Riffel, 15m - Stilling | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 02. juli 2022 - kl. 06:02
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 31260 Rikke Mæng Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 9 199.78
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 17 199.06
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 30467 Niels H. Overgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 9 198.78
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 20 198.15
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 6 198.50
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
6. 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 12 197.83
R1200 R2200 R3199 R4198
Sum797 Snit199.25
7. 39794 Line Petermann Fabricius Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 20 196.90
R1199 R2199 R3199 R4199
Sum796 Snit199.00
8. 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST1 16 196.25
R1200 R2200 R3198 R4198
Sum796 Snit199.00
9. 43006 Esben Egeskov Jakobsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 12 197.50
R1200 R2199 R3198 R4198
Sum795 Snit198.75
10. 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 9 197.22
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
11. 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 28 196.18
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
12. 104261 Bjørn Voigt Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 5 197.20
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
13. 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 22 194.73
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
14. 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
ST1 26 194.12
R1198 R2198 R3198 R4198
Sum792 Snit198.00
15. 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 8 196.13
R1199 R2198 R3198 R4196
Sum791 Snit197.75
16. 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 12 195.08
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
17. 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 9 195.22
R1199 R2198 R3196 R4196
Sum789 Snit197.25
18. 122163 Maria Patricia Andersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 27 193.78
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
19. 134941 Siv Hegelund Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST1 7 196.29
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
20. 57295 Poul Kristensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST1 13 194.62
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
21. 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 8 194.50
R1200 R2198 R3194 R4194
Sum786 Snit196.50
22. 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 12 194.25
R1197 R2196 R3196 R4196
Sum785 Snit196.25
23. 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 8 194.38
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
24. 118146 Axel Olsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
ST1 13 193.31
R1197 R2197 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
25. 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 13 193.69
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
26. 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 15 193.33
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
27. 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 5 194.80
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
28. 98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne
DGI Nordjylland
ST1 12 192.42
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
29. 29739 Martin Mohr Jakobsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 7 194.14
R1195 R2195 R3195 R4195
Sum780 Snit195.00
30. 84818 Maja Petersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
ST1 6 192.50
R1196 R2196 R3195 R4191
Sum778 Snit194.50
31. 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 19 190.79
R1196 R2195 R3195 R4192
Sum778 Snit194.50
32. 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 8 192.50
R1196 R2195 R3193 R4193
Sum777 Snit194.25
33. 23543 Marie S. Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
ST1 7 192.86
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
34. 34254 Mie Karstensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST1 7 192.71
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
35. 127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 14 191.14
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
36. 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 8 191.00
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
37. 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 20 190.60
R1195 R2195 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
38. 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 19 190.11
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
39. 29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
ST1 8 191.63
R1195 R2195 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
40. 92383 Rasmus Hansen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST1 16 189.25
R1195 R2195 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
41. 71084 Ole Thy Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST1 11 192.27
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
42. 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 10 191.40
R1196 R2194 R3193 R4191
Sum774 Snit193.50
43. 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 7 191.00
R1195 R2195 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
44. 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 15 188.20
R1195 R2195 R3192 R4192
Sum774 Snit193.50
45. 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 8 192.63
R1194 R2193 R3193 R4193
Sum773 Snit193.25
46. 138054 Sylvester Svendsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 6 190.50
R1196 R2193 R3192 R4192
Sum773 Snit193.25
47. 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 12 190.42
R1195 R2193 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
48. 130088 Michael Bjerre Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST1 8 191.88
R1193 R2193 R3193 R4193
Sum772 Snit193.00
49. 19352 Henrik Strand Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 6 191.50
R1197 R2192 R3192 R4191
Sum772 Snit193.00
50. 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
ST1 4 192.75
R1195 R2193 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
51. 62329 Jan O. Larsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 6 191.33
R1194 R2194 R3192 R4191
Sum771 Snit192.75
52. 70271 Ib V Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST1 23 189.57
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
53. 52423 Henrik Greve Nielsen Paarup Skytteforening
DGI Fyn
ST1 18 189.22
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
54. 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 15 188.13
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
55. 97313 Niels Laustsen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST1 6 190.83
R1195 R2193 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
56. 86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST1 11 189.55
R1193 R2193 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
57. 59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 15 189.40
R1194 R2193 R3191 R4191
Sum769 Snit192.25
58. 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
ST2 7 184.29
R1194 R2193 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
59. 34116 Kasper Kjær Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST1 4 192.00
R1194 R2192 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
60. 89816 Steffen Koefoed Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
ST1 13 189.46
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
61. 113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 39 187.18
R1193 R2193 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
62. 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 10 170.30
R1195 R2191 R3191 R4191
Sum768 Snit192.00
63. 43033 Christian Jakobsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 7 190.14
R1193 R2192 R3192 R4190
Sum767 Snit191.75
64. 68807 Michael Hansen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST1 21 189.10
R1193 R2192 R3191 R4191
Sum767 Snit191.75
65. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
ST2 15 186.33
R1193 R2193 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
66. 31184 Erik Madsen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 31 185.26
R1193 R2193 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
67. 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 7 189.71
R1195 R2193 R3189 R4189
Sum766 Snit191.50
68. 25849 Helene Klejs Dam Sørensen Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
ST1 10 189.50
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
69. 22034 Preben Kallegaard Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 10 189.30
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
70. 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 10 188.90
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
71. 98706 Emma Thyssen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 16 188.75
R1193 R2191 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
72. 134571 Kim Kristensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 6 188.17
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
73. 55133 Peter Hansen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 15 187.73
R1193 R2192 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
74. 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST2 16 188.13
R1192 R2192 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
75. 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 11 188.09
R1193 R2191 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
76. 42345 Jens Faurbye Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 21 187.57
R1193 R2191 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
77. 62982 Thomas Kacirek Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST3 8 187.00
R1194 R2193 R3190 R4187
Sum764 Snit191.00
78. 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 24 186.33
R1193 R2191 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
79. 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
ST2 15 186.93
R1191 R2191 R3191 R4190
Sum763 Snit190.75
80. 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 19 186.63
R1193 R2190 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
81. 43374 Allan Clausen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST2 10 188.30
R1194 R2189 R3189 R4189
Sum761 Snit190.25
82. 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 17 187.71
R1191 R2190 R3190 R4190
Sum761 Snit190.25
83. 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 6 188.33
R1192 R2190 R3189 R4189
Sum760 Snit190.00
84. 65841 Jan Holm-Larsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST2 6 188.33
R1191 R2190 R3190 R4189
Sum760 Snit190.00
85. 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 8 188.13
R1191 R2190 R3190 R4189
Sum760 Snit190.00
86. 61028 Susanne Ager Höy Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 8 187.88
R1192 R2191 R3189 R4188
Sum760 Snit190.00
87. 96896 Pia Holm-Jensen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
ST2 13 186.31
R1191 R2190 R3190 R4189
Sum760 Snit190.00
88. 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 4 189.75
R1192 R2191 R3189 R4187
Sum759 Snit189.75
89. 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 6 188.83
R1190 R2190 R3190 R4189
Sum759 Snit189.75
90. 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 19 186.37
R1191 R2190 R3189 R4189
Sum759 Snit189.75
91. 60633 Claus Nielsen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 12 186.33
R1191 R2191 R3189 R4188
Sum759 Snit189.75
92. 59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 5 188.60
R1192 R2191 R3189 R4186
Sum758 Snit189.50
93. 19126 Tage Grubbe Andersen Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 8 188.25
R1191 R2189 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
94. 94784 Laura Von der Lippe Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 8 188.00
R1190 R2190 R3189 R4189
Sum758 Snit189.50
95. 68949 Claus Bruun Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 7 188.14
R1190 R2190 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
96. 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 10 186.70
R1191 R2189 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
97. 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 15 185.80
R1190 R2189 R3189 R4189
Sum757 Snit189.25
98. 120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 12 185.58
R1191 R2191 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
99. 43365 Henning Sørensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 15 184.33
R1192 R2190 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
100. 42754 Torben Larsen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST1 4 189.00
R1190 R2189 R3189 R4188
Sum756 Snit189.00
101. 42764 Thomas Brokholm Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST1 4 189.00
R1190 R2190 R3189 R4187
Sum756 Snit189.00
102. 62454 Allan J. Asmussen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 8 186.63
R1190 R2190 R3188 R4188
Sum756 Snit189.00
103. 53860 Birgitte Nielsen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 12 185.58
R1192 R2189 R3188 R4187
Sum756 Snit189.00
104. 29023 Hans Jøren Zoega Strømgaard Jensen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 5 188.40
R1191 R2189 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
105. 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST2 9 184.33
R1191 R2190 R3188 R4186
Sum755 Snit188.75
106. 42652 Jørn Chr. Krogh Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST2 4 188.50
R1190 R2188 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
107. 65647 Svenn Skjærbæk Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST1 6 187.83
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
108. 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 6 187.50
R1190 R2189 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
109. 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
ST2 8 187.13
R1189 R2189 R3188 R4188
Sum754 Snit188.50
110. 55222 Jacob Nielsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 7 187.00
R1192 R2189 R3187 R4186
Sum754 Snit188.50
111. 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
ST2 8 187.00
R1190 R2189 R3188 R4186
Sum753 Snit188.25
112. 124705 Christian Bannow Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
ST2 23 184.48
R1189 R2188 R3188 R4188
Sum753 Snit188.25
113. 19315 Peter Strand Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 27 184.22
R1189 R2188 R3188 R4188
Sum753 Snit188.25
114. 141814 Andreas Meng Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 15 184.67
R1190 R2188 R3187 R4187
Sum752 Snit188.00
115. 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 16 184.31
R1189 R2188 R3188 R4187
Sum752 Snit188.00
116. 27895 Lisbeth Philbert Larsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 8 186.25
R1189 R2188 R3187 R4187
Sum751 Snit187.75
117. 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 8 186.00
R1189 R2189 R3187 R4186
Sum751 Snit187.75
118. 94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 5 186.40
R1189 R2188 R3187 R4186
Sum750 Snit187.50
119. 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 8 186.38
R1188 R2188 R3187 R4187
Sum750 Snit187.50
120. 114363 Jacob Allan Mortensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 6 185.50
R1190 R2188 R3186 R4186
Sum750 Snit187.50
121. 25857 Claus B. Laursen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
ST2 7 185.29
R1189 R2187 R3187 R4187
Sum750 Snit187.50
122. 53381 Nicolai Henriksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 4 187.25
R1190 R2190 R3186 R4183
Sum749 Snit187.25
123. 29853 Lars Nahnsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 5 186.20
R1194 R2186 R3185 R4184
Sum749 Snit187.25
124. 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 6 185.67
R1189 R2188 R3188 R4184
Sum749 Snit187.25
125. 130391 Astrid Sofie Uglebjerg Lunde Sg&I
DGI Fyn
ST2 12 184.00
R1189 R2189 R3186 R4185
Sum749 Snit187.25
126. 68878 Elan Hansen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 4 187.00
R1190 R2187 R3186 R4185
Sum748 Snit187.00
127. 81045 Thomas Holm Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 10 185.20
R1189 R2187 R3186 R4186
Sum748 Snit187.00
128. 128348 Linas Zvirblis Blovstrød SG&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
ST2 8 185.00
R1189 R2187 R3186 R4186
Sum748 Snit187.00
129. 53119 Jens Peter Hansen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST2 16 184.44
R1189 R2187 R3186 R4186
Sum748 Snit187.00
130. 69290 Benny Munk Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 16 183.13
R1188 R2187 R3187 R4186
Sum748 Snit187.00
131. 118128 Elisabeth Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 4 186.75
R1189 R2187 R3187 R4184
Sum747 Snit186.75
132. 97095 Emil Grønbæk Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 4 186.75
R1190 R2187 R3187 R4183
Sum747 Snit186.75
133. 145400 Christoffer Løvborg Them Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 4 186.75
R1189 R2188 R3185 R4185
Sum747 Snit186.75
134. 25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 7 186.00
R1189 R2187 R3186 R4185
Sum747 Snit186.75
135. 92377 Pernille Noppenau Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 10 185.90
R1187 R2187 R3187 R4186
Sum747 Snit186.75
136. 129390 Henrik Jensen Sportsskydeklubben Odense
DGI Fyn
ST2 6 185.67
R1188 R2187 R3187 R4185
Sum747 Snit186.75
137. 76186 Ken Poulsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 21 181.52
R1189 R2188 R3186 R4184
Sum747 Snit186.75
138. 99690 Lasse T Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 4 186.50
R1189 R2189 R3185 R4183
Sum746 Snit186.50
139. 47854 Kurt Asmussen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
ST2 4 186.50
R1190 R2187 R3185 R4184
Sum746 Snit186.50
140. 69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 7 184.14
R1189 R2186 R3186 R4185
Sum746 Snit186.50
141. 107612 Mathias Nørgaard Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 21 182.90
R1187 R2187 R3186 R4186
Sum746 Snit186.50
142. 114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 16 182.50
R1189 R2187 R3185 R4185
Sum746 Snit186.50
143. 70611 Mads Frydenlund Christensen Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST3 11 182.27
R1188 R2188 R3186 R4184
Sum746 Snit186.50
144. 110384 Lasse Hansen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 16 181.94
R1188 R2187 R3186 R4185
Sum746 Snit186.50
145. 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 14 181.86
R1189 R2186 R3186 R4185
Sum746 Snit186.50
146. 25354 Claus Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST2 5 185.60
R1187 R2187 R3186 R4185
Sum745 Snit186.25
147. 27351 Mads Priess Christoffersen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 8 184.25
R1187 R2187 R3186 R4185
Sum745 Snit186.25
148. 25202 Torben Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 16 182.88
R1188 R2186 R3186 R4185
Sum745 Snit186.25
149. 43337 Poul Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 11 182.45
R1188 R2187 R3186 R4184
Sum745 Snit186.25
150. 131492 Karoline Skade Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 12 180.08
R1188 R2187 R3186 R4184
Sum745 Snit186.25
151. 61144 Bent Clausen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 6 185.00
R1188 R2187 R3186 R4183
Sum744 Snit186.00
152. 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST3 15 182.33
R1187 R2187 R3185 R4185
Sum744 Snit186.00
153. 17356 Gitte Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST2 4 185.75
R1188 R2188 R3184 R4183
Sum743 Snit185.75
154. 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 6 184.00
R1190 R2185 R3184 R4184
Sum743 Snit185.75
155. 69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 13 183.46
R1188 R2185 R3185 R4185
Sum743 Snit185.75
156. 60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 4 185.50
R1191 R2186 R3186 R4179
Sum742 Snit185.50
157. 86818 Simone T. Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 10 184.00
R1188 R2186 R3184 R4184
Sum742 Snit185.50
158. 62449 Andreas Gradischnig Strø S&G
DGI Nordsjælland
ST3 6 183.67
R1187 R2186 R3185 R4184
Sum742 Snit185.50
159. 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 8 183.00
R1187 R2185 R3185 R4185
Sum742 Snit185.50
160. 106985 Lotte Bredahl Jelling fS
DGI Sydøstjylland
ST3 18 182.61
R1187 R2187 R3184 R4184
Sum742 Snit185.50
161. 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 8 183.38
R1187 R2186 R3184 R4184
Sum741 Snit185.25
162. 42951 Jens Ernst Christiansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 8 181.38
R1187 R2185 R3185 R4184
Sum741 Snit185.25
163. 118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST3 10 181.30
R1189 R2186 R3185 R4181
Sum741 Snit185.25
164. 69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 9 180.78
R1188 R2185 R3185 R4183
Sum741 Snit185.25
165. 25213 Stine Jensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 7 183.71
R1187 R2185 R3184 R4184
Sum740 Snit185.00
166. 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST2 4 184.75
R1187 R2185 R3184 R4183
Sum739 Snit184.75
167. 61120 Jørn Jørgensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST2 5 184.00
R1186 R2185 R3185 R4183
Sum739 Snit184.75
168. 28015 Hardy Larsen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 9 183.22
R1186 R2185 R3184 R4184
Sum739 Snit184.75
169. 54883 Jane Pedersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 12 181.50
R1185 R2185 R3185 R4184
Sum739 Snit184.75
170. 70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 4 184.50
R1188 R2185 R3183 R4182
Sum738 Snit184.50
171. 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 6 183.17
R1185 R2185 R3184 R4183
Sum737 Snit184.25
172. 56375 Jesper Gerner Malmborg Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 12 181.50
R1186 R2184 R3184 R4183
Sum737 Snit184.25
173. 27992 Jan Schmidt Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 19 180.74
R1185 R2184 R3184 R4184
Sum737 Snit184.25
174. 138567 Lars Frandsen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 7 183.14
R1186 R2185 R3183 R4182
Sum736 Snit184.00
175. 88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 6 182.67
R1188 R2184 R3182 R4182
Sum736 Snit184.00
176. 117047 Mark Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
ST3 7 182.14
R1187 R2184 R3183 R4182
Sum736 Snit184.00
177. 15132 Søren Nikolaj Jensen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 4 183.75
R1189 R2184 R3182 R4180
Sum735 Snit183.75
178. 132396 Mikkeline Vibe Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
ST3 4 183.75
R1190 R2187 R3181 R4177
Sum735 Snit183.75
179. 101491 Gustav Røjkjær Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 8 182.00
R1184 R2184 R3184 R4183
Sum735 Snit183.75
180. 61077 Finn Marcher Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 7 181.57
R1184 R2184 R3184 R4183
Sum735 Snit183.75
181. 22127 Danni Urup Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 6 181.33
R1188 R2183 R3182 R4182
Sum735 Snit183.75
182. 107021 Jeppe Ramus Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 18 180.67
R1184 R2184 R3184 R4183
Sum735 Snit183.75
183. 88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 13 179.62
R1184 R2184 R3184 R4183
Sum735 Snit183.75
184. 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 6 182.50
R1186 R2184 R3183 R4181
Sum734 Snit183.50
185. 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 7 182.14
R1185 R2184 R3183 R4182
Sum734 Snit183.50
186. 68697 Steen K. Pedersen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 5 181.60
R1187 R2184 R3183 R4180
Sum734 Snit183.50
187. 18994 Peter Iversen Steensig Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
ST3 16 180.19
R1185 R2184 R3183 R4182
Sum734 Snit183.50
188. 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 4 183.25
R1186 R2185 R3182 R4180
Sum733 Snit183.25
189. 101878 René Møller Maciejewski Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 4 183.25
R1187 R2184 R3182 R4180
Sum733 Snit183.25
190. 52737 Jesper Lyck Hansen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST3 4 183.25
R1187 R2185 R3185 R4176
Sum733 Snit183.25
191. 55178 Lars Nøhr Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 4 183.25
R1188 R2185 R3182 R4178
Sum733 Snit183.25
192. 62432 Bjarne Sørensen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST2 6 182.33
R1184 R2184 R3183 R4182
Sum733 Snit183.25
193. 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST3 10 180.30
R1186 R2183 R3182 R4182
Sum733 Snit183.25
194. 121937 Rasmus Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864
DGI Nordsjælland
ST3 18 178.78
R1184 R2183 R3183 R4183
Sum733 Snit183.25
195. 118127 Linda Kirkegaard Lager Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 4 182.75
R1186 R2183 R3182 R4180
Sum731 Snit182.75
196. 61048 Mikael Jørgensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 6 180.17
R1188 R2183 R3182 R4178
Sum731 Snit182.75
197. 114700 Ana Stojkovic Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 20 176.65
R1184 R2183 R3182 R4182
Sum731 Snit182.75
198. 92318 Sebastian Oines Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 6 181.17
R1185 R2182 R3182 R4181
Sum730 Snit182.50
199. 99922 Viola Røjel Postens Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 14 179.79
R1183 R2182 R3182 R4182
Sum729 Snit182.25
200. 99457 Dennis Hansen Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 8 180.13
R1185 R2182 R3181 R4180
Sum728 Snit182.00
201. 90197 Dennis Kristensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 5 180.80
R1183 R2182 R3182 R4180
Sum727 Snit181.75
202. 120580 Martin Klein Follmann Jelling fS
DGI Sydøstjylland
ST3 16 178.06
R1183 R2183 R3181 R4180
Sum727 Snit181.75
203. 37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 17 177.00
R1184 R2183 R3180 R4180
Sum727 Snit181.75
204. 134939 Peter Kiel Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST3 5 179.40
R1186 R2184 R3182 R4174
Sum726 Snit181.50
205. 112037 Cecilie Nørgaard Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 20 177.65
R1183 R2182 R3181 R4180
Sum726 Snit181.50
206. 44018 Johan Christiansen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 9 177.67
R1182 R2181 R3181 R4181
Sum725 Snit181.25
207. 122870 Anna Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 4 181.00
R1184 R2183 R3179 R4178
Sum724 Snit181.00
208. 53557 Mikkel Christiansen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
ST3 4 181.00
R1182 R2181 R3181 R4180
Sum724 Snit181.00
209. 110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
ST3 6 180.33
R1182 R2182 R3180 R4180
Sum724 Snit181.00
210. 22027 Rikke Agerskov McCarron Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 8 178.13
R1183 R2183 R3181 R4177
Sum724 Snit181.00
211. 138195 Rune Grønborg Junker Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
ST3 9 178.00
R1186 R2179 R3179 R4179
Sum723 Snit180.75
212. 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 20 174.30
R1183 R2181 R3181 R4178
Sum723 Snit180.75
213. 139625 Tobias Lauritsen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
ST3 5 178.80
R1182 R2182 R3182 R4176
Sum722 Snit180.50
214. 60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 11 178.55
R1182 R2180 R3180 R4180
Sum722 Snit180.50
215. 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 6 179.33
R1182 R2181 R3179 R4179
Sum721 Snit180.25
216. 125082 Oliver Overgaard Hoffmann Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
ST3 11 178.18
R1181 R2180 R3180 R4180
Sum721 Snit180.25
217. 25362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 11 177.73
R1183 R2180 R3179 R4179
Sum721 Snit180.25
218. 53422 Ib Henriksen Maribo Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 4 180.00
R1184 R2180 R3180 R4176
Sum720 Snit180.00
219. 97938 Jesper Skovgaard Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 5 179.60
R1181 R2180 R3180 R4179
Sum720 Snit180.00
220. 51072 Peder Hjulmand Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
ST3 5 178.80
R1184 R2179 R3179 R4178
Sum720 Snit180.00
221. 89856 Ib steen Jørgensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
ST3 8 178.38
R1181 R2180 R3180 R4179
Sum720 Snit180.00
222. 62657 Lars Sørensen Jørlunde Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 4 179.50
R1182 R2180 R3180 R4176
Sum718 Snit179.50
223. 134544 Jesper Olav Lange Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST3 11 176.91
R1180 R2180 R3179 R4179
Sum718 Snit179.50
224. 62985 Per Aksel Bannow Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 8 176.13
R1181 R2179 R3179 R4178
Sum717 Snit179.25
225. 111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 7 176.86
R1180 R2180 R3180 R4176
Sum716 Snit179.00
226. 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 4 178.75
R1180 R2180 R3178 R4177
Sum715 Snit178.75
227. 120947 Rune Dahlstrøm Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 4 178.75
R1180 R2180 R3178 R4177
Sum715 Snit178.75
228. 12264 Henning Nørris Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 5 178.20
R1182 R2179 R3178 R4176
Sum715 Snit178.75
229. 69328 Søren Smith Rasmussen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 6 176.67
R1180 R2179 R3178 R4178
Sum715 Snit178.75
230. 61580 Carsten Christensen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 13 175.38
R1179 R2179 R3179 R4177
Sum714 Snit178.50
231. 29924 Carl Knudsen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 6 176.50
R1181 R2178 R3177 R4177
Sum713 Snit178.25
232. 92378 Tobias Noppenau Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 4 178.00
R1181 R2178 R3177 R4176
Sum712 Snit178.00
233. 96716 Poul-Erik Kristensen Postens Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 6 177.00
R1180 R2178 R3178 R4176
Sum712 Snit178.00
234. 102283 Isabel Boesen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 13 173.85
R1183 R2178 R3176 R4175
Sum712 Snit178.00
235. 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 4 177.50
R1179 R2179 R3176 R4176
Sum710 Snit177.50
236. 23502 Mogens Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
ST3 5 177.00
R1181 R2178 R3176 R4175
Sum710 Snit177.50
237. 79010 Brian Pedersen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 5 177.00
R1180 R2177 R3177 R4176
Sum710 Snit177.50
238. 22291 Palle Kvist Andersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 7 175.43
R1178 R2178 R3177 R4175
Sum708 Snit177.00
239. 122995 Thomas Vesterager Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 6 174.33
R1180 R2180 R3175 R4172
Sum707 Snit176.75
240. 18567 Ulrik Nielsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 8 173.38
R1180 R2176 R3176 R4175
Sum707 Snit176.75
241. 30547 Knud Ejlersen Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 4 176.50
R1183 R2175 R3174 R4174
Sum706 Snit176.50
242. 29622 Finn Just Weiling Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
ST3 8 173.63
R1179 R2177 R3175 R4175
Sum706 Snit176.50
243. 47308 Filip Olsen Tommerup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 4 176.25
R1179 R2178 R3177 R4171
Sum705 Snit176.25
244. 134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 9 173.00
R1178 R2177 R3176 R4174
Sum705 Snit176.25
245. 27947 Jørn Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 16 172.19
R1179 R2176 R3175 R4175
Sum705 Snit176.25
246. 130246 Mathias Kooijman Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 9 166.89
R1182 R2176 R3175 R4172
Sum705 Snit176.25
247. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 6 174.33
R1178 R2177 R3174 R4174
Sum703 Snit175.75
248. 126787 Laura Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
ST3 6 173.67
R1177 R2176 R3175 R4175
Sum703 Snit175.75
249. 68708 Ole Kaliszan Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 5 174.80
R1178 R2176 R3175 R4173
Sum702 Snit175.50
250. 136506 Brian Hansen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 4 175.00
R1178 R2175 R3174 R4173
Sum700 Snit175.00
251. 121714 Finn Zimmer Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 5 171.00
R1177 R2175 R3175 R4173
Sum700 Snit175.00
252. 122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 13 171.15
R1175 R2175 R3174 R4174
Sum698 Snit174.50
253. 69336 Stefan Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 4 174.00
R1180 R2174 R3171 R4171
Sum696 Snit174.00
254. 112073 Steffen Højmark Jensen Brændeskov/Brudager SG&I, Skydning
DGI Fyn
ST3 7 168.86
R1179 R2173 R3171 R4170
Sum693 Snit173.25
255. 139413 Jesper Hillebrandt Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 4 173.00
R1176 R2174 R3173 R4169
Sum692 Snit173.00
256. 60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 8 170.25
R1174 R2173 R3173 R4171
Sum691 Snit172.75
257. 144446 Anni Cordes Luns Sparholt Hellerup Skyde Selskab
DGI Storkøbenhavn
ST3 8 169.50
R1177 R2174 R3170 R4170
Sum691 Snit172.75
258. 109499 Marie Alstrup Madsen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 5 171.20
R1175 R2174 R3171 R4170
Sum690 Snit172.50
259. 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 8 169.63
R1173 R2173 R3171 R4171
Sum688 Snit172.00
260. 131817 Jørgen Eskildsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening
DGI Fyn
ST3 7 169.43
R1173 R2171 R3171 R4171
Sum686 Snit171.50
261. 65361 Peter Schou Jensen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 4 171.25
R1176 R2173 R3169 R4167
Sum685 Snit171.25
262. 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 6 169.33
R1176 R2171 R3169 R4168
Sum684 Snit171.00
263. 121290 Michael H. Jensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 6 168.33
R1172 R2171 R3170 R4170
Sum683 Snit170.75
264. 145294 John Madsen Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 4 170.50
R1173 R2173 R3171 R4165
Sum682 Snit170.50
265. 123982 Bo Tommerup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 5 167.80
R1171 R2170 R3169 R4166
Sum676 Snit169.00
266. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 10 164.20
R1171 R2170 R3167 R4167
Sum675 Snit168.75
267. 125105 Mikkel Kjær Schmidt Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 8 162.38
R1173 R2167 R3163 R4163
Sum666 Snit166.50
268. 147081 Gregory Zilinek Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 4 166.00
R1173 R2166 R3164 R4161
Sum664 Snit166.00
269. 25565 Jens Jensen Odder Skytteforening
DGI Østjylland
ST3 4 164.75
R1170 R2167 R3165 R4157
Sum659 Snit164.75
270. 14807 Gorm Østergaard Nørresundby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 12 159.75
R1164 R2164 R3164 R4163
Sum655 Snit163.75
271. 124010 Tina Rasmussen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 4 163.50
R1171 R2167 R3159 R4157
Sum654 Snit163.50
272. 67452 Per H Jensen Tårnby Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
ST3 4 158.75
R1166 R2158 R3156 R4155
Sum635 Snit158.75
273. 139834 Karsten Helweg Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
ST3 5 153.80
R1162 R2158 R3157 R4146
Sum623 Snit155.75
274. 83325 Bent Pedersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 4 154.75
R1156 R2156 R3155 R4152
Sum619 Snit154.75
275. 17365 Camilla Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST1 3 196.33
R1197 R2196 R3196 R4-
Sum589 Snit196.33
276. 30976 Alexander Helleskov Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST1 3 195.33
R1197 R2196 R3193 R4-
Sum586 Snit195.33
277. 65649 Sune Johansson Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST1 3 193.00
R1194 R2193 R3192 R4-
Sum579 Snit193.00
278. 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 3 188.67
R1192 R2190 R3184 R4-
Sum566 Snit188.67
279. 100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 3 185.67
R1188 R2185 R3184 R4-
Sum557 Snit185.67
280. 17339 Preben Chemnitz Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST2 3 184.33
R1185 R2184 R3184 R4-
Sum553 Snit184.33
281. 106868 Nicolaj Berg Lassen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
ST2 3 184.00
R1189 R2185 R3178 R4-
Sum552 Snit184.00
282. 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST3 3 182.33
R1184 R2183 R3180 R4-
Sum547 Snit182.33
283. 42676 Jan Sørensen Nordals Skyttekreds
DGI Sønderjylland
ST3 3 182.00
R1184 R2181 R3181 R4-
Sum546 Snit182.00
284. 126983 Claes Braad Helweg Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
ST3 3 180.00
R1196 R2177 R3167 R4-
Sum540 Snit180.00
285. 137234 Keld Julius Andersen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 3 179.33
R1181 R2179 R3178 R4-
Sum538 Snit179.33
286. 33572 Kjeld Madsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 3 174.67
R1176 R2175 R3173 R4-
Sum524 Snit174.67
287. 129850 Isabella K. H. Jørgensen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 3 174.00
R1178 R2172 R3172 R4-
Sum522 Snit174.00
288. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
ST3 3 171.67
R1173 R2173 R3169 R4-
Sum515 Snit171.67
289. 134383 Peter Bladt Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 3 170.67
R1172 R2170 R3170 R4-
Sum512 Snit170.67
290. 125011 Søren Hedegaard Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 3 169.00
R1170 R2170 R3167 R4-
Sum507 Snit169.00
291. 143955 Rene B. Christensen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
ST3 3 168.67
R1169 R2169 R3168 R4-
Sum506 Snit168.67
292. 65934 Carsten Jakobsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST3 3 166.00
R1174 R2162 R3162 R4-
Sum498 Snit166.00
293. 132238 Kristine Westphal Vojens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST3 3 165.67
R1173 R2171 R3153 R4-
Sum497 Snit165.67
294. 146767 Axel Wion Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 3 165.67
R1171 R2167 R3159 R4-
Sum497 Snit165.67
295. 146325 Markus Klenke Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 3 150.00
R1159 R2150 R3141 R4-
Sum450 Snit150.00
296. 130231 Anant Choubey Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST1 2 199.50
R1200 R2199 R3- R4-
Sum399 Snit199.50
297. 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 2 194.00
R1197 R2191 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
298. 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
299. 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
300. 49404 Ann Spejlsgård Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
301. 31140 Jette Faurbye Andersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 2 190.50
R1193 R2188 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
302. 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 2 190.50
R1192 R2189 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
303. 25639 Carsten Hauge Beder-Malling Skytteforening
DGI Østjylland
ST1 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
304. 98723 Emil Kronholm Søvsø Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 2 190.00
R1190 R2190 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
305. 15719 Jens Dalsgaard Hansen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST1 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
306. 49206 Peter Thuesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
ST1 2 189.00
R1189 R2189 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
307. 135858 Matias Ligaard Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
ST1 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
308. 143247 Flemming Elsner KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
ST2 2 188.00
R1188 R2188 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
309. 43346 Marianne Clausen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
ST2 2 187.50
R1190 R2185 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
310. 144579 Max Banke Lunde Sg&I
DGI Fyn
ST2 2 187.00
R1187 R2187 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
311. 52030 Frank Pedersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
ST2 2 186.50
R1188 R2185 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
312. 52929 Jakob Nielsen Otterup Skytteforening
DGI Fyn
ST2 2 186.00
R1186 R2186 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
313. 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 2 186.00
R1187 R2185 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
314. 52173 Eskild L. Rasmussen Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
ST2 2 186.00
R1188 R2184 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
315. 119405 Vinni Christensen Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
316. 19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 2 185.50
R1187 R2184 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
317. 54556 Jens West Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 2 185.00
R1187 R2183 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
318. 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 2 185.00
R1189 R2181 R3- R4-
Sum370 Snit185.00
319. 145248 Morten Hostrup Villadsen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
ST2 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
320. 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
ST3 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
321. 96841 Tim Mikkelsen Jelling fS
DGI Sydøstjylland
ST3 2 183.50
R1184 R2183 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
322. 61108 Søren Clausen Østermarie Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 2 183.00
R1183 R2183 R3- R4-
Sum366 Snit183.00
323. 91846 Emily Bukalo Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 182.50
R1183 R2182 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
324. 55337 Kenneth Westergaard Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 181.50
R1184 R2179 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
325. 107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 181.00
R1186 R2176 R3- R4-
Sum362 Snit181.00
326. 53807 Henrik Leon Hansen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 180.50
R1181 R2180 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
327. 46614 Peter Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 178.00
R1183 R2173 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
328. 61500 Kenn Ole Knudsen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 2 178.00
R1179 R2177 R3- R4-
Sum356 Snit178.00
329. 45404 Rene Vogn Hesselager Fore. Sportsklubber
DGI Fyn
ST3 2 177.50
R1178 R2177 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
330. 28345 Anders Kappel Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 177.50
R1180 R2175 R3- R4-
Sum355 Snit177.50
331. 15633 Eyvind Kristensen Hjallerup Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 177.00
R1177 R2177 R3- R4-
Sum354 Snit177.00
332. 29885 Jens Holt Jensen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 176.50
R1178 R2175 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
333. 37216 Erik Bukalo Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 175.00
R1176 R2174 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
334. 146873 Maiken Grøntved Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST3 2 175.00
R1176 R2174 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
335. 65840 Jan Holmen Andersen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
ST3 2 174.50
R1177 R2172 R3- R4-
Sum349 Snit174.50
336. 109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 2 173.00
R1174 R2172 R3- R4-
Sum346 Snit173.00
337. 137195 Thomas Højer Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 172.50
R1184 R2161 R3- R4-
Sum345 Snit172.50
338. 28265 Kristian Kappel Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 172.00
R1173 R2171 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
339. 135637 Kristian Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 172.00
R1173 R2171 R3- R4-
Sum344 Snit172.00
340. 145923 Jim Nygaard Varde Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 2 171.50
R1173 R2170 R3- R4-
Sum343 Snit171.50
341. 46778 Hans Hansen Sødinge Skytteforening
DGI Fyn
ST3 2 170.00
R1171 R2169 R3- R4-
Sum340 Snit170.00
342. 147252 Thomas Sommer Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 167.00
R1172 R2162 R3- R4-
Sum334 Snit167.00
343. 121240 Mira R. Hansen Ulsted Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 2 166.50
R1173 R2160 R3- R4-
Sum333 Snit166.50
344. 146702 Dan Søgård Elkjær Holmsland Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 2 166.50
R1167 R2166 R3- R4-
Sum333 Snit166.50
345. 141735 Jakob Olsen Tikøb Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 2 164.50
R1165 R2164 R3- R4-
Sum329 Snit164.50
346. 146491 Henrik Sørensen Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 163.00
R1164 R2162 R3- R4-
Sum326 Snit163.00
347. 62565 Jimmi Lauritzen Strø S&G
DGI Nordsjælland
ST3 2 162.50
R1166 R2159 R3- R4-
Sum325 Snit162.50
348. 130842 Magnus Skram Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 2 152.50
R1154 R2151 R3- R4-
Sum305 Snit152.50
349. 115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 2 142.50
R1144 R2141 R3- R4-
Sum285 Snit142.50
350. 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
351. 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
ST1 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
352. 117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST1 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
353. 129403 Katrine Langkjær Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST1 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
354. 19552 Rasmus Barrett Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
355. 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening
DGI Fyn
ST1 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
356. 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
ST1 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
357. 108556 Lars Krog Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
ST1 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
358. 137009 Erik Knudsen Kølstrup Skytteforening
DGI Fyn
ST1 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
359. 55168 Line P. Bertelsen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST2 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
360. 146826 Nicolai Brunvoll Ernst Skytteforeningen Krudttønden
DGI Storkøbenhavn
ST2 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
361. 60025 Morten Kleffel Petersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
362. 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
ST2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
363. 28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST2 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
364. 122536 Morten Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
365. 16969 Morten Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
ST2 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
366. 112255 Peernille S. Thomasen Jespersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
ST2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
367. 28120 Alfred Busk Kristensen Skive skytteforening
DGI Midtjylland
ST2 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
368. 50476 Ivan Knudsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
369. 35602 Jens Nyby Petersen Taulov-Skærbæk Idrætsforening, Skydning
DGI Sydøstjylland
ST3 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
370. 113442 Lars Padfield Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
ST3 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
371. 111308 Jens Peter S. Skaarup Hindsholm Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
372. 51073 Per Kastrupsen Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
373. 84732 Carsten Heegaard Petersen Ganløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
ST3 1 180.00
R1180 R2- R3- R4-
Sum180 Snit180.00
374. 104072 Jens Madsen Lemvig Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
375. 95840 Claus Hangaard Sørensen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
ST3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
376. 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 179.00
R1179 R2- R3- R4-
Sum179 Snit179.00
377. 106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
ST3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
378. 133889 Steffen Rytter Bengtsson Them Skytteforening
DGI Midtjylland
ST3 1 178.00
R1178 R2- R3- R4-
Sum178 Snit178.00
379. 84225 Bjarne Ravn Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
380. 77161 Jan Aarestrup Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 177.00
R1177 R2- R3- R4-
Sum177 Snit177.00
381. 55505 Jens Andersen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
ST3 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
382. 126970 Katrine Petersen Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
ST3 1 176.00
R1176 R2- R3- R4-
Sum176 Snit176.00
383. 66581 John Aarø Mortensen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
ST2 1 175.00
R1175 R2- R3- R4-
Sum175 Snit175.00
384. 125380 Daniel Westh KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
ST3 1 174.00
R1174 R2- R3- R4-
Sum174 Snit174.00
385. 38478 Jens Bo Kjeldsen Tistrup Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 1 173.00
R1173 R2- R3- R4-
Sum173 Snit173.00
386. 145218 Søren Mathiasen Skads Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 1 171.00
R1171 R2- R3- R4-
Sum171 Snit171.00
387. 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00
388. 32639 Heidi Bergholt Madsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
ST3 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00
389. 129001 Kristian Theilade Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
ST3 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00
390. 147175 Morten Engrob Simonsen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 1 169.00
R1169 R2- R3- R4-
Sum169 Snit169.00
391. 107135 Per Møller Kristensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
ST3 1 168.00
R1168 R2- R3- R4-
Sum168 Snit168.00
392. 140305 Morten Bøge Thorstensen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
393. 146514 Morten Ravn Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
ST3 1 167.00
R1167 R2- R3- R4-
Sum167 Snit167.00
394. 40698 Emil Blom Pedersen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
ST3 1 166.00
R1166 R2- R3- R4-
Sum166 Snit166.00
395. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
ST3 1 164.00
R1164 R2- R3- R4-
Sum164 Snit164.00
396. 130241 Henrik Frøsig VBF's Skyttelaug Hinnerup
DGI Østjylland
ST3 1 162.00
R1162 R2- R3- R4-
Sum162 Snit162.00
397. 145677 Nicholaj Balslev Trolle Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
ST3 1 160.00
R1160 R2- R3- R4-
Sum160 Snit160.00
398. 144984 Jacob Rolff-Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
ST3 1 159.00
R1159 R2- R3- R4-
Sum159 Snit159.00
399. 61258 Jens Erik Kofoed-Dam Svaneke Skytteforening
DGI Bornholm
ST3 1 152.00
R1152 R2- R3- R4-
Sum152 Snit152.00
400. 137439 Christian Glinnum KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
ST3 1 150.00
R1150 R2- R3- R4-
Sum150 Snit150.00
401. 81420 Michael Petersen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
ST2 1 148.00
R1148 R2- R3- R4-
Sum148 Snit148.00
402. 127449 Brian Nielsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
ST3 1 132.00
R1132 R2- R3- R4-
Sum132 Snit132.00

Til toppen