Terræn GrovPistol GPA | Min Idræt

Rangliste

Opdateret: 24. juni 2019 - kl. 06:06
Periode: 12 måneder

Plac. Skyttenr. Navn Forening Klasse Antal Snit De 4 bedste resultater
1. 20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 12 53.50
R163 R258 R357 R456
Sum234 Snit58.50
2. 66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 13 49.46
R161 R259 R356 R453
Sum229 Snit57.25
3. 109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 13 50.23
R157 R256 R354 R453
Sum220 Snit55.00
4. 121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 7 50.29
R157 R256 R351 R451
Sum215 Snit53.75
5. 32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 9 50.78
R155 R252 R352 R452
Sum211 Snit52.75
6. 103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 6 49.50
R158 R252 R350 R450
Sum210 Snit52.50
7. 84161 Thomas Grønholdt Lorentsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 9 50.33
R154 R252 R351 R451
Sum208 Snit52.00
8. 90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 6 48.33
R153 R252 R349 R449
Sum203 Snit50.75
9. 97307 Kim S. J. Jensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 7 47.71
R154 R251 R350 R448
Sum203 Snit50.75
10. 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 10 45.90
R152 R251 R350 R449
Sum202 Snit50.50
11. 101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 9 45.33
R153 R250 R350 R447
Sum200 Snit50.00
12. 129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 8 46.25
R152 R249 R349 R449
Sum199 Snit49.75
13. 32035 Peter Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 4 49.50
R152 R250 R349 R447
Sum198 Snit49.50
14. 127348 Lars Hedegaard Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 13 42.77
R152 R250 R349 R447
Sum198 Snit49.50
15. 81109 John Harry Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 8 44.50
R152 R251 R347 R447
Sum197 Snit49.25
16. 43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 10 43.10
R152 R250 R349 R446
Sum197 Snit49.25
17. 59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 49.00
R151 R249 R348 R448
Sum196 Snit49.00
18. 103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 11 43.18
R150 R249 R349 R447
Sum195 Snit48.75
19. 13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 10 44.50
R149 R249 R348 R448
Sum194 Snit48.50
20. 27071 Jørn N. Kristensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 6 45.00
R152 R249 R344 R443
Sum188 Snit47.00
21. 94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 11 39.64
R148 R248 R348 R444
Sum188 Snit47.00
22. 87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 9 42.33
R150 R250 R344 R443
Sum187 Snit46.75
23. 70375 Jan Bodé Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 7 42.29
R149 R248 R348 R442
Sum187 Snit46.75
24. 13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 7 43.29
R150 R248 R344 R443
Sum185 Snit46.25
25. 85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 6 44.17
R151 R246 R344 R443
Sum184 Snit46.00
26. 20999 Mick Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 5 43.40
R152 R249 R342 R440
Sum183 Snit45.75
27. 51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 4 45.25
R153 R248 R343 R437
Sum181 Snit45.25
28. 21173 Jan Pedersen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 4 44.75
R146 R245 R344 R444
Sum179 Snit44.75
29. 31374 Søren Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 4 44.25
R149 R248 R346 R434
Sum177 Snit44.25
30. 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 5 42.60
R149 R246 R344 R438
Sum177 Snit44.25
31. 18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 10 40.80
R146 R243 R343 R443
Sum175 Snit43.75
32. 115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 4 43.25
R148 R247 R342 R436
Sum173 Snit43.25
33. 114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 6 41.00
R147 R245 R342 R439
Sum173 Snit43.25
34. 129739 Ricco Andersen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GPA 6 40.00
R150 R244 R341 R438
Sum173 Snit43.25
35. 44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 8 38.25
R151 R244 R339 R439
Sum173 Snit43.25
36. 76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 4 43.00
R148 R244 R340 R440
Sum172 Snit43.00
37. 101303 Christopher Heideby Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 42.75
R151 R245 R342 R433
Sum171 Snit42.75
38. 121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 7 39.86
R147 R246 R341 R437
Sum171 Snit42.75
39. 20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 9 37.33
R146 R242 R341 R440
Sum169 Snit42.25
40. 67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 8 38.25
R145 R243 R342 R438
Sum168 Snit42.00
41. 102480 Per Fjord Carlsen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 6 37.83
R150 R240 R339 R439
Sum168 Snit42.00
42. 24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 11 38.27
R144 R242 R341 R440
Sum167 Snit41.75
43. 32050 Ove Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 8 36.88
R150 R241 R340 R436
Sum167 Snit41.75
44. 59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 6 39.67
R146 R243 R339 R438
Sum166 Snit41.50
45. 128868 Tue Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 6 39.33
R145 R244 R340 R437
Sum166 Snit41.50
46. 69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 8 37.88
R142 R242 R342 R440
Sum166 Snit41.50
47. 32164 Michael Brandt Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 6 40.33
R145 R242 R339 R439
Sum165 Snit41.25
48. 24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 5 39.20
R145 R243 R343 R434
Sum165 Snit41.25
49. 27136 Bent Mortensen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 4 41.00
R142 R242 R341 R439
Sum164 Snit41.00
50. 30772 Niels Møller Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 7 35.57
R144 R243 R342 R434
Sum163 Snit40.75
51. 59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 8 33.13
R147 R243 R340 R433
Sum163 Snit40.75
52. 105193 Jan Laursen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 40.50
R144 R243 R339 R436
Sum162 Snit40.50
53. 105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 4 40.50
R142 R241 R340 R439
Sum162 Snit40.50
54. 17477 Valther Jørgensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 5 39.40
R143 R243 R339 R437
Sum162 Snit40.50
55. 119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 10 35.20
R144 R240 R340 R437
Sum161 Snit40.25
56. 22580 Henrik Pedersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 4 40.00
R148 R239 R337 R436
Sum160 Snit40.00
57. 121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 8 34.13
R145 R241 R338 R435
Sum159 Snit39.75
58. 93721 Morten Furholt Hansen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 39.25
R147 R242 R342 R426
Sum157 Snit39.25
59. 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 5 37.20
R144 R243 R339 R431
Sum157 Snit39.25
60. 119737 Steen Weihe Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 6 36.33
R146 R245 R334 R432
Sum157 Snit39.25
61. 23219 Bent Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 7 34.86
R143 R240 R337 R437
Sum157 Snit39.25
62. 23209 Henrik Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 9 34.33
R144 R243 R335 R434
Sum156 Snit39.00
63. 31414 Ivan Christensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 5 36.20
R143 R242 R340 R429
Sum154 Snit38.50
64. 62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 4 38.25
R145 R244 R338 R426
Sum153 Snit38.25
65. 77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 8 32.63
R140 R239 R339 R435
Sum153 Snit38.25
66. 21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 14 27.21
R141 R240 R337 R434
Sum152 Snit38.00
67. 31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 4 37.75
R146 R245 R336 R424
Sum151 Snit37.75
68. 115517 Gerhard Wirenfeldt Flyvestation Karup
DGI Midtjylland
GPA 4 37.75
R150 R236 R334 R431
Sum151 Snit37.75
69. 122103 Henrik Sjang Davidsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 6 35.83
R139 R238 R338 R436
Sum151 Snit37.75
70. 31381 Poul Arne Sørensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 5 35.20
R142 R239 R338 R431
Sum150 Snit37.50
71. 31423 Erik A. Christensen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 5 35.20
R145 R238 R338 R429
Sum150 Snit37.50
72. 127095 Jesper Rylland Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 5 36.00
R143 R238 R333 R433
Sum147 Snit36.75
73. 120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 7 34.57
R139 R237 R336 R434
Sum146 Snit36.50
74. 118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 7 34.14
R143 R236 R334 R433
Sum146 Snit36.50
75. 86797 Leif Ravn Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 7 30.57
R144 R236 R334 R432
Sum146 Snit36.50
76. 127070 Eva Hviid Christensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 13 28.15
R141 R236 R335 R433
Sum145 Snit36.25
77. 36252 Richard Davis Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 3 48.00
R151 R248 R345 R4-
Sum144 Snit48.00
78. 117404 Ken Kay Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 7 31.86
R142 R238 R335 R429
Sum144 Snit36.00
79. 122578 Bjarne W A Obel Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GPA 11 31.27
R138 R237 R335 R433
Sum143 Snit35.75
80. 46624 Niels Erik Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
GPA 3 47.33
R150 R247 R345 R4-
Sum142 Snit47.33
81. 66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 4 35.50
R142 R238 R337 R425
Sum142 Snit35.50
82. 128962 David Skrostrup Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 4 35.50
R143 R239 R332 R428
Sum142 Snit35.50
83. 113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 5 33.20
R139 R239 R337 R427
Sum142 Snit35.50
84. 101304 Peter Due Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 35.25
R142 R236 R334 R429
Sum141 Snit35.25
85. 100895 Michael C. Vestergaard Ravnen
DGI Nordsjælland
GPA 3 46.67
R150 R248 R342 R4-
Sum140 Snit46.67
86. 104108 Robert Torpe Meulengracht Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 3 46.33
R150 R248 R341 R4-
Sum139 Snit46.33
87. 118018 Christian Richter-Pedersen Rødovre Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 5 33.60
R146 R233 R331 R429
Sum139 Snit34.75
88. 83224 Flemming Jensen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 4 34.50
R142 R234 R334 R428
Sum138 Snit34.50
89. 53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 5 31.40
R138 R236 R334 R430
Sum138 Snit34.50
90. 125490 Kim Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 5 28.00
R139 R236 R335 R428
Sum138 Snit34.50
91. 123694 Jens Peder Jørgensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 4 34.25
R143 R239 R336 R419
Sum137 Snit34.25
92. 68630 Casper Jelshøj Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 5 31.80
R147 R236 R332 R422
Sum137 Snit34.25
93. 24504 John Jørgensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 4 33.50
R135 R234 R334 R431
Sum134 Snit33.50
94. 116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 5 30.80
R138 R237 R335 R423
Sum133 Snit33.25
95. 87164 Lars Kryger RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 44.00
R151 R247 R334 R4-
Sum132 Snit44.00
96. 24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 3 43.67
R150 R249 R332 R4-
Sum131 Snit43.67
97. 96449 Niels Knudstrup Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 4 32.75
R142 R233 R328 R428
Sum131 Snit32.75
98. 105603 Emil Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GPA 6 28.83
R138 R236 R330 R427
Sum131 Snit32.75
99. 109694 Michael Twardak Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 43.33
R147 R246 R337 R4-
Sum130 Snit43.33
100. 33640 Flemming Skourup Sdr. Omme Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 4 32.50
R138 R237 R329 R426
Sum130 Snit32.50
101. 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 4 32.50
R135 R235 R333 R427
Sum130 Snit32.50
102. 129418 Lars Ralph Nielsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 32.00
R136 R234 R330 R428
Sum128 Snit32.00
103. 68835 Kent Preben Holm Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 5 29.60
R144 R233 R330 R421
Sum128 Snit32.00
104. 121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 12 22.92
R138 R232 R329 R429
Sum128 Snit32.00
105. 22736 Allan Nielsen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 4 31.75
R139 R236 R329 R423
Sum127 Snit31.75
106. 70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 42.00
R149 R242 R335 R4-
Sum126 Snit42.00
107. 129354 Carsten Husman Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 4 31.25
R135 R231 R331 R428
Sum125 Snit31.25
108. 37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 3 41.33
R147 R239 R338 R4-
Sum124 Snit41.33
109. 86746 Anders Frimuth Kristensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 3 41.00
R146 R243 R334 R4-
Sum123 Snit41.00
110. 124166 Bjarne Rønvig Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 4 30.75
R139 R232 R327 R425
Sum123 Snit30.75
111. 62538 Laust Güttinger Olsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 40.00
R147 R243 R330 R4-
Sum120 Snit40.00
112. 105247 Ivan Nielsen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 30.00
R136 R234 R325 R425
Sum120 Snit30.00
113. 51662 Lars Beck Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 3 39.67
R145 R240 R334 R4-
Sum119 Snit39.67
114. 89048 Jørn Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 6 26.17
R133 R232 R328 R426
Sum119 Snit29.75
115. 57359 Johnny Ole Larsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 39.33
R145 R240 R333 R4-
Sum118 Snit39.33
116. 10551 Jan Elgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 4 29.25
R137 R235 R331 R414
Sum117 Snit29.25
117. 110818 Peter Wallén Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 4 29.00
R131 R229 R328 R428
Sum116 Snit29.00
118. 58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 5 27.40
R131 R231 R328 R424
Sum114 Snit28.50
119. 88918 Viggo Tølbøll Gregersen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GPA 5 26.80
R134 R229 R328 R423
Sum114 Snit28.50
120. 88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 37.67
R139 R238 R336 R4-
Sum113 Snit37.67
121. 126447 Thomas Karl Salaba Ravnen
DGI Nordsjælland
GPA 3 37.67
R143 R237 R333 R4-
Sum113 Snit37.67
122. 129398 Per Hansen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 28.25
R135 R229 R325 R424
Sum113 Snit28.25
123. 36861 Finn Nielsen Ørnhøj Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 4 28.00
R136 R229 R324 R423
Sum112 Snit28.00
124. 96502 Morten Laursen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 37.00
R139 R237 R335 R4-
Sum111 Snit37.00
125. 126685 Rasmus Andrew Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 4 27.75
R132 R227 R327 R425
Sum111 Snit27.75
126. 123557 Klaus Andersen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 9 24.11
R131 R229 R326 R425
Sum111 Snit27.75
127. 66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 36.67
R139 R237 R334 R4-
Sum110 Snit36.67
128. 129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 8 23.88
R135 R225 R325 R425
Sum110 Snit27.50
129. 126139 Tim Iversen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 36.33
R138 R237 R334 R4-
Sum109 Snit36.33
130. 126355 Kenny Sønderborg Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 3 36.33
R138 R238 R333 R4-
Sum109 Snit36.33
131. 92183 Blagoja Ivkovik Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 36.33
R143 R234 R332 R4-
Sum109 Snit36.33
132. 133661 Kasper Sartou Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 36.33
R139 R236 R334 R4-
Sum109 Snit36.33
133. 117406 Magnus Juul Nordstrøm Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 7 22.71
R137 R227 R325 R420
Sum109 Snit27.25
134. 91439 Henrik Koustrup Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
GPA 3 36.00
R139 R236 R333 R4-
Sum108 Snit36.00
135. 10560 Henrik Jensen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
GPA 4 27.00
R129 R228 R326 R425
Sum108 Snit27.00
136. 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 8 21.00
R132 R228 R326 R422
Sum108 Snit27.00
137. 116871 Torben Lilholm Madsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 3 35.67
R143 R233 R331 R4-
Sum107 Snit35.67
138. 100961 Anders Bo Jensen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 3 35.67
R139 R234 R334 R4-
Sum107 Snit35.67
139. 101965 Bertil Espen Broberg Lyngby-Taarbæk Skytterne
DGI Storkøbenhavn
GPA 4 26.75
R133 R230 R326 R418
Sum107 Snit26.75
140. 121879 Michael Østerberg Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 34.67
R135 R235 R334 R4-
Sum104 Snit34.67
141. 131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 5 24.00
R138 R231 R318 R417
Sum104 Snit26.00
142. 13266 Steen Laursen Nordjysk Historisk Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 3 34.00
R142 R239 R321 R4-
Sum102 Snit34.00
143. 105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 34.00
R139 R234 R329 R4-
Sum102 Snit34.00
144. 125573 Bent Henry Poulsen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 4 25.50
R130 R230 R324 R418
Sum102 Snit25.50
145. 128902 Michael Schow Rasmussen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 5 23.60
R129 R228 R325 R420
Sum102 Snit25.50
146. 111858 Mikael Jensen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 6 23.17
R130 R226 R325 R421
Sum102 Snit25.50
147. 48834 Morten Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GPA 3 33.67
R140 R233 R328 R4-
Sum101 Snit33.67
148. 129397 Per Lydolph Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 25.25
R130 R228 R323 R420
Sum101 Snit25.25
149. 34791 Henrik Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 50.00
R152 R248 R3- R4-
Sum100 Snit50.00
150. 129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 33.00
R139 R235 R325 R4-
Sum99 Snit33.00
151. 128980 Robert Bailey Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
GPA 3 33.00
R137 R231 R331 R4-
Sum99 Snit33.00
152. 32361 Knud Jensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 6 22.67
R127 R227 R323 R422
Sum99 Snit24.75
153. 21999 Henrik Søndergård Møller Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 3 32.67
R140 R234 R324 R4-
Sum98 Snit32.67
154. 115501 Jens Mathiesen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 3 32.67
R135 R235 R328 R4-
Sum98 Snit32.67
155. 119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 32.33
R134 R232 R331 R4-
Sum97 Snit32.33
156. 121744 Lars Christensen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 3 32.00
R139 R233 R324 R4-
Sum96 Snit32.00
157. 128716 Claus Venning Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 5 22.00
R126 R226 R325 R419
Sum96 Snit24.00
158. 103995 Kenn Sandberg Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 3 31.67
R134 R232 R329 R4-
Sum95 Snit31.67
159. 121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 47.00
R154 R240 R3- R4-
Sum94 Snit47.00
160. 93595 Viggo Pedersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 5 22.40
R127 R224 R322 R421
Sum94 Snit23.50
161. 45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 4 23.25
R130 R225 R322 R416
Sum93 Snit23.25
162. 17570 Frank Kristensen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 2 46.00
R148 R244 R3- R4-
Sum92 Snit46.00
163. 46305 Rasmus Milling Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 45.50
R148 R243 R3- R4-
Sum91 Snit45.50
164. 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 3 30.33
R140 R232 R319 R4-
Sum91 Snit30.33
165. 79122 Bjarne Kristensen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 30.33
R141 R231 R319 R4-
Sum91 Snit30.33
166. 130431 Thomas Barnekov Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 4 22.75
R132 R220 R320 R419
Sum91 Snit22.75
167. 61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 8 15.88
R127 R226 R321 R417
Sum91 Snit22.75
168. 46947 Per Ohlsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 2 45.00
R147 R243 R3- R4-
Sum90 Snit45.00
169. 82469 Bernhard Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 3 30.00
R132 R231 R327 R4-
Sum90 Snit30.00
170. 51584 Palle Rosthøj Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 3 29.67
R134 R228 R327 R4-
Sum89 Snit29.67
171. 126534 Jonas Dansholm Faxe Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 4 22.25
R136 R220 R318 R415
Sum89 Snit22.25
172. 90255 Preben Troelsen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 6 20.83
R124 R223 R322 R420
Sum89 Snit22.25
173. 96343 Niels Bank Simonsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 29.33
R135 R231 R322 R4-
Sum88 Snit29.33
174. 115209 Martin Carlsen Odense Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 3 29.33
R137 R226 R325 R4-
Sum88 Snit29.33
175. 105216 Jascha Paetzke Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 3 29.33
R136 R229 R323 R4-
Sum88 Snit29.33
176. 58173 Peter Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 43.50
R149 R238 R3- R4-
Sum87 Snit43.50
177. 68371 Fauzi Ferid Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 43.50
R148 R239 R3- R4-
Sum87 Snit43.50
178. 133919 Henrik Jensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 4 21.75
R129 R221 R321 R416
Sum87 Snit21.75
179. 54709 Peter Nielsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 3 28.67
R135 R231 R320 R4-
Sum86 Snit28.67
180. 125491 Steen Bagger Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 3 28.67
R139 R228 R319 R4-
Sum86 Snit28.67
181. 121844 Lars Gottschling-Knudsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 4 21.50
R126 R223 R320 R417
Sum86 Snit21.50
182. 34726 Knud E. Müller Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 6 18.83
R125 R224 R321 R416
Sum86 Snit21.50
183. 121612 Brian Holm Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 7 18.00
R123 R223 R321 R418
Sum85 Snit21.25
184. 129629 Martin Kaae Hansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 2 42.00
R149 R235 R3- R4-
Sum84 Snit42.00
185. 11446 Christian Birk Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 41.50
R146 R237 R3- R4-
Sum83 Snit41.50
186. 100533 Emil Jeppesen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 41.50
R151 R232 R3- R4-
Sum83 Snit41.50
187. 11589 Jens Peter Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 41.00
R144 R238 R3- R4-
Sum82 Snit41.00
188. 87303 Alex Høj Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 3 27.33
R133 R225 R324 R4-
Sum82 Snit27.33
189. 59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 40.50
R142 R239 R3- R4-
Sum81 Snit40.50
190. 80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 2 40.50
R143 R238 R3- R4-
Sum81 Snit40.50
191. 137210 Brian Hauge Rehmeier Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 27.00
R131 R226 R324 R4-
Sum81 Snit27.00
192. 138002 Johannes Fisker Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 3 27.00
R133 R229 R319 R4-
Sum81 Snit27.00
193. 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 40.00
R142 R238 R3- R4-
Sum80 Snit40.00
194. 130462 Mohammad Salame Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 26.67
R131 R226 R323 R4-
Sum80 Snit26.67
195. 55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 39.00
R141 R237 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
196. 26999 Peter B. Johansen Karby Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 2 39.00
R144 R234 R3- R4-
Sum78 Snit39.00
197. 60714 Peter Scheffel Roskilde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 26.00
R137 R230 R311 R4-
Sum78 Snit26.00
198. 129528 Mikkel Gudbrand Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 38.50
R143 R234 R3- R4-
Sum77 Snit38.50
199. 110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 3 25.67
R128 R226 R323 R4-
Sum77 Snit25.67
200. 128903 Jens Winkler Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 3 25.67
R128 R225 R324 R4-
Sum77 Snit25.67
201. 128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GPA 3 25.67
R130 R228 R319 R4-
Sum77 Snit25.67
202. 86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 38.00
R145 R231 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
203. 138538 Michael Barrett Boesen Gladsaxe Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 38.00
R143 R233 R3- R4-
Sum76 Snit38.00
204. 128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 25.33
R136 R220 R320 R4-
Sum76 Snit25.33
205. 126686 Sabrina Lustü Nielsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 4 19.00
R123 R222 R322 R49
Sum76 Snit19.00
206. 29559 Kim Frandsen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
GPA 2 37.50
R142 R233 R3- R4-
Sum75 Snit37.50
207. 122043 Katrine Wolter Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 5 18.00
R122 R218 R318 R417
Sum75 Snit18.75
208. 51664 Lars Mengel Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 2 37.00
R140 R234 R3- R4-
Sum74 Snit37.00
209. 83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 10 13.10
R125 R218 R316 R414
Sum73 Snit18.25
210. 126430 Jonas Sommer Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 24.00
R129 R226 R317 R4-
Sum72 Snit24.00
211. 86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 35.50
R138 R233 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
212. 130544 Hans Larsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 35.50
R136 R235 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
213. 130399 Jeppe Stjernholm Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 2 35.50
R143 R228 R3- R4-
Sum71 Snit35.50
214. 134712 Daniel Sønderholm RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 23.67
R124 R224 R323 R4-
Sum71 Snit23.67
215. 93356 Brian Brix Christiansen Thisted Pistolklub
DGI Nordjylland
GPA 2 35.00
R136 R234 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
216. 111237 Mikkel Ryland Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 35.00
R140 R230 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
217. 16980 Mick Huus Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 35.00
R138 R232 R3- R4-
Sum70 Snit35.00
218. 75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 5 15.20
R123 R218 R318 R411
Sum70 Snit17.50
219. 138205 Nicolai Hansen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 23.00
R132 R223 R314 R4-
Sum69 Snit23.00
220. 54922 Flemming Karlsen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 33.50
R134 R233 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
221. 120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 33.50
R136 R231 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
222. 104528 Kurt Jensen Ravnen
DGI Nordsjælland
GPA 2 33.50
R140 R227 R3- R4-
Sum67 Snit33.50
223. 32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 2 32.50
R134 R231 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
224. 130566 Jacob Larsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 32.50
R133 R232 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
225. 88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds
DGI Sydvest
GPA 2 32.50
R138 R227 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
226. 134624 Jesper Skytte Lund Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 32.50
R135 R230 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
227. 135512 Rasmus Danielsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
GPA 2 32.50
R138 R227 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
228. 137912 Sebastian Ougter Olsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 32.50
R133 R232 R3- R4-
Sum65 Snit32.50
229. 117626 Henrik Høgh Christiansen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 5 14.40
R123 R223 R310 R49
Sum65 Snit16.25
230. 97037 Poul Christiansen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 32.00
R135 R229 R3- R4-
Sum64 Snit32.00
231. 126429 Jesper Jensen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 16.00
R124 R219 R319 R42
Sum64 Snit16.00
232. 67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 21.00
R122 R222 R319 R4-
Sum63 Snit21.00
233. 134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 21.00
R126 R225 R312 R4-
Sum63 Snit21.00
234. 136391 Hasse Olsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 21.00
R132 R219 R312 R4-
Sum63 Snit21.00
235. 89287 Martin Sonne Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 31.00
R139 R223 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
236. 76055 Kim Juul Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 31.00
R133 R229 R3- R4-
Sum62 Snit31.00
237. 116085 Bjørn Duncan Hardam Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 30.50
R141 R220 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
238. 24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 2 30.50
R131 R230 R3- R4-
Sum61 Snit30.50
239. 127014 Peter Thorlaksen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 30.00
R144 R216 R3- R4-
Sum60 Snit30.00
240. 129490 Mads Frederiksen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GPA 2 30.00
R131 R229 R3- R4-
Sum60 Snit30.00
241. 47017 Kurt Larsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 29.50
R136 R223 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
242. 130096 Otto Haue Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 29.50
R132 R227 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
243. 130373 Kristian Krogh Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 29.50
R130 R229 R3- R4-
Sum59 Snit29.50
244. 71565 Jan Jørgensen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 19.67
R127 R224 R38 R4-
Sum59 Snit19.67
245. 106963 Kristoffer Egebro Bertelsen Odense Garnisons Idrætsforening
DGI Fyn
GPA 3 19.67
R125 R225 R39 R4-
Sum59 Snit19.67
246. 134218 Karina Petersen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 3 19.67
R125 R225 R39 R4-
Sum59 Snit19.67
247. 20400 Jørgen S. Petersen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 2 29.00
R131 R227 R3- R4-
Sum58 Snit29.00
248. 125023 Carlo Pedersen Nyborg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 4 14.50
R122 R216 R316 R44
Sum58 Snit14.50
249. 56894 Hans-Henrik Hjort-Bak Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 28.50
R133 R224 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
250. 68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 28.50
R134 R223 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
251. 133025 André M. Lund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GPA 2 28.50
R129 R228 R3- R4-
Sum57 Snit28.50
252. 126724 Preben John Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 3 19.00
R120 R219 R318 R4-
Sum57 Snit19.00
253. 111452 Henrik Carlsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 28.00
R137 R219 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
254. 20987 Morten Bjerremand Mortensen Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 2 28.00
R132 R224 R3- R4-
Sum56 Snit28.00
255. 70534 Per Nygaard Jensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 18.67
R130 R221 R35 R4-
Sum56 Snit18.67
256. 52072 Benny Jensen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 4 14.00
R117 R216 R315 R48
Sum56 Snit14.00
257. 116159 Suh Jacobsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 27.50
R134 R221 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
258. 130906 Aliihsan Golcuk Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 27.50
R128 R227 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
259. 137889 Martin Noer Larsen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 2 27.50
R132 R223 R3- R4-
Sum55 Snit27.50
260. 68863 Jan Christiansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 27.00
R127 R227 R3- R4-
Sum54 Snit27.00
261. 13489 Bent H. Christensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 27.00
R134 R220 R3- R4-
Sum54 Snit27.00
262. 125119 Bent Buus Hansen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 2 26.50
R130 R223 R3- R4-
Sum53 Snit26.50
263. 68254 Henrik Furdal Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 3 17.33
R124 R215 R313 R4-
Sum52 Snit17.33
264. 27056 Kristian Damgaard Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
265. 46449 Mikkel Eriksen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 51.00
R151 R2- R3- R4-
Sum51 Snit51.00
266. 59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 25.50
R136 R215 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
267. 125488 John Thomsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 25.50
R128 R223 R3- R4-
Sum51 Snit25.50
268. 121597 Henrik Pedersen Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 17.00
R121 R216 R314 R4-
Sum51 Snit17.00
269. 82468 Manfred Thiel Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 2 25.00
R127 R223 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
270. 67936 Togo Lunden Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 25.00
R126 R224 R3- R4-
Sum50 Snit25.00
271. 20212 Ejner Paaske Jensen Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 1 49.00
R149 R2- R3- R4-
Sum49 Snit49.00
272. 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 2 24.50
R128 R221 R3- R4-
Sum49 Snit24.50
273. 87726 Hans Henrik Skjerning Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 2 24.50
R128 R221 R3- R4-
Sum49 Snit24.50
274. 126474 Heinrich Flyvholm Okkerstrøm Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 24.50
R127 R222 R3- R4-
Sum49 Snit24.50
275. 129527 Christian Dyhr Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 24.50
R135 R214 R3- R4-
Sum49 Snit24.50
276. 85657 Thomas Myhre Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
277. 32224 Martin Erni Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 48.00
R148 R2- R3- R4-
Sum48 Snit48.00
278. 85328 Theis Petersen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 24.00
R127 R221 R3- R4-
Sum48 Snit24.00
279. 112640 Magnus Degenkolv Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 3 16.00
R119 R218 R311 R4-
Sum48 Snit16.00
280. 106744 Per Hermansen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
281. 90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening
DGI Vestjylland
GPA 1 47.00
R147 R2- R3- R4-
Sum47 Snit47.00
282. 119518 Anders Lykke Christensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 2 23.50
R124 R223 R3- R4-
Sum47 Snit23.50
283. 66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
284. 88133 Pavel Ibenforth Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GPA 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
285. 29501 Niels Olesen Struer Skyttekreds
DGI Vestjylland
GPA 1 46.00
R146 R2- R3- R4-
Sum46 Snit46.00
286. 106008 Søren Nyborg Hansen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
GPA 2 23.00
R126 R220 R3- R4-
Sum46 Snit23.00
287. 129436 Emil Jensen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 23.00
R127 R219 R3- R4-
Sum46 Snit23.00
288. 135749 Ragnar Nielsen DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GPA 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
289. 135746 Anders Norgren DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GPA 1 45.00
R145 R2- R3- R4-
Sum45 Snit45.00
290. 121870 Hans Christian Steensen Skytteforeningen Af 1949
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 22.50
R124 R221 R3- R4-
Sum45 Snit22.50
291. 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 22.50
R131 R214 R3- R4-
Sum45 Snit22.50
292. 126328 Martin Knudsen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 2 22.50
R128 R217 R3- R4-
Sum45 Snit22.50
293. 57098 Carsten Pedersen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 22.50
R129 R216 R3- R4-
Sum45 Snit22.50
294. 117054 Michael Holm Meyling Markussen Ravnen
DGI Nordsjælland
GPA 1 44.00
R144 R2- R3- R4-
Sum44 Snit44.00
295. 129262 Jesper Greve Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 2 22.00
R123 R221 R3- R4-
Sum44 Snit22.00
296. 22786 Michael Strøm Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
297. 135743 Tomas Svensson DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GPA 1 43.00
R143 R2- R3- R4-
Sum43 Snit43.00
298. 105656 Henrik Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 21.50
R124 R219 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
299. 126656 Steen Rasch Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 21.50
R129 R214 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
300. 111471 Erol Altinok Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 2 21.50
R136 R27 R3- R4-
Sum43 Snit21.50
301. 35317 Søren Madsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
302. 68367 Flemming Haagensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
303. 111448 Peter Lange Nielsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
304. 128906 Morten Nissen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
305. 127025 Jakob Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 42.00
R142 R2- R3- R4-
Sum42 Snit42.00
306. 89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 21.00
R135 R27 R3- R4-
Sum42 Snit21.00
307. 35259 Benny Jensen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 21.00
R124 R218 R3- R4-
Sum42 Snit21.00
308. 91677 Jimmy Ibsen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 21.00
R121 R221 R3- R4-
Sum42 Snit21.00
309. 125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 21.00
R122 R220 R3- R4-
Sum42 Snit21.00
310. 130827 Brian Nordby-Andersen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 21.00
R125 R217 R3- R4-
Sum42 Snit21.00
311. 124866 Tim Olsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 21.00
R124 R218 R3- R4-
Sum42 Snit21.00
312. 101847 Martin Nørregaard Nielsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
313. 86749 Jesper Bech Løkza Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
314. 51961 Leo Nygaard Knudsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 41.00
R141 R2- R3- R4-
Sum41 Snit41.00
315. 133018 Sune Bækgaard Sørensen Lind Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 2 20.50
R123 R218 R3- R4-
Sum41 Snit20.50
316. 35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
317. 67889 Jan Guldbrandsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
318. 107400 Krzysztof Jurkowski Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
319. 102370 Finn Christian Langkjær Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
320. 46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
321. 45327 Christian Eriksen Tved Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
322. 131187 Ngu Tam Khuu Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
323. 65197 Christian Grubert Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
324. 134797 Kurt Hyldgaard Jensen Hem Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 40.00
R140 R2- R3- R4-
Sum40 Snit40.00
325. 69462 Henrik Pangel Reerslev Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 20.00
R122 R218 R3- R4-
Sum40 Snit20.00
326. 40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 3 13.33
R123 R213 R34 R4-
Sum40 Snit13.33
327. 107964 Andreas Hansen Akademisk Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
328. 22274 Peter Ugilt Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 39.00
R139 R2- R3- R4-
Sum39 Snit39.00
329. 129669 Jesper Veis Stenløse Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 19.50
R120 R219 R3- R4-
Sum39 Snit19.50
330. 126228 Frederik Fried Korsør Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 4 9.75
R114 R214 R37 R44
Sum39 Snit9.75
331. 13972 Per Damborg Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
332. 67575 Kim Vestergaard Therkelsen Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
333. 126520 Peter Frimuth Hansen Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
334. 117024 Poul Mudmundsson Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
335. 23613 Kjeld Jørgensen Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GPA 1 38.00
R138 R2- R3- R4-
Sum38 Snit38.00
336. 122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 19.00
R122 R216 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
337. 138353 Rasmus Thomas Bach Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 19.00
R120 R218 R3- R4-
Sum38 Snit19.00
338. 87176 Morten Østergård Pedersen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
339. 111447 Mark Lange Nielsen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
340. 115779 Martin Nygaard Larsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
341. 124812 Benjamin Thaulow Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
342. 24910 Carsten Østergaard Østbirk Pistol Skytter
DGI Sydøstjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
343. 68358 Hans Jørgen Larsen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
344. 16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
345. 58018 Martin Heby Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
346. 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
347. 66445 Nicolai Kragsholm Skovshoved Idrætsforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
348. 138288 Stefan Andersen Herlev Pistolskytte Klub
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 37.00
R137 R2- R3- R4-
Sum37 Snit37.00
349. 128813 Sten Andersen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 18.50
R122 R215 R3- R4-
Sum37 Snit18.50
350. 91436 Helge Hulegaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 3 12.33
R115 R215 R37 R4-
Sum37 Snit12.33
351. 129419 Tobias R. Tofte Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 12.33
R114 R214 R39 R4-
Sum37 Snit12.33
352. 125320 Ole Madsen Krarup/Espe Skydning
DGI Fyn
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
353. 93718 Mads Wrønding Københavns Amts Skyttelaug
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
354. 102083 Jørgen Bøgh Jørgensen Djurslands PistolKlub
DGI Østjylland
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
355. 138454 Jørgen Pedersen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 36.00
R136 R2- R3- R4-
Sum36 Snit36.00
356. 128899 Kenneth Tanderup Sørensen Jægerspris Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 2 18.00
R121 R215 R3- R4-
Sum36 Snit18.00
357. 19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
358. 92832 Sebastian Mikkelsen Sports skytterne Snedsted
DGI Nordjylland
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
359. 85054 Lasse Milling Eriksen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
360. 119193 Steffen Schmidt Historisk Riffelskytteforening Fyn
DGI Fyn
GPA 1 35.00
R135 R2- R3- R4-
Sum35 Snit35.00
361. 121654 Klaus Jensen Sorø Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 17.50
R118 R217 R3- R4-
Sum35 Snit17.50
362. 121116 Michael Nicolaisen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 17.50
R119 R216 R3- R4-
Sum35 Snit17.50
363. 88571 Rene Sørensen Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 3 11.67
R115 R210 R310 R4-
Sum35 Snit11.67
364. 109777 Jan Petersen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
365. 24732 Mikkel Troelsen Århus Pistolklub
DGI Østjylland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
366. 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
367. 50309 Andreas Kristensen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
368. 56740 Peter Bue Westh Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
369. 124654 Jesper D. Thomsen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
370. 18421 Claus Andersen Allingåbro Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
371. 129351 Henrik Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
372. 134858 Axel Teichert Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
373. 24175 Bo Petersen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 34.00
R134 R2- R3- R4-
Sum34 Snit34.00
374. 111450 Steffen Bechmann Olesen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 2 17.00
R122 R212 R3- R4-
Sum34 Snit17.00
375. 136810 Thomas Hansen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 2 17.00
R119 R215 R3- R4-
Sum34 Snit17.00
376. 118403 Nicklas Daugaard Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 2 17.00
R123 R211 R3- R4-
Sum34 Snit17.00
377. 51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
378. 62788 Frank Hansen Herlev Pistolskytte Klub
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
379. 46794 Erik Sørensen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
380. 112161 Kim Rasmussen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
381. 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
382. 111853 Jonas Juul Andersen Slagelse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
383. 134893 Hans Skjerning Nordjysk Historisk Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 33.00
R133 R2- R3- R4-
Sum33 Snit33.00
384. 130597 Jan Ballegaard Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 16.50
R127 R26 R3- R4-
Sum33 Snit16.50
385. 52804 Kim Rosenlyst Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
386. 77661 Hardy Hansen Skytteklubben af 1984
DGI Østjylland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
387. 34754 Thomas Hvid Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
388. 101305 Peter K. Hansen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
389. 71219 Claus B. Mortensen Ballerup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
390. 138449 Carsten Skelmose Ibsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
391. 65681 Rudi Steen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
GPA 1 32.00
R132 R2- R3- R4-
Sum32 Snit32.00
392. 95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 3 10.67
R116 R212 R34 R4-
Sum32 Snit10.67
393. 44815 Flemming Petersen Rudkøbing Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
394. 101226 Jim W.N. Thestbjerg Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
395. 110298 Lars Bilø Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
396. 115344 Mogens Møller Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
397. 49653 Flemming Hansen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
398. 70190 Juanito Vargas Idrætsforeningen Radiometer
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
399. 130393 Lucas Bjerregaard Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
400. 77661 Hardy Hansen Skytteklubben af 1984
DGI Østjylland
GPA 1 31.00
R131 R2- R3- R4-
Sum31 Snit31.00
401. 81385 Werner Marqwardt Aabenraa Skytteforening
DGI Sønderjylland
GPA 2 15.50
R117 R214 R3- R4-
Sum31 Snit15.50
402. 129824 Peter Wagner Ravnen
DGI Nordsjælland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
403. 85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
404. 106941 Ulrich Bjerregaard Ravnen
DGI Nordsjælland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
405. 117100 Lars Bugge Blistrup S&I - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
406. 134724 Jarl Kåstrup Kristensen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 1 30.00
R130 R2- R3- R4-
Sum30 Snit30.00
407. 130450 Finn Mose Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 2 15.00
R115 R215 R3- R4-
Sum30 Snit15.00
408. 111223 Michael Bodenhoff Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
409. 124054 Michael Larsen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
410. 115742 Claus Nielsen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
411. 130245 Johnny E. Christensen Nykøbing F. Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
412. 19007 Mikael Mühlenfeldt Hannibalsen Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
413. 71608 Dann Pedersen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 29.00
R129 R2- R3- R4-
Sum29 Snit29.00
414. 111470 Hayrettin Ari Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 2 14.50
R118 R211 R3- R4-
Sum29 Snit14.50
415. 128595 Steen Hjorthede Hvidovre Skyttekreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 3 9.67
R115 R27 R37 R4-
Sum29 Snit9.67
416. 116483 Rune B. Pedersen Nykøbing Mors Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
417. 87351 Peter Vestervig Christensen Ikast Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
418. 101171 Per Wiemann Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
419. 129458 Henrik Ammondsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
420. 138528 Per K. Nielsen Svinninge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
421. 138637 Richard William Phillips Flyvestation Karup
DGI Midtjylland
GPA 1 28.00
R128 R2- R3- R4-
Sum28 Snit28.00
422. 92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 14.00
R116 R212 R3- R4-
Sum28 Snit14.00
423. 127110 Keld Due Kaiser Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 2 14.00
R118 R210 R3- R4-
Sum28 Snit14.00
424. 125045 Michael Johansen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
425. 16155 Max Lauesgaard Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
426. 16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
427. 121177 Claus Skøtte Madsen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
428. 134217 Michael Handwerk Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
429. 70514 Rene Westerdahl Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 27.00
R127 R2- R3- R4-
Sum27 Snit27.00
430. 131265 Stig Pedersen Tjørring IF Skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 2 13.50
R119 R28 R3- R4-
Sum27 Snit13.50
431. 62729 Peter Holde Hansen Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
432. 116149 Hasse Greiner Køge Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
433. 128977 Jesper Simonsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
434. 126136 Martin Christensen Sjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
435. 127633 Kenneth Nielsen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 26.00
R126 R2- R3- R4-
Sum26 Snit26.00
436. 100825 Christian Rosenmeyer Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
437. 115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
438. 22545 Jan Klarbæk Sejs-Svejbæk Skytteforening
DGI Midtjylland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
439. 117311 Povl Martens Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
440. 68402 Anne-Marie Lassen Hjortespring Skytte- & Idrætsf
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
441. 52762 Daniel Knudsen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
442. 135744 Hans Skog DGI Fyn - intern forening
DGI Fyn
GPA 1 25.00
R125 R2- R3- R4-
Sum25 Snit25.00
443. 68370 Finn Pedersen HSF Falcon
DGI Nordsjælland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
444. 122885 Niels-Jørgen Poulsen Vejle Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
445. 120275 Søren E. Poulsen Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
446. 70447 Tom Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
447. 105672 Jørn Petersen Ringsted Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
448. 15872 Lars Brix Jensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
449. 11178 Daniel Nielsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
450. 45770 John Amdi Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
451. 68695 Stig Lyngby Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
452. 130097 Tim Lindholm Nittka Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
453. 130596 Henrik Gaden Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
454. 134822 Dennis Funder Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
455. 138282 Allan Røske-Nielsen Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 24.00
R124 R2- R3- R4-
Sum24 Snit24.00
456. 106101 Martin Nielsen Holmegaard Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
457. 46694 Kurt Grønlund Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
458. 122872 Jacob Sand Andersen Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
459. 127097 Peter Carlsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
460. 111399 Hans Mikkelsen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
461. 138513 Robert Jensen Nordsjællands Sportsskytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
462. 135595 Per Kristensen IF Skjold Skævinge
DGI Nordsjælland
GPA 1 23.00
R123 R2- R3- R4-
Sum23 Snit23.00
463. 107292 Willy Friis Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
464. 91102 Brian Lindquist Skytteforeningen Pilen af 1927
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
465. 125958 Michael Søgård Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
466. 83970 Peter Elefsen Christiansen Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
467. 90319 Jeannette Frost Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
468. 16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
469. 129857 Lasse Pihl Jensen Hillerød Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
470. 102814 Flemming Hansen Vissenbjerg Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
471. 138203 Nicolai Gubi Schmidt Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 22.00
R122 R2- R3- R4-
Sum22 Snit22.00
472. 115347 Morten Grønkjær Jensen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
473. 121446 Johannes Hansen Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
474. 124817 Ognjen Vukovic Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
475. 132625 Henrik Øster Kristensen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
476. 134456 Morten Østerberg Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
477. 130973 Bo Frydkjær Jørgensen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
478. 125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
479. 138368 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 21.00
R121 R2- R3- R4-
Sum21 Snit21.00
480. 16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening
DGI Nordjylland
GPA 2 10.50
R112 R29 R3- R4-
Sum21 Snit10.50
481. 125994 Jan Winkel Bramming Skytteforening
DGI Sydvest
GPA 2 10.50
R111 R210 R3- R4-
Sum21 Snit10.50
482. 126441 Knud Jørgensen Greve Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 10.50
R111 R210 R3- R4-
Sum21 Snit10.50
483. 23200 Solveig Kjeldsen Skytteklubben DSB/ASF
DGI Østjylland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
484. 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
485. 16206 Claus Rittig Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
486. 129160 Jan Herløv Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
487. 133944 Martin Enselmann Brøndby Skytte Forening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
488. 134785 Tonni Lønstrup Christensen RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
489. 138315 Simon Strøh Thomsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
490. 133049 Frantz Glantz-jørgensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
491. 138510 Frederik Helmer Teichert Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
492. 138595 KLAUS HØGFELDT Hansen Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
493. 99370 Brian Jensen Hobro Egnens Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 20.00
R120 R2- R3- R4-
Sum20 Snit20.00
494. 21889 Freddy Pedersen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 2 10.00
R110 R210 R3- R4-
Sum20 Snit10.00
495. 102018 Lars Henrik Nielsen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
496. 124178 Palle Holm Christensen Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
497. 125049 René Juhl Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
498. 10877 Klaus Andersen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
499. 93771 Kim Lanng Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
500. 120216 Marius Laache Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
501. 92715 Mikkel Grathe Hadsund Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
502. 122288 Michael Wahl KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
503. 130259 Claus E. Kirkeby Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
504. 133763 Kristian Karlsen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
505. 82446 Aksel Nielsen Sportsskytterne Frederikshavn
DGI Nordjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
506. 121228 Claus H. Møller Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 19.00
R119 R2- R3- R4-
Sum19 Snit19.00
507. 112068 Pelle Bøgedal Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 9.50
R112 R27 R3- R4-
Sum19 Snit9.50
508. 126326 Carsten Ræbild Sørensen Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
509. 26376 Kristian Leo Pedersen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
510. 94690 Ridvan Akar Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafdeling
DGI Midtjylland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
511. 81303 Peder Rahbek Østergaard Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
512. 125381 Henrik Lorentzen KLK Hovedkreds
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
513. 128426 Frank Reinholt Andersen Års Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
514. 138033 Jesper Rømer Hansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
515. 138646 Joakim Westh Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 18.00
R118 R2- R3- R4-
Sum18 Snit18.00
516. 125138 Ole Brøgger Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
517. 108105 Jesper Eskildsen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
518. 133694 Marek Krasinski Vodskov Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
519. 138034 Heidi Rømer Hansen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
520. 138202 Morten Kongsted Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
521. 138172 Ronald Petrus Derksen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
522. 87999 Hans Poulsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
523. 57103 Bruno Madsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
524. 27965 John Hansen Skive Pistolklub
DGI Midtjylland
GPA 1 17.00
R117 R2- R3- R4-
Sum17 Snit17.00
525. 129773 Søren Nielsen Helsingør Salonskytte Forening
DGI Nordsjælland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
526. 96161 Bashkim Kamberi RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
527. 116023 Tom Ottosen Næstved Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
528. 129442 Tonny Veng Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
529. 134781 Michael Kramer Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
530. 134599 Jørn Wåke Rasmussen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
531. 129488 Dennis Treumer Meyer Grenå Skyttekreds
DGI Østjylland
GPA 1 16.00
R116 R2- R3- R4-
Sum16 Snit16.00
532. 94302 Mathias Havn Sørensen Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 2 8.00
R112 R24 R3- R4-
Sum16 Snit8.00
533. 86070 Henrik Bech Skyttelauget Kgs. Lyngby
DGI Nordsjælland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
534. 34285 Lars Erik Petersen Billund-Vorbasse Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
535. 129459 Jørgen Christensen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
536. 130264 Sune Jeppesen Brønderslev Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
537. 131144 Michael Gregersen Honum & Omegns Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
538. 10998 Tom E. Hansen Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
539. 130995 Mia Falck Blom Farum Skytteforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
540. 138647 Stefan Westh Wiencken Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 15.00
R115 R2- R3- R4-
Sum15 Snit15.00
541. 117163 Torben Vijitpanya RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 2 7.50
R114 R21 R3- R4-
Sum15 Snit7.50
542. 113787 Jesper Mott Sundstrøm Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
543. 10848 Mathias Rasmussen Hirtshals Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
544. 121450 Anika Christiansen Midtfyns Pistolskytteforening
DGI Fyn
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
545. 117007 Ulrik McArdle Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
546. 57059 Henrik Knudsen Strøby Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
547. 138593 Lasse Mølgård Engesvang Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 14.00
R114 R2- R3- R4-
Sum14 Snit14.00
548. 124529 Gunnar Larsen Vester Han Herred Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 2 7.00
R110 R24 R3- R4-
Sum14 Snit7.00
549. 129041 Marianne Lyngby Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
550. 134766 Gunnar Vestergaard Jensen Store Heddinge Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
551. 137208 Jesper Liberg Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
552. 137691 Steen Fürstnow Skovshoved Idrætsforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 13.00
R113 R2- R3- R4-
Sum13 Snit13.00
553. 109428 Dennis Flemming Madsen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
554. 111024 Søren Christiansen Hørsholm Pistolforening
DGI Nordsjælland
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
555. 125050 Lars Rasmussen Postens Skytteforening Odense
DGI Fyn
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
556. 11185 Christian Schultz Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
557. 89230 Leif Vesterlund Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling
DGI Fyn
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
558. 135474 Brian Andersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr.
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 12.00
R112 R2- R3- R4-
Sum12 Snit12.00
559. 134733 Henrik Frandsen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 11.00
R111 R2- R3- R4-
Sum11 Snit11.00
560. 112528 Mia Bøgedal Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 5.50
R18 R23 R3- R4-
Sum11 Snit5.50
561. 82900 Bruno Nedergaard Pedersen Nordjysk Historisk Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
562. 129443 Jørgen Veng Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
563. 134743 Ane Catrine Schultz Assentoft Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
564. 85181 Chanh Minh Nguyen Assens Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 10.00
R110 R2- R3- R4-
Sum10 Snit10.00
565. 138182 Liva Heideby Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 2 5.00
R15 R25 R3- R4-
Sum10 Snit5.00
566. 112498 Flemming Jul Nielsen Ornebjerg Skytteforening
DGI Storstrømmen
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
567. 129457 Kim Milling Nielsen Frederikshavn Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
568. 126414 Casper Idrizovic RI 98 Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
569. 107424 Michael Krog Silkeborg Skyttekreds
DGI Midtjylland
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
570. 119027 Jesper Pedersen Knabstrup Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
571. 135553 Kristian Bruun Jensen Tølløse Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
572. 138532 Tinus Andersen Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 9.00
R19 R2- R3- R4-
Sum9 Snit9.00
573. 129646 Peter Skov Petersen Lynge-Uggeløse If - Skytteafd.
DGI Nordsjælland
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
574. 88000 Palle Poulsen Samsø Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
575. 130410 Martin Tølbøll Gregersen Tørring Idrætsforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
576. 20707 Christen Christensen Ølsted Skytteforening
DGI Sydøstjylland
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
577. 138491 Casper Schmidt Lunde Sg&I
DGI Fyn
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
578. 132027 Linda Due Kaiser Galten Skytteforening
DGI Østjylland
GPA 1 8.00
R18 R2- R3- R4-
Sum8 Snit8.00
579. 90087 John Henry Just Schreiber Hjørring Skytteforening
DGI Nordjylland
GPA 1 7.00
R17 R2- R3- R4-
Sum7 Snit7.00
580. 91291 Frank Nielsen Fuglebjerg Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 7.00
R17 R2- R3- R4-
Sum7 Snit7.00
581. 138382 Mikkel Koldtoft Immergut Karlslunde Skytteforening
DGI Midt- og Vestsjælland
GPA 1 7.00
R17 R2- R3- R4-
Sum7 Snit7.00
582. 106743 Neel Mühldorff Sandberg Horsens Skyttekreds
DGI Sydøstjylland
GPA 1 6.00
R16 R2- R3- R4-
Sum6 Snit6.00
583. 138150 Lennart Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 6.00
R16 R2- R3- R4-
Sum6 Snit6.00
584. 138060 Felix Dyrhauge Buch Skovshoved Idrætsforening
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 6.00
R16 R2- R3- R4-
Sum6 Snit6.00
585. 138636 Eric Kaalund Flyvestation Karup
DGI Midtjylland
GPA 1 6.00
R16 R2- R3- R4-
Sum6 Snit6.00
586. 45957 Lasse Pedersen Svendborg Skyttekreds
DGI Fyn
GPA 1 5.00
R15 R2- R3- R4-
Sum5 Snit5.00
587. 101733 Bo Preston Andersen Odense Pistol Skytte Forening
DGI Fyn
GPA 1 5.00
R15 R2- R3- R4-
Sum5 Snit5.00
588. 130865 Behzad Samct Dalum Skytteforening
DGI Fyn
GPA 1 5.00
R15 R2- R3- R4-
Sum5 Snit5.00
589. 103691 Mikkel H. Wendell Aalborg Skyttekreds
DGI Nordjylland
GPA 1 5.00
R15 R2- R3- R4-
Sum5 Snit5.00
590. 55399 Peter R Hemmingsen Foxgaard Amager Team Target
DGI Storkøbenhavn
GPA 1 3.00
R13 R2- R3- R4-
Sum3 Snit3.00

Til toppen