225 Bjarne Ravn Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
314. 77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
315. 124131 Bjarne Degn-Philipsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
316. 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
317. 101873 Hanne Dall Coermann Damsholte Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
318. 126748 Kasper Damkjær Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
DGI Sydøstjylland
ST3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
319. 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
320. 38478 Jens Bo Kjeldsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
321. 112073 Steffen Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
ST3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
322. 143902 Jann Nielsen Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
323. 145218 Søren Mathiasen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
324. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
ST3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
325. 140305 Morten Bøge Thorstensen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
326. 125011 Søren Hedegaard Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
327. 40698 Emil Blom Pedersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
328. 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
329. 132238 Kristine Westphal Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 1 153.00
R1153 R2- R3- R4-
Sum153 Snit153.00

Til toppen