Riffel, 15m - Fri | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 02. juli 2022 - kl. 06:03
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 10 199.60
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
2. 136950 Michelle Mortensen Ravnsborg Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 14 199.14
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
3. 137458 Andreas Melhedegaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 18 199.11
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
4. 134889 Jens Peter Larsen Sæby og omegns skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 17 198.53
R1200 R2200 R3200 R4200
Sum800 Snit200.00
5. 130479 Torben Gotfred Meier Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 8 199.13
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
6. 18341 Flemming Lauritsen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 12 198.50
R1200 R2200 R3200 R4199
Sum799 Snit199.75
7. 133555 Ole Støvring Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 12 197.33
R1200 R2200 R3199 R4199
Sum798 Snit199.50
8. 123925 Christina Lybker Brande Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 6 198.33
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
9. 124354 Henrik Steen Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 13 197.77
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
10. 18517 Anna-Grethe Maribo Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 14 196.43
R1200 R2199 R3199 R4199
Sum797 Snit199.25
11. 61483 Lene Pihl Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
FRI 4 199.00
R1200 R2199 R3199 R4198
Sum796 Snit199.00
12. 129846 Thomas Glud-Wagner Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 7 197.71
R1200 R2200 R3199 R4197
Sum796 Snit199.00
13. 18195 John Nicholaisen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 9 197.56
R1200 R2200 R3198 R4197
Sum795 Snit198.75
14. 122598 Niels Juul Jensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 12 195.92
R1199 R2199 R3199 R4198
Sum795 Snit198.75
15. 127316 Flemming Holt Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 7 197.43
R1200 R2198 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
16. 127310 Lisa Jensen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 6 196.67
R1199 R2199 R3199 R4197
Sum794 Snit198.50
17. 125390 Christian Hansen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 10 196.30
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
18. 124441 Birgit Benthin Bladt Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 10 196.30
R1199 R2199 R3198 R4198
Sum794 Snit198.50
19. 141187 Lauritz Lauridsen Bank Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 11 197.36
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
20. 115017 Rene Olsen Lyngby Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 7 197.14
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
21. 142804 Lone Mette Sloth Nielsen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
FRI 22 194.41
R1199 R2198 R3198 R4198
Sum793 Snit198.25
22. 126786 Pia Bødtker Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
FRI 6 197.00
R1200 R2198 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
23. 139202 Tommi Rasmussen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 8 196.88
R1199 R2199 R3197 R4197
Sum792 Snit198.00
24. 139848 Jens S. Koefoed Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
FRI 6 196.83
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
25. 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 11 195.82
R1199 R2198 R3198 R4197
Sum792 Snit198.00
26. 117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 4 197.75
R1200 R2198 R3197 R4196
Sum791 Snit197.75
27. 140583 Jørgen Hemmer-Larsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 4 197.75
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
28. 19465 Finn Berg Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 196.83
R1199 R2198 R3197 R4197
Sum791 Snit197.75
29. 41682 Jens Jørgen Madsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 10 196.10
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
30. 140114 Torben Kjerulff Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 12 194.00
R1198 R2198 R3198 R4197
Sum791 Snit197.75
31. 123498 Denis Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
DGI Midtjylland
FRI 6 196.83
R1198 R2198 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
32. 10392 Gunnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 12 196.00
R1199 R2197 R3197 R4197
Sum790 Snit197.50
33. 124451 Mona Kari Rønnow Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 9 195.89
R1199 R2198 R3197 R4196
Sum790 Snit197.50
34. 18541 Allan Dicksen Andersen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 7 195.71
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
35. 145503 Bente Winther Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 11 194.27
R1198 R2198 R3198 R4196
Sum790 Snit197.50
36. 123500 Bjørn Jensen PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
DGI Midtjylland
FRI 6 196.67
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
37. 144634 Anders Madsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 196.33
R1199 R2198 R3197 R4195
Sum789 Snit197.25
38. 122843 Leo Møldrup Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 195.83
R1198 R2198 R3197 R4196
Sum789 Snit197.25
39. 118006 Bjarne Poulsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 12 194.58
R1198 R2197 R3197 R4197
Sum789 Snit197.25
40. 108023 Vibeke Madsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 8 195.75
R1198 R2198 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
41. 124444 Hans Otto Matthiesen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 8 195.13
R1198 R2197 R3197 R4196
Sum788 Snit197.00
42. 142095 Mette-Marie Nielsen Holsted Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 10 194.60
R1199 R2198 R3196 R4195
Sum788 Snit197.00
43. 128843 Flemming Jensen Fangel Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 9 194.56
R1199 R2197 R3196 R4196
Sum788 Snit197.00
44. 117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 4 196.75
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
45. 18633 Ebbe Christiansen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
FRI 6 195.83
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
46. 140189 Niels Madsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 8 195.38
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
47. 143467 Conni Henriksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 11 194.45
R1198 R2197 R3196 R4196
Sum787 Snit196.75
48. 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 19 194.32
R1197 R2197 R3197 R4196
Sum787 Snit196.75
49. 125211 Jørn Renè Sørensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 4 196.50
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
50. 22210 Susanne Kjeldsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 196.50
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
51. 124456 Tage Lassen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 8 195.00
R1197 R2197 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
52. 136005 Steen Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 14 194.57
R1198 R2197 R3196 R4195
Sum786 Snit196.50
53. 121991 Egon M Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 11 194.36
R1198 R2196 R3196 R4196
Sum786 Snit196.50
54. 127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 15 192.67
R1198 R2197 R3197 R4194
Sum786 Snit196.50
55. 133299 Jan Lyngdorff Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 5 195.60
R1197 R2197 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
56. 12206 Vita Brun Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 7 194.57
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
57. 12241 Lisbeth Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 194.50
R1198 R2197 R3197 R4193
Sum785 Snit196.25
58. 134508 Frede Bach Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 10 194.10
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
59. 124443 Frede Isaack Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 9 193.67
R1198 R2196 R3196 R4195
Sum785 Snit196.25
60. 128886 Erna Christensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 4 196.00
R1200 R2197 R3196 R4191
Sum784 Snit196.00
61. 139203 Frank Christensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 8 195.00
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
62. 144281 Niels Ritter Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 6 195.00
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
63. 125225 Jørgen Bertelsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 8 194.63
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
64. 129307 Cebrina Laursen Høng Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 6 194.50
R1199 R2196 R3195 R4194
Sum784 Snit196.00
65. 130238 Erik Møgelvang Rasmussen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 12 194.33
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
66. 124834 Britta Strunck Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 10 194.30
R1198 R2196 R3195 R4195
Sum784 Snit196.00
67. 147426 Henrik Willerslev Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
FRI 8 194.00
R1197 R2196 R3196 R4195
Sum784 Snit196.00
68. 145014 Karl Nielsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 9 192.11
R1198 R2196 R3196 R4194
Sum784 Snit196.00
69. 125183 Bent Kristiansen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 4 195.75
R1198 R2197 R3195 R4193
Sum783 Snit195.75
70. 19371 Bjarne Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 195.17
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
71. 146192 Paul Münster Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 6 194.83
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
72. 146965 Søren Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 5 194.80
R1197 R2196 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
73. 135120 Lars Henriksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 9 193.11
R1198 R2196 R3196 R4193
Sum783 Snit195.75
74. 145667 Veronica Møller Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 10 192.60
R1197 R2196 R3196 R4194
Sum783 Snit195.75
75. 95281 Erling Skytte Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 12 191.75
R1198 R2195 R3195 R4195
Sum783 Snit195.75
76. 122845 Kern Christensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 195.00
R1197 R2197 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
77. 43567 Henning Dahl Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 7 194.71
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
78. 122379 Jørgen Kofoed Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 12 194.67
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
79. 12280 Arne Andersen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 194.17
R1196 R2196 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
80. 139671 Silas Møller Larsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 193.83
R1196 R2196 R3196 R4194
Sum782 Snit195.50
81. 24149 Johnny Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 9 193.56
R1197 R2195 R3195 R4195
Sum782 Snit195.50
82. 54829 Kirsten Jakobsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 8 193.50
R1197 R2196 R3195 R4194
Sum782 Snit195.50
83. 86290 Irene Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 8 193.50
R1197 R2197 R3194 R4194
Sum782 Snit195.50
84. 130531 Karl Henry Sørensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 7 194.14
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
85. 95417 Jan Jørn Jensen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 9 193.44
R1198 R2195 R3194 R4194
Sum781 Snit195.25
86. 137614 Mette Buur Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
FRI 9 193.33
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
87. 134974 Johanne Vibholm Ludvigsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 10 193.00
R1196 R2195 R3195 R4195
Sum781 Snit195.25
88. 145660 Palle Rasmussen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 10 193.00
R1196 R2196 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
89. 132627 Niels Nielsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
FRI 12 192.42
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
90. 145580 Bent Meier Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 9 192.00
R1197 R2195 R3195 R4194
Sum781 Snit195.25
91. 138108 Steen Bisgaard Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 195.00
R1199 R2199 R3191 R4191
Sum780 Snit195.00
92. 12287 Alex Jonassen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 9 193.33
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
93. 124440 Bent Poulsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 9 193.22
R1196 R2195 R3195 R4194
Sum780 Snit195.00
94. 133941 Hans Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 10 192.90
R1197 R2195 R3194 R4194
Sum780 Snit195.00
95. 145028 Allan Skov Svendsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 10 192.00
R1198 R2195 R3194 R4193
Sum780 Snit195.00
96. 122383 Niels Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 8 193.75
R1196 R2195 R3194 R4194
Sum779 Snit194.75
97. 144273 Henning Nyholm Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 8 192.88
R1197 R2195 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
98. 136004 Lilli Adsersen Stadil-Vedersø Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 14 192.57
R1195 R2195 R3195 R4194
Sum779 Snit194.75
99. 145577 Kay Petersen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 6 192.17
R1196 R2196 R3194 R4193
Sum779 Snit194.75
100. 137501 Mogens Højegaard Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 10 191.60
R1200 R2194 R3193 R4192
Sum779 Snit194.75
101. 36289 Klaus Jensen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 4 194.50
R1197 R2196 R3193 R4192
Sum778 Snit194.50
102. 122600 Ejnar Jørgensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 194.50
R1198 R2195 R3194 R4191
Sum778 Snit194.50
103. 133798 Kirstine Madsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 4 194.50
R1197 R2197 R3192 R4192
Sum778 Snit194.50
104. 144389 Christina Pedersen Skanderborg-Stilling Skytteforening
DGI Østjylland
FRI 4 194.50
R1198 R2195 R3194 R4191
Sum778 Snit194.50
105. 122359 Ejsing Laursen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 8 192.88
R1195 R2195 R3194 R4194
Sum778 Snit194.50
106. 146143 Sonny Lyngsø Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 193.67
R1196 R2194 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
107. 138464 Pia Nissen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 7 191.86
R1195 R2195 R3194 R4193
Sum777 Snit194.25
108. 145378 Leif Plith Lauritsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 6 191.67
R1197 R2197 R3195 R4188
Sum777 Snit194.25
109. 123324 Johannes Bach Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 12 191.58
R1195 R2194 R3194 R4194
Sum777 Snit194.25
110. 122355 Aage Christensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 193.50
R1196 R2194 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
111. 143515 Kirsten Ritter Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 6 193.33
R1196 R2194 R3194 R4192
Sum776 Snit194.00
112. 86291 Kjeld P. P. Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 8 193.13
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
113. 146144 Mikkel Høeg Christensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 192.67
R1196 R2195 R3194 R4191
Sum776 Snit194.00
114. 130030 Leo Christensen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 8 192.63
R1197 R2193 R3193 R4193
Sum776 Snit194.00
115. 145246 Michael Johansen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 5 192.60
R1198 R2196 R3193 R4189
Sum776 Snit194.00
116. 12266 Gert Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 8 192.50
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
117. 129312 Per Weiergang Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 8 191.63
R1195 R2194 R3194 R4193
Sum776 Snit194.00
118. 134973 Poul B. Christensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 8 189.88
R1196 R2196 R3192 R4192
Sum776 Snit194.00
119. 139517 Klaus Lüth Jepsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 4 193.75
R1199 R2193 R3192 R4191
Sum775 Snit193.75
120. 97317 Lis Olsen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 7 192.71
R1195 R2194 R3193 R4193
Sum775 Snit193.75
121. 145193 Char-Li Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 11 191.64
R1198 R2193 R3192 R4192
Sum775 Snit193.75
122. 19785 Bent Svejstrup PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
DGI Midtjylland
FRI 6 191.50
R1196 R2195 R3195 R4189
Sum775 Snit193.75
123. 124455 Svend Vincent Rønnow Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 9 191.44
R1197 R2193 R3193 R4192
Sum775 Snit193.75
124. 144953 Søren Olesen Holmen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 7 191.14
R1195 R2194 R3194 R4192
Sum775 Snit193.75
125. 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 14 190.57
R1194 R2194 R3194 R4193
Sum775 Snit193.75
126. 127948 Henning Bech Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 192.67
R1199 R2192 R3192 R4191
Sum774 Snit193.50
127. 97198 Knud Erichsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 6 191.50
R1194 R2194 R3193 R4193
Sum774 Snit193.50
128. 133510 Jens Gøttler Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 6 191.33
R1197 R2194 R3193 R4190
Sum774 Snit193.50
129. 122856 Poul Erik Ebbesen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 192.50
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
130. 147571 Janni Andersen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
FRI 6 192.33
R1194 R2194 R3193 R4192
Sum773 Snit193.25
131. 128845 Ole Jønsson Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 9 190.89
R1196 R2193 R3193 R4191
Sum773 Snit193.25
132. 126862 Morten Hvam Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 4 193.00
R1196 R2194 R3193 R4189
Sum772 Snit193.00
133. 144668 Mohammad Faramarzi Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 5 192.20
R1195 R2195 R3193 R4189
Sum772 Snit193.00
134. 122547 Erling Mortensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 192.17
R1194 R2194 R3193 R4191
Sum772 Snit193.00
135. 124442 Birgitte Andersen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 6 190.83
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
136. 144112 Matthias Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 190.17
R1196 R2194 R3191 R4191
Sum772 Snit193.00
137. 54885 Jan Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 12 190.08
R1194 R2193 R3193 R4192
Sum772 Snit193.00
138. 138347 Niclas Persson Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
FRI 4 192.75
R1195 R2194 R3192 R4190
Sum771 Snit192.75
139. 145189 Lars Knudsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 4 192.75
R1196 R2195 R3192 R4188
Sum771 Snit192.75
140. 146622 Preben E. Betzer PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
DGI Midtjylland
FRI 6 192.00
R1193 R2193 R3193 R4192
Sum771 Snit192.75
141. 146129 Marco Nass Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 5 191.40
R1197 R2194 R3194 R4186
Sum771 Snit192.75
142. 124446 Inger Jacobsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 6 191.33
R1195 R2195 R3191 R4190
Sum771 Snit192.75
143. 133943 Holger Pedersen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 7 189.29
R1195 R2194 R3194 R4188
Sum771 Snit192.75
144. 122380 Jørgen Kristensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 192.33
R1193 R2193 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
145. 146142 Zusana Lyngsø Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 5 192.20
R1194 R2193 R3192 R4191
Sum770 Snit192.50
146. 146571 Dorthe Riis Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 6 191.83
R1193 R2193 R3193 R4191
Sum770 Snit192.50
147. 143315 Søren Poulsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 12 190.00
R1193 R2193 R3193 R4191
Sum770 Snit192.50
148. 138257 Per Skovbølling Lorentzen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 10 189.60
R1194 R2192 R3192 R4192
Sum770 Snit192.50
149. 135720 Jørn Ladegaard Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 4 192.25
R1198 R2193 R3191 R4187
Sum769 Snit192.25
150. 146690 Svend Bundgaard Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 4 192.25
R1194 R2193 R3192 R4190
Sum769 Snit192.25
151. 136089 Knud Erik Riis Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 5 192.00
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
152. 39439 Claus Rasmussen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 5 191.60
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
153. 143866 Thomas Ugilt Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 191.50
R1193 R2193 R3192 R4191
Sum769 Snit192.25
154. 121990 Hans Nielsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 8 191.13
R1193 R2192 R3192 R4192
Sum769 Snit192.25
155. 19058 Eigil D. Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 191.00
R1196 R2192 R3191 R4190
Sum769 Snit192.25
156. 146058 Else Kristensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 188.17
R1195 R2193 R3192 R4189
Sum769 Snit192.25
157. 135691 Bjarne Paarup Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 4 192.00
R1194 R2193 R3191 R4190
Sum768 Snit192.00
158. 146291 Jette Røjkær Damgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 4 192.00
R1194 R2193 R3192 R4189
Sum768 Snit192.00
159. 144819 Kenneth Pedersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 190.00
R1193 R2192 R3192 R4191
Sum768 Snit192.00
160. 124450 Mogens Bartholin Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 8 189.13
R1193 R2193 R3192 R4190
Sum768 Snit192.00
161. 132807 Richard Jespersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 4 191.75
R1195 R2193 R3190 R4189
Sum767 Snit191.75
162. 135717 Ib Sandfeld Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 4 191.75
R1194 R2192 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
163. 140042 Lizette Horsdal Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 4 191.75
R1195 R2194 R3191 R4187
Sum767 Snit191.75
164. 146141 Jørn Nygaard Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 191.00
R1196 R2191 R3190 R4190
Sum767 Snit191.75
165. 127560 Inger Visgård Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 190.83
R1193 R2193 R3191 R4190
Sum767 Snit191.75
166. 147572 Flemming Andersen Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
FRI 6 189.67
R1198 R2191 R3190 R4188
Sum767 Snit191.75
167. 19727 Hans Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 191.17
R1192 R2192 R3191 R4191
Sum766 Snit191.50
168. 127455 Ulrik S. Andersen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
FRI 5 190.80
R1194 R2191 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
169. 124452 Paul Erik Kurzweg Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 9 188.78
R1194 R2191 R3191 R4190
Sum766 Snit191.50
170. 137360 Benny Christiansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 8 187.75
R1194 R2193 R3191 R4188
Sum766 Snit191.50
171. 145496 Jørgen Friis Virklund Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 190.67
R1193 R2191 R3191 R4190
Sum765 Snit191.25
172. 142583 Amalie Christine Pedersen Brørup Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 5 190.80
R1192 R2191 R3191 R4190
Sum764 Snit191.00
173. 139728 Bjarne Assing Christensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 8 189.25
R1192 R2192 R3190 R4190
Sum764 Snit191.00
174. 122633 Thomas Ørum Blaabjerg Skals Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 8 187.75
R1192 R2192 R3191 R4189
Sum764 Snit191.00
175. 145626 Nonni Thiel Knudsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 4 190.75
R1197 R2192 R3188 R4186
Sum763 Snit190.75
176. 146846 Michael Skjøtt Kjær Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 190.75
R1192 R2192 R3191 R4188
Sum763 Snit190.75
177. 54029 Svenning Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 9 189.78
R1191 R2191 R3191 R4190
Sum763 Snit190.75
178. 145661 Henrik Andersen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 10 188.00
R1192 R2192 R3190 R4189
Sum763 Snit190.75
179. 135721 Karl Friis Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 4 190.50
R1192 R2192 R3189 R4189
Sum762 Snit190.50
180. 135725 Ole Teilmann Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 4 190.50
R1193 R2191 R3189 R4189
Sum762 Snit190.50
181. 145662 Casper Boye Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 7 189.43
R1192 R2191 R3190 R4189
Sum762 Snit190.50
182. 146966 Knud Erik Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 10 187.90
R1192 R2192 R3189 R4189
Sum762 Snit190.50
183. 138833 Elva Thuesen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 4 190.25
R1193 R2190 R3190 R4188
Sum761 Snit190.25
184. 146503 Leif Nielsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 189.33
R1191 R2191 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
185. 143592 Lene Ringsing Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 9 188.67
R1193 R2190 R3189 R4189
Sum761 Snit190.25
186. 125852 Christina Skytte Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 12 187.83
R1191 R2190 R3190 R4190
Sum761 Snit190.25
187. 143314 Johannes Olsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 12 186.58
R1191 R2191 R3190 R4189
Sum761 Snit190.25
188. 145087 Randi Svenningsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 12 184.25
R1194 R2190 R3189 R4188
Sum761 Snit190.25
189. 125312 Jens Egon Munk Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 189.00
R1191 R2190 R3190 R4189
Sum760 Snit190.00
190. 39385 Henning Bangert Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 5 189.00
R1193 R2191 R3188 R4188
Sum760 Snit190.00
191. 145553 Flemming Nielsen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 4 189.75
R1192 R2191 R3188 R4188
Sum759 Snit189.75
192. 124445 Gunnar Jacobsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 6 188.17
R1196 R2190 R3187 R4186
Sum759 Snit189.75
193. 123499 Aage Pedersen PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
DGI Midtjylland
FRI 5 188.60
R1192 R2190 R3188 R4188
Sum758 Snit189.50
194. 146059 Torben Berg Kristensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 186.67
R1193 R2191 R3188 R4186
Sum758 Snit189.50
195. 145500 Bo Møller Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 185.83
R1199 R2190 R3185 R4184
Sum758 Snit189.50
196. 135689 Benjamin Grünzig Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 4 189.25
R1191 R2190 R3188 R4188
Sum757 Snit189.25
197. 135601 Kurt Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 188.00
R1191 R2191 R3188 R4187
Sum757 Snit189.25
198. 143312 Ib Mogens Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 12 186.17
R1191 R2189 R3189 R4188
Sum757 Snit189.25
199. 146545 Birger S. Hansen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 4 189.00
R1192 R2190 R3188 R4186
Sum756 Snit189.00
200. 132705 Rene Kristensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 187.33
R1192 R2189 R3188 R4187
Sum756 Snit189.00
201. 139572 Kennet Lindegaard Pedersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 186.83
R1194 R2189 R3187 R4186
Sum756 Snit189.00
202. 116146 Jan Nørgård Poulsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 8 185.50
R1191 R2189 R3188 R4188
Sum756 Snit189.00
203. 81605 H.C. Boysen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 4 188.75
R1192 R2191 R3188 R4184
Sum755 Snit188.75
204. 135711 Hans Sterup Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 4 188.75
R1191 R2189 R3188 R4187
Sum755 Snit188.75
205. 145104 Janne Dam Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
FRI 4 188.75
R1191 R2190 R3188 R4186
Sum755 Snit188.75
206. 145025 Kristian Grantofte Nielsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 187.67
R1190 R2189 R3189 R4187
Sum755 Snit188.75
207. 127302 Arne Paulsen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 5 188.00
R1189 R2189 R3189 R4187
Sum754 Snit188.50
208. 122844 Bjarne Møldrup Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 187.67
R1189 R2189 R3189 R4187
Sum754 Snit188.50
209. 122596 Thorkild Pedersen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 8 186.38
R1190 R2189 R3188 R4187
Sum754 Snit188.50
210. 146384 Sarah Birkkjær Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 4 188.25
R1193 R2189 R3187 R4184
Sum753 Snit188.25
211. 127301 Erik Clausen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 5 187.60
R1191 R2189 R3188 R4185
Sum753 Snit188.25
212. 134971 Flemming Ekmann Ludvigsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 9 184.67
R1192 R2190 R3187 R4184
Sum753 Snit188.25
213. 19368 Carl Chr. Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 188.00
R1189 R2188 R3188 R4187
Sum752 Snit188.00
214. 135722 Knud Vejen Jensen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 4 188.00
R1190 R2189 R3188 R4185
Sum752 Snit188.00
215. 146959 Maria Kristoffersen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 4 188.00
R1192 R2189 R3188 R4183
Sum752 Snit188.00
216. 139668 Oscar Porsgard Larsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 186.17
R1192 R2190 R3185 R4184
Sum751 Snit187.75
217. 104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 7 185.86
R1191 R2188 R3187 R4185
Sum751 Snit187.75
218. 135713 Harald Hansen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 4 187.25
R1190 R2188 R3186 R4185
Sum749 Snit187.25
219. 123503 Karl Buksti PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
DGI Midtjylland
FRI 5 187.00
R1189 R2187 R3187 R4186
Sum749 Snit187.25
220. 137969 Kurt F. Jørgensen Karup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 5 186.00
R1189 R2187 R3187 R4186
Sum749 Snit187.25
221. 142803 Henning Terp Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 8 184.75
R1188 R2187 R3187 R4187
Sum749 Snit187.25
222. 18564 Aage Thomsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
FRI 5 186.00
R1191 R2187 R3186 R4184
Sum748 Snit187.00
223. 146373 Emily Storey Byskov Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
FRI 4 186.75
R1192 R2186 R3185 R4184
Sum747 Snit186.75
224. 130946 Hans Peter Hess Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 7 185.29
R1189 R2187 R3186 R4185
Sum747 Snit186.75
225. 118491 Ole Fisker Andersen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 184.00
R1190 R2186 R3186 R4185
Sum747 Snit186.75
226. 127309 Bent Bock Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 5 185.80
R1191 R2186 R3186 R4183
Sum746 Snit186.50
227. 19783 Bent Nielsen PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
DGI Midtjylland
FRI 6 184.50
R1188 R2188 R3187 R4183
Sum746 Snit186.50
228. 141133 Christian Andresen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 4 186.25
R1188 R2188 R3188 R4181
Sum745 Snit186.25
229. 145843 Michael Poulsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
FRI 4 186.25
R1188 R2187 R3185 R4185
Sum745 Snit186.25
230. 122361 Henning Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 185.17
R1187 R2187 R3186 R4184
Sum744 Snit186.00
231. 82522 Kim Hornfelt Dyhr Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 184.83
R1187 R2186 R3186 R4185
Sum744 Snit186.00
232. 138038 Karl Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 184.83
R1189 R2186 R3185 R4184
Sum744 Snit186.00
233. 108031 Annette Dyhr Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 184.17
R1188 R2187 R3185 R4184
Sum744 Snit186.00
234. 123502 Pauli Johansen PLR Soldaterforening. Viborg Afd.
DGI Midtjylland
FRI 5 183.60
R1187 R2186 R3186 R4185
Sum744 Snit186.00
235. 144580 Dagny Høi Gøttler Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 7 183.43
R1188 R2186 R3186 R4184
Sum744 Snit186.00
236. 122852 Niels H. Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 184.17
R1188 R2186 R3185 R4184
Sum743 Snit185.75
237. 135233 John Allan Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 4 185.50
R1189 R2185 R3184 R4184
Sum742 Snit185.50
238. 140810 Jørgen Nielsen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 4 185.50
R1188 R2188 R3183 R4183
Sum742 Snit185.50
239. 122850 Bente Thorup Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 184.67
R1186 R2186 R3186 R4184
Sum742 Snit185.50
240. 126948 Karl O. H. Christensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 183.67
R1188 R2186 R3186 R4182
Sum742 Snit185.50
241. 145494 Per Dalgaard Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 183.33
R1190 R2185 R3184 R4182
Sum741 Snit185.25
242. 128576 Niels Hansen Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 4 184.75
R1186 R2186 R3184 R4183
Sum739 Snit184.75
243. 144227 Michael Bechmann Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 4 184.50
R1187 R2186 R3186 R4179
Sum738 Snit184.50
244. 127031 Henning Kragh Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 183.17
R1187 R2184 R3184 R4183
Sum738 Snit184.50
245. 137739 Anne Karen Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 4 183.25
R1186 R2186 R3181 R4180
Sum733 Snit183.25
246. 22465 Kevin Kjeldsen Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 183.00
R1190 R2183 R3181 R4178
Sum732 Snit183.00
247. 108033 Aage Vincent Møller Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 181.50
R1186 R2183 R3182 R4180
Sum731 Snit182.75
248. 142152 Allan Jensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 8 180.50
R1184 R2184 R3182 R4180
Sum730 Snit182.50
249. 145161 Gunner Ras Hansen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 5 181.60
R1185 R2182 R3181 R4181
Sum729 Snit182.25
250. 135688 Arne Sørensen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 4 182.00
R1186 R2185 R3181 R4176
Sum728 Snit182.00
251. 138888 Anne Marie Jensen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 9 178.78
R1186 R2182 R3180 R4179
Sum727 Snit181.75
252. 135729 Ole Jensen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 4 181.25
R1188 R2183 R3181 R4173
Sum725 Snit181.25
253. 146710 Torben Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 4 181.00
R1188 R2183 R3182 R4171
Sum724 Snit181.00
254. 127045 Valdemar Agerskov Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 178.50
R1182 R2181 R3180 R4180
Sum723 Snit180.75
255. 137457 Mikkel S. T. Andersen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 177.00
R1183 R2182 R3180 R4178
Sum723 Snit180.75
256. 147507 Pia Olsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 6 177.83
R1183 R2183 R3177 R4177
Sum720 Snit180.00
257. 141677 Henning Smidt Laursen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 178.67
R1181 R2180 R3179 R4178
Sum718 Snit179.50
258. 145381 Niels Ludvigsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 6 176.33
R1186 R2182 R3174 R4174
Sum716 Snit179.00
259. 123737 Vagn Nielsen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 177.33
R1180 R2179 R3178 R4177
Sum714 Snit178.50
260. 127044 William Agerskov Jensen Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 176.33
R1180 R2178 R3178 R4175
Sum711 Snit177.75
261. 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 12 173.17
R1179 R2178 R3176 R4175
Sum708 Snit177.00
262. 124438 Astra Højlund Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 7 165.00
R1178 R2176 R3174 R4173
Sum701 Snit175.25
263. 135690 Bent Kristensen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 4 175.00
R1180 R2179 R3173 R4168
Sum700 Snit175.00
264. 89858 Ivan Hougaard Skyttekreds Bjerringbro
DGI Midtjylland
FRI 6 173.50
R1178 R2174 R3174 R4173
Sum699 Snit174.75
265. 126966 Peter Andersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 6 169.83
R1174 R2174 R3173 R4171
Sum692 Snit173.00
266. 145947 Jesper Hansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 7 167.14
R1172 R2172 R3169 R4168
Sum681 Snit170.25
267. 136831 Annalis Grau Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
FRI 4 167.25
R1176 R2173 R3168 R4152
Sum669 Snit167.25
268. 145997 Oliver Koester Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 4 161.75
R1164 R2162 R3162 R4159
Sum647 Snit161.75
269. 55005 Sune S. Rongsted Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 3 198.67
R1200 R2199 R3197 R4-
Sum596 Snit198.67
270. 123424 Kirsten Jensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
FRI 3 197.67
R1200 R2197 R3196 R4-
Sum593 Snit197.67
271. 145721 Rasmus Birkholm Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
FRI 3 197.33
R1200 R2199 R3193 R4-
Sum592 Snit197.33
272. 146982 Steffen Myrvoll Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 3 197.33
R1199 R2197 R3196 R4-
Sum592 Snit197.33
273. 137921 Leif Petersen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 3 197.00
R1199 R2196 R3196 R4-
Sum591 Snit197.00
274. 145202 Lars Hans Skanning Øster Jørgensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 3 196.67
R1198 R2197 R3195 R4-
Sum590 Snit196.67
275. 137923 Bent Christensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 3 196.00
R1197 R2197 R3194 R4-
Sum588 Snit196.00
276. 36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 3 195.67
R1198 R2195 R3194 R4-
Sum587 Snit195.67
277. 110865 Mads Kirstejn Ravn Sørensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
FRI 3 195.67
R1199 R2195 R3193 R4-
Sum587 Snit195.67
278. 146409 Niels Erik Hauge Bilde Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 3 195.67
R1197 R2195 R3195 R4-
Sum587 Snit195.67
279. 147492 Brigitte Berg Iversen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 3 195.33
R1199 R2195 R3192 R4-
Sum586 Snit195.33
280. 125518 Maria Storm Ottosen Stege Ndr. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 3 195.00
R1197 R2195 R3193 R4-
Sum585 Snit195.00
281. 138275 Kaj Junk Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 3 194.67
R1198 R2193 R3193 R4-
Sum584 Snit194.67
282. 146334 Betti Jørgensen Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
FRI 3 194.00
R1196 R2193 R3193 R4-
Sum582 Snit194.00
283. 32599 Herluf Nielsen Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
FRI 3 192.00
R1193 R2192 R3191 R4-
Sum576 Snit192.00
284. 137432 Ingolf Hinz Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 3 192.00
R1193 R2193 R3190 R4-
Sum576 Snit192.00
285. 142380 Nina Juhlert Uhrskov Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 3 192.00
R1198 R2192 R3186 R4-
Sum576 Snit192.00
286. 18420 Claus Lindberg Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 3 191.33
R1196 R2191 R3187 R4-
Sum574 Snit191.33
287. 144132 Anna Frederikke K. Melin Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 3 191.33
R1195 R2194 R3185 R4-
Sum574 Snit191.33
288. 40725 Carl Graff Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 3 191.00
R1192 R2191 R3190 R4-
Sum573 Snit191.00
289. 135758 Ib Kristensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 3 191.00
R1195 R2191 R3187 R4-
Sum573 Snit191.00
290. 145342 Heine Spang Jørgensen Ullerup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 3 191.00
R1193 R2191 R3189 R4-
Sum573 Snit191.00
291. 83400 Charlotte Kristine Damkjær Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 3 190.67
R1196 R2189 R3187 R4-
Sum572 Snit190.67
292. 137988 Kurt Riemann Poulsen Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
FRI 3 190.00
R1192 R2190 R3188 R4-
Sum570 Snit190.00
293. 141274 Per Jepsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 3 190.00
R1194 R2190 R3186 R4-
Sum570 Snit190.00
294. 146335 Annie Jensen Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
FRI 3 190.00
R1194 R2189 R3187 R4-
Sum570 Snit190.00
295. 137742 Gunnar Toft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 3 188.33
R1190 R2189 R3186 R4-
Sum565 Snit188.33
296. 122838 Jull Ebbesen Jensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 3 187.00
R1190 R2187 R3184 R4-
Sum561 Snit187.00
297. 135715 Henning Robert Hansen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 3 187.00
R1190 R2189 R3182 R4-
Sum561 Snit187.00
298. 145682 Lisbeth Birk Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 3 185.67
R1187 R2185 R3185 R4-
Sum557 Snit185.67
299. 146314 Jacob Hansen Nr. Snede & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 3 185.33
R1189 R2184 R3183 R4-
Sum556 Snit185.33
300. 140805 Per Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 3 183.67
R1193 R2182 R3176 R4-
Sum551 Snit183.67
301. 24137 Laila Frandsen Gjern Skyttekreds
DGI Midtjylland
FRI 3 181.33
R1184 R2181 R3179 R4-
Sum544 Snit181.33
302. 122858 Erik Bach Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 3 181.33
R1182 R2182 R3180 R4-
Sum544 Snit181.33
303. 139839 Ian Martin Pedersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 3 181.33
R1187 R2184 R3173 R4-
Sum544 Snit181.33
304. 111546 Per Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 3 181.00
R1187 R2184 R3172 R4-
Sum543 Snit181.00
305. 140812 Poul Jensen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 3 180.67
R1187 R2186 R3169 R4-
Sum542 Snit180.67
306. 145999 Allan Koester Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 3 177.00
R1180 R2179 R3172 R4-
Sum531 Snit177.00
307. 110301 Helle Hansen Randers Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 3 172.33
R1176 R2176 R3165 R4-
Sum517 Snit172.33
308. 83010 Erik Dall Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 3 172.33
R1186 R2184 R3147 R4-
Sum517 Snit172.33
309. 97098 Kjeld Laursen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 3 170.00
R1178 R2166 R3166 R4-
Sum510 Snit170.00
310. 68206 Allan Holmbach Engelbrecht Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 2 199.00
R1200 R2198 R3- R4-
Sum398 Snit199.00
311. 33171 Mikela Romlov Arnborg Idrætsforening
DGI Midtjylland
FRI 2 198.00
R1200 R2196 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
312. 30767 Olav Jensen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 198.00
R1198 R2198 R3- R4-
Sum396 Snit198.00
313. 114138 Jens Frederik Odgaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
314. 133307 Flemming Buch Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
FRI 2 196.50
R1199 R2194 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
315. 145519 Anders Trankjær Andersen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 196.50
R1197 R2196 R3- R4-
Sum393 Snit196.50
316. 125184 Ivar Dalsgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 196.00
R1197 R2195 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
317. 147536 Sussie Wismarch Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 2 196.00
R1199 R2193 R3- R4-
Sum392 Snit196.00
318. 30950 Bent Hansen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
319. 132726 Diana Johannesen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
320. 144907 Stefan Thane Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 2 195.50
R1196 R2195 R3- R4-
Sum391 Snit195.50
321. 145815 Milla Beck Frydenlund Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
FRI 2 195.00
R1196 R2194 R3- R4-
Sum390 Snit195.00
322. 125186 Niels Peder Kragelund Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
323. 144549 Simon Jensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
324. 145582 Knud Jørgen Michelsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
325. 147942 Lars Esbensen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 194.50
R1195 R2194 R3- R4-
Sum389 Snit194.50
326. 120242 Flemming Pedersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
327. 133084 Annelise Meldgaard Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
328. 133085 Bjarne Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
329. 136222 Bo Graversen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 194.00
R1196 R2192 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
330. 145551 Henrik Bay Westh Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
331. 147329 Oliver Køhler Balling Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 2 194.00
R1195 R2193 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
332. 147448 Kim Skovgaard Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
FRI 2 194.00
R1197 R2191 R3- R4-
Sum388 Snit194.00
333. 36158 Mourits Troldtoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 193.50
R1196 R2191 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
334. 133312 Peder Thomsen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
FRI 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
335. 136211 Mads "Forhammer" Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 193.50
R1195 R2192 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
336. 138410 Finn F. Broe Schmidt Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 2 193.50
R1194 R2193 R3- R4-
Sum387 Snit193.50
337. 124345 Mogens Jørgensen Sparta Idrætsforening
DGI Sønderjylland
FRI 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
338. 127323 Jørgen Andersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 2 193.00
R1193 R2193 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
339. 136209 Nicolai Ransby Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
340. 146394 Kristina Thiemke Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
FRI 2 193.00
R1194 R2192 R3- R4-
Sum386 Snit193.00
341. 139847 Per Kjøller Hansen Nyvest Skytteforening
DGI Bornholm
FRI 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
342. 141516 Sanne Brandt Rosenlund Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
FRI 2 192.50
R1195 R2190 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
343. 141863 Mads Arvid Pedersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
FRI 2 192.50
R1194 R2191 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
344. 147602 Victoria Guldager Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 2 192.50
R1193 R2192 R3- R4-
Sum385 Snit192.50
345. 125205 Karl Thusholt Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
346. 135697 Jens jacob Noes Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 192.00
R1195 R2189 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
347. 146847 Jutta Kjær Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 192.00
R1193 R2191 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
348. 147950 Lone Fabritius Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 2 192.00
R1194 R2190 R3- R4-
Sum384 Snit192.00
349. 27601 Niels Lund Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 191.50
R1192 R2191 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
350. 136215 Per Rud Jensen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 191.50
R1196 R2187 R3- R4-
Sum383 Snit191.50
351. 125202 Gunnar Andersen Trehøje Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 191.00
R1194 R2188 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
352. 136218 Mads Jahnsen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
353. 147377 Uffe Clausen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 2 191.00
R1192 R2190 R3- R4-
Sum382 Snit191.00
354. 146698 Frits Worm Boddum-Ydby Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 2 190.50
R1194 R2187 R3- R4-
Sum381 Snit190.50
355. 137740 Keld Randrup Rasmussen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
356. 138479 Peter Nørgard Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 190.00
R1191 R2189 R3- R4-
Sum380 Snit190.00
357. 140927 Holger Svendsen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 189.50
R1193 R2186 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
358. 143591 Anne Nørgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 2 189.50
R1193 R2186 R3- R4-
Sum379 Snit189.50
359. 140626 Gert Naver Vestfalster Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 2 189.00
R1190 R2188 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
360. 147646 Ninna Guldager Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 2 189.00
R1192 R2186 R3- R4-
Sum378 Snit189.00
361. 137707 Ove Nielsen Gesten Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 188.50
R1189 R2188 R3- R4-
Sum377 Snit188.50
362. 138499 Mette Ferslev Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
FRI 2 188.00
R1190 R2186 R3- R4-
Sum376 Snit188.00
363. 133410 Poul Gulstad Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
FRI 2 187.50
R1192 R2183 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
364. 134752 Frederik Rasmussen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
FRI 2 187.50
R1190 R2185 R3- R4-
Sum375 Snit187.50
365. 137312 Kirsten Hansen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 2 187.00
R1189 R2185 R3- R4-
Sum374 Snit187.00
366. 12277 Bent Nielsen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 186.50
R1188 R2185 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
367. 146393 Mads Nielsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
FRI 2 186.50
R1189 R2184 R3- R4-
Sum373 Snit186.50
368. 116951 Preben Andersen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
FRI 2 186.00
R1188 R2184 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
369. 143763 Susan Petersen Scholz Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
FRI 2 186.00
R1189 R2183 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
370. 144726 Jørgen Buhl Christensen Møldrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 186.00
R1189 R2183 R3- R4-
Sum372 Snit186.00
371. 145919 Svend Winkler Varde Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 185.50
R1187 R2184 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
372. 147491 Freddy Hansen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 2 185.50
R1186 R2185 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
373. 147948 Bjørn Fabritius Tuse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 2 185.50
R1188 R2183 R3- R4-
Sum371 Snit185.50
374. 19354 Henning Thuesen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 184.50
R1187 R2182 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
375. 142341 Karl Ove Falkesgaard Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 184.50
R1185 R2184 R3- R4-
Sum369 Snit184.50
376. 123595 Laila Torpsgaard Bogense Skytteforening
DGI Fyn
FRI 2 184.00
R1185 R2183 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
377. 129206 Ellen Bisgaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
FRI 2 184.00
R1185 R2183 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
378. 137775 Daniel Neckelmann Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 2 184.00
R1186 R2182 R3- R4-
Sum368 Snit184.00
379. 136329 Søren Søndergaard Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
FRI 2 183.50
R1185 R2182 R3- R4-
Sum367 Snit183.50
380. 130445 Keld Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 2 182.50
R1187 R2178 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
381. 137606 Ingrid Bangert Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 182.50
R1184 R2181 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
382. 146589 Lasse Pedersen Ølstykke Skytteforening
DGI Nordsjælland
FRI 2 182.50
R1184 R2181 R3- R4-
Sum365 Snit182.50
383. 122707 Flemming Vagtborg Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 182.00
R1183 R2181 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
384. 39432 Dan Nielsen Alslev Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 2 182.00
R1182 R2182 R3- R4-
Sum364 Snit182.00
385. 100343 Kasper Hilding Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
FRI 2 181.50
R1185 R2178 R3- R4-
Sum363 Snit181.50
386. 140804 Ernst Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 180.50
R1182 R2179 R3- R4-
Sum361 Snit180.50
387. 35828 Steen Christiansen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 180.00
R1181 R2179 R3- R4-
Sum360 Snit180.00
388. 137789 Ulla Sørensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 176.50
R1178 R2175 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
389. 139799 Karen Magrethe Møller Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 2 176.50
R1179 R2174 R3- R4-
Sum353 Snit176.50
390. 144466 Birgit Petersen Ramløse Idrætsforening Skydning
DGI Nordsjælland
FRI 2 176.00
R1178 R2174 R3- R4-
Sum352 Snit176.00
391. 147193 Leif Mortensen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 175.00
R1179 R2171 R3- R4-
Sum350 Snit175.00
392. 131429 Åse Have Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 2 157.00
R1158 R2156 R3- R4-
Sum314 Snit157.00
393. 137097 Lucas Hansen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
FRI 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
394. 142018 Bodil Weile Ohlsen Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
395. 147690 Anja Ronal Wedel Andersen Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
FRI 1 200.00
R1200 R2- R3- R4-
Sum200 Snit200.00
396. 90556 Mathilde Boas Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
397. 146944 Allan Andersen Kerteminde Skytteforening
DGI Fyn
FRI 1 199.00
R1199 R2- R3- R4-
Sum199 Snit199.00
398. 115922 Jan Hansen Svenstrup Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 198.00
R1198 R2- R3- R4-
Sum198 Snit198.00
399. 147547 Sabine Kristensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
FRI 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
400. 147744 Lars Jørgensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 197.00
R1197 R2- R3- R4-
Sum197 Snit197.00
401. 129112 Laurits Mosgaard Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 196.00
R1196 R2- R3- R4-
Sum196 Snit196.00
402. 136203 Niels Kanstrup Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
403. 145668 Lisbeth Ebsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 1 195.00
R1195 R2- R3- R4-
Sum195 Snit195.00
404. 39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
405. 100682 Lene Rose Kjellerup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 1 194.00
R1194 R2- R3- R4-
Sum194 Snit194.00
406. 86244 Børge Jensen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
407. 137506 Max Christensen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
408. 138271 Rainer Hellige Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
409. 138359 Svend Erik Andresen Grænseegnens Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
410. 139819 Linda Graversen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
FRI 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
411. 145010 Tanja Bock Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 193.00
R1193 R2- R3- R4-
Sum193 Snit193.00
412. 124612 Lillian Søndergaard Svenstrup Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
413. 133310 Jørn Jessen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
FRI 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
414. 147215 Anne Münster Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 192.00
R1192 R2- R3- R4-
Sum192 Snit192.00
415. 42656 Jonna Hansen Svenstrup Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
416. 146284 Emma Melin Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
417. 147798 Henning Ploug Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 1 191.00
R1191 R2- R3- R4-
Sum191 Snit191.00
418. 13509 Allan Christiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
419. 42647 Karen Overgård Svenstrup Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
420. 15054 Bettina Seerup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 1 190.00
R1190 R2- R3- R4-
Sum190 Snit190.00
421. 127300 Hans Eskildsen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
422. 136212 Rasmus Vestergaard Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 189.00
R1189 R2- R3- R4-
Sum189 Snit189.00
423. 99519 Preben Schou Svenstrup Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
424. 123322 Connie Rennemo Ulbjerg Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
425. 129207 Niels Bisgaard Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
FRI 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
426. 137741 Knud Heine Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
427. 147376 Mads Hamer Sønderborg Skyttekreds
DGI Sønderjylland
FRI 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
428. 147797 Søren Frederik Ploug Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 1 188.00
R1188 R2- R3- R4-
Sum188 Snit188.00
429. 113028 Folmer S. Gørtz Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
FRI 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
430. 57533 Michael Jedig Højby Skytteforening, Sjælland
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
431. 102874 Arne Søgaard Hansen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
FRI 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
432. 143194 Michael Scharstein Gørding-Vejrup Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
433. 146808 Gitte Bech Østerlars Skytteforening
DGI Bornholm
FRI 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
434. 147843 Charlotte Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
FRI 1 187.00
R1187 R2- R3- R4-
Sum187 Snit187.00
435. 114137 Jens Jørgen Henriksen Ulfborg Bys Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 186.00
R1186 R2- R3- R4-
Sum186 Snit186.00
436. 136911 Erik Rasmussen Lunde Sg&I
DGI Fyn
FRI 1 185.00
R1185 R2- R3- R4-
Sum185 Snit185.00
437. 127626 Jørgen Hansen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
FRI 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
438. 146619 Sebastian Madsen Grindsted Skyttekreds
DGI Sydvest
FRI 1 184.00
R1184 R2- R3- R4-
Sum184 Snit184.00
439. 59392 Aksel Hemmingsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
FRI 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
440. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
FRI 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
441. 139835 Lisbeth B Kjeldsen Midtdjurs skytteforening
DGI Østjylland
FRI 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
442. 147560 Ole Andersen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 183.00
R1183 R2- R3- R4-
Sum183 Snit183.00
443. 147557 Oliver Tirsbæk Larsen Rødding Skytteforening
DGI Sydvest
FRI 1 182.00
R1182 R2- R3- R4-
Sum182 Snit182.00
444. 124613 Børge Søndergaard Svenstrup Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
445. 132562 Carsten Ditlefsen Gråsten Skytteforening
DGI Sønderjylland
FRI 1 181.00
R1181 R2- R3- R4-
Sum181 Snit181.00
446. 147685 Søren Knudsen Sdr. Nærå Skytteforening
DGI Fyn
FRI 1 170.00
R1170 R2- R3- R4-
Sum170 Snit170.00
447. 145495 Phillip Frederiksen Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
FRI 1 156.00
R1156 R2- R3- R4-
Sum156 Snit156.00

Til toppen