Terræn GrovPistol GPA | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 28. januar 2022 - kl. 06:06
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 8 51.13
R159 R259 R354 R450
Sum222 Snit55.50
2. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 8 46.00
R156 R255 R352 R452
Sum215 Snit53.75
3. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 7 50.00
R155 R252 R352 R450
Sum209 Snit52.25
4. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 7 49.43
R155 R251 R350 R449
Sum205 Snit51.25
5. 109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 6 50.50
R152 R251 R350 R450
Sum203 Snit50.75
6. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 5 49.60
R152 R251 R350 R450
Sum203 Snit50.75
7. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 7 45.14
R154 R249 R349 R448
Sum200 Snit50.00
8. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 6 47.83
R154 R250 R348 R447
Sum199 Snit49.75
9. 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 7 46.29
R153 R249 R349 R445
Sum196 Snit49.00
10. 20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 4 47.50
R149 R249 R346 R446
Sum190 Snit47.50
11. 92240 Rasmus Wrønding Elf Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 5 44.60
R150 R249 R348 R440
Sum187 Snit46.75
12. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 6 43.00
R150 R249 R344 R443
Sum186 Snit46.50
13. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 4 45.75
R149 R248 R343 R443
Sum183 Snit45.75
14. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 5 43.00
R150 R246 R345 R440
Sum181 Snit45.25
15. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 8 41.13
R149 R249 R342 R441
Sum181 Snit45.25
16. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 5 40.80
R148 R246 R343 R443
Sum180 Snit45.00
17. 13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 4 44.50
R148 R246 R344 R440
Sum178 Snit44.50
18. 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 5 41.20
R148 R245 R340 R439
Sum172 Snit43.00
19. 141427 Gert Nielsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 5 40.00
R146 R243 R342 R440
Sum171 Snit42.75
20. 118018 Christian Richter-Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 5 40.80
R148 R243 R340 R439
Sum170 Snit42.50
21. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 5 40.20
R150 R243 R341 R434
Sum168 Snit42.00
22. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 4 41.50
R148 R243 R339 R436
Sum166 Snit41.50
23. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 6 34.67
R146 R240 R340 R436
Sum162 Snit40.50
24. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 6 36.00
R142 R240 R340 R436
Sum158 Snit39.50
25. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 4 39.25
R142 R242 R341 R432
Sum157 Snit39.25
26. 135936 Dan Rene Nielsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 5 37.00
R142 R239 R337 R435
Sum153 Snit38.25
27. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 47.67
R149 R247 R347 R4-
Sum143 Snit47.67
28. 142516 Jesper Pilegaard Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 4 35.75
R140 R237 R336 R430
Sum143 Snit35.75
29. 101744 Nofil Nawaz Mulkana Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 47.33
R149 R247 R346 R4-
Sum142 Snit47.33
30. 90306 Annette Winther Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 6 31.50
R139 R239 R333 R431
Sum142 Snit35.50
31. 115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 3 47.00
R149 R247 R345 R4-
Sum141 Snit47.00
32. 122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 5 33.40
R137 R235 R334 R433
Sum139 Snit34.75
33. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 5 31.60
R140 R235 R333 R430
Sum138 Snit34.50
34. 129629 Martin Kaae Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 45.33
R147 R246 R343 R4-
Sum136 Snit45.33
35. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 3 45.00
R151 R244 R340 R4-
Sum135 Snit45.00
36. 138205 Nicolai Hansen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 45.00
R151 R250 R334 R4-
Sum135 Snit45.00
37. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 45.00
R152 R244 R339 R4-
Sum135 Snit45.00
38. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 4 33.25
R139 R234 R333 R427
Sum133 Snit33.25
39. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 7 30.86
R139 R234 R331 R429
Sum133 Snit33.25
40. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 3 43.67
R148 R244 R339 R4-
Sum131 Snit43.67
41. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 4 32.75
R137 R234 R331 R429
Sum131 Snit32.75
42. 136329 Søren Søndergaard Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 4 32.25
R144 R233 R328 R424
Sum129 Snit32.25
43. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 42.67
R144 R244 R340 R4-
Sum128 Snit42.67
44. 103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 42.67
R149 R241 R338 R4-
Sum128 Snit42.67
45. 142375 Michael Rasmussen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 4 32.00
R137 R231 R331 R429
Sum128 Snit32.00
46. 90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 42.33
R147 R245 R335 R4-
Sum127 Snit42.33
47. 137889 Martin Noer Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 41.33
R145 R240 R339 R4-
Sum124 Snit41.33
48. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 3 40.33
R149 R236 R336 R4-
Sum121 Snit40.33
49. 138532 Tinus Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 4 30.25
R135 R233 R332 R421
Sum121 Snit30.25
50. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 3 40.00
R144 R240 R336 R4-
Sum120 Snit40.00
51. 70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 39.67
R142 R239 R338 R4-
Sum119 Snit39.67
52. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 3 38.33
R144 R239 R332 R4-
Sum115 Snit38.33
53. 21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 6 25.33
R140 R232 R322 R420
Sum114 Snit28.50
54. 127701 Peter budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 37.00
R143 R235 R333 R4-
Sum111 Snit37.00
55. 96343 Niels Bank Simonsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 36.33
R140 R238 R331 R4-
Sum109 Snit36.33
56. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 4 27.25
R136 R234 R324 R415
Sum109 Snit27.25
57. 94074 Michael Christensen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 27.00
R129 R229 R327 R423
Sum108 Snit27.00
58. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 4 26.50
R129 R229 R327 R421
Sum106 Snit26.50
59. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 52.50
R157 R248 R3- R4-
Sum105 Snit52.50
60. 117406 Magnus Juul Nordstrøm Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 3 35.00
R143 R241 R321 R4-
Sum105 Snit35.00
61. 23209 Henrik Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 4 26.25
R132 R230 R328 R415
Sum105 Snit26.25
62. 130096 Otto Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 34.33
R138 R237 R328 R4-
Sum103 Snit34.33
63. 129354 Carsten Husman Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 34.33
R140 R232 R331 R4-
Sum103 Snit34.33
64. 142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 6 20.17
R139 R230 R322 R411
Sum102 Snit25.50
65. 27056 Kristian Damgaard Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 50.00
R150 R250 R3- R4-
Sum100 Snit50.00
66. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 3 33.33
R145 R230 R325 R4-
Sum100 Snit33.33
67. 34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 4 24.75
R135 R224 R323 R417
Sum99 Snit24.75
68. 124654 Jesper D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 48.50
R149 R248 R3- R4-
Sum97 Snit48.50
69. 104108 Robert Torpe Meulengracht Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 48.50
R152 R245 R3- R4-
Sum97 Snit48.50
70. 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 3 32.33
R137 R235 R325 R4-
Sum97 Snit32.33
71. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 3 32.00
R138 R232 R326 R4-
Sum96 Snit32.00
72. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 2 47.50
R149 R246 R3- R4-
Sum95 Snit47.50
73. 115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 6 20.33
R129 R224 R321 R421
Sum95 Snit23.75
74. 119249 Jonas Holst Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 31.33
R133 R232 R329 R4-
Sum94 Snit31.33
75. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 31.00
R140 R228 R325 R4-
Sum93 Snit31.00
76. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 45.50
R147 R244 R3- R4-
Sum91 Snit45.50
77. 31374 Søren Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 2 45.00
R148 R242 R3- R4-
Sum90 Snit45.00
78. 47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 29.67
R135 R229 R325 R4-
Sum89 Snit29.67
79. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 29.67
R137 R235 R317 R4-
Sum89 Snit29.67
80. 117404 Ken Kay Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 2 43.50
R144 R243 R3- R4-
Sum87 Snit43.50
81. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 29.00
R134 R229 R324 R4-
Sum87 Snit29.00
82. 32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 3 28.33
R136 R226 R323 R4-
Sum85 Snit28.33
83. 46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
GPA 2 42.00
R143 R241 R3- R4-
Sum84 Snit42.00
84. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 2 42.00
R145 R239 R3- R4-
Sum84 Snit42.00
85. 23219 Bent Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 2 42.00
R148 R236 R3- R4-
Sum84 Snit42.00
86. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 28.00
R135 R226 R323 R4-
Sum84 Snit28.00
87. 126447 Thomas Salaba Ravnen
DGI Nordsjælland
GPA 2 41.50
R142 R241 R3- R4-
Sum83 Snit41.50
88. 126498 Ronny Erik Nielsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 5 19.60
R127 R221 R319 R416
Sum83 Snit20.75
89. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 2 40.50
R150 R231 R3- R4-
Sum81 Snit40.50
90. 17165 Hans Held Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 40.50
R142 R239 R3- R4-
Sum81 Snit40.50
91. 56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 27.00
R136 R226 R319 R4-
Sum81 Snit27.00
92. 49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 3 26.67
R135 R233 R312 R4-
Sum80 Snit26.67
93. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 2 39.50
R140 R239 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
94. 26999 Peter B. Johansen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 39.50
R143 R236 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
95. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 2 39.00
R140 R238 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
96. 62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 39.00
R143 R235 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
97. 90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 2 38.50
R143 R234 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
98. 114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 38.50
R140 R237 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
99. 105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 38.50
R139 R238 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
100. 129528 Mikkel Gudbrand Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 38.00
R145 R231 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
101. 125488 John Thomsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 25.33
R132 R224 R320 R4-
Sum76 Snit25.33
102. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 37.50
R142 R233 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
103. 83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 4 18.75
R124 R224 R317 R410
Sum75 Snit18.75
104. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 37.00
R139 R235 R3- R4-
Sum74 Snit37.00
105. 125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 4 18.25
R122 R222 R318 R411
Sum73 Snit18.25
106. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 35.50
R146 R225 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
107. 137890 Simon Bo Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 35.50
R141 R230 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
108. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GPA 2 35.50
R143 R228 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
109. 121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 35.50
R138 R233 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
110. 133919 Henrik Jensen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 23.33
R127 R226 R317 R4-
Sum70 Snit23.33
111. 139255 Gert Rettig Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 3 23.33
R127 R225 R318 R4-
Sum70 Snit23.33
112. 68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 33.50
R138 R229 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
113. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GPA 2 33.50
R146 R221 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
114. 102227 Rune Viggo Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 4 16.75
R122 R219 R316 R410
Sum67 Snit16.75
115. 13972 Per Damborg Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 33.00
R139 R227 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
116. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 33.00
R141 R225 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
117. 119193 Steffen Schmidt Historisk Riffelskytteforening Fyn
DGI Fyn
GPA 2 32.50
R135 R230 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
118. 128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 32.00
R135 R229 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
119. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 2 32.00
R143 R221 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
120. 20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 2 32.00
R138 R226 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
121. 17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 2 32.00
R137 R227 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
122. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 2 31.50
R135 R228 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
123. 128716 Claus Venning Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 2 30.50
R131 R230 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
124. 140147 Viktor Winther Jensen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 3 20.33
R129 R217 R315 R4-
Sum61 Snit20.33
125. 45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 20.00
R126 R222 R312 R4-
Sum60 Snit20.00
126. 139900 Klaus Sørensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 3 20.00
R122 R221 R317 R4-
Sum60 Snit20.00
127. 127095 Jesper Rylland Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 29.50
R137 R222 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
128. 88571 Rene Sørensen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 2 28.50
R130 R227 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
129. 123557 Klaus Andersen Brædstrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 28.00
R129 R227 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
130. 141440 Per Bo Rasmussen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 18.67
R128 R217 R311 R4-
Sum56 Snit18.67
131. 58455 Dan Back Jensen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 27.50
R131 R224 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
132. 144403 Morten Løyche Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 27.50
R132 R223 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
133. 134106 Lars Nielsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 4 13.50
R117 R216 R311 R410
Sum54 Snit13.50
134. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 53.00
R153 R2- R3- R4-
Sum53 Snit53.00
135. 16520 Chresten Uttrup Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 26.50
R135 R218 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
136. 134217 Michael Handwerk Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 2 26.50
R129 R224 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
137. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 26.50
R128 R225 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
138. 34791 Henrik Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
139. 68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 25.50
R133 R218 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
140. 67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 25.50
R126 R225 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
141. 90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 2 25.50
R128 R223 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
142. 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 25.50
R127 R224 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
143. 131684 Lars Trenessøn Nielsen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 2 25.50
R135 R216 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
144. 129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 25.00
R129 R221 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
145. 127099 Jeppe Lund If Hercules
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
146. 51584 Palle Rosthøj Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 2 24.00
R127 R221 R3- R4-
Sum48 Snit24.00
147. 102370 Finn Christian Langkjær Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
148. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
149. 144276 Benny Pedersen. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
150. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
151. 125379 Karsten Uglebjerg Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 23.00
R125 R221 R3- R4-
Sum46 Snit23.00
152. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GPA 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
153. 101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
154. 113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 22.50
R123 R222 R3- R4-
Sum45 Snit22.50
155. 133049 Frantz Glantz-Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
156. 134599 Jørn Wåke Rasmussen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 22.00
R130 R214 R3- R4-
Sum44 Snit22.00
157. 87303 Alex Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 2 22.00
R127 R217 R3- R4-
Sum44 Snit22.00
158. 89048 Jørn Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 2 22.00
R129 R215 R3- R4-
Sum44 Snit22.00
159. 138957 Frits Wintherfeldt Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 3 14.67
R120 R218 R36 R4-
Sum44 Snit14.67
160. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
161. 127014 Peter Thorlaksen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
162. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
163. 144371 Henning Egon Stich Stevns Skytteforening Af 1982
DGI Storstrømmen
GPA 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
164. 144416 Morten Pilegaard Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 2 21.50
R125 R218 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
165. 144500 Dzintars Kardelis. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 2 21.50
R127 R216 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
166. 105216 Jascha Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
167. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
168. 57699 Tobias Dietz Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
169. 130597 Jan Ballegaard Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 21.00
R122 R220 R3- R4-
Sum42 Snit21.00
170. 138288 Stefan Andersen Herlev Pistolskytte Klub
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
171. 24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
172. 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
173. 61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 20.50
R123 R218 R3- R4-
Sum41 Snit20.50
174. 144566 Alexander Johannessen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 20.50
R131 R210 R3- R4-
Sum41 Snit20.50
175. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
176. 133495 Thomas Just Petersen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
177. 100533 Emil Jeppesen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
178. 124653 Henrik D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
179. 139100 Kim Johansen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
180. 11446 Christian Birk Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
181. 16980 Mick Huus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
182. 98324 Rasmus Glud Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
183. 116437 Sten Pold Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 20.00
R121 R219 R3- R4-
Sum40 Snit20.00
184. 130097 Tim Lindholm Nittka Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
185. 101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
186. 144176 Torben Brendstrup Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 2 19.50
R126 R213 R3- R4-
Sum39 Snit19.50
187. 109694 Michael Twardak Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
188. 77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
189. 82469 Bernhard Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
190. 32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 2 19.00
R119 R219 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
191. 137964 Anders Vesth Jacobsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 19.00
R122 R216 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
192. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
193. 122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
194. 117024 Poul Mudmundsson Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
195. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
196. 111448 Peter Lange Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
197. 130569 Martin Frost Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
198. 115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
199. 116483 Rune B. Pedersen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
200. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
201. 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
202. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
203. 91882 Torben Rasmussen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
204. 57705 Jan Dietz Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
205. 10206 Tom Jørgensen Ålbæk Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
206. 55005 Sune S. Rongsted Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
207. 31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
208. 115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
209. 105938 Dan Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
210. 85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
211. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
212. 20212 Ejner Paaske Jensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
213. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
214. 138510 Frederik Helmer Teichert Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
215. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
216. 121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
217. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
218. 133018 Sune Bækgaard Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
219. 130313 Jacob Svendsen Skytteforeningen Sydvest
DGI Sønderjylland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
220. 136177 Ole Hovaldt Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
221. 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
222. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
223. 10281 Finn Rasmussen Ålbæk Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
224. 119695 Niels Christian Rohde Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
225. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
226. 135192 Michael Løvhøj Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
227. 135511 Morten Jakobsen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
228. 92280 Jan Boesen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
229. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
230. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
231. 122283 Jeff Hansen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
232. 138143 Thomas Heby Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
233. 121149 Peter Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
234. 144897 Morten Dall Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 2 16.00
R121 R211 R3- R4-
Sum32 Snit16.00
235. 10551 Jan Elgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
236. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
237. 138034 Heidi Rømer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
238. 101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
239. 142526 Martin Falkedal Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
240. 142714 Jan Hendrik Piepenschneider Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
241. 12377 Tomas Lauridsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 15.50
R116 R215 R3- R4-
Sum31 Snit15.50
242. 130450 Finn Mose Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 2 15.50
R118 R213 R3- R4-
Sum31 Snit15.50
243. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
244. 91436 Helge Hulegaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
245. 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
246. 142798 Anders Hovgaard Møller Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
247. 137870 Birger Hoff Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
248. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 15.00
R116 R214 R3- R4-
Sum30 Snit15.00
249. 121146 Danny Laybourn Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
250. 125381 Henrik Lorentzen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
251. 138315 Simon Strøh Thomsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
252. 101733 Bo Preston Andersen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
253. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
254. 124166 Bjarne Rønvig Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
255. 58018 Martin Heby Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
256. 68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
257. 144739 Brian Dyg Arp Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
258. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
259. 134858 Axel Teichert Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
260. 139101 Mads Skovsted Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
261. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
262. 120655 Ken Dorn Hansen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
263. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 14.00
R116 R212 R3- R4-
Sum28 Snit14.00
264. 119212 Gulak Olsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
265. 115209 Martin Carlsen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
266. 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
267. 120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
268. 104528 Kurt Jensen Ravnen
DGI Nordsjælland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
269. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
270. 130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
271. 67936 Togo Lunden Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
272. 145338 Philip Reitzel Skyttelauget Krudtuglen
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
273. 81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
274. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
275. 122282 Henrik Juul Andersen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
276. 47097 Henrik Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
277. 70219 Christian Bork Øelund Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
278. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
279. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
280. 129160 Jan Herløv Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
281. 87176 Morten Østergård Pedersen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
282. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
283. 126429 Jesper Jensen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
284. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
285. 138842 Jesper Rambäck Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
286. 96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
287. 145409 Mathias Stadsvold Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
288. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
289. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
290. 129527 Christian Dyhr Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
291. 88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
292. 52804 Kim Rosenlyst Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
293. 111024 Søren Danekilde Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
294. 126228 Frederik Fried Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
295. 10488 Michael Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
296. 111452 Henrik Carlsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
297. 134947 Martin Lønborg Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
298. 144958 Thomas Ivan Sørensen Akademisk Skytteforening, Århus
DGI Østjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
299. 137657 Alan Watkins Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
300. 70514 Rene Westerdahl Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
301. 81385 Werner Marqwardt Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
302. 20400 Jørgen S. Petersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
303. 133694 Marek Krasinski Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
304. 10998 Tom E. Hansen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
305. 130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
306. 26945 Carl E. Boll Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
307. 142502 Viktor Tschernja Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
308. 144918 Henrik Antonisen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
309. 63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
310. 128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
311. 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
312. 138841 Niels P. Michelsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
313. 142716 Uwe Lönnecker Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
314. 112211 Lars Peder Hornhaver Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
315. 62788 Frank Hansen Herlev Pistolskytte Klub
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
316. 14386 Hardy Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
317. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
318. 116149 Hasse Greiner Køge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
319. 108276 Mogens Graarup Hoven Ålbæk Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
320. 129669 Jesper Veis Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
321. 145455 Jakob Emil Taarnskov Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
322. 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
323. 144898 Martin Dyg Jørgensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 2 10.50
R112 R29 R3- R4-
Sum21 Snit10.50
324. 111411 Ole Hoffensitz Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
325. 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
326. 126534 Jonas Dansholm Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
327. 134588 Leif Bech Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
328. 140305 Morten Bøge Thorstensen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
329. 145287 Ken Bækmark Stevns Skytteforening Af 1982
DGI Storstrømmen
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
330. 125994 Jan Winkel Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
331. 52762 Daniel Knudsen Historisk Riffelskytteforening Fyn
DGI Fyn
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
332. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
333. 30593 Jens Ole Mørup Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
334. 144960 Bo Sundgaard Akademisk Skytteforening, Århus
DGI Østjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
335. 142527 Kenneth Andersen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 9.50
R112 R27 R3- R4-
Sum19 Snit9.50
336. 108109 Thomas Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
337. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
338. 144630 Niklas Hesselberg Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
339. 144404 Magnuz Eifos Mortensen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
340. 105764 Allan Petersen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
341. 138142 Nick Greiffenberg-Jensen Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
342. 142723 Damir Wenhadt Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
343. 144368 Lars Christophersen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
344. 89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
345. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
346. 27965 John Hansen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
347. 129243 Tim Krog Nielsen Hvidovre Håndvåben Laug
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
348. 142254 Peter Gamborg Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 8.00
R18 R28 R3- R4-
Sum16 Snit8.00
349. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
350. 137434 Nils Bøyesen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
351. 121177 Claus Skøtte Madsen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
352. 129060 Brian Christensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
353. 10210 Steen Larsen Ålbæk Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
354. 144959 Peter Malle Kristensen Akademisk Skytteforening, Århus
DGI Østjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
355. 145451 Jørgen Pedersen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
356. 90087 John Henry Just Schreiber Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
357. 61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
358. 142718 Dietmar Schlüter Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
359. 126472 Michael Grosche Madsen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 2 7.00
R110 R24 R3- R4-
Sum14 Snit7.00
360. 35259 Benny Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
361. 105707 Anna-Lea Wennick Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
362. 125480 Jens Anders Jensen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
363. 102018 Lars Henrik Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
364. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
365. 95488 Henrik Braun Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
366. 67377 Thomas Bilde Below Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
367. 142591 Dennis Dupont Andersen Skytteforeningen Sydvest
DGI Sønderjylland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
368. 145891 Patrick Andreas Staunstrup Skytteforeningen 1402
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
369. 125050 Lars Rasmussen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
370. 137477 Brian Juulsmose Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
371. 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
372. 117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
373. 142721 Sven Beunker Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
374. 102006 Bjarne Svendsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
375. 121844 Lars Gottschling-Knudsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 2 5.50
R16 R25 R3- R4-
Sum11 Snit5.50
376. 70120 Stig Torbensen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
377. 128294 Janni Fischer Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
378. 144367 Robert Binensztok Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
379. 129605 Karsten Blåklit Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
380. 145126 Jacob Hansen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
381. 140157 Noa Nielsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
382. 114273 Rasmus Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
383. 141969 Morten O Nielsen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 7.00
R17 R2- R3- R4-
Sum7 Snit7.00
384. 21889 Freddy Pedersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 5.00
R15 R2- R3- R4-
Sum5 Snit5.00
385. 133537 Jan Haastrup Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 1 5.00
R15 R2- R3- R4-
Sum5 Snit5.00
386. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 2.00
R12 R2- R3- R4-
Sum2 Snit2.00
387. 138964 Heine Hornemann Clausen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 0.00
R10 R2- R3- R4-
Sum0 Snit0.00

Til toppen