Terræn Grovpistol cal. 32 | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 06. juli 2020 - kl. 06:07
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 4 55.25
R172 R252 R350 R447
Sum221 Snit55.25
2. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 4 51.50
R154 R252 R350 R450
Sum206 Snit51.50
3. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 4 50.25
R158 R249 R349 R445
Sum201 Snit50.25
4. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 4 50.00
R163 R247 R346 R444
Sum200 Snit50.00
5. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 4 49.00
R159 R250 R346 R441
Sum196 Snit49.00
6. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 6 47.83
R152 R250 R348 R446
Sum196 Snit49.00
7. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 4 48.75
R150 R250 R349 R446
Sum195 Snit48.75
8. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 4 47.00
R148 R248 R346 R446
Sum188 Snit47.00
9. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 4 46.25
R160 R248 R339 R438
Sum185 Snit46.25
10. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 4 45.75
R160 R245 R339 R439
Sum183 Snit45.75
11. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GP 5 44.80
R149 R246 R344 R443
Sum182 Snit45.50
12. 121679 John Christian Gerhauge Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 4 45.25
R149 R247 R344 R441
Sum181 Snit45.25
13. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 5 43.60
R149 R249 R342 R440
Sum180 Snit45.00
14. 81630 Hans-Jørgen Mortensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 4 43.00
R150 R245 R341 R436
Sum172 Snit43.00
15. 127099 Jeppe Lund Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 4 43.00
R149 R248 R342 R433
Sum172 Snit43.00
16. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 4 42.00
R150 R243 R342 R433
Sum168 Snit42.00
17. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GP 4 41.00
R146 R246 R343 R429
Sum164 Snit41.00
18. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 5 38.60
R142 R242 R338 R438
Sum160 Snit40.00
19. 47330 Anne Sofie Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 3 52.67
R166 R250 R342 R4-
Sum158 Snit52.67
20. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 49.67
R151 R249 R349 R4-
Sum149 Snit49.67
21. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 47.00
R150 R246 R345 R4-
Sum141 Snit47.00
22. 54957 Carsten F. Petersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 4 34.75
R138 R238 R334 R429
Sum139 Snit34.75
23. 124312 Henrik Jørgensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 46.00
R148 R247 R343 R4-
Sum138 Snit46.00
24. 92240 Rasmus Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 3 43.33
R148 R244 R338 R4-
Sum130 Snit43.33
25. 127701 Peter Budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 42.00
R145 R243 R338 R4-
Sum126 Snit42.00
26. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 3 41.67
R144 R241 R340 R4-
Sum125 Snit41.67
27. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 3 41.33
R145 R243 R336 R4-
Sum124 Snit41.33
28. 59745 Helle Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 4 31.00
R137 R233 R332 R422
Sum124 Snit31.00
29. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 3 41.00
R145 R244 R334 R4-
Sum123 Snit41.00
30. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 3 40.67
R146 R238 R338 R4-
Sum122 Snit40.67
31. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 40.00
R141 R240 R339 R4-
Sum120 Snit40.00
32. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 40.00
R145 R238 R337 R4-
Sum120 Snit40.00
33. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 38.33
R142 R240 R333 R4-
Sum115 Snit38.33
34. 122815 Matis Helbo Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 38.33
R143 R237 R335 R4-
Sum115 Snit38.33
35. 60311 Kjeld Karbæk Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 36.67
R141 R237 R332 R4-
Sum110 Snit36.67
36. 101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GP 3 36.33
R146 R232 R331 R4-
Sum109 Snit36.33
37. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GP 2 53.00
R164 R242 R3- R4-
Sum106 Snit53.00
38. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 2 51.00
R154 R248 R3- R4-
Sum102 Snit51.00
39. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GP 2 50.00
R151 R249 R3- R4-
Sum100 Snit50.00
40. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 2 49.00
R155 R243 R3- R4-
Sum98 Snit49.00
41. 56361 Kent Vincent Andersen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 2 48.50
R149 R248 R3- R4-
Sum97 Snit48.50
42. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 3 32.33
R137 R232 R328 R4-
Sum97 Snit32.33
43. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 2 48.00
R150 R246 R3- R4-
Sum96 Snit48.00
44. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 2 44.50
R147 R242 R3- R4-
Sum89 Snit44.50
45. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 2 44.00
R146 R242 R3- R4-
Sum88 Snit44.00
46. 94995 Rahlf Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 44.00
R148 R240 R3- R4-
Sum88 Snit44.00
47. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 2 43.50
R148 R239 R3- R4-
Sum87 Snit43.50
48. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 2 43.50
R144 R243 R3- R4-
Sum87 Snit43.50
49. 119966 Brian S. Pedersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 43.50
R149 R238 R3- R4-
Sum87 Snit43.50
50. 55952 Karina Molich Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 43.00
R146 R240 R3- R4-
Sum86 Snit43.00
51. 90306 Annette Winther Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 42.00
R146 R238 R3- R4-
Sum84 Snit42.00
52. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GP 2 41.50
R142 R241 R3- R4-
Sum83 Snit41.50
53. 70806 Claudi Flørnæs Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GP 2 40.00
R147 R233 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
54. 68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 40.00
R141 R239 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
55. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 3 26.67
R135 R229 R316 R4-
Sum80 Snit26.67
56. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 2 39.50
R145 R234 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
57. 126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 39.50
R142 R237 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
58. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 2 39.00
R143 R235 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
59. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 39.00
R143 R235 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
60. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 39.00
R141 R237 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
61. 56644 Leif Andersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 2 39.00
R143 R235 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
62. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 2 38.50
R140 R237 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
63. 136697 Mikkel Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 3 25.67
R129 R226 R322 R4-
Sum77 Snit25.67
64. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 2 37.00
R146 R228 R3- R4-
Sum74 Snit37.00
65. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 36.00
R138 R234 R3- R4-
Sum72 Snit36.00
66. 129060 Brian Christensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GP 2 35.50
R141 R230 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
67. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GP 2 35.00
R140 R230 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
68. 105886 Henrik Auken Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GP 2 35.00
R141 R229 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
69. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 2 35.00
R138 R232 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
70. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 2 34.50
R138 R231 R3- R4-
Sum69 Snit34.50
71. 59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 2 33.00
R137 R229 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
72. 52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GP 2 30.50
R131 R230 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
73. 92280 Jan Boesen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GP 2 29.00
R131 R227 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
74. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 54.00
R154 R2- R3- R4-
Sum54 Snit54.00
75. 36788 Merete Agentoft Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 2 26.00
R130 R222 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
76. 89032 Aske Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
77. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 2 25.50
R128 R223 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
78. 135746 Anders Norgren DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GP 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
79. 70304 Thomas Kofoed-Andersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GP 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
80. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
GP 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
81. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GP 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
82. 135747 Lennart Gustafsson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GP 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
83. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
84. 139370 Rune Hammer Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
85. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
86. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
87. 44812 Hanne Kathrine Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
GP 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
88. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
89. 55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
90. 14823 Elizabeth Andreasen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
91. 135741 Klas Svensson Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
92. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
93. 56688 Kurt Christensen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GP 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
94. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
95. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GP 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
96. 126230 Martin Lærke Christiansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
97. 16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
98. 16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
99. 87303 Alex Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
100. 37347 Ole Iversen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
101. 135748 Mona Rundquist DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
102. 49653 Flemming Hansen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
103. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
104. 115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
105. 10551 Jan Elgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
106. 31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
107. 120616 Lisbeth P. Danielsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
GP 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
108. 50309 Andreas Kristensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
109. 19102 Kirsten Malene Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
110. 87057 Jonas Ørtoft Larsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
111. 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
112. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
113. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
114. 89684 Jes Spanggaard Haderup Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
115. 124166 Bjarne Rønvig Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
116. 25695 Poul Kristiansen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GP 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
117. 30123 Mads Pedersen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
118. 33877 Per Bøgegren Jensen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
119. 68155 Erling von Fuglsang Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
120. 111883 Stine Pedersen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
121. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
122. 17477 Valther Jørgensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GP 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
123. 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GP 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
124. 81407 Christa Rassow Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
125. 68358 Hans Jørgen Larsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GP 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
126. 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
127. 89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
128. 114399 Poul Pedersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
129. 39817 Jesper B Hansen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
130. 138150 Lennart Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GP 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
131. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GP 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
132. 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GP 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
133. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
134. 34754 Thomas Hvid Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
135. 130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
136. 98645 Martin Kramer Frandsen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
137. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GP 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
138. 25936 Steffen V Mogensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GP 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
139. 18262 Ivan Jensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GP 2 12.50
R116 R29 R3- R4-
Sum25 Snit12.50
140. 128893 Sebastian Budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
141. 99785 Patrik Ibsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
142. 99386 Claus Ole Rasmussen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
GP 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
143. 56463 Hans Madsen Kongsted Skytteforening
DGI Storstrømmen
GP 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
144. 134781 Michael Kramer Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
145. 118744 Tina Røbel Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
146. 50300 Asbjørn Christensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
147. 122043 Katrine Wolter Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GP 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
148. 55399 Peter R Hemmingsen Foxgaard RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GP 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
149. 133763 Kristian Karlsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
150. 107555 Ina Frahm Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GP 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
151. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GP 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
152. 36182 Leif Berthelsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GP 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
153. 122680 Ulla Larsen Særslev Skytteforening
DGI Fyn
GP 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
154. 120383 Mads Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GP 1 5.00
R15 R2- R3- R4-
Sum5 Snit5.00

Til toppen