Terræn GrovPistol GPA | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 17. maj 2022 - kl. 06:04
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 10 50.70
R159 R256 R354 R451
Sum220 Snit55.00
2. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 11 46.09
R156 R255 R352 R452
Sum215 Snit53.75
3. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 6 50.83
R155 R252 R352 R451
Sum210 Snit52.50
4. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 9 47.89
R152 R252 R352 R450
Sum206 Snit51.50
5. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 7 48.86
R155 R251 R350 R449
Sum205 Snit51.25
6. 109163 René Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 6 50.50
R152 R251 R350 R450
Sum203 Snit50.75
7. 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 7 47.14
R153 R251 R349 R449
Sum202 Snit50.50
8. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 8 46.75
R154 R250 R349 R448
Sum201 Snit50.25
9. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 9 43.89
R153 R252 R348 R448
Sum201 Snit50.25
10. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 9 45.67
R154 R249 R349 R448
Sum200 Snit50.00
11. 92240 Rasmus Wrønding Elf Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 8 45.63
R151 R250 R349 R448
Sum198 Snit49.50
12. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 5 46.60
R151 R249 R347 R447
Sum194 Snit48.50
13. 115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 4 48.00
R152 R249 R346 R445
Sum192 Snit48.00
14. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 6 44.33
R151 R249 R348 R443
Sum191 Snit47.75
15. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 7 43.43
R150 R249 R346 R444
Sum189 Snit47.25
16. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 8 41.75
R149 R249 R346 R442
Sum186 Snit46.50
17. 138205 Nicolai Hansen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 4 46.00
R151 R250 R349 R434
Sum184 Snit46.00
18. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 5 43.80
R149 R248 R343 R443
Sum183 Snit45.75
19. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 6 42.67
R151 R246 R344 R441
Sum182 Snit45.50
20. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 6 41.50
R150 R247 R344 R441
Sum182 Snit45.50
21. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 5 44.00
R147 R245 R344 R443
Sum179 Snit44.75
22. 13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 7 41.00
R148 R246 R344 R440
Sum178 Snit44.50
23. 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 7 39.71
R148 R245 R345 R439
Sum177 Snit44.25
24. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 6 39.17
R150 R246 R340 R440
Sum176 Snit44.00
25. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 5 43.00
R147 R243 R342 R442
Sum174 Snit43.50
26. 118018 Christian Richter-Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 7 39.86
R148 R243 R343 R440
Sum174 Snit43.50
27. 90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 43.00
R147 R245 R345 R435
Sum172 Snit43.00
28. 103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 42.25
R149 R241 R341 R438
Sum169 Snit42.25
29. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 8 36.25
R146 R242 R340 R440
Sum168 Snit42.00
30. 70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 4 41.50
R147 R242 R339 R438
Sum166 Snit41.50
31. 142516 Jesper Pilegaard Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 5 40.00
R149 R240 R338 R437
Sum164 Snit41.00
32. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 5 39.40
R144 R242 R342 R436
Sum164 Snit41.00
33. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 6 37.00
R146 R242 R340 R436
Sum164 Snit41.00
34. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 54.33
R159 R256 R348 R4-
Sum163 Snit54.33
35. 23219 Bent Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 4 40.75
R148 R244 R336 R435
Sum163 Snit40.75
36. 141427 Gert Nielsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 39.50
R146 R243 R340 R429
Sum158 Snit39.50
37. 136329 Søren Søndergaard Thomsen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 6 34.17
R144 R241 R338 R433
Sum156 Snit39.00
38. 101744 Nofil Nawaz Mulkana Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 38.75
R149 R247 R346 R413
Sum155 Snit38.75
39. 57699 Tobias Dietz Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 38.75
R142 R240 R339 R434
Sum155 Snit38.75
40. 23209 Henrik Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 6 33.00
R149 R244 R332 R430
Sum155 Snit38.75
41. 121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 38.00
R144 R238 R337 R433
Sum152 Snit38.00
42. 135936 Dan René Nielsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 6 31.67
R142 R239 R337 R432
Sum150 Snit37.50
43. 49953 Poul Basse Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 6 30.67
R142 R240 R335 R433
Sum150 Snit37.50
44. 104108 Robert Torpe Meulengracht Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 48.67
R152 R249 R345 R4-
Sum146 Snit48.67
45. 117406 Magnus Juul Nordstrøm Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 4 36.25
R143 R241 R340 R421
Sum145 Snit36.25
46. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 6 33.00
R139 R238 R334 R433
Sum144 Snit36.00
47. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 4 35.50
R145 R242 R330 R425
Sum142 Snit35.50
48. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 9 30.56
R139 R238 R334 R431
Sum142 Snit35.50
49. 20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 3 47.00
R149 R246 R346 R4-
Sum141 Snit47.00
50. 138781 Alex Søgaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 4 35.25
R140 R239 R337 R425
Sum141 Snit35.25
51. 31374 Søren Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
DGI Midtjylland
GPA 3 46.67
R150 R248 R342 R4-
Sum140 Snit46.67
52. 90306 Annette Winther Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 7 31.14
R139 R236 R333 R432
Sum140 Snit35.00
53. 122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 5 33.40
R137 R235 R334 R433
Sum139 Snit34.75
54. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 6 30.83
R140 R236 R333 R430
Sum139 Snit34.75
55. 57705 Jan Dietz Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 34.25
R144 R240 R336 R417
Sum137 Snit34.25
56. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 4 34.25
R141 R238 R332 R426
Sum137 Snit34.25
57. 142375 Michael Rasmussen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 4 34.25
R140 R237 R331 R429
Sum137 Snit34.25
58. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 45.00
R152 R244 R339 R4-
Sum135 Snit45.00
59. 129629 Martin Kaae Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 44.67
R147 R246 R341 R4-
Sum134 Snit44.67
60. 96343 Niels Bank Simonsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 4 33.25
R140 R238 R331 R424
Sum133 Snit33.25
61. 138532 Tinus Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 4 33.00
R135 R233 R332 R432
Sum132 Snit33.00
62. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 4 33.00
R140 R235 R331 R426
Sum132 Snit33.00
63. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 3 43.67
R148 R244 R339 R4-
Sum131 Snit43.67
64. 124654 Jesper D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 3 43.67
R149 R248 R334 R4-
Sum131 Snit43.67
65. 117404 Ken Kay Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 3 43.67
R144 R244 R343 R4-
Sum131 Snit43.67
66. 21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 9 25.56
R140 R232 R330 R429
Sum131 Snit32.75
67. 137889 Martin Noer Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 43.33
R146 R245 R339 R4-
Sum130 Snit43.33
68. 32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
DGI Midtjylland
GPA 5 30.40
R136 R234 R333 R426
Sum129 Snit32.25
69. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 3 42.67
R149 R243 R336 R4-
Sum128 Snit42.67
70. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 3 42.67
R153 R242 R333 R4-
Sum128 Snit42.67
71. 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 4 32.00
R137 R235 R331 R425
Sum128 Snit32.00
72. 130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 6 28.83
R136 R231 R329 R429
Sum125 Snit31.25
73. 62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 41.33
R146 R243 R335 R4-
Sum124 Snit41.33
74. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 4 31.00
R134 R231 R330 R429
Sum124 Snit31.00
75. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 5 29.60
R136 R234 R329 R425
Sum124 Snit31.00
76. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 41.00
R144 R240 R339 R4-
Sum123 Snit41.00
77. 128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 30.00
R144 R235 R324 R417
Sum120 Snit30.00
78. 90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 3 39.67
R143 R242 R334 R4-
Sum119 Snit39.67
79. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 3 39.33
R140 R240 R338 R4-
Sum118 Snit39.33
80. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 3 38.33
R144 R239 R332 R4-
Sum115 Snit38.33
81. 129354 Carsten Husman Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 38.00
R142 R240 R332 R4-
Sum114 Snit38.00
82. 126447 Thomas Salaba Ravnen
DGI Nordsjælland
GPA 3 38.00
R142 R241 R331 R4-
Sum114 Snit38.00
83. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 28.50
R135 R228 R326 R425
Sum114 Snit28.50
84. 34726 Knud Erik Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 7 23.29
R135 R230 R324 R423
Sum112 Snit28.00
85. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 36.33
R144 R237 R328 R4-
Sum109 Snit36.33
86. 127701 Peter budal Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 34.67
R143 R233 R328 R4-
Sum104 Snit34.67
87. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 34.67
R144 R243 R317 R4-
Sum104 Snit34.67
88. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 51.50
R153 R250 R3- R4-
Sum103 Snit51.50
89. 94074 Michael Christensen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 25.75
R129 R227 R324 R423
Sum103 Snit25.75
90. 115153 Jan Pihl Rasmussen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 8 20.50
R129 R228 R324 R421
Sum102 Snit25.50
91. 142054 Vagn Hessel Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 6 20.17
R139 R230 R322 R411
Sum102 Snit25.50
92. 34791 Henrik Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 50.50
R151 R250 R3- R4-
Sum101 Snit50.50
93. 27056 Kristian Damgaard Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 50.00
R150 R250 R3- R4-
Sum100 Snit50.00
94. 17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 3 33.33
R137 R236 R327 R4-
Sum100 Snit33.33
95. 126498 Ronny Erik Nielsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 7 21.43
R127 R227 R325 R421
Sum100 Snit25.00
96. 127014 Peter Thorlaksen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 49.00
R155 R243 R3- R4-
Sum98 Snit49.00
97. 128716 Claus Venning Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 3 32.00
R135 R231 R330 R4-
Sum96 Snit32.00
98. 134742 Henrik Berker Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 32.00
R141 R241 R314 R4-
Sum96 Snit32.00
99. 130569 Martin Frost Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 3 31.67
R142 R237 R316 R4-
Sum95 Snit31.67
100. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 2 47.00
R149 R245 R3- R4-
Sum94 Snit47.00
101. 119249 Jonas Holst Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 31.33
R133 R232 R329 R4-
Sum94 Snit31.33
102. 144403 Morten Løyche Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 31.33
R139 R232 R323 R4-
Sum94 Snit31.33
103. 139900 Klaus Sørensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
DGI Midtjylland
GPA 4 23.50
R134 R222 R321 R417
Sum94 Snit23.50
104. 83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 7 19.43
R125 R224 R324 R421
Sum94 Snit23.50
105. 46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
GPA 2 45.50
R148 R243 R3- R4-
Sum91 Snit45.50
106. 139255 Gert Rettig Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 4 22.50
R127 R225 R320 R418
Sum90 Snit22.50
107. 47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 29.67
R135 R229 R325 R4-
Sum89 Snit29.67
108. 101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 44.00
R145 R243 R3- R4-
Sum88 Snit44.00
109. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 29.00
R134 R229 R324 R4-
Sum87 Snit29.00
110. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 43.00
R146 R240 R3- R4-
Sum86 Snit43.00
111. 11446 Christian Birk Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 43.00
R146 R240 R3- R4-
Sum86 Snit43.00
112. 133919 Henrik Jensen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 21.50
R126 R225 R318 R417
Sum86 Snit21.50
113. 144918 Henrik Antonisen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 4 21.50
R129 R223 R317 R417
Sum86 Snit21.50
114. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 2 42.00
R145 R239 R3- R4-
Sum84 Snit42.00
115. 67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 27.33
R131 R226 R325 R4-
Sum82 Snit27.33
116. 129060 Brian Christensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 3 27.33
R138 R229 R315 R4-
Sum82 Snit27.33
117. 80150 Dieter Meier Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 2 40.50
R150 R231 R3- R4-
Sum81 Snit40.50
118. 17165 Hans Held Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 40.50
R142 R239 R3- R4-
Sum81 Snit40.50
119. 58455 Dan Back Jensen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 27.00
R131 R226 R324 R4-
Sum81 Snit27.00
120. 56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 27.00
R136 R226 R319 R4-
Sum81 Snit27.00
121. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 2 39.50
R140 R239 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
122. 26999 Peter B. Johansen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 39.50
R143 R236 R3- R4-
Sum79 Snit39.50
123. 125379 Karsten Uglebjerg Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 26.33
R130 R228 R321 R4-
Sum79 Snit26.33
124. 125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 5 18.00
R122 R222 R318 R417
Sum79 Snit19.75
125. 116483 Rune B. Pedersen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 39.00
R141 R237 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
126. 114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 38.50
R140 R237 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
127. 105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 38.50
R139 R238 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
128. 129528 Mikkel Gudbrand Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 38.00
R145 R231 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
129. 137890 Simon Bo Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 38.00
R141 R235 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
130. 115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 2 38.00
R141 R235 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
131. 68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 25.33
R133 R225 R318 R4-
Sum76 Snit25.33
132. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 37.50
R139 R236 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
133. 141440 Per Bo Rasmussen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 5 17.20
R128 R217 R317 R413
Sum75 Snit18.75
134. 138957 Frits Wintherfeldt Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 6 15.50
R122 R220 R318 R415
Sum75 Snit18.75
135. 16980 Mick Huus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 37.00
R140 R234 R3- R4-
Sum74 Snit37.00
136. 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 37.00
R141 R233 R3- R4-
Sum74 Snit37.00
137. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 37.00
R139 R235 R3- R4-
Sum74 Snit37.00
138. 100533 Emil Jeppesen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 36.50
R140 R233 R3- R4-
Sum73 Snit36.50
139. 90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 3 24.33
R128 R223 R322 R4-
Sum73 Snit24.33
140. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GPA 2 35.50
R143 R228 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
141. 138288 Stefan Andersen Herlev Pistolskytte Klub
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 35.00
R141 R229 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
142. 119695 Niels Christian Rohde Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 34.50
R136 R233 R3- R4-
Sum69 Snit34.50
143. 55982 Jens Peter Jensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 34.00
R139 R229 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
144. 131684 Lars Trenessøn Nielsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 34.00
R135 R233 R3- R4-
Sum68 Snit34.00
145. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 3 22.67
R124 R223 R321 R4-
Sum68 Snit22.67
146. 68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 33.50
R138 R229 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
147. 102227 Rune Viggo Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 4 16.75
R122 R219 R316 R410
Sum67 Snit16.75
148. 130096 Otto Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 33.00
R138 R228 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
149. 13972 Per Damborg Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 33.00
R139 R227 R3- R4-
Sum66 Snit33.00
150. 138143 Thomas Heby Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 32.50
R133 R232 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
151. 128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 32.00
R135 R229 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
152. 130313 Jacob Svendsen Skytteforeningen Sydvest
DGI Sønderjylland
GPA 2 32.00
R133 R231 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
153. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 2 32.00
R143 R221 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
154. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 2 31.50
R135 R228 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
155. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 31.50
R138 R225 R3- R4-
Sum63 Snit31.50
156. 10551 Jan Elgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 31.00
R131 R231 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
157. 61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 3 20.67
R123 R221 R318 R4-
Sum62 Snit20.67
158. 20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 2 30.50
R138 R223 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
159. 58018 Martin Heby Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 30.50
R132 R229 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
160. 101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 30.50
R131 R230 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
161. 142526 Martin Falkedal Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 30.50
R131 R230 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
162. 45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 20.33
R126 R223 R312 R4-
Sum61 Snit20.33
163. 140147 Viktor Winther Jensen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 3 20.33
R129 R217 R315 R4-
Sum61 Snit20.33
164. 134217 Michael Handwerk Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 2 30.00
R131 R229 R3- R4-
Sum60 Snit30.00
165. 134284 David Pommer Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 30.00
R133 R227 R3- R4-
Sum60 Snit30.00
166. 128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 20.00
R124 R222 R314 R4-
Sum60 Snit20.00
167. 127095 Jesper Rylland Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 29.50
R137 R222 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
168. 130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 29.50
R132 R227 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
169. 144739 Brian Dyg Arp Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 29.50
R130 R229 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
170. 10998 Tom E. Hansen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 29.00
R135 R223 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
171. 68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 29.00
R129 R229 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
172. 130597 Jan Ballegaard Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 19.33
R122 R220 R316 R4-
Sum58 Snit19.33
173. 88571 Rene Sørensen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 2 28.50
R130 R227 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
174. 138842 Jesper Rambäck Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 28.50
R132 R225 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
175. 129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 28.00
R129 R227 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
176. 91882 Torben Rasmussen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 28.00
R136 R220 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
177. 96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 27.50
R136 R219 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
178. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 27.50
R128 R227 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
179. 32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
DGI Midtjylland
GPA 3 18.33
R119 R219 R317 R4-
Sum55 Snit18.33
180. 119193 Steffen Schmidt Historisk Riffelskytteforening Fyn
DGI Fyn
GPA 2 27.00
R135 R219 R3- R4-
Sum54 Snit27.00
181. 134106 Lars Nielsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 4 13.50
R117 R216 R311 R410
Sum54 Snit13.50
182. 16520 Chresten Uttrup Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 26.50
R135 R218 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
183. 122282 Henrik Juul Andersen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 26.50
R127 R226 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
184. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 26.00
R127 R225 R3- R4-
Sum52 Snit26.00
185. 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 25.50
R127 R224 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
186. 122283 Jeff Hansen Frejlev-Vantore Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 25.50
R132 R219 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
187. 139101 Mads Skovsted Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 50.00
R150 R2- R3- R4-
Sum50 Snit50.00
188. 117024 Poul Mudmundsson Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
189. 46305 Rasmus Milling Varmdal Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
190. 101847 Martin Nørregaard Nielsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
191. 46449 Mikkel Eriksen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
192. 51584 Palle Rosthøj Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 2 24.00
R127 R221 R3- R4-
Sum48 Snit24.00
193. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
194. 144276 Benny Pedersen. Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
195. 14386 Hardy Grønhøj Vadum Skytteforening af 1970
DGI Nordjylland
GPA 2 23.50
R126 R221 R3- R4-
Sum47 Snit23.50
196. 139937 Nicolaj Boldrup Jakobsen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 2 23.50
R126 R221 R3- R4-
Sum47 Snit23.50
197. 96159 Martin Pedersen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
198. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
199. 67586 Kenneth Lagoni Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GPA 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
200. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 23.00
R127 R219 R3- R4-
Sum46 Snit23.00
201. 142873 Svend Erik Poulsen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 2 23.00
R129 R217 R3- R4-
Sum46 Snit23.00
202. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GPA 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
203. 62788 Frank Hansen Herlev Pistolskytte Klub
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 22.50
R124 R221 R3- R4-
Sum45 Snit22.50
204. 108109 Thomas Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 22.50
R127 R218 R3- R4-
Sum45 Snit22.50
205. 130450 Finn Mose Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 3 15.00
R118 R214 R313 R4-
Sum45 Snit15.00
206. 121879 Michael Østerberg Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
207. 11589 Jens Peter Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
208. 133049 Frantz Glantz-Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
209. 87303 Alex Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 2 22.00
R127 R217 R3- R4-
Sum44 Snit22.00
210. 89048 Jørn Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
DGI Midtjylland
GPA 2 22.00
R129 R215 R3- R4-
Sum44 Snit22.00
211. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
212. 95235 Frank Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 21.50
R127 R216 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
213. 95234 Mikkel Bertelsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 21.50
R131 R212 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
214. 138142 Nick Greiffenberg-Jensen Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 21.50
R126 R217 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
215. 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 21.50
R122 R221 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
216. 144500 Dzintars Kardelis. Videbæk Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 2 21.50
R127 R216 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
217. 86749 Jesper Bech Løkza Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
218. 105216 Jascha Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
219. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
220. 24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
221. 141313 Tore Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
222. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 20.50
R125 R216 R3- R4-
Sum41 Snit20.50
223. 126534 Jonas Dansholm Stevns Skytteforening Af 1982
DGI Storstrømmen
GPA 2 20.50
R121 R220 R3- R4-
Sum41 Snit20.50
224. 144566 Alexander Johannessen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 20.50
R131 R210 R3- R4-
Sum41 Snit20.50
225. 38077 Martin Høholt Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
226. 133495 Thomas Just Petersen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
227. 124653 Henrik D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
228. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
229. 98324 Rasmus Glud Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
230. 130097 Tim Lindholm Nittka Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
231. 70447 Tom Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
232. 101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
233. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 19.50
R124 R215 R3- R4-
Sum39 Snit19.50
234. 140305 Morten Bøge Thorstensen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 2 19.50
R120 R219 R3- R4-
Sum39 Snit19.50
235. 144176 Torben Brendstrup Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 2 19.50
R126 R213 R3- R4-
Sum39 Snit19.50
236. 102370 Finn Christian Langkjær Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
237. 109694 Michael Twardak Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
238. 66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
239. 77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
240. 82469 Bernhard Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
241. 31422 Frank Hansen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
242. 96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
243. 138841 Niels P. Michelsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 19.00
R122 R216 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
244. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
245. 122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
246. 46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
247. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
248. 111448 Peter Lange Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
249. 115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
250. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
251. 133916 Bjarne Schütt Hansen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
252. 145175 Tatiana Nikolova Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 18.50
R123 R214 R3- R4-
Sum37 Snit18.50
253. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
254. 51664 Lars Mengel Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
255. 130373 Kristian Krogh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
256. 18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
257. 10206 Tom Jørgensen Ålbæk Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
258. 119966 Brian S. Pedersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
259. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
260. 55005 Sune S. Rongsted Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
261. 111452 Henrik Carlsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 18.00
R124 R212 R3- R4-
Sum36 Snit18.00
262. 145126 Jacob Hansen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 18.00
R127 R29 R3- R4-
Sum36 Snit18.00
263. 31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
264. 59745 Helle Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
265. 105938 Dan Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
266. 140014 Martin Ginnerup Gammelgaard Haderslev Skyttekreds
DGI Sønderjylland
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
267. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 17.50
R124 R211 R3- R4-
Sum35 Snit17.50
268. 85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
269. 18494 Benny Dyrby Pedersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
270. 93771 Kim Lanng Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
271. 129397 Per Lydolph Hvidovre Håndvåben Laug
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
272. 147014 Susanne Bjørk Albæk Mortensen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 17.00
R126 R28 R3- R4-
Sum34 Snit17.00
273. 20212 Ejner Paaske Jensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
274. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
275. 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
276. 138510 Frederik Helmer Teichert Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
277. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
278. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
279. 133018 Sune Bækgaard Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
280. 136177 Ole Hovaldt Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
281. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
282. 10281 Finn Rasmussen Ålbæk Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
283. 135192 Michael Løvhøj Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
284. 136078 Lars Brændegaard Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
285. 147947 Sune Rygaard Nielsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
286. 127074 Carsten Rasmussen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
287. 135511 Morten Jakobsen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
288. 92280 Jan Boesen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
289. 139100 Kim Johansen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
290. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
291. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
292. 121149 Peter Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
293. 144506 Ib Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
294. 147505 Kennet Stenkjær Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
295. 144897 Morten Dall Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 2 16.00
R121 R211 R3- R4-
Sum32 Snit16.00
296. 102006 Bjarne Svendsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 10.67
R112 R211 R39 R4-
Sum32 Snit10.67
297. 59263 Povl Nissen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
298. 34774 Leif Frank Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
299. 138034 Heidi Rømer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
300. 142714 Jan Hendrik Piepenschneider Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
301. 142430 Peter Kristiansen Faaborg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
302. 12377 Tomas Lauridsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 15.50
R116 R215 R3- R4-
Sum31 Snit15.50
303. 60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
304. 91436 Helge Hulegaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
305. 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
306. 31414 Ivan Kristensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
307. 126136 Martin Christensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
308. 135322 Per Spiegal Johansen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
309. 142257 Hans Møller Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
310. 137870 Birger Hoff Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
311. 134289 Michael Rømer Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
312. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 15.00
R116 R214 R3- R4-
Sum30 Snit15.00
313. 86974 Franck Wagnersen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
314. 121146 Danny Laybourn Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
315. 125381 Henrik Lorentzen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
316. 138315 Simon Strøh Thomsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
317. 126536 Steen Stokholm Sørensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
318. 125049 René Roland Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
319. 31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
320. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
321. 123557 Klaus Andersen Brædstrup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
322. 124166 Bjarne Rønvig Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
323. 146533 Niels Christian Bruun Zinck Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
324. 134858 Axel Teichert Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
325. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
326. 120655 Ken Dorn Hansen Kjøbenhavns Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
327. 147288 Jonas Jakobsen Jernbanens Sportsklub Fredericia
DGI Sydøstjylland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
328. 108110 Tobias Bøgh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
329. 129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 14.00
R116 R212 R3- R4-
Sum28 Snit14.00
330. 119212 Gulak Olsen Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
331. 115209 Martin Carlsen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
332. 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
333. 120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
334. 104528 Kurt Jensen Ravnen
DGI Nordsjælland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
335. 67936 Togo Lunden Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
336. 105247 Ivan Nielsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
337. 87101 Erik Hein Møller Hvidovre Håndvåben Laug
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
338. 145338 Philip Reitzel Skyttelauget Krudtuglen
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
339. 100361 Poul Faxø Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
340. 147887 Henning Bundgaard Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
341. 147946 Thomas Bager Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
342. 144267 Patrick Skaarup Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
343. 144404 Magnuz Eifos Mortensen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 13.50
R118 R29 R3- R4-
Sum27 Snit13.50
344. 111411 Ole Hoffensitz Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
345. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
346. 130289 Jonny Grønfeldt Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
347. 123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
348. 47097 Henrik Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
349. 70219 Christian Bork Øelund Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
350. 146927 Jan Sørensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
351. 147006 Bertram Kolding Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
352. 70190 Juanito Vargas Idrætsforeningen Radiometer
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
353. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
354. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
355. 87176 Morten Østergård Pedersen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
356. 20984 Nathasja Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
357. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
358. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
359. 138145 Birgit Hartung Thomsen Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
360. 126429 Jesper Jensen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
361. 144416 Morten Pilegaard Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
362. 144667 Kim Wagner Nissen Stevns Skytteforening Af 1982
DGI Storstrømmen
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
363. 145409 Mathias Stadsvold Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
364. 139187 Thomas Sevelsted Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
365. 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
366. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
367. 129527 Christian Dyhr Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
368. 88850 Søren Monies Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
369. 45327 Christian Eriksen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
370. 111024 Søren Danekilde Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
371. 126228 Frederik Fried Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
372. 125601 Jan David Jægerspris Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
373. 10488 Michael Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
374. 134947 Martin Lønborg Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
375. 144958 Thomas Ivan Sørensen Akademisk Skytteforening, Århus
DGI Østjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
376. 137657 Alan Watkins Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
377. 70514 René Westerdahl Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
378. 132260 Lars Bo Bergmos Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
379. 69117 Martin Boserup Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
380. 81385 Werner Marqwardt Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
381. 20400 Jørgen S. Petersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
382. 133694 Marek Krasinski Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
383. 130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
384. 142259 Jørn Strand Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
385. 26945 Carl E. Boll Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
386. 142502 Viktor Tschernja Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
387. 63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
388. 92887 Dennis Rytter Kjærsgaard Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
389. 113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
390. 142716 Uwe Lönnecker Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
391. 137964 Anders Vesth Jacobsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
392. 112211 Lars Peder Hornhaver Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
393. 130371 Søren Kromann Mandrup Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
394. 116149 Hasse Greiner Køge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
395. 126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
396. 108276 Mogens Graarup Hoven Ålbæk Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
397. 129669 Jesper Veis Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
398. 116437 Sten Pold Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
399. 141888 Christian Elkjær Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
400. 145455 Jakob Emil Taarnskov Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
401. 124705 Christian Bannow Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
402. 145260 Stefano Grieco Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
403. 147732 Kim Brandtberg Hvidovre Håndvåben Laug
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
404. 147733 Jan Brandtberg Hvidovre Håndvåben Laug
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
405. 144898 Martin Dyg Jørgensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 2 10.50
R112 R29 R3- R4-
Sum21 Snit10.50
406. 125488 John Thomsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
407. 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
408. 134588 Leif Bech Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
409. 145287 Ken Bækmark Stevns Skytteforening Af 1982
DGI Storstrømmen
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
410. 101800 Patrick Drews Jepsen Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
411. 90087 John Henry Just Schreiber Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 10.00
R114 R26 R3- R4-
Sum20 Snit10.00
412. 125994 Jan Winkel Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
413. 122043 Katrine Wolter Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
414. 23200 Solveig kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
415. 30593 Jens ole Mørup Aulum Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
416. 133981 Robert Lambert Johnsen Herfølge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
417. 144960 Bo Sundgaard Akademisk Skytteforening, Århus
DGI Østjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
418. 145390 Casper Wille Hansen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
419. 146928 Thomas Kolding Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
420. 131158 Morten Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
421. 147585 Morten Allesø Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
422. 142527 Kenneth Andersen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 9.50
R112 R27 R3- R4-
Sum19 Snit9.50
423. 40674 Jacob Kronbak Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
424. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
425. 134766 Gunnar Vestergaard Jensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
426. 117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
427. 144367 Robert Binensztok Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
428. 144630 Niklas Hesselberg Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
429. 145071 Frank Pedersen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
430. 147506 Jari Mikkelsen Toftlund Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
431. 145313 Jannick Juhl Jessen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 9.00
R112 R26 R3- R4-
Sum18 Snit9.00
432. 105764 Allan Petersen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
433. 142723 Damir Wenhadt Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
434. 144899 Peter Sandholt Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
435. 121177 Claus Skøtte Madsen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
436. 52804 Kim Rosenlyst Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
437. 89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
438. 138528 Per K. Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
439. 27965 John Hansen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
440. 129243 Tim Krog Nielsen Hvidovre Håndvåben Laug
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
441. 147986 Christian Wiberg Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
442. 142254 Peter Gamborg Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 8.00
R18 R28 R3- R4-
Sum16 Snit8.00
443. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
444. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
445. 137434 Nils Bøyesen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
446. 31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
447. 126293 Agge Kempff-Andersen Jægerspris Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
448. 10210 Steen Larsen Ålbæk Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
449. 144368 Lars Christophersen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
450. 144588 Michael Søderberg Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
451. 144959 Peter Malle Kristensen Akademisk Skytteforening, Århus
DGI Østjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
452. 145451 Jørgen Pedersen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
453. 107842 Jens-Christian Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
454. 134599 Jørn Wåke Rasmussen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
455. 136810 Thomas Hansen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
456. 134388 Tommy Nielsen Karsholte Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
457. 61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
458. 140775 Morten Hedegaard Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
459. 142718 Dietmar Schlüter Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
460. 147137 Kenneth Pedersen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
461. 144278 Kenneth Humle Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
462. 126472 Michael Grosche Madsen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 2 7.00
R110 R24 R3- R4-
Sum14 Snit7.00
463. 35259 Benny Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
464. 105707 Anna-Lea Wennick Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
465. 125480 Jens Anders Jensen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
466. 102018 Lars Henrik Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
467. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
468. 95488 Henrik Braun Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
469. 138182 Liva Heideby Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
470. 67377 Thomas Bilde Below Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
471. 142591 Dennis Dupont Andersen Skytteforeningen Sydvest
DGI Sønderjylland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
472. 145891 Patrick Andreas Staunstrup Skytteforeningen 1402
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
473. 129602 Kirubakaran Balasubramniam Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
474. 147864 Henrik Von Qualen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
475. 99910 Lennart Bo Kristiansen Viborg Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
476. 117053 Allan Hoppe Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
477. 117135 Brian Nissen Andersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
478. 147863 Kasper Lindegaard Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
479. 147935 Christian Andersen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
480. 147865 Jan Rosiak Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
481. 146260 Bo Vestergaard Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
482. 142223 Torben Dahl Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
483. 142721 Sven Beunker Mejrup Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
484. 121844 Lars Gottschling-Knudsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 2 5.50
R16 R25 R3- R4-
Sum11 Snit5.50
485. 142600 Peter Lindegaard Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
486. 70120 Stig Torbensen KLK Hovedkreds (Kongens Livlæger Korps Skydeselskab)
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
487. 128294 Janni Fischer Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
488. 147936 Marius Frandsen Sdr. Bjert - Sdr. Stenderup Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
489. 135598 Flemming Seger Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
490. 147845 Nicolai Møller Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
491. 147967 Torben Bjorholm Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
492. 96161 Bashkim Kamberi RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
493. 140157 Noa Nielsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
494. 114273 Rasmus Andersen Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
495. 143281 Andreas B. Mølgard-Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
496. 21889 Freddy Pedersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 5.00
R15 R2- R3- R4-
Sum5 Snit5.00
497. 100195 Ann Sofie Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
GPA 1 5.00
R15 R2- R3- R4-
Sum5 Snit5.00
498. 138771 Nicolai Meincke Persson Stevns Skytteforening Af 1982
DGI Storstrømmen
GPA 1 2.00
R12 R2- R3- R4-
Sum2 Snit2.00
499. 134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 2.00
R12 R2- R3- R4-
Sum2 Snit2.00
500. 142258 Jesper Christensen Esbjerg Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 1 1.00
R11 R2- R3- R4-
Sum1 Snit1.00
501. 138964 Heine Hornemann Clausen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 0.00
R10 R2- R3- R4-
Sum0 Snit0.00

Til toppen